Top 10 Cast Iron Dutch Oven – Pánve na dušení

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LE CREUSET

#ad

Vhodný pro všechny druhy sporáků a indukci + malá sada mlýnků LE CREUSET, Le Creuset Signature litinový pekáč s víkem, kulatý, Ø 24 cm

#ad
LE CREUSET #ad - Ideální pro udržování tepla a servírování díky rovnoměrné distribuci tepla a jeho akumulaci od dna až po boční stěny, dušení a vaření díky výrobě z litiny, energeticky úsporné vaření, ideální pro všechny typy sporáků vč.

Kulatý litinový pekáč na dušení a pečení masa a zeleniny, ideální pro přípravu dušených pokrmů a polévek nebo k pečení chleba. Nastavitelný mlýnek z tvrzené keramiky pomocí kovového knoflíku pro různé stupně mletí/zrnitosti, snadné ovládání, ražení "P" na pepř a "S" na sůl na kovové knoflíky. Velké rukojeti pro bezpečné a pohodlné držení při zvedání a nošení hrnce také s rukavicemi do kamen, odolné proti poškrábání, světlý vnitřní smaltovaný povrch.

Tvarově krásná sada mlýnků skládající se z mlýnku na sůl a pepř v kompaktní velikosti, z robustního ABS plastu s keramickým mlýnkem odolným proti korozi na koření a zjemnění pokrmů. Indukce a do trouby. Optický highlight v typickém designu le creuset, příjemný na dotek díky ABS plastu s odpovídajícím barevným přechodem, ideální jako dárek.
ZnačkaLE CREUSET #ad
Hmotnost9.5

2. Lagostina

#ad

Vhodný do trouby, pekáč s poklicí, černý, Lagostina Indukční litinový hrnec 3,3 l, hrnec na dušení, kulatý 22 cm

#ad
Lagostina #ad - Ideální pro všechny typy sporáků včetně indukce i do trouby. Světlý vnitřní smalt odolný proti poškrábání, široké rukojeti, snadné čištění ručně nebo v myčce, také indukční, dno se hodí pro všechny druhy sporáků, jakož i pro trouby do 220 °C.

Kulatá litinová užitková nádoba na opékání a následné pečení v troubě, smaltované víko z litiny s žáruvzdornou hlavicí z ušlechtilé oceli. Velké rukojeti pro bezpečné a pohodlné držení při zvedání a nošení hrnce i s rukavicemi do trouby.

Rozsah dodávky: 1x lagostina litinový luxusní hrnec, 22 cm, kulatý, rozměry s držadly: 30 x 23 x 11 cm, hmotnost: 4, 8 kg, barva: černá matná. Ideální pro udržování tepla a servírování díky rovnoměrnému rozložení tepla a ukládání od dna až po boční stěnu, energeticky úsporné vaření, dušení a vaření díky litině.
ZnačkaLagostina #ad
VýrobceLagostina #ad
Výška4.33
Délka11.81
Hmotnost10.58
Šířka9.06
Číslo díluTradizione
ModelkaTradizione

3. Le Creuset

#ad

26 cm, třešňově červená, kulatý, Signature, Le Creuset Litinový pekáč, Třešňově červená

#ad
Le Creuset #ad - Rozsah dodávky: 1x le creuset signature litinový hrnec s víkem, barva: třešňově červená, 2 cm, 4 x 17, 3 x 27, rozměry s víkem a rukojetí: 35, Ø 26 cm, 135 kg, kulatý, hmotnost: 5, 21177260602430.

Velké rukojeti pro bezpečné a pohodlné držení při zvedání a nošení hrnce také s rukavicemi do kamen, odolné proti poškrábání, světlý vnitřní smaltovaný povrch. Kulatý litinový pekáč na dušení a pečení masa a zeleniny, ideální pro přípravu dušených pokrmů a polévek nebo k pečení chleba. Ideální pro udržování tepla a servírování díky rovnoměrné distribuci tepla a jeho akumulaci od dna až po boční stěny, energeticky úsporné vaření, dušení a vaření díky výrobě z litiny, ideální pro všechny typy sporáků vč.

Made in france, snadné čištění ručně nebo v myčce nádobí, smaltované víko z litiny s žáruvzdornou hlavicí z ušlechtilé oceli. Indukce a do trouby.
ZnačkaLe Creuset #ad
VýrobceLe Creuset #ad
Výška10.79
Délka13.9
Hmotnost0.01
Šířka13.9
Číslo díluLS2501-2667SS
ModelkaLS2501-2667SS
Záruka30 let.

4. LE CREUSET

#ad

Pro všechny typy sporáků a troub, 37 cm, Le Creuset Signature Čistá fritéza z litiny, červená kamna, 20184370902422, 6,6 litru

#ad
LE CREUSET #ad - Mnohostranně použitelný: od smaženého masa a zeleniny až po těstoviny, brownies a další. Rozsah dodávky: 1 x le creuset signature pekáče, 6 x v 8, rozměry: d 44, 8 cm, 74 kg, barva: trouba červená, hmotnost: 4, červená v troubě, 37 cm, 2 x Š 28, 20184370902422.

Vnitřní smalt pro snadné odloupnutí potravin, pomalé vaření nebo pečení při nízkém až středním ohni, ideální pro rychlé vaření, rovnoměrně se zahřívá při trvalém akumulaci tepla. Isté smažení z litiny s rukojetí Easy Grip, pro 6 osob, vyrobeno ve Francii. Snadné použití a čištění: absolutně odolné proti troubě, snadno čistitelný smalt, vhodné pro všechny typy sporáků vč. Indukce, rukojeti easy grip pro rovnoměrné rozložení hmotnosti, trouby a grily, lze mýt v myčce.
ZnačkaLE CREUSET #ad
VýrobceLe Creuset #ad
Výška3.25
Délka17.5
Hmotnost10.45
Šířka11.25
Číslo dílu201843709
ModelkaLS2011-372
Záruka30 let.

5. LE CREUSET

#ad

Vhodný pro všechny druhy sporáků a indukci, Ø 26 cm, 5,135 kg, objem: 5,3 l, Le Creuset Signature litinový pekáč s víkem, kulatý, Flint

#ad
LE CREUSET #ad - Indukce a do trouby. Rozsah dodávky: 1x le creuset signature litinový hrnec s víkem, Ø 26 cm, kulatý, 2 cm, 4 x 17, 3 x 27, hmotnost: 5, rozměry s víkem a rukojetí: 35, 135 kg, barva: flint.

Velké rukojeti pro bezpečné a pohodlné držení při zvedání a nošení hrnce také s rukavicemi do kamen, odolné proti poškrábání, světlý vnitřní smaltovaný povrch. Ideální pro udržování tepla a servírování díky rovnoměrné distribuci tepla a jeho akumulaci od dna až po boční stěny, dušení a vaření díky výrobě z litiny, energeticky úsporné vaření, ideální pro všechny typy sporáků vč.

Kulatý litinový pekáč na dušení a pečení masa a zeleniny, ideální pro přípravu dušených pokrmů a polévek nebo k pečení chleba. Made in france, snadné čištění ručně nebo v myčce nádobí, smaltované víko z litiny s žáruvzdornou hlavicí z ušlechtilé oceli.
ZnačkaLE CREUSET #ad
VýrobceLe Creuset #ad
Výška5.9
Délka12.5
Hmotnost12.7
Šířka12.8
Číslo díluLS2501-267FSS
ModelkaLS2501-267FSS
ZárukaLifetime.

6. TEAMFAR

#ad

Grau 5QT, TeamFar 2-in-1 Schmortopf aus emailliertem Gusseisen mit Deckel

#ad
TEAMFAR #ad - Die dutch oven topfabdeckung ist dick und gut versiegelt, in Wasser zu kondensieren, erhält die ursprüngliche Ernährung und macht Lebensmittel saftig. Gleichmäßig erhitzen und nährstoffe verschließen: dieser dutch oven topf mit strukturiertem boden hat eine Gusseisenkonstruktion, um auf die Zutaten zu fallen und ermöglicht den Luftstromzyklus, hilft Dampf, ermöglicht eine gleichmäßige Wärmeverteilung und -speicherung.

Mit antihaftbeschichtung reduziert die Rückstände auf dem Topf oder Deckel und macht die Reinigung müheloser. Sparen sie zeit, Handwäsche wird empfohlen. Kann auch im backofen und Gefrierschrank verwendet werden, die gerne kochen. Vielseitig und dekoriert: der gusseiserne topf und deckel funktionieren auf mehreren Herden wie Induktion, mit elegantem und modernem Look mit glänzender und grauer Oberfläche, Gas, tolles Geschenk für diejenigen, hellt und passt zu Ihrer Küche, Keramik, Glas usw. Vielseitiges und 2-in-1-design: inklusive topf und deckel, schmoren, schmoren, braten, ausreichend für 4–5 personen, 9 cm durchmesser unten x 11, erfüllt viele Bedürfnisse von Familienfeiern, 4 cm Innendurchmesser x 22, und der 2 qt deckel lässt sich nicht nur wieder aufsetzen der topf zum abdecken, ideal für verschiedene Kochmethoden, wie Brotbacken, 4 cm H, der 5 qt Topf misst 25, Kann aber auch bequem in eine Pfanne umgewandelt werden und ermöglicht gleichzeitig Braten und Kochen.

Ergonomischer griff und leicht zu reinigen: dieser dutch oven topf mit zwei breiten und stabilen Griffen an den Seiten hilft den Topf bequem an einen anderen Ort zu tragen, wenn Sie Ofenhandschuhe tragen. Gesund und robust: der dutch oven mit deckel besteht aus stabilem gusseisenkern mit 2 Schichten Emaille-Beschichtung, fühlt sich schwer an, weiße Emaille-Innenseite ist sicher und reagiert nicht mit Lebensmitteln, schmilzt nicht beim Backen unter hohen Temperaturen, rostet nicht und muss nicht vorsaison, wenn Sie in der Hand halten und robust für eine lange Lebensdauer.
ZnačkaTEAMFAR #ad
Výška7
Délka13
Šířka13

7. Lodge

#ad

Již vypálený, Lodge Logic L8DOL3 hrnec na dušení s poutky, 4,7 l

#ad
Lodge #ad - Rukojeti s poutky pomáhají při nošení. 4, 7l hrnec na dušení s litinovým víkem, ideální pro pomalé vaření. Vysoké víko zachycuje tekutinu a vrátí ji zpět na pokrm. Rozměry: průměr 26 cm a výška 10, 2 cm; záruka na životnost. Pálené rostlinným olejem a okamžitě připraveno k použití. Nezničitelná litinová konstrukce se pomalu a rovnoměrně zahřívá.
ZnačkaLodge #ad
VýrobceLODGE #ad
Výška5.5
Délka12.56
Hmotnost12.78
Šířka12.56
Číslo díluvb123
ModelkaCast Iron Serving Pot

8. STAUB

#ad

Kulatý hrnec od firmy Staub s poklicí vhodný pro indukci, s matně černým smaltováním vevnitř hrnce

#ad
STAUB #ad - Kulatý pekáč ze smaltované litiny o objemu 6, pomalé vaření a stylové servírování masa, ryb, ideální pro smažení, 70 l, ovoce nebo zeleniny. Energeticky úsporné vaření v troubě a na všech typech sporáků včetně indukce, šťavnatý a jemný výsledek díky speciální kapkové struktuře ve víku, dlouhodobé uložení teploty pro studené a teplé pokrmy.

Praktický a vkusný design: praktické, hlava víka z kovu odolná až do 250 °C, živé barvy, ergonomické rukojeti, zvýrazněný nápis. Made in france – jedinečná ruční výroba, odolná vůči kyselinám, snadné ruční čištění, odolná proti poškrábání a dlouhá životnost díky vnitřnímu smaltu, chuťově neutrální, vhodné do myčky.

Rozsah dodávky: 1x staub pekáč, 9 kg, hmotnost: 6, objem: 6, rozměry s víkem + držadly d x v: 35, průměr dna: 23, průměr: 28 cm, 2 cm, 2 x 18, 7 cm, barva: třešňově červená, 7 l, 1004224.
ZnačkaSTAUB #ad
VýrobceSTAUB #ad
Výška7.17
Délka13.86
Hmotnost16.98
Šířka0
Číslo dílu1004224
Modelka1004224
Záruka30 let.

9. Crock-Pot

#ad

Crock-Pot Artisan Runder emaillierter Gusseisen-Schmortopf, Pink Blush, 5 Quart

#ad
Crock-Pot #ad - Schmortopf artisan schmortopf, rund, emailliertes Gusseisen, 5 Viertel, Blush Pink mit Deckel. Die porzellan-emaille-oberfläche ist leicht zu reinigen und von natur aus antihaftbeschichtet;lebendige Oberfläche verleiht jeder Küche oder Esszimmer einen Hauch von Farbe;Der selbstbefüllende Deckel sorgt für eine effektive Dampfhaltung;Breite Griffe ermöglichen einen einfachen Transport;Geeignet für Gas-, Elektro-, Keramik- und Induktionsherde;Ofenfest bis 260 °C.

Robuste konstruktion aus Gusseisen speichert und verteilt die Wärme gleichmäßig. Sollte von Hand gespült werden. Perfekt zum langsames Kochen, Garen, Schmoren, Backen und mehr.
ZnačkaCrock-Pot #ad
VýrobceGibson Overseas, Inc #ad
Výška10.75
Délka10.25
Hmotnost13.9
Šířka5.5
Číslo dílu127803.02r
Modelka127803.02r

10. LE CREUSET

#ad

Litinový pekáč Le Creuset, Signature, 29 cm, oválný

#ad
LE CREUSET #ad - Oválný litinový pekáč s víkem pro přípravu lahodných pečených a drůbežích drůbeží. Velké rukojeti pro bezpečné a pohodlné držení při zvedání a nošení hrnce také s rukavicemi do kamen, odolné proti poškrábání, matně černé vnitřní smaltování.

Indukce a do trouby. Ideální pro udržování tepla a servírování díky rovnoměrné distribuci tepla a jeho akumulaci od dna až po boční stěny, energeticky úsporné vaření, dušení a vaření díky výrobě z litiny, ideální pro všechny typy sporáků vč. Made in france, snadné čištění ručně nebo v myčce nádobí, smaltované víko z litiny s žáruvzdornou hlavicí z ušlechtilé oceli. Rozsah dodávky: 1x le creuset signature litinový pekáč s víkem, 7 x 16, Ø 29 cm, 675 kg, 7 cm, barva: černá, hmotnost: 4, rozměry s držadly a víkem: 37 x 23, 21178290000430.
ZnačkaLE CREUSET #ad
VýrobceLe Creuset #ad
Výška6.57
Délka14.57
Hmotnost0.01
Šířka9.33
Číslo dílu21178290000430
Modelka21178290000430
Záruka30 let.