Top 10 Katana Schwert Deko – Meče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. tsiao chih

#ad

Tsiao chih 40palcový ručně kovaný japonský samurajský meč Full Tang 1060 uhlíková ocel železo Tsuba pravý katana meč, L

#ad
tsiao chih #ad - Dobře vyvážená, snadná manipulace dobře vyvážená, snadná manipulace. Ručně vyrobeno, leštěno a sestaveno exprienced craftman. Solid iron tsuba, could be disassembled freely masivní železná suba, mosaz Habaki & Seppa, brass habaki & seppa, mohla být volně rozložena. Free sword bag included včetně tašky na meč. Hand forged full tang blade, solid, could past tatami test by trained people ručně kovaná čepel Vollerl, solidní, dokázala složit tatami test vyškolenými osobami. Ručně vyrobené, leštěné a namontované zkušenými řemeslníky.
Značkatsiao chih #ad
VýrobceCHANSWORD #ad
Výška3.54
Délka40.55
Šířka3.54
Číslo díluJU
ModelkaJU
Zárukacomply with amazon

2. siwod

#ad

Slitina zlatý drak tsuba japonská ninja samuraj katana zlatá, siwod e ručně vyráběný plný šišek ostrý meč

#ad
siwod #ad - Může být dán jako dárek nebo do kolekce. Otočte čepel by pointing it do směru, tento produkt se neaplikuje na děti mladší 16 let.

Katana je velmi ostrá, kde není tam a nepoškrábe ruce. The blade is made by high carbon steel 1060, bambusové nehty, Real white ray skin, hand-forged, no bo-hi blood groove. This product can be used to protect you from ferocious beasts during camping or outdoor activities. Udržujte mimo dosah dětí, proto prosím nesmějte bod pro osoby nebo zvířata. Customer service is provided 24 hodin a den, 7 days a týden. This item does not contain katana standen.
Značkasiwod #ad
Výrobcesiwod #ad
Délka103
Hmotnost1.25
Šířka4

3. Epic Swords

#ad

Epic Swords Sada mečů Katana Wakizashi Tanto White Dragon s tupými čepelemi včetně stojanu na meče a příslušenství

#ad
Epic Swords #ad - Katana, Wakizashi a Tanto. Stojan na meče a příslušenství pro péči jsou součástí dodávky. S tupými čepelemi pro dekorační účely. Vyřezávaný drak na plášti meče. Krásná replika ve špičkové kvalitě se zahnutými čepelemi, jak je obvyklé u samurajských mečů.
ZnačkaEpic Swords #ad
VýrobceEpic Swords #ad

4. DerShogun

#ad

DerShogun Katana samurajský meč 1045 uhlíková ocel

#ad
DerShogun #ad - Velmi dobré zpracování. Vysoce kvalitní uhlíková ocel 1045. Akvizice možná pouze pro osoby plnoleté! Ruční výroba.
ZnačkaDerShogun #ad
VýrobceDerShogun #ad
Číslo dílu0

5. Epic Swords

#ad

Epic Swords Katana Wakizashi Tanto Black Tiger samurajský meč sada dekorace tupá se stojanem na meče a příslušenstvím

#ad
Epic Swords #ad - S tupými čepelemi pro dekorační účely. Katana, Wakizashi a Tanto. Stojan na meče a příslušenství pro péči jsou součástí dodávky. Krásná replika ve špičkové kvalitě se zahnutými čepelemi, jak je obvyklé u samurajských mečů. Tygr znamená v asijské mytologii sílu.
ZnačkaEpic Swords #ad
VýrobceEpic Swords #ad

6. Skyward Blade

#ad

Skyward Blade Anime Cosplay Schwert aus Holz, Fans der Anime, das Besondere Messer der Demon Slayer Rosa Samuraischwert, Tsuyuri Kanao Samurai Schwert Spielzeug für Kinder

#ad
Skyward Blade #ad - Die produktdetails verschiedener Chargen sind leicht unterschiedlich. Gesamtlänge: 103 cm; länge des messers: 101, 5 cm; grifflänge: 28, 5 cm; hülsenlänge: 75 cm; Gewicht des Schwertes: 0, 5 kg.

Holzschwerter sind nicht scharf, auf der oberfläche gemalt, für Rollenspiele geeignet, können keine anderen gegenstände mit Gewalt treffen oder schneiden, gefärbt, geeignet für alle Menschen. Der griff passt perfekt in die Handfläche, ist leicht zu greifen und bietet maximalen Komfort bei der Verwendung. Klingenmaterial: Holz; Mantel: Kunststoff; Griff: Kunststoff. Das schwert des Protagonisten Tsuyuri Kanawo im Comic.
ZnačkaSkyward Blade #ad
VýrobceSkyward Blade #ad

7. Böker

#ad

Magnum Samurai Damast 05ZS580

#ad
Böker #ad - 450, 0 g. Hmotnost: 1. Délka čepele: 71, 0 cm; materiál čepele: damaškové. Materiál rukojeti: kanochová kůže. Uzávěr: pevně stojící. Celková délka: 103 cm.
ZnačkaBöker #ad
VýrobceMediaRange #ad
Výška11.42
Délka6.89
Šířka3.94
Číslo díluMRBAT104
ModelkaMRBAT104

8. Epic Swords

#ad

Epic Swords Katana Black Tiger samurajský meč dekorace tupá se stojanem na meče a příslušenstvím

#ad
Epic Swords #ad - Katana, klasický meč samuraje se zahnutou čepelí, jak je obvyklé u samurajských mečů. Krásná replika ve špičkové kvalitě. Tygr znamená v asijské mytologii sílu. Stojan na meče a příslušenství pro péči jsou součástí dodávky. S tupou čepelí pro dekorační účely.
ZnačkaEpic Swords #ad
VýrobceEpic Swords #ad

9. Siwode

#ad

40 palců, Siwode Walking Dead Michonne Katana meč, T10 jíl tvrzený

#ad
Siwode #ad - Nedotýkejte se dětí, tento výrobek není vhodný pro děti do 16 let. Nůž je velmi ostrý a nedávejte nůž na lidi nebo zvířata. Klasická katana, kterou můžete nosit, vás ochrání před kempováním nebo outdoorovými dobrodružstvími.

Tělo nože je ručně kované z oceli t10, bílou perlovitou kůží, bambusovými hřebíky, s čepelí tradiční výrobní metodou, bez krevního žlabu, hnědou PU umělou kůží a biochemickým logem. Lze jej použít také jako dárek nebo sbírku. Nůž nesměřujte podle osob, neberte nůž rukou. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších katanů s více než 100 miliony fanoušků po celém světě. Pravý meč katana, 7 * 24hodinový zákaznický servis.
ZnačkaSiwode #ad
VýrobceSiwode #ad
Výška1.2
Délka40.55
Hmotnost3.2
Šířka1.89

10. 57 SPECIAL REPLICAS

#ad

57 SPECIAL REPLICAS Meč Katana pravý samurajský meč z oceli s pochvou a stojanem jako dekorace pro sběratele nebo jako dárek SW-319

#ad
57 SPECIAL REPLICAS #ad - Tento pravý meč je překrásný kousek japonské historie. Může se stát zajímavou dekorací, skvělý dárek pro milované nebo pro vás tento model samurajského meče ve tvaru pravého katana je skvělým dárkem pro tatínka, která každému interiéru propůjčí historický charakter.

Pravý meč katana kovová rukojeť -tsuka, bohatě a nákladně gravírovaná. Kovová stopka. Hmotnost čepele: cca 0, délka pochvy: 75, 62 kg, tloušťka čepele na rukojeti: cca 3, 5 cm, hmotnost s pochvou: cca 0, 6 cm, . Pravý meč – samurajský meč – prezentovaný model je přesnou replikou originálu. Nahoře na rukojeti se nachází obojek Habaki z kovové slitiny zvané Shakudo. Tato katana má tupou čepel. Meč je absolutně bezpečný – meč není vhodný pro boj nebo trénink.

Japonský meč, dědečka nebo strýce nebo pro tebe. Dodává se s jedinečnou pochvou saya, která je na krku koiguchi svázána lanem sageo, které je navlečeno Kuri-Kata. Velká pozornost pro všechny detaily. Pouzdro / saya: tvrdé dřevo - lakované bavlněné pletivo ručně gravírované na pochvě, rukojeť: dřevo, Tsuba s rostlinným motivem, bavlněný výplet včetně imitace rejnočí kůže.
Značka57 SPECIAL REPLICAS #ad
Výrobce57 SPECIAL REPLICAS #ad
Modelka178
Záruka2 roky