Top 10 Anfänger Schild auto Kleben – Propagační obtisky a nálepky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Printino

#ad

Printino® Nálepka na vozidlo pro začátečníky! Auto Auto Nálepka Pozor pro začátečníky Autonálepka 12 x 11 cm odolná proti povětrnostním vlivům

#ad
Printino #ad - Odolné proti povětrnostním vlivům a vhodné do myček. Snadné nalepení – nálepky lze jednoduše umístit a bezpečně nalepit. Velmi vysoká trvanlivost – drží bez námahy na mnoha površích, na skle nebo zadním okně.

Drží i přes obruby a hrany. Větší přehled o provozu – tak ostatním ukážete, že máte ještě zkušenosti v provozu. Vyšší pocit bezpečí! – ostatní účastníci silničního provozu mohou lépe posoudit vaše jízdní vlastnosti a udržovat větší vzdálenost. Pro začátečníky – decentní nálepka na auto se znamením Pozor Pozor "Začátečníci!" k novému řidičskému průkazu. Nálepka na auto ve formátu 12 x 11 cm Š x V. Nalepení bez bublin díky lepidlu se vzduchovými kanálky. Být lépe vidět! – zářivě červená zajišťuje, že začátečníci budou na silnici lépe rozpoznáni.
ZnačkaPrintino #ad
VýrobceLorenzo Kleebach - Kleebach Media #ad
Výška0.04
Délka4.72
Šířka4.33
Číslo díluPRT-KFZ-AUFKLEBER
ModelkaPRT-AUFK-0003
Záruka1 rok záruka výrobce.

2. iSecur

#ad

ISecur Nálepka na vozidlo pro začátečníky! I 10 x 8,7 cm I Pozor Pozor pro začátečníky I pro osobní automobily a nákladní vozidla I odolná proti povětrnostním vlivům I hin_094

#ad
iSecur #ad - Naše produkty isecur jsou vyráběny ve vysoké kvalitě. Vhodné pro mycí zařízení, odolné vůči uV záření a povětrnostním vlivům, nežloutnou. Decentní nálepka s upozorněním pro začínající řidiče. 1 obrysově řezaná nálepka o velikosti 100 x 87 mm. Vyrobeno v Německu. Digitální tisk na samolepicí fólii s lesklým UV ochranným laminátem.
ZnačkaiSecur #ad
Výrobceeasydruck24de #ad
Číslo dílukfz_690
Modelkakfz_690

3. Spoddy

#ad

Magnetický štítek pro začátečníky 20 × 10 cm – štítek pro začátečníky auto – lepší alternativa k nálepkám a přísavkám na auto – dárky k řidičskému průkazu – magnetický štítek pro začátečníky do

#ad
Spoddy #ad - Vyrobeno pro venkovní použití – odolné vůči povětrnostním vlivům a UV záření až 7 let ve venkovním prostředí. Lepší než nálepka – magnetickou fólii lze během několika sekund nalepit a sundat. Dárek ke zkoušce – výborně se hodí jako dárek k zkoušce řidičského průkazu. Odolný proti poškrábání a nárazům kamenů – UV ochranný laminát chrání magnetický štít. Dné škrábance v laku – vhodné i pro leasingová vozidla díky odstranění beze zbytků.
ZnačkaSpoddy #ad
VýrobceCoonverted UG #ad
Výška0.39
Délka7.87
Šířka3.94
Číslo díluMS-FAHRANF-ALP-20X10
ModelkaMS-FAHRANF-ALP-20X10

4. Spoddy

#ad

Magnetický štítek pro začátečníky 23 × 10 cm – štítek pro začátečníky auto – lepší alternativa k nálepkám a přísavkám na auto – dárky k řidičskému průkazu – magnetický štítek pro začátečníky do

#ad
Spoddy #ad - Lepší než nálepka – magnetickou fólii lze během sekundy nalepit a opět sundat. DÁrek k zkouŠce – výborně se hodí jako dárek k úspěšné zkoušce řidičského průkazu. Odolný proti poškrábání a nárazům kamenů – UV ochranný laminát chrání magnetický štít. Vyrobeno pro venkovní použití – odolné vůči povětrnostním vlivům a UV záření až 7 let ve venkovním prostředí. Dné škrábance v laku – vhodné i pro leasingová vozidla díky odstranění beze zbytků.
ZnačkaSpoddy #ad
VýrobceCoonverted UG #ad
Výška0.39
Délka9.06
Šířka3.94
Číslo díluMS-FAHRANF-N-32X10
ModelkaMS-FAHRANF-N-32X10

5. younikat

#ad

Magnetická cedule pro začátečníky! Prosíme o shovívavost I 20 x 10 cm I pozor pozor začátečník-in I se Smiley I odolný proti povětrnostním vlivům magnetický I kfz_316

#ad
younikat #ad - Digitální tisk s lesklým UV ochranným laminátem a magnetickou zadní stranou. 1 magnetický štítek ve velikosti 20 x 10 cm. Younikat ist #detailverliebt. Odolná vůči uv záření a povětrnostním vlivům, nežloutne. I po změně našeho jména z #detailverliebt na younikat obdržíte produkt s láskou k detailu, vyrobený v Německu. Pro všechny začínající řidiče, kteří chtějí požádat o ohled.
Značkayounikat #ad
Výrobceeasydruck24de #ad
Výška0
Délka7.87
Šířka3.94
Číslo dílukfz_ dv_897
Modelkakfz_ dv_897

6. Betriebsausstattung24

#ad

Betriebsausstattung24® Informační štítek "Začátečník" | Tvrdé PVC se 3 přísavkami velikost SL: 20,0 cm | Začátečník | Autocedule | Informační štítek motorová vozidla | KFZ

#ad
Betriebsausstattung24 #ad - Speciálně vhodné pro použití na motorových vozidlech | odolné vůči uv záření a povětrnostním vlivům | vhodné pro vnitřní i venkovní použití | K dostání v různých variantách.

Traktorů, zemědělských strojů atd. Velikost sl: 20, 0 cm | materiál: tvrdé pvc se 3 přísavkami | Způsob upevnění: Pro vysávání. Ideální pro označování obzvlášť pomalých motorových vozidel a přívěsů, kombajnů, jako např. Vysoce kvalitní informační štítek pro označení možného překážky v dopravě | nápadné barvy zajišťují dobré vnímání | Rychlé a snadné upevnění | Navzdory dobré přilnavosti lze štítek beze zbytku odstranit. Tabulky přímo od výrobce | top kvalita Made in Germany | Rychlé a bezpečné zaslání.
ZnačkaBetriebsausstattung24 #ad
VýrobceBetriebsausstattung24 #ad
Výška0
Délka1.22
Šířka1.22
Číslo dílu430.7020

7. iSecur

#ad

Samolepka pro začátečníky řidiče I samolepicí 23 x 7 cm I Pozor pro začátečníky Zůstaňte v pohodě I fólie odolná proti povětrnostním vlivům omyvatelná vhodná do myčky, kfz_708

#ad
iSecur #ad - Návod k použití – pro zlepšení trvanlivosti lepicí plochy podklad před aplikací důkladně očistěte. Odolná proti povětrnostním vlivům – díky uv ochrannému laminátu má nálepka dlouhou životnost, je chráněna před žloutnutím a vyblednutím a omyvatelná.

Detaily – nálepka je velká 23 × 7 cm – digitální tisk s UV ochranným laminátem a samolepicí zadní stranou. Produkt - nálepka na vozidlo pro začátečníky v bílé / červené barvě - zůstaňte prosím cool. Kvalita, neustálé optimalizace a zlepšování nabízíme s našimi výrobky vysoký standard kvality, která se vyplatí – díky dlouholetým zkušenostem v oblasti reklamní techniky, vyrobeno v Německu.
ZnačkaiSecur #ad
Výrobceeasydruck24de #ad
Výška0.04
Délka2.76
Šířka9.06
Číslo dílukfz_708
Modelkakfz_708

8. easydruck24de

#ad

Samolepicí I hin_015, nákladní vozidla I pro řidiče I pro řidiče I odolná proti UV záření a povětrnostním vlivům, easydruck24de Nálepka na vozidlo pro začátečníky I 20 x 7 cm I Pozor pozor začátečník I pro automobily

#ad
easydruck24de #ad - Made in Germany. Nálepka s upozorněním pro začátečníky řidiče. 1 konturovaná nálepka ve velikosti 200 x 70 mm. Vhodné do myček, odolné proti uv záření a povětrnostním vlivům, bez žloutnutí. Naše výrobky isecur se vyrábějí ve vysoké kvalitě. Digitální tisk na samolepicí fólii s lesklým UV ochranným laminátem.
Značkaeasydruck24de #ad
Výrobceeasydruck24de #ad
Číslo díluhin_015
Modelkahin_015

9. Schilderio

#ad

Schilderio Premium štítek s přísavkou pro začátečníky 3 mm akrylové sklo cca 200 x 50 mm štítek pro začátečníky auto se 2 přísavkami 20 mm štítek na auto začátečník pro upevnění na okna auta zevnitř

#ad
Schilderio #ad - Autoškola, lov, farmář v provozu nebo lovecká ochrana pro vaše auto. Kvalitně zpracovaný štítek s přísavkou/přísavkou pro auto - motiv "začátečník".

Naše cedule s přísavkami jsou 100% made in Germany potisk a přísavky, vyrobené v naší firmě v Durynsku. V našem obchodě najdete mnoho dalších motivů, hasiči, jako např. Stabilní 3 mm silné akrylové sklo, se 2 přísavkami o průměru 20 mm. Títky na auto pro začátečníky/začátečníky jsou žáruvzdorné do cca 80 stupňů Celsia, garantujeme vám, že se tato tabule pro začátečníky ani při extrémních teplotách v interiéru vozidla neohne.
ZnačkaSchilderio #ad
VýrobceSchilderio #ad
Výška0.01
Délka1.89
Šířka7.87
Číslo dílu41012
Modelka41012

10. Print.GG

#ad

Štítek na auto pro začátečníky – různé typy – štítek pro začátečníky – výšivka pro začátečníky – výšivka pro začátečníky čitelná z velké vzdálenosti – nálepka na obytný vůz začátečníci_2

#ad
Print.GG #ad - Snadná montáž – stačí fólii z výstražné nálepky stáhnout a nalepit na cílovou plochu; tak jednoduché je to. Itelné z velké vzdálenosti – díky použití kvalitních materiálů jsou naše nálepky na auto perfektně rozpoznatelné i z velké vzdálenosti, ať už ve dne nebo v noci.

Lehká a flexibilní – nálepka karavan vydrží zrychlení až 200 km/h a je tak perfektním doplňkem pro lidi, kteří se nestydí dávat plyn. Další informace – příslušenství pro obytný vůz má 3 varianty, které se liší velikostí a designem; první varianta má rozměry 32 x 8 cm, druhá 15 x 15 cm a třetí 20 x 10 cm; magnetické cedule se vyznačují odolností proti povětrnostním vlivům a odolností vůči UV záření.

Magnetická nálepka nezanechává při odstraňování žádné stopy. Ideální pro začínající řidiče – nálepka do obytného vozu je perfektním doplňkem pro začínajícího řidiče, který chce, aby ostatní účastníci silničního provozu věděli, že mají vedle sebe nováčka.
ZnačkaPrint.GG #ad
VýrobcePrint.GG #ad
Výška0.39
Délka12.6
Šířka3.15
Číslo díluFahranfanger