Top 10 Donath Meisenknödel – Lůj pro ptáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Paul´s Mühle

#ad

Bez fólie v kartonu, Paul´s Mühle Knedlíky pro volně žijící ptáky, bez síťoviny, 200 kusů

#ad
Paul´s Mühle #ad - Krmení po celý rok posiluje rodiče a mláďata a má pozitivní vliv na populaci divokých ptáků. Sýkorka, zpěvní drozd atd. Knedlíky obsahují mnoho cenných přísad a dodávají se přátelské pro ptáky bez sítě.

Tyto knedlíky pro sýkorky přesvědčí vynikající kvalitou za velmi dobrou cenu. Tato křupavá směs ovesných a pšeničných vloček, obilovin a slunečnicových semen přitahuje mnoho opeřených návštěvníků. Knedlíky pro sýkorky jsou ideálním doplňkovým krmivem pro volně žijící ptáky. Doplňkové krmivo s ovesnými a pšeničnými vločkami, obilovinami, červenka, slunečnicovými semínky po celý rok. S knedlíčky pro sýkorky od paula mlýna bude na vaší zahradě brzy pestrý ruch. Vhodné pro mnoho druhů ptáků např.
ZnačkaPaul´s Mühle #ad
VýrobcePaul´s Mühle #ad
Hmotnost39.68

2. Erdtmanns

#ad

Erdtmanns Knoflíková boka, balení 12 ks 12 x 90 g

#ad
Erdtmanns #ad - Praktický a snadno udržovatelný držák na krmení pro sýrky. Knoflídelboy pro míčcové kotníky, zeleně lakovaný kov, výška 33 cm. Rozměry balení d × Š × v v cm 27, 0 × 27, 0 × 36, 0 cm. Zejména pro mísy, stromy, zálohy, zelené fince, ručičky a mastky.
ZnačkaErdtmanns #ad
VýrobceErdtmanns #ad
Hmotnost1080
Číslo dílu520505
Modelka520505

3. Erdtmanns

#ad

100 letních knedlíků pro volně žijící ptáky bez sítě I rozmanité složení I snadný příjem potravy I letní alternativa I šetrné k životnímu prostředí I velké množství, ERDTMANNS

#ad
Erdtmanns #ad - Ekologické – tyto knedlíky pro sýkorky se dodávají bez sítě, což je ekologická alternativa. Velké množství – karton obsahuje 100 knedlíků s krmivem pro ptáky bez síťoviny, což je dostatečné pro delší dobu a nabízí tak pohodlnou a cenově výhodnou možnost krmení divokých ptáků.

Tato kombinace nabízí pestrou stravu pro volně žijící ptáky a dělá z knedlíků svátek pro všechny zpěvné ptáky. Snadné vstřebávání potravin – díky své optimální konzistenci a celým obilným vločkám lze letní ledové knedlíky snadno peckovat a trávit. Naše knedlíky lze jednoduše zavěsit pomocí praktických držáků krmiva a nabízí tak pohodlnou a flexibilní možnost krmení divokých ptáků.

Letní alternativní – tyto knedlíky s krmítkem pro ptáky jsou koncipovány speciálně pro teplé měsíce roku a nabízejí ptákům lehkou a zdravou výživu, kterou potřebují v tomto ročním období. Tak optimálně podporují ptáky při chovu a chovu mladých zvířat na jaře a v létě. Rozmanité složení – naše knedlíky jsou vyrobeny ze směsi ovesných a pšeničných vloček, ovocných pelet, jemných semen, hovězího lje a jedlého tuku.
ZnačkaErdtmanns #ad
VýrobceErdtmanns #ad
Číslo dílu224050
Modelka224050

4. Dehner

#ad

Dehner Krmivo pro volně žijící ptáky Natura | knedlíky pro sýkorky se sítí | vysoce energetické prémiové celoroční krmivo | s ořechy | mastné krmivo pro sýkorky a červenky | 100 kusů | 10 kg

#ad
Dehner #ad - Modříci, střízlíky a škrticí klapky. Obsahuje všechny důležité živiny a vitamíny pro domácí druhy ptáků z cenných obilovin, semen, tuků, olejů, ořechů a minerálních látek.

Ptačí knedlíky lze zavěsit bez krmítka na chráněném místě v zahradě, ideální na balkon, terasu nebo předzahrádku. 90 g kuliček pro sýkorku pro krmení zrnožravců a jedlíků měkkých krmiv, kosy, sýkorky, např. Krmící kuličky se dodávají v obzvláště praktickém zásobním kbelíku, v němž lze krmivo před škůdci chránit a čistě skladovat. Poskytuje místním ptákům po celý rok vždy vítané posílení a zásobuje je cennou energií na jaře, v létě, na podzim a v zimě.
ZnačkaDehner #ad
VýrobceDehner #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost22.05
Šířka3.94
Číslo dílu3079324
Modelka3079324

5. Paul´s Mühle

#ad

Bez síťky bez fólie, Paul´s Mühle Celoroční knedlíky s hmyzem a sušeným ovocem, 100 kusů

#ad
Paul´s Mühle #ad - Křupavá slunečnicová semínka, obilné vločky a mnoho dalších přísad v prémiové kvalitě – celoroční knedlíky od Paul's Mühle jsou skutečným ptačím magnetem, arašídy, který vaši zahradu promění v barevné krmítko.

Zvláště vysoké je přijetí na jaře a v létě. Celoroční krmení mnoha druhů ptáků. Krmení lze výborně provádět po celý rok. Nejsou zabaleny do sítí, takže nevzniká nebezpečí poranění ptáků. Celoroční knedlíky paul mühle obsahují jen ty nejlepší přísady. Celoroční knedlíky jsou ideálním doplňkovým krmivem pro volně žijící zpěvné ptáky. Jako rodinný podnik vedený majitelem jsme v pauls mühle od roku 1839 synonymem zdravých mlýnků.

Složení: bílkoviny: 9, surová vláknina: 2, surový popel: 2, 7 %, arašídy, 3 %. Knedlíky obsahují bílkoviny, mají vysoký obsah kalorií a jsou zcela bez skořápky. Obsah: obilné vločky, surový tuk: 30, slunečnicová semínka, 9 %, jedlý tuk, 9 %, semena, sušené ovoce, hmyz. Garantujeme nejvyšší kvalitu za férový poměr ceny a výkonu.
ZnačkaPaul´s Mühle #ad
VýrobcePaul´s Mühle #ad
Výška10.24
Délka9.84
Hmotnost19.84
Šířka12.99
Číslo dílu808SAFKU102

6. Donath Fly wild. Feed love.

#ad

Energetické knedlíky Donath klasické bez sítě – knedlíky bez sítě – 100 g na kus – silný tuk – cenné celoroční krmivo pro volně žijící ptáky – naše manufaktura v jižním Německu – 50 kbelíků

#ad
Donath Fly wild. Feed love. #ad - Nejjemnější hovězí tuk. Zdravé, jaderné ovesné a pšeničné vločky. Energicky bohaté arašídy a cenné minerální látky. S velkou láskou, péčí a znalostmi ptáků z naší manufaktury.

Všechny výhody: přírodní suroviny, spousta tuku z hmyzu, bez ambrózie, extra porce hmyzu, testováno v laboratoři Donath, přírodní tuk, vhodné pro zobák, vhodné pro dávkovač knedlíků. Naše energetické knedlíky klasické jsou obzvláště oblíbené u všech druhů sýkorů, brhlíků, vrabců, špačků a také datlů. Ve volné přírodě sotva najdou dostatek výživy. Krmení s láskou znamená převzít odpovědnost: život našich divokých ptáků je namáhavý. Slunečnicová semínka bohatá na vitamíny, olej. Vysoce kvalitní slunečnicový olej. Pomozte s doplňkovým krmivem – po celý rok. Bez skořepiny.
ZnačkaDonath Fly wild. Feed love. #ad
VýrobceDonath #ad
Výška10.24
Délka11.81
Hmotnost11.02
Šířka8.66
Číslo dílu12043
Modelka12043

7. Dehner

#ad

Dehner Natura speciální směs pro divoké ptáky, 6dílná sada

#ad
Dehner #ad - Rozsah dodávky: maxi směs krmiva, krmné kroužky, krmný řetěz, obří krmné šišky, kokos, ořechové tyče. Rozsáhlá sada krmiva pro volně žijící ptáky od Dehner Natura. Není nutné žádné příslušenství, všechny produkty v síti k zavěšení. Optimální pro volně žijící ptáky k celoročnímu krmení.
ZnačkaDehner #ad
VýrobceDehner #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost7.03
Šířka3.94
Číslo dílu4208807
Modelka4208807

8. Erdtmanns

#ad

60 knedlíků pro divoké ptáky s biologicky odbouratelnými sítěmi, ERDTMANNS

#ad
Erdtmanns #ad - Sýpalné knedlíky erdtmanns obsahují ovesné vločky a pšeničné vločky, obilná zrna, slunečnicová semínka a hovězí lůj a jedlý olej kontrolované kvality. Modré železo, kosatce, paštičky a zelené finky a stare.

Flexibilní a šetrné k životnímu prostředí – díky biologicky odbouratelné síti lze sýrové knedlíky snadno zavěsit v keřích, stromech nebo na balkoně. Vhodné pro volně žijící ptáky – vhodné pro všechny zrnkové a měkkožravce, zelí, jako jsou např. Optimální konzistence – lehký příjem potravy pro divoké ptáky po celý rok.

Vysoce kvalitní suroviny – klasika krmení volně žijících ptáků. Erdtmanns - stojíme za kvalitu. Všechny výrobky erdtmanns jsou vyrobeny z kontrolovaných, čistých, přírodních surovin bez přidaného cukru a bez přidání barviv a konzervačních látek a pokud možno je pocházejí od regionálních zemědělců.
ZnačkaErdtmanns #ad
VýrobceErdtmanns #ad
Číslo dílu025500
Modelka025500

9. Dehner

#ad

Velké knedlíky pro hmyz, Dehner Krmivo pro divoké ptáky Natura, 100 kusů 9 kg, bez sítě

#ad
Dehner #ad - V novém stabilním kbelíku. Obohaceno všemi důležitými živinami a proteiny. Optimální pro celoroční krmení. Bohaté na důležité oleje a tuky. Klasický sýrový knedlík kombinovaný s hmyzem bohatým na proteiny.
ZnačkaDehner #ad
VýrobceDehner #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost19.84
Šířka3.94
Číslo dílu3079373
Modelka3079373

10. Dehner

#ad

Knedlíky pro sýkorky, Dehner Krmivo pro divoké ptáky Natura, bez sítě, 30 kusů po 90 gramech 2,7 kg

#ad
Dehner #ad - Pro všechny jedlíky zrna a měkké krmivo, jako např. Sýkorky, červenky, zelení atd. V praktickém doplňovacím koši. Oblíbená pochoutka z divokého ptáka – ideální pro celoroční krmení. Optimální pro krmení v dávkovači nebo k položení v krmítku. Dodává energii po celý den – rafinovaný lahodnými ořechy.
ZnačkaDehner #ad
VýrobceDehner #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost5.95
Šířka3.94
Číslo dílu5315114
Modelka5315114