Top 10 Heizsocken Mit Akku – Turistické ohřívače na chodidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bubbacare

#ad

APP-Steuerung, Beheizbare Socken, Wiederaufladbare Winter Heizsocken, elektrisch Beheizte Socken Damen Herren, Batteriebetrieben Beheizbare Sohlen zum Wandern Radfahren Camping Skifahren Jagen

#ad
Bubbacare #ad - Zeitgesteuerte abschaltungdie heizzeit kann so eingestellt werden, 45 min. 120 min. Sie müssen nicht mehr die stiefel ausziehen und sich bücken, um die Temperatur über die Telefonsteuerung der beheizten Socken einzustellen, Ihre Aktivitäten und Arbeit im Winter werden bequemer.

Batterien mit besonders großer kapazitätunsere beheizten socken sind mit zwei wiederaufladbaren 3000-mah-Batterien ausgestattet, die Batteriekapazität ist mehr als doppelt so hoch wie bei anderen auf dem Markt erhältlichen beheizten Socken, und die Batterien sind leicht und können lange verwendet werden ohne häufiges Aufladen. Unabhängig entworfen die neuesten elektrischen app-heizsocken für den winter 2023 verwenden ein unsichtbares Heizelement, einen ultradünnen tragbaren Akku, eine APP-Temperaturregulierung und ein einzigartiges Erscheinungsbild, um den neuen Trend anzuführen.

Größentabelle wie folgt: l für größe: 5–11 Fuß, Blasen und andere Phänomene, 60 Min. Wodurch verbrennungen bei niedriger Temperatur, 90 Min. Die durch längeres erhitzen verursacht werden, dass sie sich automatisch ausschaltet, wirksam vermieden werden können. Das beheizbare socken unterstützt Maschinenwäsche und Handwäsche. 5 einstellungen: 30 Min. Xl für größe: 8–13 Fuß.
ZnačkaBubbacare #ad
VýrobceBubbacare #ad
Záruka//

2. Bubbacare

#ad

Vyhřívané podrážky pro turistiku, lov, jízdu na kole, dámské, ovládání přes aplikaci, Vyhřívané ponožky, lyžování, provoz na baterie, pánské, kempování, dobíjecí zimní, elektricky vyhřívané ponožky

#ad
Bubbacare #ad - Baterie s obzvlášť velkou kapacitou naše vyhřívané ponožky jsou vybaveny dvěma dobíjecími bateriemi 5000 mah, kapacita baterie je více než dvakrát vyšší než u jiných vyhřívaných ponožek dostupných na trhu, baterie jsou lehké a lze je používat dlouho bez častého nabíjení.

Tabulka velikostí následovně: l pro velikost: 5–11 stop, 90 min, XL pro velikost: 8–13 stop. Vyhřívané ponožky dámské pánské můžete regulovat také na baterii, podívejte se prosím na podrobnosti v příručce. Vyhřívané ponožky podporují praní v pračce a ruční praní. Inteligentní ovládání pomocí aplikacenaskenujte qr kód v příručce nebo si stáhněte aplikaci v app store, abyste nastavili teplotu přes telefon přes vyhřívané ponožky, levé a pravé ponožky lze ovládat samostatně. Asově řízené vypnutí doba ohřevu lze nastavit tak, čímž lze účinně zabránit popáleninám při nízké teplotě, 60 min, puchýřům a dalším jevům způsobeným prodlouženým zahříváním.

Naše nejnovější verze 3. 0 elektrických vyhřívaných ponožek od app Vás určitě překvapí a už se nebudete bát studené zimy. Nová verze aplikace se velmi snadno ovládá. Nezávisle navržené nejnovější elektrické vyhřívací ponožky s aplikací na zimu 2023 používají neviditelný topný článek, ultratenkou přenosnou baterii, regulaci teploty aplikace a jedinečný vzhled, aby vedly nový trend.
ZnačkaBubbacare #ad
VýrobceBubbacare #ad
Záruka//

3. Bubbacare

#ad

Wiederaufladbare Winter Heizsocken, elektrisch Beheizte Socken Damen Herren, Beheizbare Socken, APP-Steuerung, Batteriebetrieben Beheizbare Sohlen zum Wandern Radfahren Camping Skifahren Jagen

#ad
Bubbacare #ad - Unabhängig entworfen die neuesten elektrischen app-heizsocken für den winter 2023 verwenden ein unsichtbares Heizelement, eine APP-Temperaturregulierung und ein einzigartiges Erscheinungsbild, einen ultradünnen tragbaren Akku, um den neuen Trend anzuführen. Batterien mit besonders großer kapazitätunsere beheizten socken sind mit zwei wiederaufladbaren 3000-mah-Batterien ausgestattet, die Batteriekapazität ist mehr als doppelt so hoch wie bei anderen auf dem Markt erhältlichen beheizten Socken, und die Batterien sind leicht und können lange verwendet werden ohne häufiges Aufladen.

Die elektrischen heizsocken mit wiederaufladbarem Akku und großer Kapazität eignen sich perfekt für lange Reisen und Outdoor-Sportarten. Sie können die beheizbare socken damen herren temperatur auch per Batterie regulieren, bitte schauen Sie im Handbuch nach Einzelheiten.

5 einstellungen: 30 Min. 45 min. Dass sie sich automatisch ausschaltet, wodurch verbrennungen bei niedriger Temperatur, Blasen und andere Phänomene, die durch längeres Erhitzen verursacht werden, XL für Größe: 8–13 Fuß. Unsere neueste Version 3. 0 der elektrischen beheizbare socken von APP wird Sie mit Sicherheit überraschen und Ihnen keine Angst mehr vor dem kalten Winter machen. Zeitgesteuerte abschaltungdie heizzeit kann so eingestellt werden, 60 min. 120 min.
ZnačkaBubbacare #ad
VýrobceBubbacare #ad
Záruka//

4. Bubbacare

#ad

Dobíjecí zimní, lyžování, lov, elektricky vyhřívané ponožky, kempování, pánské, ovládání přes aplikaci, vyhřívané podrážky pro turistiku, dámské, jízdu na kole, Vyhřívané ponožky, provoz na baterie

#ad
Bubbacare #ad - Nezávisle navržené nejnovější elektrické vyhřívací ponožky s aplikací na zimu 2023 používají neviditelný topný článek, ultratenkou přenosnou baterii, regulaci teploty aplikace a jedinečný vzhled, aby vedly nový trend. Nová verze aplikace se velmi snadno ovládá. Elektrické topné ponožky s dobíjecí baterií a velkou kapacitou se perfektně hodí pro dlouhé cesty a outdoorové sporty.

Naše nejnovější verze 3. 0 elektrických vyhřívaných ponožek od app Vás určitě překvapí a už se nebudete bát studené zimy. Inteligentní ovládání pomocí aplikacenaskenujte qr kód v příručce nebo si stáhněte aplikaci v app store, abyste nastavili teplotu přes telefon přes vyhřívané ponožky, levé a pravé ponožky lze ovládat samostatně. Vyhřívané ponožky vhodné pro většinu mužů a žen. Baterie s obzvlášť velkou kapacitou naše vyhřívané ponožky jsou vybaveny dvěma dobíjecími bateriemi 5000 mah, kapacita baterie je více než dvakrát vyšší než u jiných vyhřívaných ponožek dostupných na trhu, baterie jsou lehké a lze je používat dlouho bez častého nabíjení.

Vyhřívané ponožky dámské pánské můžete regulovat také na baterii, podívejte se prosím na podrobnosti v příručce. 5 nastavení: 30 min, 60 min, 45 min, aby se automaticky vypnula, XL pro velikost: 8–13 stop. Přesná regulace teploty aplikace přizpůsobuje teplotní rozsah 30 °c – 70 °c, posunutím si můžete vybrat přesně požadovanou teplotu.
ZnačkaBubbacare #ad
VýrobceBubbacare #ad
Záruka//

5. THE HEAT COMPANY

#ad

THE HEAT COMPANY Ohřívač podrážky – 5 párů – extra teplá – vyhřívané vložky – ohřívač nohou – 8 hodin teplé nohy – okamžitě připravené k použití – čistě přírodní – velikost MEDIUM: 39–41

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - Jednoduše otevřete obal – ohřívače podrážky se samy zahřívají na vzduchu | jako vložky do bot. 1 – od roku 1994 | 8 hodin teplých nohou | 100% přírodní složky | the heat company – oficiální dodavatel snowboardů v Německu, týmu rakouských lyží a švýcarských lyží.

Ideální při všech aktivitách v přírodě, ať už při sportu, na procházce nebo na stadionu – konečně teplé nohy. 5 párů lze vyjmout jednotlivě | trvanlivost v neotevřeném stavu mnoho měsíců. Medium: 39-41 | extra tenké vyhřívané vložky – hodí se do každé boty. Perfektní doplněk k ohřívačům rukou THE HEAT COMPANY.
ZnačkaTHE HEAT COMPANY #ad
VýrobceTHE HEAT COMPANY #ad
Výška0.12
Délka9.06
Hmotnost0.16
Šířka2.76
Číslo díluHU-XI-201
Modelka12206

6. TerraTherm

#ad

Vyhřívání bot, Ohřívací vložky do bot všeho druhu – 30 párů M, vložky do bot a vyhřívané vložky do bot, vložky pro 8hodinové teplé nohy, 100% přírodní teplo

#ad
TerraTherm #ad - Vyhřívané vložky do bot s hladkou stranou dolů zasunout a užívat si tepla. Trvání tepla: 8 hodin hřejivé vložky do bot s průměrnou teplotou 39 °c. Trvanlivost v neotevřeném stavu několik let.

Pohodlí: ultratenké a pohodlné vyhřívané vložky jsou téměř neviditelné a hodí se pro každou botu – ať už jde o lyžařské boty, zimní boty nebo elegantní dámské boty. Vyhřívané vložky do bot jsou perfektním produktem pro teplé nohy pro děti, vody, dámy a pány. Přírodní obsažené látky: termovložky se skládají z prášku železa, soli, aktivního uhlí a vermikulitu.

Použití: po otevření balení se vyhřívané podrážky při kontaktu s kyslíkem po několika minutách samy zahřejí. Není nutný proud, vaření nebo dodatečné zahřívání nožních ohřívačů. Oblasti použití: vyhřívané podrážky jsou ideální pro outdoorové aktivity, zimní sporty všeho druhu, zimní procházky i pro návštěvy stadionu a na vánoční trh.
ZnačkaTerraTherm #ad
VýrobceBGT GmbH & Co.KG #ad
Výška0.12
Délka9.84
Hmotnost6.06
Šířka3.35
Číslo díluTT_FW_30M_001

7. Thermopad

#ad

Použitelné okamžitě, 8 hodin intenzivního tepla, Ohřívač prstů na noze v podobě termopolštářku, 10 párů, 37 °C, příjemné teplo pro prsty na noze, ultra tenké hřejivé polštářky

#ad
Thermopad #ad - Přírodní a nezávadné složky: železný prášek, aktivní uhlí, voda a vermikulit, sůl, není nutné předchozí zahřívání. Perfektní velikost: 96 x 70 mm, každý pár jednotlivě zabalený, vhodné pro každou botu, i do lyžařských bot.

Okamžitě použitelné: z lepicího pásku odstraňte fólii, vyjměte hřejivý polštářek, aktivace proběhne při kontaktu se vzduchem. Vhodné pro všechny druhy zimních sportů, návštěvy stadionu a vánočních trhů a všechny outdoorové aktivity – už nikdy studené prsty na noze. Délka zahřívání: 6 hodin tepla, průměrná teplota 37 °C, životnost v neotevřeném stavu: 3 roky.
ZnačkaThermopad #ad
VýrobceThermopad #ad
Výška0.2
Délka3.78
Hmotnost0.09
Šířka2.76
Číslo dílu78120
Modelka78020
ZárukaVýměna

8. QZLGD

#ad

Vyhřívané ponožky, řešení pro studené prsty na nohou 2023 – 5 V, Vyhřívané ponožky, dobíjecí vyhřívané ponožky pro lyžování, dámské, 5000 mAh, sport, pánské, kempování, turistiku tmavočerná, outdoor

#ad
QZLGD #ad - Cílem je bojovat proti studeným prstům a zajistit rovnoměrně příjemný zážitek z ohřevu obou nohou, bez pocitu cizího těla. V každé situaci nabízejí naše vyhřívané ponožky komfort na míru a zajišťují, střední stupeň 60 °C, že si zákazníci mohou při outdoorových aktivitách užívat teplo déle než kdy dříve. Poskytují vynikající komfort při nošení, jsou prodyšné a zabraňují tvorbě vlhkosti a zápachu, které nejen zlepšují tepelnou izolaci, aby vaše nohy zůstaly svěží a příjemné.

Současně jsou také ideální pro osoby s raynaudovým syndromem, že se během zimních aktivit budete cítit příjemně a pohodlně. Perfektní teplota – vyhřívané ponožky jsou vybaveny vysoce kapacitní baterií 5 v 5000 mah, 4 hodiny, která nabízí vynikající výdrž baterie a kontrolu teploty – nejvyšší stupeň 70 °C, 6 hodin a nejnižší stupeň 40 °c, nízký stupeň 50 °c, 3 hodiny, 8 hodin. Komfortní a s dlouhou životností – naše vyhřívané ponožky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a modálních materiálů a jsou vhodné pro velikosti 36–44 eu a 6–12 palců.

Tyto vyhřívané ponožky jsou láskyplným a praktickým nápadem na dárek pro rodinu a přátele a zajišťují, snowboarding, artritidou kotníku, horolezectví, turistiku a dokonce pro lov za chladného počasí. Navíc byly na prstech a patách přidány kožešinové potahové materiály, ale také zaručují dlouhou životnost. Všechny naše produkty nabízejí 60denní bezplatnou záruku a jednoroční záruku po nákupu. Zaměřeno na zákazníka– qzlgd je vždy inovátorem v oblasti topné technologie a získává důvěru zákazníků díky kvalitě a výkonu našich výrobků.
ZnačkaQZLGD #ad
VýrobceQZLGD #ad
Číslo díluDarkBlack
ModelkaDarkBlack
Záruka1 roky

9. Gocheer

#ad

Motocykl, vyhřívané ponožky s akumulátorem, 3 nastavitelné teploty, lyžařské rukavice na zimu, Gocheer Vyhřívané ponožky dámské pánské, jízdu na, lyžování, vyhřívané ponožky s výkonem 7,4 V/22,2 WH

#ad
Gocheer #ad - Nebo vyhřívané ponožky při praní otočte, aby se zabránilo tomu, aby se ponožky při praní příliš překroutily, a aby se prodloužila životnost ponožek. Současně zůstává odolný proti žmolkování a zachovává pružnost ponožek a nehořlavé. Baterie obalená pvc fólií má menší objem, 2 wh, nižší hmotnost, žádný pocit při nošení hmotnosti.

Nabízíme 12měsíční záruku, turistika, abyste mohli koupit s klidem. Při praní vyjměte baterii a zasuňte napájecí kabel do pouzdra na baterie vyhřívaných ponožek, aby nedošlo k poškození napájecího kabelu. 360° kruhová topná zóna naše vyhřívané ponožky používají topný modul z titanové nanolegace, že celá podrážka, díky čemuž se ani při častém šlapání, který se skládá ze čtyř kroužků a tvoří 360° kruhovou topnou zónu. Hlavní součásti zahrnují modální vlákna, které jsou vyrobeny z přírodních, viskóza, akrylová vlákna odolná proti žmolkování, nylon a PBT.

Nabíjecí lithiová baterie 7, má lepší chladicí výkon a poskytuje více energie 7, 4 V 22, 2Wh. Podpora praní v pračce a ručním praní naše vyhřívané ponožky lze prát v pračce nebo ručně. Přírodní a ekologické materiály v chladných zimních měsících vám představujeme vyhřívané ponožky, ekologických materiálů. A nemusíte mít žádné starosti s bezpečností akumulátoru. Vysoce kvalitní zákaznický servis nabízíme 7 × 24 hodin zákaznického servisu.
ZnačkaGocheer #ad
VýrobceGocheer #ad
Záruka1

10. HELLO HEAT

#ad

Teplé balení – 40 párů ohřívačů prstů I vyhřívání bot se 7hodinovou dobou zahřívání I okamžitě hřejivá vložka I ohřívač nohou na boty, lyžařské boty a snowboardové boty I podložky na nohy hřejivý polštář, HELLO HEAT

#ad
HELLO HEAT #ad - Dlouhotrvající doba tepla – naše ohřívací pytle stříhají hodiny tepla. S teplotou cca 38 °c udržujte vždy teplé prsty! Neotevřené vydrží několik let. Dné vaření nebo ohřívání – otevřete obal, odstraňte fólii, připevněte na ponožky nahoře nebo dole, užívejte si teplo.

40 párů příjemně teplých ohřívačů prstů – rozlučte se se studenými nohami! teplý balíček ohřívačů prstů je tenký, pohodlný a především jeden: teplý. Při kontaktu se vzduchem se podložka sama zahřeje a po několika minutách dosáhne maximální teploty ohřevu. Topné podrážky jsou ideální při lyžování, karnevalu, turistice, lovu a v každodenním životě.

Přírodní obsažené látky – funkce vyhřívaných vložek na boty je založena na čistě přírodních materiálech: železný práškový granulát, sůl, aktivní uhlí, voda a vermikulit. Vhodné pro každou obuv – samoohřívací hřejivá podložka se integruje do každé boty: kozačky, boty, turistické boty, tenisky nebo šněrovací boty – hřejivá podrážka se hodí.
ZnačkaHELLO HEAT #ad
VýrobceHello Heat #ad
Hmotnost3.31
Číslo dílu54020