Top 10 Battery Powered Reading Lamp – Lampičky na knihy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gritin

#ad

360° flexibilní světlo na čtení do postele tmavě zelená, lampa na čtení se 3 režimy teploty barev a 5 režimy stmívání jasu, USB dobíjecí svorka, svorka na knihu s 19 LED, Gritin Lampička na čtení

#ad
Gritin #ad - 360° flexibilní krk a stabilní klip: husí krk je vyroben z vysoce kvalitní kovové trubky a lze jej flexibilně otáčet o 360°, aniž by zanechal stopy nebo si dělal starosti, knihách a regálech, můžete jej ohýbat v každém úhlu. Při nízkém jasu, trvalé osvětlení. Nabíjecí přes usb: díky zabudované 1200 mah dobíjecí polymerové lithiové baterii nabízí tato knižní lampa 8 hod.

Ochrana očí a vysoce kvalitní 19 led: s 19 vysoce kvalitními led žárovkovými perlami vyzařuje tato upínací lampa rovnoměrné, měkké světlo bez blikání a stínů, jasné, vaše oči mohou být i při nočním čtení co nejlépe ušetřeny a po delším používání nebudete cítit únavu očí. Pro vaše pohodlí má toto svítidlo také paměťovou funkci, která automaticky ukládá vaše nastavení teploty barev a jasu. Uživatelsky přívětivý design: tato lampička na čtení má indikátor nabíjení a indikátor provozu, pomocí kterého můžete kdykoli a kdekoli rozpoznat provozní stav.

3 teploty barev a 5 světelných režimů: gritin led lampička na čtení je vybavena 3 teplotami barev – jantarově žlutá 1800 k, které tvoří celou řadu kombinací osvětlení, neutrální bílá 3400 K a studená bílá 6000 K. Současně má 5 stupňů jasu, aby vyhovovaly potřebám osvětlení různých scénářů. Při vysokém jasu a 80 hod. Používá standardní usb c port a kabel USB C je součástí dodávky.
ZnačkaGritin #ad
VýrobceGritin #ad
Výška1.37
Délka4.13
Hmotnost0.15
Šířka3.93
Číslo díluGritin
ModelkaG1321

2. Glocusent

#ad

Lampička na čtení, stmívatelná, perfektní pro milovníky knih, Glocusent Lampička na čtení knižní svorka, 3 barvy a 5 stupňů jasu, šetřící oči, dobíjecí světlo na čtení, děti

#ad
Glocusent #ad - Díky 5 prémiovým led korálkům, které jsou vědecky nainstalovány, můžete světlo rovnoměrně rozložit na stránkách pro čtení; mezitím nebude blikat ani prudké světlo. Přihlášen originální patent. Co dostanete: 1 x svorka na čtení 1 x záložka 1 x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.

Bezstarostná 18měsíční záruka a přátelský zákaznický servis. Hlavu lampy lze otáčet doleva, doprava a dole v úhlu 90°, 90° nebo 45°; to umožňuje volně nastavit vhodnou polohu. Upozornění: stmívatelnou lampu na čtení sotva otočte doleva nebo doprava nad 90°, PSE, CE, protože by to mohlo poškodit napájecí kabel uvnitř. Péče o oči a 3 barevné režimy lampička na čtení má 3 barevné teploty: jantarový režim 1800 k, aby byly vaše oči chráněny před přetížením; obecný režim čtení vytváří uvolňující a pohodlné prostředí pro čtení románů nebo básní; režim zaostřování lampy na čtení knih výrazně zvýrazňuje oblasti, obecný režim čtení 3400 K a režim zaostřování 6000 K.

Jantarový režim filtruje 99, 9 % knihy se světlem na čtení, abyste se mohli soustředit na své úkoly. Tení si tedy můžete užívat minimálně 20 dní až 3 měsíce, pokud čtete 30 minut denně rovněž v závislosti na nastavení. Záruka na výrobek 1. Kromě toho jsou k dispozici 4 kontrolky, které vám ukazují zbývající výkon. Ideální malá lampička na čtení pro děti na noční čtení v posteli.
ZnačkaGlocusent #ad
VýrobceGlocusent #ad
Výška0.59
Délka4.09
Hmotnost0.09
Šířka1.34
Číslo díluA15
ModelkaA15

3. Gritin

#ad

Plynulá svítivost, upínací lampa, USB dobíjecí lampa na knihu s 19 LED, 360° flexibilní upínací svítidlo pro noční, Gritin Lampička na čtení knižní svorka, dlouhá doba provozu, 3 režimy teploty barev

#ad
Gritin #ad - Pro vaše pohodlí má toto svítidlo také paměťovou funkci, která automaticky ukládá vaše nastavení teploty barev a jasu. Díky protiskluzové silikonové podložce na spodní straně klipu bezpečně drží na e-čtečkách, knihách a regálech, aniž by zanechal stopy nebo si dělal starosti, že se pohybuje. Uživatelsky přívětivý design: tato lampička na čtení má indikátor nabíjení a indikátor provozu, pomocí kterého můžete kdykoli a kdekoli rozpoznat provozní stav.

360° flexibilní krk a stabilní klip: husí krk je vyroben z vysoce kvalitní silikonové trubky a lze jej flexibilně otáčet o 360°, můžete jej ohýbat v každém úhlu. Kabel usb c je součástí dodávky. Plné nabití baterie trvá jen dvě hodiny, což maximalizuje vaše pohodlí a je ideální volbou pro váš domov a cestování. 3 režimy teploty barev a plynule stmívatelná: gritin lampička na čtení má celkem 19 led žárovek, bez problémů splňuje vaše různé potřeby osvětlení, k dispozici jsou 3 režimy teploty barev – jantarové světlo 1800 K / smíšené světlo 3400 K / bílé světlo 6000 K, jas je od 10 % do 100 % plynule stmívatelný, noc je ideální pro osvětlení.

Usb c dobíjecí baterie 1200 mah: se zabudovanou baterií 1200 mha s velkou kapacitou vám tato knižní lampa nabízí 8–80 hodin dlouhého osvětlení v závislosti na jasu. Jemné světlo při delším používání neunaví vaše oči a neruší spánek vašeho partnera nebo spolubydlícího. Lampa s ochranou očí pro noční čtení: díky kvalitním led lampovým korálkům je světlo této knižní lampy měkké a rovnoměrné, žádné oslnění, žádné stíny, žádné blikání, velmi příjemné pro oči.
ZnačkaGritin #ad
VýrobceGritin #ad
Výška1.5
Délka4.37
Hmotnost0.16
Šířka3.94
Číslo díluG1326
ModelkaG1326

4. Gritin

#ad

Plynulý jas a 3 režimy teploty barev, upínací svítidlo, 360° flexibilní upínací lampa pro noční čtení, nabíjecí LED lampa na knihy, svorka s 11 LED diodami, USB nabíjecí, Gritin Lampička na čtení

#ad
Gritin #ad - Vaše oči jsou při čtení optimálně chráněny a oči se neunaví ani po delším používání. 360° flexibilní krk a přenosný: s 360° flexibilním husím krkem, flexibilní osvětlení cílového pole. Uživatelsky přívětivý design: s tlačítkem zapnutí/vypnutí a stmívatelným tlačítkem teploty barev zvládnete vše, jednoduchým stisknutím tlačítka.

S paměťovou funkcí zůstává jas a teplota barvy při vypnutí automaticky zachovány, co potřebujete, odpadá časté ladění. Má svorku s protiskluzovou silikonovou podložkou, takže ji lze bez stop jednoduše připevnit na elektronické čtečky a knihy a snadno se přepravuje. Je vždy a všude vaším ideálním společníkem pro noční čtení. Plynule stmívatelná a 3 barevné teploty barev: lampička na čtení má 3 režimy teploty barev – 6000 k studené bílé světlo/3400 k smíšené světlo/1800 K jantarové světlo. Se 4 kontrolkami můžete kdykoli a kdekoli zjistit stav spotřeby proudu.

Lampa na čtení s 11 led diodami: gritin lampa na čtení je vybavena 11 kvalitními led svítícími perlami, jasné, které vydávají rovnoměrné, neoslňující a nemihotavé světlo. Současně lze nastavit jejich jas v rozmezí 10 % – 100 % plynule stmívatelné, takže můžete zcela jednoduše získat libovolnou kombinaci teploty barev a jasu. Knižní lampa je lehká a kompaktní. Dobíjecí a kontrolní lampa přes usb c: díky integrované 1200mha usb c baterii si můžete užívat kdykoli a kdekoli dlouhodobé osvětlení bez časté výměny baterie, což je šetrné k životnímu prostředí kabel USB C je součástí dodávky.
ZnačkaGritin #ad
VýrobceGritin #ad
Výška1.37
Délka4.13
Hmotnost0.14
Šířka2.55
Číslo díluG1322
ModelkaG1322

5. Glocusent

#ad

Glocusent Otočná lampička na čtení knižní svorka, 1000 mAh dobíjecí lampa na knihu až na 100 hodin, 22 LED dvouřadých s časovačem, ideální pro milovníky knih, plynulé stmívání a přizpůsobení barev

#ad
Glocusent #ad - Náš vestavěný akumulátor 1000 mah lze plně nabít za 3, 5 hodiny a poskytuje nestmívatelné osvětlení pro působivých 10 až 100 hodin. Toto světlo na čtení nabízí 5 stupňů jasu a funkci plynulého stmívání, který šetří oči, pomocí které můžete světlo bez námahy přizpůsobit požadované intenzitě.

Naše nabíjecí knižní světlo má povrch typu c, který umožňuje rychlejší a bezpečnější nabíjení. Hlavu lampy můžete podle přání otáčet od 0° do 340°, abyste si mohli užívat svou knihu, nebo otočte hlavu lampy vodorovně, aniž byste rušili svého partnera při čtení v posteli, takže můžete úhel světla nastavit zcela podle svých potřeb. Naše otočná knižní lampa si zamilujete, ukca, nabízíme 30denní záruku spokojenosti a 36měsíční záruku. UpozornĚnÍ: Bez adaptéru. Nastavte hlavu lampy vertikálně, když se zabýváte většími knihami.

Součástí dodávky je: 1x glocusent otočná čtecí světlo 1x kabel USB typu C 24 palců 1 x uživatelská příručka 1 x záložka 4. 3. Různé teploty barev mohou vytvářet různé nálady a ovlivnit váš zážitek ze čtení. Do nejmenšího detailu jsme zohlednili jas a design osvětlení, abyste při čtení nebyli oslněni a necítili se nepříjemně. Kromě toho povrch typu c zvyšuje trvanlivost čtecí lampy, umožňuje více cyklů Plug and Play a prodlužuje její životnost.
ZnačkaGlocusent #ad
VýrobceGlocusent #ad
Výška6.89
Délka1.18
Hmotnost0.15
Šířka1.57
Číslo díluGLCSNTA2401
ModelkaGLCSNTA2401
ZárukaNaše otočná lampa na knihy si zamilujete, nabízíme 30denní záruku spokojenosti a 36měsíční záruku.

6. Glocusent

#ad

Ideální pro milovníky knih, 5 vylepšených stupňů jasu a 3 barvy s pomůckou pro usínání a časovačem, Glocusent Výsuvná lampa na knihu, USB dobíjecí lampička na čtení knižní svorka

#ad
Glocusent #ad - Glocusent má bezproblémovou kombinaci kvality a zákaznicky orientovaného servisu. 3. Patentovaný design. Asovač 30, 45 nebo 60 minut a aktivuje postupně stmívání pro uklidňující západ slunce. Včetně výsuvné usb zdířky, návodu k obsluze český jazyk nelze zaručit, záložky bez adaptéru.

1. 5 světlých led a stínidlo vyzařují 65 lumenů. Vyberte si ze 3 barevných teplot 2700 k, 4000 k, 6000 k a 5 stupňů jasu. 2. Nabíjení za pouhých 1, počítači nebo USB nabíječkami. Jemné, teplé světlo 2700k vás přenese do zotavujícího spánku – ideální světlo na čtení před spaním. Kontakt přes aplikace: Účet > centrum zpráv > vaše zprávy > zprávy kupujícího/prodávajícího; přes prohlížeč: Prodejce Glocusent> Klást otázky> Průvodce zprávami prodejce>Zboží k prodeji.

Univerzální led lampička na čtení pro každou situaci. 30denní servis a 24měsíční záruka. Stínidlo lampy pro rovnoměrné šetrné osvětlení. 9 až 80 hodin nepřerušovaného světla, 5 hodiny s integrovaným konektorem USB-A, kompatibilní s powerbankami, nabíjecí lampička na čtení s 500 mAh baterií. Naše vytahovací lampička na čtení s flexibilní hlavou lampy zvětšuje oblast o 30 %.
ZnačkaGlocusent #ad
VýrobceGlocusent #ad
Výška4.72
Délka1.34
Hmotnost0.1
Šířka0.55
Číslo díluA26
ModelkaGLCSNTA2601

7. Gritin

#ad

Beim Reisen usw., Schwarz, Buchlampe, Stufenlose Helligkeit Klemmlampe, 360° Flexibel für Nachtlesen ins Bett, 3 Farbtemperatur Modi, USB Wiederaufladbare Klemmleuchte, Gritin Leselampe Buch Klemme

#ad
Gritin #ad - Und gleichzeitig ist die helligkeit dieses LED Buchlampe einstellbar, sodass Sie problemlos jede gewünschte Kombination aus Farbtemperatur und Helligkeit erhalten können. Und in nur zwei stunden können sie diese LED-Lampe mit einem USB Kabel vollständig aufladen, was sehr bequem zu bedienen ist.

9 leds & akkuanzeige: dank der hochwertigen, blendfreien und flimmerfreien led-lichtquelle des Clip-Lichts werden Ihre Augen beim Lesen in höchstem Maße geschützt. Zu diesem zeitpunkt befindet sich das Licht im Mischweißmodus. Damit eignet sie sich super zum Mitnehmen. Wenn sie die helligkeit ändern müssen, um das Licht einzuschalten. Drücken sie es einmal, um in den kaltweißmodus zu wechseln, um in den Warmweißmodus zu wechseln. Das licht kann beim vierten Drücken der Taste ausgeschaltet werden.

Leicht & tragbar: gewicht der gritin led leselampe ist leicht. Und auf der klemmen sehen sie 4 Anzeigelampen, mit denen Sie jederzeit den aktuellen Status der Batterie ermitteln können. Egal, ob sie auf dem campingplatz oder auf Reisen sind, sie ist die ideale Begleiterin für Ihre Nachtlesen. Drücken sie die taste erneut, und die dritte Taste, halten Sie einfach die Taste gedrückt. Und sie ist außerdem sehr kompakt und kann gebogen und gefaltet werden.
ZnačkaGritin #ad
VýrobceGritin #ad
Výška0.7
Délka0.93
Hmotnost0.14
Šířka1.55
Číslo díluG1330
ModelkaG1330

8. Glocusent

#ad

3 barvy a 6 stupňů jasu, doba 80 hodin, opravy, šití, háčkování, Glocusent Lampa na čtení na krk, kempování, lampa na krk pro čtení, ohebná ramena, pletení, nabíjecí lampa na knihu

#ad
Glocusent #ad - Současně může osvětlit oblast, aniž by rušila partnera. Ideální dárek spolehlivý dárek pro každého vtipného knihomola k díkůvzdání, vánocům nebo k narozeninám! produkt-box obsahuje: 1 x glocusent lampička na čtení krk 1 x kabel USB typu C 24 palců 1 x uživatelská příručka 1 x záložka 5.

Kromě toho má 3 stupně jasu pro každou ruku, můžete použít různé kombinace nastavení knižní lampy podle potřeby. Dobíjecí a s dlouhou životností v porovnání s jinými micro usb knihovkami je naše nabíjecí usb-c led světlo na čtení uživatelsky přívětivé a bezpečnější pro seniory a mládež. UpozornĚnÍ: použijte dodaný kabel typu c, originální kabel nebo certifikovaný kabel třetí strany; síťový zdroj lampy na čtení knihy není součástí dodávky. 3 barvy a 6 stupňů jasu glocusent lampička na čtení má 3 užitečné teploty barvy: žlutá 3000 k, teplá bílá 4000 k a studená bílá 6000 k.

Etrný k očím & ergonomický design naše lampička na čtení nebliká a neoslňuje, což z ní dělá perfektní lampu na noční čtení. Například: žluté světlo pro čtení; teplé bílé světlo pro učení; studené bílé světlo pro přesné šití nebo háčkování. Přátelská pro partnery tato lampička na čtení pro děti má obzvlášť úzký úhel vyzařování 90°, kterou chcete osvětlit, který je tak slabý, že neruší lidi v okolí. Ušetří vám každodenní nabíjení s nesnižujícím se světlem.
ZnačkaGlocusent #ad
VýrobceGlocusent #ad
Výška1.1
Délka10
Hmotnost0.28
Šířka7.36
Číslo díluGLCSNTBL001
ModelkaGLCSNTBL001
ZárukaBezstarostná 18měsíční záruka a přátelský zákaznický servis.

9. Vekkia

#ad

Buchlampe mit 14 LEDs,3 Farbmodi und 3 Helligkeitsstufen, für Nachtlektüre Energieklasse A+++, USB Wiederaufladbare Klemmleuchte, Vekkia Leselampe Buch Klemme, 80 Stunden lange Laufzeit

#ad
Vekkia #ad - Ob sie warmes oder weißes licht mögen, Stricken, unser "Wal-USB-Buchlicht" kann Ihre Zufriedenheit perfekt erfüllen. Ausziehbarer beleuchtungskopf180 grad faltbares, patentiertes walschwanz-design, das sorgfältig von deutschen Designern entwickelt wurde.

Super lightweight & clip-on designdas leselicht ist nur 2, 33 oz. Der ausziehbare Beleuchtungskopf kann eine größere Beleuchtungsfläche bieten. Wir verwenden ein fortschrittliches smd-led-leselicht, um die besten Farbtemperaturen und Helligkeit anzuzeigen, was Ihre Augen beim Lesen im Bett oder im Dunkeln deutlich schont, wiederaufladbares Buchlicht, vor allem für Kinder. Langlebige led hält für 100000 stunden ohne Austausch. Sorgenfreie & problemlose 3-Jahres-Garantie mit freundlicher Kundenbetreuung.

Produktqualitätsgarantie fcc, ce, genehmigt. Die klammer kann weit genug geöffnet werden, um sie einfach herumzutragen. Leistungsstarker wiederaufladbarer akku diese leselampe bedeutet, dass sie ihr geld nicht mehr für Batterien verschwenden. Die klemme öffnet sich etwa 2, um an verschiedenen Gegenständen befestigt zu werden. Die leichte und kompakte leselampe für das lesen im bett braucht nur wenig Platz, 1 Zoll und klippt auf Buch oder Kindle perfekt und fest. Hinweis: kein adapter entHALTEN.
ZnačkaVekkia #ad
VýrobceVekkia #ad
Výška1.85
Délka4.92
Hmotnost0.21
Šířka4.57
Číslo dílu1
ModelkaBL-14

10. Glocusent

#ad

USB C dobíjecí světlo na čtení až 80 hodin, lampa na knihu se 3 stmívatelnými stupni jasu, 3 barevné režimy, Glocusent 10 LED lampiček na čtení knižní svorka, stabilní svorka a flexibilní husí krk,

#ad
Glocusent #ad - Bezpečné a snadné pro děti i dospělé. 1 800k jantarové barvy s 99% filtrovaným modrým světlem podporuje produkci melatoninu pro zotavující spánek. Design s dlouhými, ať už dáváte přednost jasnému světelnému paprsku nebo jemnou záři, abyste svého partnera nerušili.

Originální patent. UpozornĚnÍ: neobsahuje síťový díl. Záruka na výrobek 1. Napájecí kabel usb-c může přenášet mnohem více proudu. Záruka 36 měsíců s přátelským zákaznickým servisem. Perfektní lampička na čtení knihy k vaší oblíbené knize. Na jedno nabití lze číst 80 hodin, a to při nejnižším nastavení. Asně pokročilé, dobíjecí světlo na čtení. 2. Na rozdíl od jiných neskladných knižních světel je tato lampička na čtení velmi lehká jako pírko a nezpůsobuje žádné škody.

5. Proutěný design pro jasnější čtení proutěná lampička na čtení glocusent byla vyvinuta pro jasné a rovnoměrné světlo s 10 přesně umístěnými led, úzkými vrbovými listy nabízí koncentrovanější světlo na větší ploše. Knižní světlo pro šťastné čtení v posteli. Balení obsahuje: glocusent willow lampička na čtení knihu svorku x 1, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, USB-C kabel x 1, 1 x záložku.
ZnačkaGlocusent #ad
VýrobceGlocusent #ad
Výška1.3
Délka2.6
Hmotnost0.09
Šířka1.5
Číslo díluGLCSNTBL100
ModelkaA11
ZárukaBezstarostná a bezproblémová 18měsíční záruka se snadno dostupným, přátelským zákaznickým servisem.