Top 10 Chinese New Year – Dámské kroužky a přívěsky na klíče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Amosfun

#ad

Amosfun Amulet japonský talisman pro štěstí přívěsek na klíče zlatý Omamori Charm čínský přívěsek přívěsek na tašku pro děti dámy pány auto batoh bohatství taška na požehnání

#ad
Amosfun #ad - Nský přívěsek pro štěstí, dětský přívěšek na klíče, přívěsek na šperky, nový a módní, krásný design v japonském stylu, okouzlující a jemný.

Taška na svazek klíčů, dámský přívěsek na klíče, dětský svazek klíčů lze použít pro různé účely, amulet požehnání, např. Pánský přívěsek na klíče, příjemný pocit, vynikající zpracování, lze použít jako přívěsek na klíče. Zlatý přívěšek na klíče, velmi rozšířený, kroužek na klíče, přívěsek do auta, lze použít jako dárek pro rodinu a přátele. K ozdobení kapes a klíčů. Veselé přívěsky na klíče, japonské omamori, exkluzivní a stylový produkt z kvalitního materiálu.
ZnačkaAmosfun #ad
VýrobceAmosfun #ad
Výška0.08
Délka3.94
Šířka0.79
Číslo dílu42EKD3U0399KIPXIDC0RX
Modelka42EKD3U0399KIPXIDC0RX

2. Hotop

#ad

úspěch, bezpečnost na cestách, Hotop 3 kusy kaleba visacích kroužků na klíče Wu Lou přívěsek na klíče s měděnou mincí a mořským papírem pro štěstí, dlouhá životnost

#ad
Hotop #ad - Dobrá kvalita vám může zaručit dlouhou životnost. Jak krásu, měděnými mincemi a červenými perlami. Když byly uschnuty, aby voda dostala své jméno "dávkovač života", může vám přinést prosperitu a úspěch, prosperitě a dobré. Velmi rozšířené: můžete je zavěsit na vaše dveře, pokoj, úspěchu a všech dobrých věcí, také praktický a pěkný dárek pro vás, domov nebo auto.

Můžete být pěknou ozdobou, tak i užitečné: tento kovový přívěsek na klíče jsou ozdobeny přívěskem ve dýně, dveře a okna. Robustní použití: tyto kroužky na klíče zavěšené na kalebšku jsou vyrobeny z mosazného materiálu, reflexní lesklé kovové lesky, ručně vyřezávané a leštěné, mají dlouhou životnost a jsou robustní při používání, jsou lehké a přenosné pro nošení nebo skladování. Obdržíte: balení obsahuje 3 kusy s přívěskem na klíče, 9 x 1 x 0, 8 palců, správná velikost pro zavěšení na různých místech, které jsou cca 3, může symbolizovat prosperitu a štěstí rodiny a udělat radost.

Přineste hodně štěstí: wu lou kalebasse ve svém původním tvaru je ovoce. Jak krásu, abyste ozdobili váš stůl, tak i pro užitek. Ivý a úchvatný. Pomáhají při natažení prosperity, kancelář, krásné dárky na party pro čínský nový rok, rodinu a přátele, pro vytvoření příjemné slavnostní atmosféry.
ZnačkaHotop #ad
Výška1.18
Délka3.94
Šířka1.97

3. EXCEART

#ad

EXCEART Dýňová klíčenka čínská stará mince svazek klíčů závěsný Feng Shui přívěsek na klíče Hodně štěstí Svazek klíčů pro držák na klíče Taška Peněženka 10 x 2 x 2 cm, Hladké.

#ad
EXCEART #ad - Spolehlivý servis: nabízíme vám spolehlivý zákaznický servis. Jak krása, oken. Robustní obsluha: tyto kroužky na klíče z vápence jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, mohou odrážet lesklý kovový lesk, jsou odolné a mají dlouhou životnost, ručně vyřezávané a leštěné, jsou lehké a přenosné pro nošení nebo skladování.

Ivý a uvolňující. Hezké party zboží pro čínský nový rok, také praktický a krásný dárek pro vás samotné. Můžete být krásnou ozdobou na ozdobení vašeho stolu, tak i užitečnost: Tyto přívěsky na klíče z kovu jsou vyrobeny s přívěskem ve tvaru dýně, tak i užitečným. Když se zaschne, může vám přinést bohatství a úspěch, aby se ukládala voda, jak získává své jméno "dávkovače života", prosperitu a dobrý pocit.

Pomůže vám při hledání prosperity, kanceláře, úspěchu a všech dobrých věcí. Rodina a přátele, do pokoje, prosperity, dobré pro vytvoření příjemné festivalové atmosféry. Pokud máte dotazy k našim produktům nebo problémům se svými balíky, obraťte se na nás. Iroce rozšířené: můžete je připevnit na dveře, doma nebo v autě. Přineste hodně štěstí: wu lou kalebass ve své původní podobě je ovoce. Dobrá kvalita vám může zaručit použití dlouhou dobu.
ZnačkaEXCEART #ad
VýrobceEXCEART #ad
Výška0.79
Délka3.94
Hmotnost0.08
Šířka0.79
Číslo díluOV41225410W
ModelkaOV41225410W

4. Inbagi

#ad

Inbagi 12 Sets Gold Rabbit Keychain Zodiac Rabbit Statue Keychains Hanging Chinese New Year Decorations 2023 Women Keyrings Keychains and Red Mini Drawstring Bags for 2023 Spring Festival Supplies

#ad
Inbagi #ad - Zuverlässiges material: diese goldenen hasen-schlüsselanhänger sind aus Legierungsmaterial, fest und leicht, schwer zu tragen, rostet nicht, exquisit und attraktiv, nicht leicht zu verformen oder zu brechen, Sie können sie langfristig verwenden. Vielfältige anwendungsmöglichkeiten: es gibt einen goldenen schlüsselanhänger am feder-schlüsselanhänger, Türen, Ästen und überall dort platzieren, Geldbörsen, Handys, Rucksäcken, Stühlen, Gärten, Sie können ihn an Schlüsseln, wo Sie dekorieren möchten, um Ihren Partys ein festliches Detail zu verleihen.

Reichhaltige menge: sie erhalten insgesamt 12 stück hasen-schlüsselanhänger in 3 stilen, es gibt 12 Stück zarte Mini-Kordelzugbeutel, sie können sie verwenden, die Ihre verschiedenen Ornamente erfüllen können, weich und exquisit, jeder Stil für 4 Stück Schlüsselanhänger, um Schlüsselanhänger aufzubewahren und zu speichern. Verheißungsvolle bedeutung: der hasen-statue-schlüsselanhänger verfügt über eine niedliche und entzückende Hasenform in verschiedenen lustigen Haltungen, mit dem Symbol für Glück und Glück, Glück und Segen des kommenden Neujahrs 2023, bringt Ihnen Gesundheit, das helle Gold und Rot in attraktiven Kombinationen, fügen Sie energetische und angenehme Gefälligkeiten hinzu.

Praktische sternzeichen-ornamente: die hasen-dekorationen zeichnen sich durch die Form von schönen Hasen aus, Sammlungen, Ornamente, Souvenirs, Sie können sie als Segen, geeignet für das Thema Hasen Neujahr, voller Festival-Sternzeichen-Atmosphäre, Geschenke und so weiter verwenden, bringen warme Bedeutung.
ZnačkaInbagi #ad
VýrobceInbagi #ad
Číslo díluTI-Inbagi-8897
ModelkaTI-Inbagi-8897

5. Generic

#ad

Emaille Legierung Fantasy Dragon Keychain Dinosaurier Schmuck für Frauen Mädchen Tasche Brieftasche Charme Geschenk Mehrfarbig, 28mm x 33mm

#ad
Generic #ad - Geeignet für weihnachten, Handtasche, Telefon, Geburtstag usw. Drachenzubehör für auto, muttertag, party, Schlüssel, hochzeit, Rucksack, Valentinstag, jahrestag, Gepäck. Originelles Design. Gewicht :18. 8g. Hergestellt aus legierten Materialien. Der drache geschenke kamen in einem niedlichen Samt Kordelzug Beutel für die Lagerung. Wir geben ihnen eine 60 Tage Geld-zurück-Garantie. Sicherheit, nickelfrei, leicht, hypoallergene Handarbeit. Elegante dinosaurier-Geschenke für Drachenliebhaber. Charm größe: 28mm x 33mm etwa 1, 10 "hoch & 1, 29" Breite.
ZnačkaGeneric #ad
Výška0.15
Délka1.1
Hmotnost0.03
Šířka1.29

6. nbeads

#ad

Nbeads 4 kusy Feng Shui peníze přívěsek na klíče, Wu Lou dýně přívěsek na klíče s čínskými feng Shui přívěšek na mince s dýní pět císařských peněz a 1 kus červený sáček na požehnání pro bohatství

#ad
nbeads #ad - Vysoce kvalitní materiál – tyto peněžní klíče feng shui jsou vyrobeny ze slitiny mědi, která je symbolem bohatství. Nejlepší dárek – přívěsek na klíče feng shui s dýní jsou krásné a mají význam, co se tradičně používá k vyhánění neštěstí, proto jsou tou nejlepší volbou pro dárky pro příbuzné a přátele.

Jsou to nejen milé dárky pro hosty k čínskému novému roku, pokoj, ale také praktické a krásné dárky pro vás samotné, rodinu a přátele, vhodné pro veselou festivalovou atmosféru. Je to dobrý feng shui ornament, bohatství, štěstí, které představují 5 požehnání zdraví, který přináší hodně štěstí. Smysluplný design – mince jsou vyřezány z čínské dynastie ching, prosperitu a úspěch.

Balení obsahuje – obdržíte 4 kusy feng shui přívěsek na klíče na peníze s wu Lou Gourd, a nabízíme také červený sáček na požehnání, snadno se skladuje a přenáší. Iroké možnosti použití – tyto ozdoby s třásněmi můžete pověsit na dveře, kancelář, domov nebo auto. Nský uzel je vyroben z polyesteru, který má dlouhou životnost a je silný.
Značkanbeads #ad
VýrobceNBEADS #ad
Číslo díluKEYC-NB0001-13-EU10

7. IMIKEYA

#ad

IMIKEYA Kovový svazek klíčů Čínská mince Feng Shui mince přívěsek na klíče kabelky přívěsek Keychain talisman dárek pro čínský nový rok 2022

#ad
IMIKEYA #ad - Exkluzivní a pohledový přívěšek nizza keychain pro vás. Výrobek vypadá jednoduchý a velkorysý. Jemné zpracování, krásné detaily, exkluzivní a krásné. Nádherný dárek pro vaše přátele a rodinu, velmi elegantní a jemné. Perfektní přívěsek pro vaši klíčenku, velmi kreativní a dekorativní.
ZnačkaIMIKEYA #ad
VýrobceIMIKEYA #ad
Výška0.31
Délka3.54
Šířka0.98
Číslo díluU1550C554YR
ModelkaU1550C554YR

8. ZJchao

#ad

Kabelka, hodně štěstí, exkluzivní taška drak přívěsek na klíče přívěsek do auta, batoh, kanceláře, Přívěsek na klíče čínský drak, šarm, peněženky, Mušle

#ad
ZJchao #ad - Kovový materiál: dragon přívěsek na klíče je z kvalitní zinkové slitiny, odolný proti opotřebení, vynikající zpracování, nerezový, není snadné jej ztratit. Ešení problémů: pokud se cítíte zmateni, může vám přívěsek na klíče "čínský drak" nasměrovat správnou cestu, jak se s tím vypořádat.

Hodně štěstí: přívěšek na klíče chinese dragon vás dovede k úspěchu v práci nebo ve škole a zahání smůlu kolem vás a přináší štěstí. Dodejte svému každodennímu stylu lesk. Oblast použití: kovový přívěsek na klíče s drakem se hodí pro všechny vaše klíče, peněženky, kabelky a lze jej použít také jako vynikající autopříslušenství.

Exkluzivní dárek: přívěsek na klíče s křišťálovým drakem je perfektním dárkem k narozeninám, Vánocům, Dni matek, ke Dni svatého Valentýna, dožínkám, ukončení studia a každé příležitosti.
ZnačkaZJchao #ad
VýrobceZJchao #ad
Číslo díluZJchaoto5wbs4h6f
ModelkaZJchaoto5wbs4h6f

9. Cabilock

#ad

Čínský Nový rok Tiger Keychain: 4 kusy zvíře Keychain 2022 let tygr přívěsek na klíče štěstí ozdoby na dárky auto klíč kabelka peněženka dekor

#ad
Cabilock #ad - Lze jej dobře použít na dekoraci tašek a přívěšků. Přívěsek z pvc má pohodlný na dotek a může vám přinést nový pocit a náladu. Rozkošný přívěšek ve tvaru tygr s vynikajícím řemeslným zpracováním má živý vzhled a vypadá velmi krásně. Hezký veselý design zvířete mohou lidé velmi dobře získat. Kreativní a zajímavé pvc přívěsky jsou skvělým dárkem pro rodinu a přátele.
ZnačkaCabilock #ad
VýrobceCabilock #ad
Výška1.38
Délka6.1
Hmotnost0.31
Šířka1.38
Číslo díluN9GXX0J2JAH5BS1109F09LIU
ModelkaN9GXX0J2JAH5BS1109F09LIU

10. Inbagi

#ad

Inbagi 6 Sets Gold Dragon Keychain Zodiac Dragon Statue Keychains Hanging Chinese New Year Decorations 2024 Keyrings Keychains and Red Mini Drawstring Bags for 2024 Spring Festival Supplies,

#ad
Inbagi #ad - Verheißungsvolle bedeutung: der drachenstatue-schlüsselanhänger verfügt über eine niedliche und entzückende Drachenform in verschiedenen lustigen Haltungen, bringt Ihnen Gesundheit, das helle Gold und Rot in attraktiven Kombinationen, mit dem Symbol für Glück und Glück, Glück und Segen des kommenden Neujahrs 2024, fügen Sie energetische und angenehme Gefälligkeiten hinzu.

Zuverlässiges material: diese goldenen drachen-schlüsselanhänger sind aus Legierungsmaterial, schwer zu tragen, nicht leicht zu verformen oder zu brechen, fest und leicht, rostet nicht, exquisit und attraktiv, Sie können sie langfristig verwenden. Praktische sternzeichen-ornamente: die drachen-dekorationen zeichnen sich durch die Form von schönen Hasen aus, geeignet für das Thema Drachen-Neujahr, Geschenke und so weiter verwenden, Souvenirs, Sie können sie als Segen, Ornamente, Sammlungen, voller Festival-Sternzeichen-Atmosphäre, bringen warme Bedeutung. Reichhaltige menge: sie erhalten insgesamt 6 stück drachen-schlüsselanhänger in 3 stilen, Sie können sie verwenden, weich und exquisit, es gibt 6 Stück zarte Mini-Kordelzugbeutel, jeder Stil für 2 Stück Schlüsselanhänger, die ihre verschiedenen Ornamente erfüllen können, um Schlüsselanhänger aufzubewahren und zu speichern.

Vielfältige anwendungsmöglichkeiten: es gibt einen goldenen schlüsselanhänger am feder-schlüsselanhänger, Türen, Stühlen, Handys, Sie können ihn an Schlüsseln, wo Sie dekorieren möchten, Rucksäcken, Geldbörsen, Gärten, Ästen und überall dort platzieren, um Ihren Partys ein festliches Detail zu verleihen.
ZnačkaInbagi #ad
VýrobceInbagi #ad