Top 10 Kopfschmuck Indianer Damen – Klobouky pro dospělé

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KARMABCN

#ad

KARMABCN Native American Inspired Medium Feather Headdress 36 inch Long/war Bonnet

#ad
KARMABCN #ad - Materiály: feather, korálky, kožešina. Vkusný. Halloween karneval / karneval & festival. Obvod hlavy 23 palců. Ruční práce.
ZnačkaKARMABCN #ad
Hmotnost0.66
Číslo díluY04-A003
ModelkaY04-A003

2. BLESSUME

#ad

BLESSUME Halo koruna tiára bohyně čelenka dámský masopustní kostým doplňky styl #11

#ad
BLESSUME #ad - Příležitost: vhodná čelenka bohyně na svatbu, každý výběr, závěrečný ples, zásnuby, narozeninovou oslavu, který má být šarmantnější. Design: výrazná tiára korunka ve speciálním designu upoutá pozornost na party. Kvalita k dispozici. Antikorozní. Ruční výroba: exkluzivní řemeslné umění zvyšuje kvalitu a třídu. Vhodné pro dospělé a děti starší 12 let. Materiál: Čelenka z kovové slitiny Halo korunka s dlouhou životností. Ruka nepřijde levně. Hmotnost výrobku: cca 299 g.
ZnačkaBLESSUME #ad
VýrobceBLESSUME #ad

3. KARMABCN

#ad

KARMABCN Z34, Extra velká tyrkysová péřová ozdoba na hlavu 43 palců dlouhá, Žlutá

#ad
KARMABCN #ad - Nemáme žádnou příslušnost k severoamerickému indiánskému kmenu. Fair ceny - tradiční cenové přirážky pro maloobchod? ne, děkujeme. AtnativnÍ inspirovÁ - naše pokrývky hlavy ve stylu válečné čepice směřují ducha amerického západu a nechají se inspirovat kulturami domorodých Američanů.

Zkušenosti – karmabcn je již léta v obchodě a garantujeme vaši spokojenost. Naše pokrývky hlavy jsou opatřeny velkou čepicí. To zaručuje individuální tvar pro muže, ženy a mládež. Věříme, že vám můžeme nabídnout ty nejlepší pokrývky hlavy bez nadměrné ceny. Spolupracujeme přímo s řemeslníky v indonésii, že podpoříme své komunity tím, jsme hrdí na to, že našim řemeslníkům platíme férovou odměnu. Doplňte svůj festivalový vzhled, postavte Halloween na novou úroveň nebo jej ukažte jako jedinečný kousek bytové kultury.

Plochá velikost je 130 cm vysoká a 30 cm široká. Každý šperk s pružinovou hlavou, abychom vyrobili vaši čelenku, které byly vyrobeny s péčí a kvalitními materiály. Pokud na své objednávce nemáte rádi všechno, pošlete ji zpět za plnou náhradu. Protože jsme 100% online a prodáváme vám přímo s no-middle-men, abychom vám přinesli tyto pokrývky hlavy inspirované kmeny. Vysoká kvalita - všechny naše dlouhé pokrývky hlavy jsou 100% ručně vyrobeny.
ZnačkaKARMABCN #ad
Číslo díluKAR-Z28
ModelkaKAR-Z28

4. wangjiangda

#ad

černá, ozdoba do vlasů, kostým, Čelenka 20. let 20. let, 20. let, štras, vintage doplněk ke kostýmu, doplňky pro svatební oslavy, čelenka pro dámy, tématická party, dámská, čelenka s peřím, Gatsby

#ad
wangjiangda #ad - Design tato ozdoba hlavy s listovým medailonem je ve vintage stylu s černým peřím a perlovými šňůrkami. Let. Koktejl, události, závěrečný ples, Vánoce, party Art Deco atd. Elegantní tato černá vintage čelenka je skvělým doplňkem pro vaši kostýmovou party.

Třpytivá čelenka s vloženými body hvězdného světla, což ji činí působivou i atraktivní. Materiál ozdoba hlavy flapper z 20 Let jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Je elegantní a stylový a nabízí nostalgický vintage vzhled z 20 Vlastnosti Černý elastický pásek na zadní straně klasické čelenky lze ukrýt ve vašich vlasech, čímž se stane neviditelným a nedílnou součástí vašeho vzhledu.

Elenka s motivem party tuto nádhernou čelenku lze nosit při různých příležitostech, party Gatsby z 20 Let 20 Byl vyvinut speciálně pro každý druh party nebo zvláštní akce a propůjčí vašemu vzhledu nádech zábavy a půvab. Let, večerní party, tanec, např.
Značkawangjiangda #ad
Výrobcewangjiangda #ad
Výška0.39
Délka9.45
Šířka4.72

5. Petyoung

#ad

Petyoung Indiánská ozdoba hlavy indická ozdoba hlavy pro party fotografie rekvizity pro dospělé

#ad
Petyoung #ad - Díky gumovému pásku je vhodný jak pro dospělé, tak i pro dospělé. Vyrobeno z prémiového peří, syntetických pružin a látky. Také skvělé kostýmy na party, drama, festival, dárek, hry a tak dále. Lze použít jako kulturu bydlení, hračky, foto rekvizity atd. Vysoká kvalita. Použití.
ZnačkaPetyoung #ad
VýrobcePetyoung #ad
Hmotnost0.4
Číslo dílu1399218/120337AM16UK2AQW
Modelka1399218/120337AM16UK2AQW

6. KARMABCN

#ad

KARMABCN Krátká indická čelenka z bílého husího peří s černými stříkanými puntíky/Indian Headdress

#ad
KARMABCN #ad - Každý námi prodávaný šperk s peřím je ručně vyráběn řemeslníky na Bali a není vyráběn v továrně. To zaručuje individuální tvar pro muže, ženy a mládež. Univerzální - naše pokrývky hlavy jsou koncipovány pro muže, ženy a mládež a mají čelenku pro perfektní tvar.

Naše pokrývky hlavy jsou vybaveny nastavitelným páskem na hlavu. Vysoká kvalita – všechny naše pokrývky hlavy jsou 100% ručně vyrobené. Pro výrobu vaší pokrývky hlavy používáme pravou kůži a pravé pružiny a montáž probíhá ručně. U karmabcn je naším cílem nabídnout vám kostýmy, které jsou vyrobeny s pečlivostí a kvalitními materiály. Zkušenosti - karmabcn je v podnikání již léta a garantujeme vaši spokojenost. Spolupracujeme přímo s řemeslníky na Bali, děkujeme. Férové ceny - tradiční maloobchodní značky? ne, jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout ty nejlepší pokrývky hlavy za nadsazenou cenu.

Protože pracujeme na 100% online a prodáváme je přímo bez zprostředkovatele, Indonésii, abychom vám nabídli tyto pokrývky hlavy inspirované kmeny. Nemáme žádnou příslušnost k severoamerickému indiánskému kmeni. Pokud se vám vaše objednávka nelíbí ve všem, pošlete ji zpět a vrátíme vám plnou náhradu. Doplňte svůj festival look, pozvedněte Halloween na novou úroveň nebo jej prezentujte jako jedinečný kousek bytové dekorace.
ZnačkaKARMABCN #ad
Číslo díluX06-A005
ModelkaX06-A005

7. Smiffys

#ad

Native American Inspired Headdress, Multi-Coloured

#ad
Smiffys #ad - Jedna velikost, příjemný pocit při nošení. Snadné nošení díky lehkému materiálu. Ideální pokrývka hlavy pro bojovnický indiánský vzhled, suché čištění. Indiánská ozdoba do vlasů pro dámy a pány, perfektní na karneval, Halloween nebo tematické party. Rozsah dodávky: 1 smiffys unisex indiánský šperk do vlasů, barva: pestrá, obsahuje nen: Horní díl, velikost: One Size.
ZnačkaSmiffys #ad
VýrobceSmiffys #ad
Výška1.18
Délka2.76
Hmotnost0.17
Šířka2.76
Číslo dílu364
Modelka364
ZárukaNo Warranty

8. GRACEART

#ad

Styl 2 velká velikost, GRACEART Středověká dámská čepice koloniální dámská čepice

#ad
GRACEART #ad - Balení: 1 pc klobouk na objednávku. Století. Perfektní pro koloniální kostýmy, poutnické kostýmy, školní hry. Velikost: jednotná velikost padne většině. Koloniální klobouk pro ženy; perfektní pro klobouk Martha Washington, kostýmy Betsy Ross nebo dokonce Mary Poppins. Vraťte se s průkopnickými čepičkami zpět do 18.
ZnačkaGRACEART #ad
VýrobceGRACEART #ad
Výška0.7
Délka5
Hmotnost11
Šířka5
Číslo díluB07T9LR71F
ModelkaB07T9LR71F

9. Fashband

#ad

Fashband Indická čelenka Boho duha střapec hippie ozdoba hlavy Tribal ozdoba hlavy perly festival party pokrývka hlavy ozdoba do vlasů pro ženy a dívky B

#ad
Fashband #ad - Duhová indiánská čelenka se skládá z paví peří, krásného, pleteného řemínku a dřevěných korálků. Pokrývky hlavy peří lze použít jako náhrdelník, pásek, boho šaty nebo džínové šortky. Exkluzivní z měkkých materiálů a pečlivě ručně vyrobeno do nejmenšího detailu pro dosažení dechberoucího, magického, elegantního vzhledu.

Je mnohem pohodlnější a příjemnější na nošení. Tento zvláštní kousek je skvělým doplňkem pro festivaly a pro vlastní výrobu vašeho stylu. Je to také dobrý nápad na zdobení místnosti. Pestrobarevná čelenka tribal je nastavitelná, protože má posuvnou perlu, která ji perfektně padne na hlavu, takže naše čelenka je vhodná pro všechny dospělé a mladé dívky.

Hippie pokrývky hlavy se výborně hodí pro boho elegantní oblečení a hodí se také na pohádkové party, focení, Vánoce, narozeniny, halloweenské party, závěrečné oslavy, zásnuby, svatební party nebo k převlékání v každý běžný den. Eský doplněk z peří je vynikajícím doplňkem pro oblečení ve stylu boho/indiánský/hippie a hodí se skvěle na dovolenou, jako dárek přátelství, cestování, dárek k narozeninám, vánoční dárek, dárek k ukončení studia.
ZnačkaFashband #ad
VýrobceFashband #ad

10. Pink Pineapple

#ad

Střední délka, černá a bílá, černá a bílá, Pink Pineapple Tradiční indiánská inspirovaná ozdoba hlavy ručně vyrobená v tradičním stylu severoamerických indiánů

#ad
Pink Pineapple #ad - AutentickÝ styl: používáme koženku, pravé peří a krásné ruční švy; tuto autentickou čelenku můžete nosit po mnoho let. Tradiční ruční práce: naše růžové pružinové kryty pineapple byly vyrobeny nejjemnější ruční prací na Indonésii, kterou lze vidět, protože jen my vám nabízíme kvalitu, není vyrobeno v indiánštině.

Praktické na cesty: indická čelenka je ideální pokrývka hlavy, která vydrží dlouho. Kvalita a tradice: protože jen u nás najdete dekorační zboží jiného druhu a speciální dárkové zboží. Zdůrazňovač barevných odstínů: unikátní ozdoba hlavy s peřím od Pink Pineapple upoutá pozornost svými barevnými výšivkami a barevnými ornamenty.
ZnačkaPink Pineapple #ad
VýrobcePink Pineapple #ad
Hmotnost0.28
Číslo dílupart_B0867GCR29