Top 10 Apple Nike Sportarmband – Náhradní pásky k chytrým hodinkám

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

Apple Pásek k hodinkám – sportovní náramek – 45 mm – olivově zelený – jedna velikost

#ad
Apple #ad - Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom překvapivě měkký. Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí. Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.47
Délka11.5
Šířka2.91
Číslo díluMR2T3ZM/A
ModelkaMR2T3ZM/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

2. Apple

#ad

Midnight – standardní, Apple Watch 45 mm sportovní náramek

#ad
Apple #ad - Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní řemínek dodává se s díly pro S/M & M/L.

Náramky 41 mm se hodí k 38 mm a 40mm pouzdrům, 45 mm náramky k pouzdrům 42 mm a 44 mm. Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí. Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost. Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom překvapivě měkký.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.24
Šířka19.69
Číslo díluMKUQ3ZM/A
ModelkaMKUQ3ZM/A
Záruka1 rok

3. Apple

#ad

Polární hvězda – standardní, Apple Watch 41 mm sportovní náramek

#ad
Apple #ad - Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom úžasně měkký. Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí.

Náramky o průměru 41 mm se hodí k 38 mm a 40 mm pouzdru, 45 mm náramky k 42 mm a 44 mm krytům. Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost. Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní náramek dodává se s díly pro S/M & M/L.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.7
Délka4.9
Hmotnost0.24
Šířka5
Číslo díluMKU93ZM/A
ModelkaMKU93ZM/A
Záruka1 rok

4. Apple

#ad

Apple Pásek k hodinkám – sportovní náramek – 41 mm – světle oranžový – jedna velikost

#ad
Apple #ad - Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom překvapivě měkký. Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.47
Délka11.5
Šířka2.91
Číslo díluMR2N3ZM/A
ModelkaMR2N3ZM/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

5. Apple

#ad

Půlnoc – standardní, Apple Watch 41 mm sportovní náramek

#ad
Apple #ad - Náramky 41 mm se hodí k 38 mm a 40mm pouzdrům, 45 mm náramky k pouzdrům 42 mm a 44 mm. Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom překvapivě měkký.

Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní řemínek dodává se s díly pro S/M & M/L. Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí. Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.7
Délka4.9
Hmotnost0.15
Šířka5
Číslo díluMKU83ZM/A
ModelkaMKU83ZM/A
Záruka1 rok

6. Apple

#ad

Apple Watch Band – sportovní náramek – 45 mm – Pride Edition – S/M

#ad
Apple #ad - Náramek je doplněn vhodným animovaným ciferníkem a vhodným pozadím pro iPhone. Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom překvapivě měkký. Inovativní uzávěr je opatřen laserovým gravírováním "Designed with pride in California". Apple podporuje organizace, které zastupují zájmy LGBTQ+ a prosazují pozitivní změny.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Číslo díluMRTN3ZM/A
ModelkaMRTN3ZM/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

7. Apple

#ad

Apple Watch 41 mm Sport Loop – polární hvězda

#ad
Apple #ad - Slouží jako měkké polstrování a současně umožňuje pronikání vlhkosti ven. Uzavírací proužky na zadní straně jsou pevně zapracované a nabízejí ještě stabilnější držení. Se suchým zipem jej můžete zcela jednoduše a rychle přizpůsobit. Sportovní řemínek je měkký, prodyšný a lehký. Dvouvrstvá nylonová tkanina má na vnitřní straně husté švy.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška5.91
Délka3.94
Hmotnost0.15
Šířka3.94
Číslo díluMPL73ZM/A
ModelkaMPL73ZM/A
Záruka1 rok výrobce

8. Apple

#ad

Apple Watch 45 mm sportovní řemínek – půlnoc

#ad
Apple #ad - Se suchým zipem jej můžete zcela jednoduše a rychle přizpůsobit. Dvouvrstvá nylonová tkanina má na vnitřní straně husté švy. Sportovní řemínek je měkký, prodyšný a lehký. Slouží jako měkké polstrování a současně umožňuje pronikání vlhkosti ven. Uzavírací proužky na zadní straně jsou pevně zapracované a nabízejí ještě stabilnější držení.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.04
Délka11.5
Hmotnost0.15
Šířka2.91
Číslo díluMPLA3ZM/A
ModelkaMPLA3ZM/A
Záruka1 rok výrobce

9. Apple

#ad

Apple Watch 41 mm sportovní řemínek – bouřkově modrý

#ad
Apple #ad - Dvouvrstvá nylonová tkanina má na vnitřní straně husté švy. Se suchým zipem jej můžete zcela jednoduše a rychle přizpůsobit. Slouží jako měkké polstrování a současně umožňuje pronikání vlhkosti ven. Sportovní řemínek je měkký, prodyšný a lehký. Uzavírací proužky na zadní straně jsou pevně zapracované a nabízejí ještě stabilnější držení.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.31
Délka4.72
Hmotnost0.15
Šířka0.31
Číslo díluMPL93ZM/A
ModelkaMPL93ZM/A
Záruka1 rok výrobce

10. Higgs

#ad

Dámský, 41 mm, silikonový sportovní zvonkový náramek pro iWatch řady 9,, 38 mm, 44 mm, pánský, 42 mm, 40 mm, Higgs Náramek s gravírováním květin kompatibilní s Apple Watch Ultra/Ultra 2, 49 mm, 45 mm

#ad
Higgs #ad - Pestrá sada: higgs náramky s květinovým gravírováním pro apple watch jsou vyrobeny v různých barvách slunečnice a zvonku pro muže i ženy. Dné zařízení není součástí dodávky. Jedinečný design: celý pásek k hodinkám je vyroben metodou vyřezávání květin, má dlouhou životnost a podtrhuje ducha řemeslného ducha, je ale také plný romantiky a elegance.

Kompatibilní model: náhradní náramek s květinovým vzorem higgs je speciálně navržen a kompatibilní s náramkem apple watch ultra/ultra 2, 6, 7, 5, 2 149 mm, SE, 8, 42 mm, 4, 41 mm, 44 mm, 45 mm, 40 mm, 9, 3, 38 mm. Vysoce kvalitní materiál: vyrobeno z hladkého, elastického a odolného silikonu, navrženo pro ultra pohodlné a odolné proti poškrábání, silikonový sportovní náramek pro iWatch Series je měkký jako silný a nedeformuje se.

Celá estetika je tradičně klasická a stylová, vhodná pro spárování s ležérním i kancelářským oblečením. Náramek nabízí modernější vzhled než tradiční přezka a místo toho používá styl zapínání na pin and-Tuck. Multiscénní použití: tento lehký, vodoodpudivý, prodyšný, odpuzující nečistoty a pot odolný sportovní náramek pro iwatch je ideální pro celodenní nošení a mnoho aktivit. Mechanismus nabízí čistou siluetu.
ZnačkaHiggs #ad
VýrobceHiggs #ad