Top 10 ABUS Youn-I 2.0 Kinder Fahrradhelm – Dětské helmy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ABUS

#ad

Mládež a mladé dospělé – pro dívky a chlapce – červená, velikost S, ABUS Cyklistická helma Youn-I 2.0 – se světlem pro děti

#ad
ABUS #ad - Pro každý věk: je jedno, zda se jedná o skvělé děti, mládež nebo dospělé – s vhodnou barvou si každý najde svůj styl. Nastavení velikosti: plný kroužek v interiéru helmy spojený s nastavovacím kolečkem zajišťuje optimální tvar.

Viditelnost: díky led zadnímu světlu a odrazkám není cyklista za soumraku a tmy přehlédnut. Detaily výrobku: unisex helma pro dívky a chlapce, vč. Polstrování brady – údaj o velikosti v centimetrech odpovídá obvodu hlavy nositele. Ochrana hlavy: nárazuvzdorná vnější skořepina pc a pěnová tvrdá pěna EPS – výrobní proces In-Mold pro větší bezpečnost při jízdě na kole.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška7.68
Délka13.19
Hmotnost0.53
Šířka9.84
Číslo dílu40168
Modelka40168
ZárukaNessuna

2. ABUS

#ad

ABUS Dětská helma Smiley 3.0 LED – cyklistická helma se světlem – hluboký tvar a místo pro cop, velikost M, pro dívky a chlapce – světle modrá s duhovým vzorem

#ad
ABUS #ad - Polstrování brady – údaj o velikosti v centimetrech odpovídá obvodu hlavy nositele. Led světlo: dobíjecí led zadní světlo s usb a odrazky na helmě dítěte zajišťují větší viditelnost v silničním provozu.

Stabilní a bezpečná: tvrdá pěna absorbující nárazy pěnová do nárazuvzdorné vnější skořepiny – metoda In-Mold vytváří trvalé spojení pro robustní přilbu. Dobré větrání: 4 přívody vzduchu a 4 větrací otvory v helmě zajišťují, že se dítě příliš nepotí – sítě proti hmyzu v přívodech vzduchu brání hmyzu. Detaily výrobku: unisex dětská cyklistická přilba pro nejmenší – vč. Hluboký tvar: cyklistická helma pro děti s dobrou ochranou šíje a spánkové oblasti a s přední hranou jako stínidlo pro ochranu obličeje.

Nastavení velikosti: nastavovací kolečko pro dobré usazení – otáčením na nastavovacím kolečku se kroužek kolem hlavy přizpůsobí obvodu hlavy. Pro sponkovače uvnitř: výškově nastavitelný systém na zadní straně hlavy může vytvořit dostatek místa pro copánky – ideální pro děti s dlouhými vlasy.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška7.68
Délka13.19
Hmotnost0.55
Šířka9.84
Číslo dílu67301
Modelka67301
Zárukane

3. ABUS

#ad

Velikost S, pro dívky a chlapce – šedá se vzorem koně, design vhodný pro děti a místo pro cop, ABUS Dětská helma Smiley 3.0 – cyklistická helma s hlubokým tvarem

#ad
ABUS #ad - Nastavení velikosti: nastavovací kolečko pro dobré usazení – otáčením na nastavovacím kolečku se kroužek kolem hlavy přizpůsobí obvodu hlavy. Dobré větrání: 4 přívody vzduchu a 4 větrací otvory v helmě zajišťují, že se dítě příliš nepotí – sítě proti hmyzu v přívodech vzduchu brání hmyzu.

Stabilní a bezpečná: tvrdá pěna absorbující nárazy pěnová do nárazuvzdorné vnější skořepiny – metoda In-Mold vytváří trvalé spojení pro robustní přilbu. Viditelnost: reflexní prvky na helmě dítěte zajišťují větší viditelnost v silničním provozu. Hluboký tvar: cyklistická helma pro děti s dobrou ochranou šíje a spánkové oblasti a s přední hranou jako stínidlo pro ochranu obličeje.

Pro sponkovače uvnitř: výškově nastavitelný systém na zadní straně hlavy může vytvořit dostatek místa pro copánky – ideální pro děti s dlouhými vlasy. Polstrování brady – údaj o velikosti v centimetrech odpovídá obvodu hlavy nositele. Detaily výrobku: dětská cyklistická přilba pro nejmenší – vč.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška7.68
Délka13.19
Hmotnost0.49
Šířka9.84
Číslo dílu67252
Modelka67252
Zárukane

4. ABUS

#ad

Velikost M, odrazkami a ochranou proti nárazu MIPS – pro dívky a chlapce – zelená třpytivá, ABUS Dětská helma Youn-I MIPS – cyklistická helma se světlem

#ad
ABUS #ad - Multi-directional impact protection system mips: energie nárazu je snížena až o 40 % – pomáhá snižovat poškození mozku.

Detaily: unisex helma pro děti a ženy s úzkou hlavou – údaj o velikosti v centimetrech odpovídá obvodu hlavy nositele. Vždy dobře viditelné na kole: vybaveno vysoce umístěným zadním LED světlem s viditelností 180° – s odrazkami pro pasivní bezpečnost. Bezpečnost, funkčnost a design: lehká, stabilní cyklistická přilba s dlouhou životností spojení z EPS a PC skořepiny – individuální tvar díky systému Zoom Evo Kids s nastavitelným kolečkem.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška7.48
Délka12.6
Hmotnost0.62
Šířka8.86
Číslo dílu38814-9
Modelka38814

5. ABUS

#ad

Velikost M, ABUS Městská helma Youn-I ACE – s integrovaným zadním LED světlem – cyklistická helma pro každodenní nošení – pro dámy a pány – tmavě červená

#ad
ABUS #ad - Bezpečnost, funkčnost a design: lehká, stabilní městská helma s dlouhou životností spojení z EPS a PC skořepiny.

Vždy dobře viditelné na kole: vybaveno vysoce umístěným zadním LED světlem s viditelností 180° – 2 režimy blikající nebo trvalé. Dobře sedí: individuální tvar díky systému Zoom Evo Adult s nastavitelným kolečkem. Detaily: unisex helma pro dospělé – velikost v centimetrech odpovídá obvodu hlavy nositele. Jemně vyladěný systém větrání: ideální ventilace prostřednictvím průtokových kanálů, přívody vzduchu 5 a vývody vzduchu 12.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška0.39
Délka1.97
Hmotnost0.6
Šířka1.97
Číslo dílu72616-3
ModelkaB01N63PFJH

6. ABUS

#ad

ABUS Dětská helma Skurb Kid – robustní cyklistická helma v bruslařském vzhledu s místem pro cop a rozmanitý design – pro dívky a chlapce – zelená se vzorem pro chlapce, velikost M

#ad
ABUS #ad - Komfort: vyjímatelné, ručně pratelné polstrování a sešité popruhy pro příjemný pocit při nošení. Stabilní a bezpečná: tvrdá pěna absorbující nárazy pěnová do nárazuvzdorné vnější skořepiny – metoda In-Mold vytváří trvalé spojení pro robustní přilbu.

Nastavení velikosti: nastavovací kolečko pro dobré usazení – otáčením na nastavovacím kolečku se kroužek z plastu v horní části helminty přizpůsobí obvodu hlavy. Oblast použití: lehká helma pro malé děti a děti ve vzhledu skater pro každodenní použití. Pro sponkovače: výškově nastavitelný systém na zadní straně hlavy vytváří místo pro cop, ideální pro děti s dlouhými vlasy.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Hmotnost0.55
ZárukaZáruka výrobce 3 roky

7. ABUS

#ad

M 52–58 cm, modrá Glacier Blue, ABUS Cyklistická helma HYBAN 2.0, M

#ad
ABUS #ad - Technické detaily: unisex helma pro dospělé, hmotnost 400 g, barva Glacier Blue, velikost M = obvod hlavy 52-58 cm.

Vždy dobře viditelné na kole: vybaveno vysoce umístěným zadním LED světlem s viditelností 180° + silnými reflexními prvky. Perfektní helma pro všední den: helma do města s tvrdou skořepinou ABS a sítí proti mouchám – individuální tvar díky systému Zoom Ace Urban. Jemně sladěný systém větrání: ideální větrání díky 5 vstupům vzduchu a 8 výstupům vzduchu. Stylové na cestách: lehká helma z tvrdé skořepiny je ochranou hlavy a doplňkem zároveň.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška7.28
Délka13.19
Hmotnost0.88
Šířka9.84
Číslo dílu86929
Modelka86929
Zárukane

8. ALPINA

#ad

Minnie Mouse, ALPINA HACKNEY DISNEY – lehká, nerozbitná a optimálně klimatizovaná Disney cyklistická helma s LED diodami pro děti, 47 – 51 cm

#ad
ALPINA #ad - Optimální absorpce nárazů díky materiálu Hi-EPS z mikroskopických vzduchových komor. Výškově nastavitelný runový systém pro optimální přizpůsobení a maximální komfort při nošení. Nízká hmotnost díky výrobě inmold, při které je horní skořepina tepelně spojena s Hi-EPS. Volitelné zadní světlo pro extra bezpečnost. Cool helma s designem Disney pro děti od šesti do 14 let.
ZnačkaALPINA #ad
VýrobceALPINA SPORTS GmbH #ad
Výška9.84
Délka9.84
Hmotnost0.48
Šířka9.84
Číslo díluA9745150
ModelkaA9745
ZárukaZákonná záruka 24 měsíců

9. ABUS

#ad

ABUS Cyklistická přilba se světlem – Hyban 2.0 LED – přední a zadní světlo a robustní tvrdá skořepina – pro dámy a pány – modrá lesklá, velikost M

#ad
ABUS #ad - Detaily výrobku: unisex helma pro dospělé – údaj o velikosti v centimetrech odpovídá obvodu hlavy nositele. Pro copánkový nos/vnitřní: výškově nastavitelný systém pro nastavení Zoom Ace Urban na zadní straně hlavy umožňuje místo pro cop – bolesti hlavy ade.

Led světlo: přední a zadní světlo zajišťují viditelnost 360° – lze jej nabíjet přes micro USB a má 3 různé světelné režimy. Vnější skořepina z nárazuvzdorného ABS plastu činí helmu obzvlášť robustní. Město: stylová, městská helma, ideální pro městský provoz – ať už pro dojíždění na kole na cestě do kanceláře nebo pro volný čas. Střih: otočením nastavovacího kolečka lze helmu individuálně přizpůsobit obvodu hlavy nositele. Tuhá skořepina abs.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Hmotnost0.88
Číslo dílu66711
Modelka66711
Zárukane

10. ABUS

#ad

ABUS 86973 Cyklistická helma, růžová fuchsiová růžová, S 48-54 cm

#ad
ABUS #ad - Technické detaily: offroad cyklistická přilba pro děti, barva fuchsiová růžová, hmotnost 245 g, velikost S = obvod hlavy 48-54 cm. Bezpečné, spolehlivé a stabilní.

Ať už jde o ochranu doma, o bezpečnost objektů nebo o mobilní bezpečnost: ABUS stanovuje standardy. Pro spolehlivou bezpečnost hlavy na horském kole: lehká, stabilní offroadová helma pro děti s dlouhodobým spojením z EPS a PC skořepiny. To znamená jméno abus. Jemně sladěný systém větrání: ideální větrání díky 5 vstupům vzduchu a 8 výstupům vzduchu. Vysoký komfort při nošení díky přesnému nastavení velikosti: Plný kroužek z odolného a snadno tvarovatelného plastu pro perfektní usazení na hlavě a bradě.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška6.69
Délka11.02
Hmotnost0.54
Šířka8.66
Číslo dílu86973
Modelka86973
Zárukane