Top 10 Lichterkette Innen Control Balls – Světelné řetězy pro vnitřní použití

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GuirLED

#ad

GuirLED, LED světelný řetěz s bavlněnými koulemi USB – bezdrátové dálkové ovládání – noční světlo pro miminka 2 h – součástí dodávky duální USB 2A síťový zdroj – 4 intenzity – 24 koulí 2,4 m –

#ad
GuirLED #ad - Plug and gaming system jednoduchá montáž během několika sekund – box na recyklovaný papír – pokyny vytištěné na boxu – vysoce kvalitní materiály a krásné povrchy – předsynchronizované dálkové ovládání v případě desynchronizace viz pokyny na webových stránkách Guirled.

24 ultra odolných kuliček jemně pletená bavlna – odolný transparentní plast – vnitřní použití ip44 – 6 cm – 4 barvy růžová, dítě, obývací pokoj, světle růžová – dekorace pro dětský pokoj, baby růžová, třpytivá růžová, vstup, na terasu – přináší opravdu útulnou a teplou atmosféru pro úspěšnou dekoraci.33 roky záruka v evropě navrženo a smontováno ve Francii – to nejlepší z francouzské girlandy! www.

Guirled. Com. Rf dálkové ovládání vzdálenost až 50 metrů – funguje přes stěny – magnetická a/nebo lepkavá podpora – usb port – duální usb 2a síťový zdroj součástí dodávky – bezpečný pro děti – vysoce výkonné LED – možnost připojení girlandy k externí baterii od GuirLED k dostání samostatně, abyste si ji mohli vzít všude s sebou, už žádné jednorázové baterie – spotřeba
ZnačkaGuirLED #ad
VýrobceGuirled #ad
Hmotnost1.37
Číslo díluANICEMOON

2. CREATIVECOTTON

#ad

LED světelný řetěz s koulemi z bavlny

#ad
CREATIVECOTTON #ad - Asně energeticky úsporné – s příkonem pouhých 0, 4 W je ideální pro dlouhé útulné hodiny doma. Působivá a flexibilní – s usb a transformátorem lze osvětlit všude klasicky v zásuvce nebo powerbance.

Chytré osvětlení – s integrovaným časovačem a stmívačem je tento krásný světelný řetěz perfektním společníkem pro relaxační noc. Okouzlující atophereři – láskyplně ručně vyrobené bavlněné kuličky a jemná, teplá LED světla vykouzlí romantickou atmosféru. Powerbanka není součástí dodávky. Sestaveno pro vás – není nutné krájet ani skládat bavlněné koule.
ZnačkaCREATIVECOTTON #ad
VýrobceCREATIVECOTTON #ad
Výška2.56
Délka188.98
Hmotnost1.1
Šířka2.56
Číslo díluXM-SL30
ModelkaCET-5V-4-20-C-G-21

3. Ollny

#ad

8 režimů, vnitřní 12 pramenů s časovačem, 180 cm, vánoční osvětlení, 240 cm teplá bílá, Ollny Světelný řetěz na vánoční stromek, vodotěsné, 2,5 m, venkovní 150 cm, 300 LED světelný řetěz venku

#ad
Ollny #ad - Vodotěsný a bezpečný: ollny světelný řetěz uvnitř je vodotěsný ip44, i když je světelný řetěz umístěn na terase nebo na zahradě, nemusíte si vůbec dělat starosti. A také časovač, časovač a paměť: ollny vánoční osvětlení uvnitř má 1 režimy trvalého světla a 7 režimů blikání, lze jej zapnout dálkovým ovládáním, takže vánoční stromek lze dokonce proměnit v malou diskotéku, díky tomu se světelný řetěz na vánoční stromek uvnitř v noci automaticky zapne.

Lze jej nainstalovat během 3 minut. Led vánoční stromek ollny spotřebuje v provozu pouze 6 wattů a je tak časově úsporný, lze jej bezpečně používat v deštivých dnech a mokrém prostředí, pokud jde o spotřebu proudu. 8 režimů, světelný řetěz si také automaticky zapamatuje poslední program. Tato nádherná světla vás a vaši rodinu budou doprovázet další nezapomenutelnou vánoční slavností! Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně světelných řetězů na vánoční stromek, kontaktujte nás, uděláme vše pro to, abychom problém vyřešili, dokud nebudete spokojeni.

Elegantně objednané a můžete si ušetřit ovinutí kolem stromu a rozmotávání světelného řetězu na vánoční stromek oproti běžným světelným řetězům. Optimální poměr: vnitřní světelný řetěz ollny má 300 led ve 12 2, ideální pro vánoční stromky od 2 m do 2, 5 m dlouhých pramenech, které se od centrálního kroužku odchylují do všech směrů, s 25 led na každém kabelu pro koncentrovaný a krásný světelný efekt, 5 m. Krásně zabalený a bezproblémový poprodej: ollny světelný řetěz venku teplá bílá se dodává v krásném balení a je kreativním vánočním dárkem k vánocům pro rodinu a přátele.
ZnačkaOllny #ad
VýrobceOllny #ad
Hmotnost1.12
ModelkaATM300W

4. Cobus

#ad

Do dětského pokoje, Světelný řetěz CozyHome Cotton Ball s baňkami – 20 LED a 6 m teplá bílá s konektorem | dekorace do pokoje pro teenagery

#ad
Cobus #ad - Dekorace: moderní bílý světelný řetěz koule přináší příjemnou atmosféru a lze je používat po celý rok a mnohostranně např. Bezpečnost a kvalita: nároky na kvalitu německé značky cozyhome – nízká spotřeba energie, bezpečnost a dlouhá životnost! Plně v souladu s EU IP 20 zástrčka pro vnitřní zásuvku světelný řetěz vnitřní koule.

Vhodné pro každého: světelné řetězy fairy lights s látkovými kuličkami a teplým bílým osvětlením vytvářejí mimořádně příjemnou atmosféru v každém prostoru, ať už se jedná o teenagery, mladé dívky nebo v dětské postýlce. Data: 20 led světelných koulí s teplým bílým světlem, 2 metru, napájecí kabel 2, celková délka 6 metrů, materiál: Podobný bavlně + průhledný kabel nenápadný | Vstup: 100 V – 240 V | Výstup: 3 Volty 1, průměr 6 cm, 8 W.

Jako světelný řetěz do dětského pokoje, světelný řetěz na postel, party dekorace nebo světelný řetěz uvnitř I skvělá dekorace do interiéru v létě, na podzim a v zimě. Komfortní světelný řetěz uvnitř se zástrčkou bez obtížné a drahé výměny baterií – jednoduše připojte světelný řetěz Cotton Ball a budete se cítit dobře ve vašem Cozy Home.
ZnačkaCobus #ad
VýrobceCobus #ad
Délka6
Hmotnost0.82
Číslo díluCotton-001-WH
ModelkaCotton-001-WH

5. Bowfar

#ad

Svatbu, 20 cm, party, časovač, vánoční dekorace, teplá bílá, 4 kusy, vánoční osvětlení Globe, Bowfar Světelný řetěz venkovní proud, pro zahradu, velký závěsný světelný řetěz s dálkovým ovládáním

#ad
Bowfar #ad - Bezpečnost a úspora energie: vánoční svítící koule jsou vybaveny eu zástrčkou a nižší napětí pouze 30 v zajišťuje bezpečnost a po delším používání se nepřehřívá. Možnost rozšíření typu end-to-end: každý světelný řetěz na vánoční stromek má samčí a samičí zástrčky. Perfektní vánoční dekorace a vánoční dárky: dekorační koule světelné řetězy se perfektně hodí pro vnitřní i venkovní použití, zahradu a jiná místa, okap, dveře, ideální pro dekoraci na Vánoce, okno, můžete je zavěsit na vánoční stromek, balkon, altán, party, svatby a narozeninové oslavy.

Na každé kouli se nachází 46 světelných perel. 8 režimů a funkce časovače : závěsný světelný řetěz s kuličkami má 8 různých režimů: kombinace, vlna, pomalé stmívání, blikání/blikání a vždy zapnuto, běh/blikání, sekvenční, pomalé svícení, světelný režim a funkci časování lze ovládat tlačítkem dole na konektoru nebo dálkovým ovládáním.

Vánoční světelný řetěz sada koulí obsahuje 4 světelné koule o velikosti 20 cm. Můžete propojit několik led vánočních koulí dohromady až 3 a tak můžete ozdobit různé scény. Světelný řetěz s led koulemivánoční osvětlení venku je vyrobeno z pvc materiálu a měděného drátu, které mají dlouhou životnost a nelze je snadno rozbít. Díky vysoce světlému led světelnému řetězu bude noc zářivější a krásnější. Vodotěsné podle ip65 umožňuje toto vánoční osvětlení pracovat i v dešti a nerezaví.
ZnačkaBowfar #ad
VýrobceBowfar #ad
Hmotnost1.92

6. Cobus

#ad

CozyHome LED světelný řetěz, Marocké kuličky, Stříbrná | celková délka 6,8 metrů | 20 teple bílých LED – bez Zdlouhavé výměny baterie | nejsou na baterii do zásuvky

#ad
Cobus #ad - Komfort: cozyhome světelný řetěz v marockém stylu se zapojuje do zásuvky příslušenství: 1 konektor pro EU zásuvky obsažen v dodávce – zapojení do zásuvky – bez nepříjemné výměny baterií v pouzdru.

Dekorace: ideální pro dekoraci, jako ozdoba na vánoční stromeček a jako osvětlení na party nejen na Vánoce, svatby, narozeniny nebo jiné oslavy, zařízení interiéru, ale svou krásou poutá pozornost po celý rok – ideální také jako dárek pro každou příležitost. Daje: celková délka 7 metrů, 20 led světelných kuliček s teple bílým světlem, materiál: kov. Kvalita: výborně zpracovaný, nízká spotřeba energie a zaručená dlouhá životnost – splňuje normy EU a má certifikaci CE zabraňte vnějšímu kontaktu s vlhkostí.

Barva: stříbrná, zapojovací kabel k zásuvce dlouhý 3 metry, kabel: transparentní po celé délce nenápadný. Trend 2018: naprosto v módě – stylový orientální led světelný řetěz s krásnými kovovými koulemi – vytváří příjemnou atmosféru v každém prostoru.
ZnačkaCobus #ad
VýrobceLEHARO GmbH #ad
Hmotnost0.66
Číslo díluMaroccan - 1
ModelkaMaroccan - 1

7. Lepro

#ad

Lepro 100 LED kuliček, na svatbu, světelný řetěz, 13 m, pestrý, 8 režimů a funkcí Merk, party atd. Vícebarevný, ideální světelný řetěz na party, do interiéru, osvětlení na party venkovní použití se zástrčkou

#ad
Lepro #ad - Užijte si prodyšnost: tento lehký světelný řetěz můžete používat všude pro vlastní projekty. Ac/dc adaptér má vstupní proud 100–240 V a výstupní proud 31 V. Ale není stmívatelná. Teplé bílé led diody jsou umístěny na řetězu a nabízejí elegantní, třpytivý lesk, který lze pozorovat z jakéhokoli úhlu.

Bezpečný na dotek. Díky krytí ip44 lze tento světelný řetěz použít při lehkém mrholení. Vytáhnou jiskřivá světla jako malé hvězdy, aby okouzlily okolí fascinující atmosférou. A také vynikající dekorace pro dětský pokoj, zahradu atd. Kombinace, pomalu se rozsvítí, postupné, třpytí, pomalu bledne, tvar vlny, svítí. Světlé a přístupné pro nízké teploty. Světelný řetěz pro venkovní nebo vnitřní použití s 8 různými režimy: 8 různých světelných režimů s funkcí paměti.

Délka 10 metrů se nachází 100 teple bílých led, následované řídicí jednotkou a dalšími 3 metry napájecím kabelem plus síťový zdroj. Světelný řetěz: světelný řetěz je celkem 13 metrů dlouhý. Krásná dekorace: ideální pro vaše svátky, balkon, ložnici, svatby, party a rodinné a přátelské setkání. Bezpečnost a úspora energie: vyžaduje pouze 0, 002 kw / h za hodinu, žádné ultrafialové a infračervené záření.
ZnačkaLepro #ad
VýrobceLepro #ad
Hmotnost1.15
Číslo díluKarcusiny

8. BrizLabs

#ad

Globe, proud, venkovní, 120 LED žárovek, světelný řetěz na party, balkon,, vánoční osvětlení pro vnitřní i venkovní použití, 12 m, BrizLabs Vánoční světelný řetěz s koulemi, teplá bílá, 8 režimů

#ad
BrizLabs #ad - Ivotnost činí až 30 000 hodin. Snadná instalace a široké použití není nutná montáž a žádné nářadí, ktv, klub, chodba, můžete zcela jednoduše vytvořit požadovaný tvar. Ideální dárek k vánocůmvenkovní světelný řetěz je celkem 17 metrů dlouhý, mini velikost lze ozdobit v láhvi nebo sklenici.

Světelný řetěz s 8 režimy tento party světelný řetěz má 8 režimů efektů, vln, slo-glo, včetně kombinací, pomalé flákání, sekvenční, lov/blesk, jiskření/blesk a trvalé světlo. Vstupní napětí 110 v-220 v, pouze 0, výstup 31 v, vestavěný multifunkční čip a paměťová funkce snižují spotřebu energie, 002 kW/h za hodinu. Bezpečné a spolehlivé, lze použít uvnitř i venku, nejsou nutné žádné baterie, praktičtější než provoz přes USB nebo baterie. Jedinečný design matných koulí vybavte 120 led kvalitních teplých světelných korálků, speciální matný povrch lampy dodá vám a vaší rodině měkký a teplý efekt.

Vytvořte okouzlující a romantické světelné efekty pro váš domov. Perfektní volba pro dekorace jako dům, svatba, dvůr, ložnice, zeď, zahrada, dovolená, terasa, jídelna, plot, hotel, bar, vánoční stromek atd. Splňte všechny vaše dekorační potřeby a přineste celou řadu vizuálních požitků. Vodotěsné a šetrné k životnímu prostředívodotěsnost ip65, mohou udržovat nízkou teplotu i po několika hodinách provozu. S paměťovou funkcí vám tento světelný řetěz s kuličkami ušetří obtěžující resetování světelného režimu příště.
ZnačkaBrizLabs #ad
VýrobceBrizLabs #ad
Hmotnost1.39

9. Realky

#ad

23 m, koule, světelné řetězy se stmívatelným dálkovým ovládáním, světelný řetěz, vodotěsnost IP65, ideální do, LED světelný řetěz na elektřinu, teplá bílá se zástrčkou pro venkovní i vnitřní použití

#ad
Realky #ad - Pokud máte dotazy, kontaktujte nás prosím včas. Světelný řetěz s dálkovým ovládáním a funkcí časování světelný řetěz je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Během 24 hodin vám nabídneme perfektní řešení. Používáme certifikovanou síťovou zástrčku a napětí 3 V, žádné nebezpečí úrazu elektrickým proudem.

Kromě toho lze s 8 světelnými režimy, všechny funkce lze jednoduše ovládat dálkovým ovládáním. Snažíme se vám nabídnout ty nejlepší produkty a nejlepší zákaznický servis. V porovnání s běžnými světelnými řetězy na baterie je náš světelný řetěz ekologičtější a má delší životnost, aby bylo používání lampy bezpečnější, takže se můžete vyhnout problémům při časté výměně baterií. Funkci časování a ovládání jasu světla lze dálkově ovládat dálkovým ovládáním. Dná baterie, úspora energie a ochrana životního prostředísvětelný řetěz má koncepci konektoru a nízkou spotřebu.

20 metrů světelný řetěz + 3 metry napájecí kabelnáš světelný řetěz obsahuje 200 led žárovek s teplým bílým světlem a 20 metrů dlouhý světelný řetěz, abychom vyřešili problém, balkony a dekorace dětského pokoje. Navíc nabízíme bezplatný 3 m dlouhý prodlužovací kabel, velmi dobře se hodí na svatby, který může vydávat teplé bílé světlo, Vánoce, večírky, že světelný řetěz je daleko od objímky. Dlouhá životnost, životnost 12 měsíců200 kvalitních světelných řetězů s led kuličkami s životností až 30 000 hodin.
ZnačkaRealky #ad
VýrobceRealky #ad
Hmotnost1.76

10. Lights4fun

#ad

16dílný LED světelný řetěz Marocké kuličky 24V, 3 m, stříbrná

#ad
Lights4fun #ad - Celková délka řetězu: cca 6 m z toho 3 m přívodní vedení. Průměr koule:4 cm. Statické. 1 koule pro každý LED. 16 teple bílé leD na transparentním kabelu.
ZnačkaLights4fun #ad
VýrobceLights4fun #ad
Hmotnost0.84
Číslo díluEPA_SLF-14072-EURO
ModelkaSLF-14072-EURO