Top 10 Daunen Kopfkissen 80×80 – Standardní polštáře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Böhmerwald

#ad

85 % peří / 15 % prachové peří, hmotnost náplně: 1000 g, 100% velbloudí srst, Böhmerwald Exkluzivní velbloudí pokrývka vlasů, komfortní, vhodná pro alergiky, 1 150 g, 135 x 200 cm & komfortní polštář

#ad
Böhmerwald #ad - Výrobek 2: výplň: 85 % peří / 15 % prachové peří, třída 1. Výrobek 1: potah: mako jemný satén, 100% bavlna. Výrobek 1: výplň: 1 000 gramů, 100% velbloudí chlupy. Výrobek 1: prošívání: kosočtvercové prošívání. Výrobek 2: prémiová kvalita: německý kvalitní výrobek z výhradně kvalitních materiálů - Vyrobeno v naší manufaktuře na postele v Bavorsku - Made in Germany. Výrobek 2: potah: mako sypka, bílá, 100% bavlna. Výrobek 1: tepelná třída: normální. Výrobek 2: podpěra komfort: pevný.
ZnačkaBöhmerwald #ad

2. sleepling

#ad

Sleepling 194506 polštář do kočárku | 100% bavlna | 400 g Nové bílé husí peří a prachové peří | Downpass | lze prát na 60 stupňů | Made in EU | 80 x 80 cm, bílý

#ad
sleepling #ad - Potah: 100% bavlna nejjemnější tělo mako batist. Teprve poté znovu silně rozbijte. Pro udržitelnou spotřebu a ve prospěch zvířat. Certifikováno downpass, din en 12934, což zaručeně vylučuje použití poklesu života.

Extra hustě tkaný povlak na polštář zabraňuje propíchnutí prachového peří a peří pro vždy příjemně měkký spánek. Doporučujeme použití pracího prostředku. Polštář do kočárku je samozřejmě certifikován podle přísných kritérií Öko-Tex 100 Péče: lze prát do 60 stupňů, vhodné do sušičky. Polštář prosím vždy dobře osušte v sušičce 1 bod šetrně při nízké teplotě, aby se zabránilo slepení a tvorbě skvrn.

Kvalita: jako čistě přírodní produkt optimální společník na spaní pro vaše děti. Použití: mnohostranně použitelný jako polštář do kočárku pro vaše malé, ale také jako normální polštář v ložnici. Vyrobeno v eu pro krátké dodací cesty při nejvyšších nárocích na kvalitu. Vynikající materiály splňují nejvyšší nároky na kvalitu. Výplň: nové bílé husí peří a husí peří třídy 1, 70 % peří / 30 % prachové peří.
Značkasleepling #ad
Výrobcesleepling #ad
Výška0
Délka31.5
Hmotnost1.76
Šířka31.5
Číslo dílu19000004506
Modelka19000004506

3. LILENO HOME

#ad

LILENO HOME Polštář pro spaní na boku 40 x 145 cm sada 2 ks výplň 1100 g – polštář pro kojení s vyjímatelnými vnitřními polštáři – polštář pro spaní na boku 40 × 145 cm pro těhotné ženy a miminka

#ad
LILENO HOME #ad - My ve společnosti lileno home klademe největší důraz na kvalitu! všechny naše výplňové polštáře se vyrábějí v německu a potah z mikrovlákna i polyesterové náplně procházejí přísnou kontrolou kvality! Naše certifikovaná výplň ve vločkách se extrémně snadno protřepe a vyznačuje se jedinečnou pružností a trvalou pružností.

Naše polštáře certifikované podle Ökotex 100 lze prát při 60 °c a testovány na škodlivé látky. Rozhodněte sami, zda raději tvrdé nebo měkké jednoduchým protřepáváním. Vyzkoušejte si nebeský zážitek ze spánku bez rizika. Protože 100% věříme v naši kvalitu, rádi bychom vám mohli objednat absolutně bez rizika: Pokud nebudete s nákupem zcela spokojeni, dostanete své peníze zpět - až 90 dní od data nákupu! Naše antialergické polštáře pro spaní na boku se přizpůsobí přirozenému tvaru vašeho těla a zajišťují dostatečnou stabilitu při odlehčení otlaků.

Kvalitní a přiléhavé prošívání ve vzhledu vln je kromě toho vyrobeno z mikrovlákna vhodného pro alergiky.
ZnačkaLILENO HOME #ad
VýrobceDiscount-Deal24 #ad
Výška0.01
Délka57.09
Hmotnost4.85
Šířka15.75
Modelka92038.2

4. KLOSTERDORF BETTEN MANUFAKTUR

#ad

Klosterdorf Bettenmanufaktur Premium tříkomorový polštář "funkční" | 80 x 80 cm | 1000 gramů | ruční práce z Německa | péřový polštář, péřový polštář, tříkomorový polštář

#ad
KLOSTERDORF BETTEN MANUFAKTUR #ad - Rádi vám poradíme také osobně na: +49 0 5244 9394872. Povlak: povlak na polštář podle normy Öko-tex standard 100, Soft Lotion, 100% nejjemnější bavlna, bílá saténová lemovka.

Druh produktu: premium klosterdorf 3komorový polštář "funkční". Pečeť kvality: Öko-tex standard, ruční práce z německa, idfl, prokazatelně pouze nové německé prachové peří, zaručeně žádné množství života. Zvláštnosti: vhodné pro alergiky, šetrné k pokožce, prodyšné, vyrovnává teplotu a vlhkost, udržitelná výroba, vyrobeno podle DIN EN 12934. Výplň vnější: 100% nové čisté německé prachové peří třídy i, vnitřní náplň: 30 % nové čisté německé prachové peří třídy I / 70 % nové čisté německé peří třídy I.
ZnačkaKLOSTERDORF BETTEN MANUFAKTUR #ad
VýrobceKLOSTERDORF BETTEN MANUFAKTUR #ad
Délka80
Hmotnost2.2
Šířka80

5. KAR-MAL

#ad

KAR-MAL Polštář 50 x 80 z mikrovlákna 100% s nastavitelnou měkkostí – polštář 50 x 80 cm, příjemný na dotek 50 × 80 cm, lze prát na 60 stupňů – Sleeping Pillow 50 × 80 – bílý, velký spací polštář

#ad
KAR-MAL #ad - Perfektní teplý spací polštář bude užitečný jak pro děti, tak i pro dospělé. Navíc je dermatologicky testován, má normy Öko-Tex 100 Materiál, roztoči a pachy. Polštář na postel 50 x 80 má ergonomický zip, díky kterému můžete snadno odstranit přebytečnou výplň.

Funguje prakticky v každém interiéru. Po vyprání vždy dobře osušte a poté krátce a silně rozšleháte. Tvrdost našich polštářů pro alergiky si můžete sami nastavit. Polštáře jsou nenáročné a snadno se udržují, mohou se používat po mnoho let. Výplň polštáře měkká výplň z něj dělá vynikající polštář na pohovku k mazlení nebo zdřímnutí.

Nejlepší hygienická péče na trhu chrání polštáře před bakteriemi, ze kterého byl vyroben polštář na spaní, a proto ideální pro alergiky a lidi s astmatem. Polštáře na pohovku jsou velmi měkké a příjemné na dotek, můžete je prát při 60 stupních Celsia.
ZnačkaKAR-MAL #ad
VýrobceKAR-MAL #ad

6. LILENO HOME

#ad

Pratelný vnitřní polštář vhodný pro alergiky – polyesterový povlak na polštář jako polštář na gauč, koktejlový polštář a polštář, polštář, LILENO HOME 4dílná sada výplní polštářů 50 x 50 cm – 40 °C

#ad
LILENO HOME #ad - Díky tomu se náš vnitřní polštář hodí také jako polštář nebo polštář. Ať už používáte polštář jako polštář na pohovku, bereme na sebe zcela riziko: pokud nebudete 100% spokojeni, dekorační polštář nebo jako dekorativní polstrování: výplň polštáře LILENO HOME vždy udělá dobrý dojem a přesvědčí svými prodyšnými vlastnostmi a pratelnými do 40°! Aby bylo rozhodnutí o koupi co nejjednodušší, dostanete své peníze zpět – až 60 dní po zakoupení a bez jakéhokoliv druhu.

My ve společnosti lileno home klademe největší důraz na kvalitu! všechny naše výplňové polštáře se vyrábějí v německu a jak polyesterový potah, tak i polyesterové náplně procházejí přísnou kontrolou kvality! Naše náplň ve vločkách certifikovaná podle Öko-tex 100 je extrémně snadno protřepávatelná a vyznačuje se jedinečnou pružností a trvalou odrazovou silou.

Naše výplňové polštáře jsou až do rohů vyplněny polyesterovým dutým vláknem vatové vločky. Ve srovnání s péřovými polštáři žádné nepříjemné pípání! U nás dostanete to, co objednáte.
ZnačkaLILENO HOME #ad
VýrobceLILENO HOME #ad
Výška0
Délka19.69
Hmotnost1.76
Šířka19.69
Číslo dílu90023
Modelka90023

7. Siebenschläfer

#ad

Siebenschläfer Polštář z mikrovlákna 80 x 80 jednotlivě

#ad
Siebenschläfer #ad - ZÁruka vrÁcenÍ penĚz: pokud nebudete spokojeni, dostanete peníze zpět do 30 dnů. Bez škodlivých látek: strávíte cca třetinu svého života ve spánku. Vhodné pro alergiky: polštář se výborně hodí pro alergiky. Neriskujte přitom své zdraví a dbejte na pečeť Ökotex pro výrobky testované na škodlivé látky. Vyrobeno v eu: záměrně jsme zvolili místo výroby v EU, abychom splnili vysoké nároky na bezpečnost výrobků a sociální standardy. Doplnitelné: plnicí množství polštáře lze individuálně přizpůsobit pomocí zipu.
ZnačkaSiebenschläfer #ad
VýrobceSiebenschläfer #ad
Výška0
Délka31.5
Hmotnost2.43
Šířka31.5

8. LILENO HOME

#ad

LILENO HOME Polštář 80 × 80 cm sada 2 ks Medium s 850 g výplní polštáře – postel nebo dekorační polštář se zipem k přizpůsobení – lze prát do 95° – polštář na pohovku & ozdobný polštář na

#ad
LILENO HOME #ad - Vyzkoušejte si nebeský zážitek ze spánku bez rizika. My ve společnosti lileno home klademe největší důraz na kvalitu! všechny naše výplňové polštáře se vyrábějí v německu a potah z mikrovlákna i polyesterové náplně procházejí přísnou kontrolou kvality! Naše certifikovaná výplň ve vločkách se extrémně snadno protřepe a vyznačuje se jedinečnou pružností a trvalou pružností.

Rozhodněte se sami, zda raději tvrdé nebo měkké díky jednoduchému vyjmutí zipu! Naše antialergické polštáře se přizpůsobí přirozenému tvaru vašeho těla a zajišťují dostatečnou stabilitu při odlehčení otlaků.

Naše polštáře certifikované podle Ökotex 100 lze prát při 95 °c a testovány na škodlivé látky. Protože 100% věříme v naši kvalitu, rádi bychom vám mohli objednat absolutně bez rizika: Pokud nebudete s nákupem zcela spokojeni, dostanete své peníze zpět - až 60 dní od data nákupu! Kvalitní a přiléhavé prošívání ve vzhledu vln je kromě toho vyrobeno z mikrovlákna vhodného pro alergiky.
ZnačkaLILENO HOME #ad
VýrobceDiscount-Deal24 #ad
Výška0
Délka31.5
Hmotnost0.33
Šířka31.5

9. Böhmerwald

#ad

100% divoké hedvábí, lehká, hmotnost náplně: 1, vhodná pro alergiky, 200 x 200 cm a komfortní polštář, 85% peří / 15% prachové peří, Böhmerwald Přikrývka z přírodního hedvábí, hmotnost náplně: 825 g

#ad
Böhmerwald #ad - Výrobek 1: výplň: 100% divoké hedvábí. Výrobek 1: zpracování: deka z divokého hedvábí s oválným prošíváním – tepelná třída: lehká. Výrobek 1: prémiová kvalita: německý kvalitní výrobek z výhradně kvalitních materiálů - Vyrobeno v naší manufaktuře na postele v Bavorsku - Made in Germany.

Výrobek 2: podpěra komfort: pevný. Výrobek 2: potah: mako sypka, bílá, 100% bavlna. Výrobek 2: výplň: 85 % peří / 15 % prachové peří, třída 1. Výrobek 2: prémiová kvalita: německý kvalitní výrobek z výhradně kvalitních materiálů - Vyrobeno v naší manufaktuře na postele v Bavorsku - Made in Germany. Výrobek 1: potah: jemný německý mako perkal, bílý, 100% bavlna.
ZnačkaBöhmerwald #ad

10. Sandaro Home

#ad

1400, Sandaro Home Polštář Husí prachové peří péřový polštář péřové peří 100% přírodní produkt 80 x 80 cm

#ad
Sandaro Home #ad - Péřový polštář se navíc vyznačuje výplní a díky své poddajnosti. Výplň polštáře se skládá z bílého evropského prachového peří a peří a nepochází z žádného živobytí.

Nepřekonatelný poměr cena-výkon u polštářů, které jsou navíc MADE IN EU. Navíc nabízí směs prachového peří a peří 70 % podíl prachového peří a 30% podíl peří příjemný komfort ležení pro hodinový spánek. 3komorový polštář najdete u nás v obchodě :-. Robustní a zároveň měkký bavlněný potah zabraňuje proniknutí výplně, navíc optimálně podpírá šíji a hlavu pro vysněný spánek. Polštář lze prát až na 40 °c v pračce a je vhodný i do sušičky.
ZnačkaSandaro Home #ad
VýrobceSandaro Home #ad
Výška0
Délka31.5
Hmotnost1400
Šířka31.5