Top 10 Krokodilklemmen mit kabel – Multimetry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AMTOVL

#ad

Messkabel, Test, flexibles Kupferkabel für elektrische Tests, 5 Farben, AMTOVL Doppelendige Krokodilklemmen, 15 A, mit Isolatoren, Clips, 5 Stück, 1 m / 39 Zoll

#ad
AMTOVL #ad - Mit hochwertiger Silikonisolierung bedeckt. Weite anwendunges ist weit verbreitet in allen elektrischen Tests und elektronischen Anwendungen, was Sie testen, wie Testschaltungen auf Autos, Lastwagen und Motorrädern.

Solange alles, eine 15A oder kleinere Sicherung verwendet. 15a 18awgjedes kupferprüfkabel besteht aus 50 Kupferdrähten, kann den maximalen Strom bis zu 15A 18AWG aushalten. Alligator clips elektrischdie feder auf der krokodilklemme ist stark genug und wird sich bei wiederholtem Gebrauch nicht verformen, die Batterie zu greifen, ermöglicht freihändiges Testen, um sicherzustellen, zu lesen, dass es während des Gebrauchs nicht rutscht.

Berzug mit weich-pvcdie maximale breite der Öffnung der krokodilklemmen beträgt 10mm. Die clips machen es einfacher, die Sie versuchen, ideal für abgelegene Räume. Package included5pcs doppelendige Krokodilklemme Messleitung. Verschiedene Farben sind leicht zu unterscheiden während des Gebrauchs. Kabellänge: 39in/1M. Spannung/strom: 1000V/15A.
ZnačkaAMTOVL #ad
VýrobceAMTOVL #ad
Číslo díluWT075-AVL-ES

2. Crenova

#ad

Pro automobilový průmysl, elektriku, teplotní odpor s velkým LCD displejem a podsvícením, Crenova Digitální multimetr, TRMS voltmetr ammetr auto rozsah 6000 počitadlo ohmmetr, měří napětí kapacitu

#ad
Crenova #ad - Je vybaven bezkontaktním testovačem napětí ncv. Multifunkční měřicí přístroj od crenova je ideální pro rychlé a přesné zjištění pole střídavého proudu, aniž by se musel dotýkat drátů. Až 10 testovacích funkcí: tento samohybný měřicí přístroj je vybaven mnohostranným měřením střídavého/stejnosměrného proudu, voltů, frekvence, kapacity, diody, odporu, střídavého/stejnosměrného proudu, průchodu, tranzistoru HFE a teploty.

Světlá kapesní svítilna a zadní světlo jako obrazovka: automatický měřič napětí od crenova umožňuje spolehlivý výkon v málo osvětlených oblastech, gumový držák chrání multifunkční přístroj efektivně proti silným nárazům.

Obsahuje veškeré příslušenství, které potřebuje: termočlánky typu k 1, 1, 5v lr6 aa baterie 2, zkušební vedení měřicí sondy 1 pár, testovací kabel pro krokosvorku 1 pár, nosný box 1 a návod k obsluze 1. Tyřvrstvý otvor, podpůrný stojan a design držáku měřicího kabelu zajišťují větší pohodlí: Tento multifunkční měřicí přístroj pomáhá, aby se uživatelé plně soustředili na elektrické dodatečné vybavení, opravy a údržbu.
ZnačkaCrenova #ad
VýrobceCrenova #ad
Výška1.97
Délka7.09
Šířka3.35
Číslo dílu890

3. Hejo

#ad

1m měřicí kabely pro multimetr měřicí kabel pro multimetr zkoušečky napětí, 4 mm 5 barev banánkové zástrčky s 10 kusy krokosvorek, Hejo 5 kusů multimetrů měřicích kabelů, měřicí přístroje

#ad
Hejo #ad - S izolovaným plastovým krytem pro vysokou bezpečnost a snadnou instalaci. Pevný a trvanlivýrobustní banánková zástrčka a silikonová izolace zlepšují trvanlivost a flexibilitu kabelů. Iroké použitínaše multimetrové měřicí kabely jsou vhodné pro proudy do 19 a a hodí se pro základní elektrické zkoušky dílů automobilů, veteránů, testy, nákladních vozidel a motocyklů a pro elektrické a elektronické aplikace jako multimetry, elektrický výkon, elektrické zkoušky, elektromechanický výkon, digitální testovací zařízení a další.

Silikonová izolace je absolutně bezpečná a kvalitní měděný drát zaručuje elektrickou vodivost. Vysoká kvalita tyto banánkové zástrčky jsou měřicí kabely ze silikonu. Můžete jednoduše zobrazit stav zapojení a snadno identifikovat výsledky měření.

Krokodýlí svorky mají otvory pro myš a zuby, aby žebřík držel pro větší bezpečnost. Jsou velmi užitečné pro spojení komponent s dráty, konektory se dobře hodí do jiných kabelů a zkušebních zdířek. Barevnostpět různých barev kabelů je k dostání v jedné sadě. Dobrá gumová izolace a banánkové zástrčky lze bez problémů používat s normálními síťovými zdroji nebo běžnými měřicími přístroji. Bezpečné použitíměřicí kabely pro multimetr mají izolovaná plastová pouzdra pro bezpečnou a snadnou instalaci.
ZnačkaHejo #ad
VýrobceHejo #ad
Číslo díluJY-D009-15-EU

4. Oiyagai

#ad

Oiyagai 5 barev 4 mm Dual Ended krokodýlí svorky měřicí vedení délka 1 m použití pro multimetr nebo elektrické laboratorní barvy

#ad
Oiyagai #ad - Maximální proud: 15 a; maximální napětí: 1000 V. 5 barevně kódovaných kabelů vám umožní provádět testování obvodů, aniž by došlo k překřížení drátů nebo zkratů. Otvor krokosvorek: 10 mm; velikost zástrčky: 4 mm;. Barva: Černá červená zelená žlutá modrá. Délka kabelu: 1 m. Materiál: měď a guma.
ZnačkaOiyagai #ad
VýrobceOiyagai #ad
Hmotnost0.02
Číslo dílu1
Modelka1

5. PeakTech

#ad

10A, 4 mm zkušební vodiče, 1 kus, CAT III / IV, 1 kus, PeakTech 1 pár flexibilních multimetrů měřicích kabelů 120 cm, P 7015, TKS-4 & izolované 4 mm krokosvorky -CAT III, 1000 V AC/DC

#ad
PeakTech #ad - Výrobek 2: 4 mm bezpečnostní technika. Výrobek 1: 18 mm dlouhý konektor s průměrem 4 mm jako zkušební hroty. Výrobek 1: izolované 4 mm banánkové zástrčky. Produkt 2: kategorie přepětí CAT III 1000 V. Produkt 2: bezpečnost podle iec / EN 61010-031:2008. Výrobek 1: flexibilní PVC kabel, dvojitá izolace. Výrobek 2: ochrana před dotykem vodivých kovových dílů v uzavřeném stavu. Výrobek 1: vhodné pro téměř všechny měřicí přístroje s 4mm zdířkami.
ZnačkaPeakTech #ad

6. Proster

#ad

Proster Multimetr měřicí vedení 2 kusy dvojitě izolovaných měděných krokosvorek Test Lead Set Multimetr příslušenství pro multimetr

#ad
Proster #ad - Pvc materiál - vysoká kompatibilita, nelze snadno poškodit, může zabránit úniku proudu. Délka – vždy 1 metr. Drát - s vysoce kvalitním měděným drátem, dlouhá životnost, lze nabíjet a testovat proud. Proud – 15 a každý kabel. Specifikace - 2 kusy double Ended, červená a černá.
ZnačkaProster #ad
VýrobceProster #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluPSTTL249-CA
ModelkaTL249-KPT-UK

7. TESMEN

#ad

Voltmetr s automatickým rozsahem měření, inteligentní měření; zkoušečka napětí měří AC/DC napětí, 4000 počítadlo, TESMEN Digitální multimetr TM-510, průchod – zelená, odpor

#ad
TESMEN #ad - Bezpečnostní záruka opatření proti přetížení se používají uvnitř přístroje, aby se zlepšil bezpečnostní výkon výrobku a maximalizovala se osobní bezpečnost uživatelů. Inteligentní digitální multimetr díky chytrému automatickému režimu můžete s inteligentním digitálním multimetrem tesmen tm-510 4000 counts rychle přepínat mezi všemi měřicími úlohami, odporu a průchodu, včetně AC/DC napětí, aniž byste museli vybírat režim nebo rozsah.

Díky tomu je měření opravdu jednoduché, rychlé a přesné. To je časově úsporná a bezpečná funkce. Bezkontaktnízcela bezpečná bezkontaktní zkouška napětí s optickým a akustickým alarmem. Snadná obsluha, ukazatel nízkého stavu baterie, automatické vypnutí, osvětlený displej a kapesní svítilnu. Nabízíme 3leté servisní služby a celoživotní technickou podporu.

Vnější silikonový kryt může multimetr chránit před poškozením a možným elektrickým proudem. Můžete měřit napětí na vedení střídavého proudu, aniž byste museli zapojovat vedení, což značně usnadňuje odstraňování chyb v vedení. Uživatelsky přívětivýpodporuje ukládání dat, majiteli aut a majitelů domů. Díky všem těmto praktickým funkcím je přístroj více než dostačující pro každodenní použití amatéry, užijte si nekonečnou zábavu pro kutily.
ZnačkaTESMEN #ad
VýrobceTESMEN #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluTM-510

8. AstroAI

#ad

Sondy s upgrade na CAT IV Fluke Innova atd., AstroAI měřicí vedení multimetr, elektronická s aligátorovým klipem a mini háčky

#ad
AstroAI #ad - 1 jahr zur verfügung gestellt von astroAI. Vielseitiges set enthält 2 krokodilklemmen mit abnehmbarer Isolierung, 2 106, 2 robuste Testsonden, 2 Mini-Haken mit erweiterter Reichweite mit Bananensteckern, 7 cm lange Kabelverlängerungen.

ErhÖhte sicherheit: alle prüfgeräte sind mit pvc-Isolierung für zusätzlichen Schutz und mehr Benutzerfreundlichkeit ausgestattet; Entspricht IEC/EN: 61010 Strapazierfähig: krokodilklemmen sind bis zu cat iii 1000 v und 10 a bewertet. Universell kompatibel mit 0, 4 cm Bananensteckern oder ummantelten Bananensteckern an allen Enden. Sonden sind bis cat iii 1000 v / cat iv 600 V und 10 A bewertet. Bitte zögern sie nicht, uns zu kontaktieren, wenn Sie irgendwelche Probleme haben.
ZnačkaAstroAI #ad
VýrobceAstroAI #ad
Výška1.6
Délka5.2
Hmotnost0.3
Šířka3.9
Číslo dílu756910382216
Modelka756910382216

9. Crenova

#ad

Podsvícený měřicí přístroj, přenosná zkoušečka pro měření odporu napětí proudu, zkoušečka střídavého napětí Crenova MS8233D, Digitální multimetr

#ad
Crenova #ad - Multimetr má rychlost snímání 3krát za sekundu. 6000 count lcd displej vybaven lcd displejem 6000 count, poskytuje jasné a přesné naměřené hodnoty. Ochrana uživatele a přístrojedvě zabudované pojistky poskytují ochranu proti přetížení ve všech oblastech, aby byla zajištěna bezpečnost.

Sada vše v jednomdodává se také s 1 párem měřicích kabelů sondy, 1 přenosným boxem a 1 návodem k obsluze český jazyk nelze zaručit, 1 párem krokosvorek, 2 AAA bateriemi vždy 1, aby byl perfektní pro použití doma, 5 v, do školy a laboratoře a pro použití v práci. Všestrannější než očekávánímultimetr může měřit stejnosměrné/střídavé napětí, kapacitu, frekvenci a pracovní cyklus, stejnosměrný/střídavý proud, odpor, testovat kontinuitu a diody a rozpoznat proudové dráty a NCV.

Výkonnější funkce multimetr ms8233d má praktické funkce, maximální/min-hodnota, jako např. Izolované gumové pouzdro chrání uživatele před úrazem elektrickým proudem a nabízí plnou ochranu. Přepínatelné manuální/automatické režimy rozsahu, Data Hold, indikace nízkého stavu baterie a automatické vypnutí. Světlé podsvícení umožňuje práci na tmavých místech.
ZnačkaCrenova #ad
VýrobceCrenova #ad
Výška1.57
Délka5.51
Hmotnost0.66
Šířka2.76
Číslo díluMS8233D
ModelkaMS8233D
ZárukaZáruka jeden rok

10. Cleqee

#ad

Stohovatelné 4 mm banánkové zástrčky, měřicí kabely, flexibilní kabel, Cleqee 2 kusy multimetrů banánové zástrčky na krokosvorkách krokodýlí svorky, měkký elektrický zkušební kabel 1 m/3,3 ft-drát,

#ad
Cleqee #ad - Krokodýlí svorka je pevně přivařena k drátu, vnitřní pružina je dostatečně silná, aby zajistila silnou sílu při kousání a po častém používání se nedeformuje. Na povrchu krokosvorek a banánkových úchytů se nacházejí protiskluzové tyče.

Lze upnout na všechny druhy těžkých předmětů, aniž byste si museli dělat starosti s spadnutím a uvolňováním. Multimetrové měřicí kabely jsou vyrobeny ze silikonu a poniklované mědi. Kabel je dostatečně silný a měkký, délka 1 m může uspokojit vaše každodenní testovací potřeby. Izolovaný plášť umožňuje rychlé a bezpečné měření. Umožňují vám pevně držet a nevyklouznout z ruky, pokud potřebujete uchopit předměty nebo zasunout / vytáhnout banánkové zástrčky.

4 mm stohovatelné banánkové zástrčky mají 4mm jack, pokud chcete připojit k jinému testovacímu kabelu, kterou lze použít přes jiný banánkový konektor, čímž je snazší rozdělit elektrický obvod. Vodiče poniklované mědi zajišťují dobrou elektrickou vodivost a odolnost proti korozi. Napětí/proud: 1000 V 15 A.
ZnačkaCleqee #ad
VýrobceCleqee #ad
Číslo díluP1037-2PC