Top 10 Cardreader USB C – Externí čtečky paměťových karet

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Transcend

#ad

černá, Transcend USB 3.0 / 3.1 Gen 1 multifunkční čtečka karet TS-RDF5K

#ad
Transcend #ad - Usb 3. 1 gen 1 rozhraní. Multifunkční čtečka karet se slotem na SD karty, slotem microSD karty a USB konektorem. Zasuňte přímo do usb portu na každém počítači nebo notebooku. Stáhněte si software RecoveRx pro obnovu z Transcend's Homepage. Přenášejte obrázky s vysokým rozlišením a videozáznamy rychleji a efektivněji na váš počítač.
ZnačkaTranscend #ad
VýrobceTranscend #ad
Výška0.94
Délka2.2
Hmotnost0.04
Šířka0.35
Číslo díluTS-RDF5K
ModelkaTS-RDF5K
Záruka2 roky zákonem

2. Lexar

#ad

Lexar Profesionální Multi-Card 3-in-1 USB 3.1 čtečka karet, včetně USB typu C na USB typu A kabelu LRW500URBAMZN, 160 MB/s pro CompactFlash kartu, až 312 MB/s pro SD kartu/Micro SD kartu

#ad
Lexar #ad - Přenosové rychlosti až 312 mb/s pro sd a microsd UHS-II karty a až 160 MB/s pro karty CompactFlash. International products have separate terms, and language of product, age ratings, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, labeling or instructions. Podporuje sd microSD a CompactFlash karty. Zpětně kompatibilní s sd a microSD UHS-I kartami až 170 MB/s. Extrémně univerzální čtečka karet s rychlým přenosem souborů.
ZnačkaLexar #ad
VýrobceLexar #ad
Výška0.85
Délka3.51
Hmotnost0.22
Šířka3.15
Číslo díluLRW500URBAMZN
ModelkaLRW500URBAMZN
ZárukaDvouletá omezená záruka

3. Beikell

#ad

Beikell Dual konektor USB 3.0/USB C čtečka karet Highspeed OTG adaptér, SD čtečka karet, kompatibilní s Android/Windows/Mac OS atd., pro SD/MMC/Micro SD/TF/SDXC/SDHC/Micro SDHC/Micro SDXC

#ad
Beikell #ad - Promyšlený design šňůrky vás udrží na cestách a zabraňuje ztrátě. K dispozici pro systémy Android, Windows 10/8. 1/8/7/xp a Linux. Současný přístup ke dvěma kartám: podporujte současné čtení dvou karet, vyhněte se opakovanému připojování a odpojování, zrychlete přenos souborů a zefektivněte přístup k datům.

Vysoké přenosové rychlosti: Čtečky karet usb c a usb 3. 0 se používají pro čtení dat z paměťových karet a jejich přenos do počítačů podporujících otg, tablety nebo smartphony. Přenášejte velké množství fotografií a souborů během několika sekund a zkraťte čekací dobu. Podporuje rychlost přenosu dat až 5 Gbps a je zpětně kompatibilní s USB 2. 0 a usb 1. 1. Ochranné pouzdro účinně zabraňuje pronikání otěru a prachu do USB přípojky. Iroká kompatibilita: kompatibilní s notebooky, surface book, jako macbook pro, huawei p50/ p40/ p30/ p20 a usb-a zařízení jako pc, surface pro, galaxy s22/ s21/ s20/ s10 / s9/ note 10, PS4, tablety, MacBook Air, Auto, smartphony s přípojkou USB-C, Redmi Note 10 Pro/Note 9/ Note 8, ps5, ipad air 4, ipad pro 2021/2020/2018, iphone 15/15 pro/15 plus/15 pro max, Xbox One atd.

Tato čtečka karet podporuje karty sd/micro-sd-/tf-/SDHC-/SDXC/Micro-SDHC-/Micro-SDXC/MMC atd. S kontrolkou je stav spojení přístroje na první pohled zřejmý.
ZnačkaBeikell #ad
VýrobceBeikell #ad
Číslo díluB6310
ModelkaB6310
Záruka6 měsíců

4. Apple

#ad

Apple Lightning na SD čtečka karet

#ad
Apple #ad - A když používáte knihovnu fotografií icloud, všechny vaše fotografie a videa v plném rozlišení budou bezpečně uloženy v iCloud a automaticky se objeví v aplikaci Fotky na všech tvých zařízeních. Se sdílením fotografií na icloud můžete své fotografie a videa sdílet přesně s lidmi, kterým je chcete ukázat. Vložte sd kartu do čtečky karet a váš ipad nebo iphone automaticky otevře aplikaci s fotografiemi, která vaše fotografie roztřídí na momenty, sbírky a roky.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška6.1
Délka2.6
Hmotnost0
Šířka0.67
Číslo díluMJYT2ZM/A
ModelkaMJYT2ZM/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

5. SanDisk

#ad

SanDisk Extreme PRO CFexpress čtečka karet USB 3.1 Gen2; CFexpress karta typ B černá

#ad
SanDisk #ad - Pro cfexpress kartu typ b tato čtečka karet uvolňuje rychlost CFexpress karty typu B2 a zajišťuje, že můžete pracovat tak, jak chcete. Včetně kabelu usb-c. S rychlostmi usb 3.

1 gen2 optimalizuje čtečka karet sandisk extreme pro cfexpress výkon CFexpress karty typu B2 pro bezproblémový a efektivní pracovní postup od místa uložení až po následné zpracování. Vertrauensandisk je celosvětová značka, kterou znají kreativní profesionálové a amatérští a na kterou se spoléhají, pokud jde o jejich cenný obsah. Optimalizovaná rychlost. Konektivita usb-c Čtečka karet cfexpress byla vyvinuta pro spojení s nejnovějšími notebooky a zařízeními a je kompatibilní s nejnovější technologií USB-C. Tečka karet cfexpress je dodávána s 0, 5 m dlouhým USB-C kabelem pro větší flexibilitu a lepší organizovaný pracovní prostor.
ZnačkaSanDisk #ad
VýrobceSanDisk #ad
Výška0.93
Délka4.19
Hmotnost0.35
Šířka2.48
Číslo díluSDDR-F451-GNGEN
ModelkaSDDR-F451-GNGEN
Záruka2 roky výrobce

6. Anker

#ad

SDHC, MMC, SD, Micro SDDHC a karty UHS-I, Micro-SDXC, Micro-SD, RS-MMC, Anker 2 v 1 USB-C čtečka paměťových karet pro SDXC

#ad
Anker #ad - Jeden pro všechny: standardní usb a slot na micro SD zaručují snadnou synchronizaci, výměnu a přenos dat. Co dostanete: Čtečku paměťových karet uSB-C 2 v 1, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Funguje ideálně také s pouzdry na mobil! univerzální kompatibilita: funguje bez námahy se všemi vašimi zařízeními USB-C, jako například Macbook 2018 a Galaxy S10 Kdekoliv a kdykoli: lze používat vždy s vaším mobilem, i na cestách. ExtrÉmnĚ kompaktnÍ: malý doplněk pro usb port vašeho počítače nebo mobilního telefonu.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška0.39
Délka1.97
Hmotnost0.02
Šířka0.67
Číslo díluAK-848061044065
ModelkaAK-A83700A2

7. Kingston

#ad

Kingston MobileLite Plus MLP čtečka karet SD, USB 3.1 SDHC/SDXC UHS-II

#ad
Kingston #ad - Vyvinuto pro optimální výkon s Kingston SD kartami. Pičkový výkon pro uhs-iI a podpora karet UHS-I. Přenosný, stylový a minimalistický design. Usb 3. 2 gen 1 rychlosti.
ZnačkaKingston #ad
VýrobceKingston #ad
Výška0.35
Délka2.04
Hmotnost0.02
Šířka1.32
Číslo díluMLP
ModelkaMLP
Záruka1

8. Lexar

#ad

Lexar Čtečka karet RW515 CFexpress typ A, čtečka karet CF včetně kabelu USB-C/USB-C na USB-A adaptér LRW515U-RNHNG, USB 3.2 Gen 2 čtečka paměťových karet pro CFe typ A, až 900 MB/s

#ad
Lexar #ad - Používá technologii USB 3. 2 gen 2 se stabilním výkonem pro bleskově rychlý přenos velkých datových souborů a 8K videí. Důkladně testováno. Stylový, kompaktní design, přenosný na dovolenou a služební cesty.

Integrovaný usb-c kabel s adaptérem usb-c na usb-a, Windows 11/10/8/7/Vista/XP, kompatibilní s Mac OS 108+, usb 2. 0+. Lexar Čtečka karet rw515 cfe typ a dosahuje rychlosti čtení až 900 mb/s a rychlosti zápisu až 800 mb/s. Všechny produkty lexar procházejí rozsáhlými testy v lexar quality labs, kvalita, aby byl zajištěn výkon, zařízeních s tisíci různými fotoaparáty a digitálními zařízeními, kompatibilita a spolehlivost.

Robustní, tepelně odvádějící kovové pouzdro čtečky karet lexar rw515 cfexpress typu A činí čtečku karet CF dlouhou životností. Lexar Čtečka paměťových karet rw515 pro cFexpress karty typu A podporuje plug-and-Play a optimalizuje tak váš pracovní postup. Lexar Čtečka karet rw515 cf typ a funguje pohodlně s celou řadou zařízení.
ZnačkaLexar #ad
VýrobceLexar Co., LTD #ad
Číslo díluLRW515U-RNHNG
ModelkaLRW515U-RNHNG
ZárukaDvouletá omezená záruka

9. Anker

#ad

Anker PowerExpand 2-in-1 USB-C SD 4.0 čtečka paměťových karet s duálními konektory, SDHC, Micro SDXC, Micro SDHC, UHS-II a karty UHS-I, MMC, SD, Micro SD, kompatibilní s SDXC, RS-MMC

#ad
Anker #ad - Tečka paměťových karet. Anker. Anker powerexpand 2 v 1 usb-c sd 4. 0 čtečka paměťových karet s duálními konektory, rs-mmc, micro sdhc, sdhc, mmc, kompatibilní s SDXC, micro sd, Micro SDXC, sd, UHS-II a kartami UHS-I.
ZnačkaAnker #ad
Výška0.42
Délka2.26
Hmotnost0.07
Šířka1.36
Číslo díluA83280A1
ModelkaA83280A1

10. UGREEN

#ad

UGREEN USB C 312MB/S čtečka karet SD 4.0 čtečka karet USB C Micro SD adaptér hliník kompatibilní s iPhone 15 Pro Max, Galaxy S23, iPad Pro,MacBook Pro,Surface pro/Surface Book atd.

#ad
UGREEN #ad - Tečka paměťových karet sd 4. 0: stále máte obavy, že nenajdete tu správnou čtečku sd karet pro vaši paměťovou kartu premium sd 4. 0? ugreen sd card reader byla vyvinuta speciálně pro fotografické nadšence a fotografické profesionály, SDHC, kteří mají paměťovou kartu SD 4.

0, micro sdhc, která dokáže maximálně využít prémiový výkon paměťové karty SD 4. 015 cm dlouhá délka kabelu nabízí dostatek místa pro provoz této čtečky USB C. Hliníkový kryt chladicího materiálu: ugreen usb c sd card reader má lehké a odolné hliníkové pouzdro, aby se zabránilo nadměrnému zahřívání a poškození paměťové karty, které může zajistit, když ve srovnání s plastovým pouzdrem běží vysokou rychlostí, že vaše sd paměťová karta může udržovat nízkou teplotu, které ovlivňují efekt přenosu dat.

Přenos dat probíhá pouze ve dvou krocích a umožňuje současné čtení a zápis dvou karet rychlostí až 1052 MB/s. Jednoduchá obsluha: 1. Zasuňte paměťovou kartu do slotu na kartu této čtečky paměťových karet. Laboratorní údaje Ugreen slouží pouze jako reference. Zasuňte usb-c konektor do přípojky přístroje. Kabel je flexibilní, což lze snadno ovládat a používat směr.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška0.39
Délka2.32
Šířka1.34
Číslo dílu15251
Modelka15251
Záruka24měsíční záruční servis UGREEN