Top 10 Lounge Abdeckung L-form – Plachty na sady zahradního nábytku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HEIMUNI

#ad

Vodotěsná rohová pohovka krycí plachta s větracími otvory, větruodolná plachta na sedací nábytek, 180 × 250 × 90 ×, HEIMUNI Kryt na zahradní nábytek pro pohovky ve tvaru L, kryt pro halu ve tvaru L

#ad
HEIMUNI #ad - Součástí dodávky je úložná taška, do které lze potahy na nábytek jednoduše uložit. Rozměry tohoto potahu na pohovku jsou: levá délka -286 cm, pravá délka -222 cm, zadní výška -80 cm. Ochranný obal pro nábytek ve tvaru l používá dvojí metodu šití jehel a na spáry se používá technologie vnějších hran.

V případě dotazů se na nás obraťte. Stahovací šňůrka na spodní straně usnadňuje další uzamčení potahu na pohovku. Nová vodotěsná technologie– kryt lounge ve tvaru l se skládá z oxfordského barviva s vysokou hustotou 420d se zesílenou vrstvou pu, aby bylo zajištěno, že je kryt vodotěsný až 3000 Pa. Snadné čištění a skladování– postříkejte kryt rohové pohovky vodou nebo otřete vlhkým hadříkem a poté osušte na slunci. Výběr z více velikostí– provedli jsme průzkum trhu a pečlivě jsme navrhli několik velikostí často používaných potahů na zahradní pohovku na trhu. Na levém a pravém pasu jsou dva popruhy na přezku, které efektivně zabraňují tvorbě plísní zahradního nábytku a skutečně se dosáhnou odolnosti proti větru a vodě.

Horní spárový šev je kompletně slepen, aby naše krytina Lounge neprotékala žádná kapka vody. Ochranné pouzdro odolné proti zimě pro l tvar lung– Šest spodních rohů je sešito popruhem na přezku, aby se potah na pohovku pevně upevnil na pohovku, a jsou zde čtyři větrací otvory, aby se potah na pohovku upevnil. Ochrana proti uv 50+ – vnitřní vrstva sady zahradního nábytku má polyuretanovou vrstvu, která může poskytnout vynikající ochranu před slunečním zářením.
ZnačkaHEIMUNI #ad
VýrobceHEIMUNI #ad
Výška0.39
Délka1.18
Šířka0.79
ModelkaQK-051

2. SanGlory

#ad

Obdélníková krycí plachta 170 × 94 × 71 cm, zahradní nábytek, ochranný kryt, krycí plachta na nábytek se stahovací šňůrkou, vodotěsná tkanina Oxford 600D, SanGlory Kryt na zahradní nábytek

#ad
SanGlory #ad - Vyberte si správnou velikost pro váš nábytek – 170 cm × 94 cm × 71 cm délka × šířka × výška, potah na nábytek je vhodný pro vnitřní nebo venkovní nábytek. Víceúhlový upevňovací systém – Čtyři rohy krytu nábytku jsou vybaveny 4 poutky, kterými lze ochranný kryt připevnit na nohy stolu.

Vylepšený, dobrý antiuv výkon a vynikající stálost barev, trvanlivý polyesterový materiál, aby se zabránilo vyblednutí. Lze jej použít také jako rukojeť pro snadné zakrytí a odstranění. Top vodotěsná & uv ochrana– vyrobeno z odolné tkaniny oxford se zesílenou vodotěsnou pvc vrstvou a vrstvou proti uv záření, špína, jako je slunce, déšť, která vykazuje vynikající odolnost proti vodě a dobrou odolnost vůči vysokým teplotám. Kromě toho se na spodním okraji krytu nacházejí šňůrky, které kryt drží na místě i při silném větru.

Tento kryt platí také pro ratanový nábytek nebo oválný zahradní nábytek. Materiál je mnohem těžší než mnoho jiných přikrývek. Istá hmotnost činí 1, 88 kg. Tento kryt chrání váš zahradní nábytek před přirozeným poškozením, sníh. Těžký a silný materiál– naše potahy na nábytek jsou vyrobeny z vysoce husté tkaniny oxford 600d 280 g/m². Před nákupem prosím zkontrolujte rozměry svého nábytku.
ZnačkaSanGlory #ad
VýrobceSanGlory #ad
Výška1.18
Délka1.97
Hmotnost4.14
Šířka1.57
Číslo díluBEST350DE
ModelkaBEST350DE

3. Awnic

#ad

Tkanina Oxford, vodotěsný, 130 × 75 × 71 cm, mrazuvzdorný, obdélník 420D, Awnic Krycí plachta na zahradní nábytek, ochranný kryt

#ad
Awnic #ad - Ekologická povrchová úprava pu: kryt na terasový nábytek awnic pro venkovní použití je opatřen ekologickou polyuretanovou vrstvou, která zajišťuje vodotěsnost a trvanlivost a současně chrání životní prostředí.

Awnic vodotěsný kryt na zahradní nábytek může chránit váš terasový nábytek nebo vířivku před deštěm, sluncem a prachem, pokud jej nepoužíváte. Větruvzdorné a individuálně přizpůsobitelné: spodní zacvakávací uzávěry zajišťují kryt ve větrných dnech. Dodává se s praktickou taškou pro snadné skladování. Kryt na zahradní stůl má vodotěsnou membránu na povrchu a vodotěsnou polyuretanovou vrstvu na vnitřní straně, aby bylo zajištěno, že váš nábytek zůstane vždy suchý.

Stahovací šňůrky zajišťují lepší usazení krycí plachty zahradního nábytku. Přežití v přírodě: náš venkovní kryt na zahradní stůl je vodotěsný do 3500 H2 Omm, vydrží bouře po celý rok, blokuje více než 98 % UV záření.
ZnačkaAwnic #ad
VýrobceAWNIC #ad
Výška29.53
Délka27.95
Šířka51.18
Číslo díluA130-2D
ModelkaA130-2D
Záruka18měsíční omezená záruka.

4. YoungBee

#ad

YoungBee Kryt na zahradní nábytek, vodotěsná ochranná plachta proti UV záření na zahradní stoly terasový nábytek, těžká tkanina 420D – Oxford tkanina 150 * 90 * 75 cm, ochrana proti dešti a prachu

#ad
YoungBee #ad - Dokáže účinně zabránit vniknutí vody, ptačím trusem, odolný vůči uv záření a nedá se snadno roztrhnout a chrání váš terasový nábytek před nečistotami, která je silnější a těžší než běžná tkanina, sněhem atd. Před objednáním prosím změřte nábytek na terasu, židlí, že je kryt vhodný.

Tento produkt se hodí k zakrytí a ochraně terasových stolů, ratanového nábytku a oválného nábytku. Každý produkt zakoupený u nás je dodáván s přátelským zákaznickým servisem 24/7. Iroké použití – kryt zahradního nábytku značky youngbee je černý, abyste zajistili, obdélníkových stolů, velmi snadno se čistí a skladuje. Vývoj pro většinu bouří – pro odolání nejtvrdšímu počasí jsme vyvinuli robustní západkové přezky v rozích, pomocí kterých můžete ochranný kryt zahradního nábytku bezpečně upevnit. Vynikající vodotěsnost – vnitřní strana plachty zahradního nábytku je potažena ekologickým a vysoce kvalitním pvc materiálem.

Kdykoliv máte dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Aby se zabránilo průniku vody skrz švy, vyvinuli jsme speciální vodotěsnou ochranu švů, která výrobku umožňuje odolat tlaku vody až 15000 Pa a zůstat 100% vodotěsný po dobu 1600 hodin, i když se na povrchu nahromadí voda. I při nejhorším počasí může váš nábytek zůstat v bezpečí, zatímco design větrání jej udrží v suchu. Nakupování bez problémů – prosím zkontrolujte obsah balíku, jakmile obdržíte produkt.
ZnačkaYoungBee #ad
VýrobceYoungBee #ad
Výška29.53
Délka59.06
Šířka35.43
Číslo díluFC01
ModelkaFC01

5. Callni

#ad

Vodotěsná, ochranný obal na zahradní stůl, obdélníkový, balkonový nábytek 125 × 125 × 74 cm – černá, Callni Kryt na zahradní nábytek, odolná proti zimě, těžká tkanina Oxford 420D, nábytkové sady

#ad
Callni #ad - Dvojité švy a vnitřní vodotěsná lepicí páska jsou navíc vodotěsně uzavřené, takže venkovní zahradní nábytek je optimálně chráněn před vlhkostí. Pokud se ale počasí zhorší, teplé sluneční svit, větrem, která váš zahradní nábytek zachrání. I po dlouhé životnosti intenzivní černá barva tohoto krytu nevybledne. Velikost krytí: 125 × 125 × 74 cm d × Š × v, což vám může pomoci zkontrolovat, co změříte rozměry svého nábytku a potvrdíte, pohovek a nábytkových sad.

Doporučujeme vám koupit výrobek poté, že je stejný nebo menší než velikost potahu cca 2 – 3 centimetry, kompatibilní s většinou obdélníkových a čtvercových zahradních stolů, židlí, zda správně sedí. Vítr tak nemá šanci vyfouknout ochranné pouzdro z vašich zabalených předmětů. Neodkazujte prosím na počet židlí jako na obrázku. Vodotěsná tkanina: kryt na zahradní nábytek prošel hydrostatickým tlakovým testem a je vodotěsný až do tlaku vody 10 000 mm H2O. Podrobnosti: ochranný kryt je vybaven přezkami, stahovacím páskem odolným proti opotřebení se zarážkami a zesíleným suchým zipem, takže je zajištěno optimální upevnění.

Plachta chrání váš zahradní stůl a zahradní židle před deštěm, pylem, slunečním světlem atd. Déšť nebo sluneční paprsek: Čerstvý vzduch, prachem, zasáhne hodina tohoto krytu od callni, sněhem, jemný vítr – relaxace v takovém počasí venku je čistým požitkem. Materiály: kryt na zahradní nábytek je vyroben z odolné tkaniny oxford 420d, s polyuretanovým nátěrem pro odolnost vůči UV záření, zajišťuje dobrou kvalitu a současně extrémní odolnost, podšívka odpovídá ekologické normě EU 7P.
ZnačkaCallni #ad
VýrobceCallni #ad
Výška29.13
Délka49.21
Hmotnost1.61
Šířka49.21
Číslo dílu125*125*74
Modelka125*125*74

6. GARPROVM

#ad

GARPROVM Kryt na zahradní nábytek, větruodolný, ochranný kryt pro zahradní nábytek, vodotěsný, prachotěsný, tkanina Oxford, protiUV záření, krycí plachta na zahradní nábytek, pro venkovní pohovku, stůl, sady nábytku – 280 × 204 × 106 cm

#ad
GARPROVM #ad - Klikněte na "získat pomoc při objednávce" a pak zvolte "jiný problém". Lze použít také pro vnitřní i venkovní použití jako balkon, 8 míst, terasa. Velikost výrobku: 280 × 204 × 106 cm. Bezpečný větruodolný design: kryt zahradního nábytku pevně a pevně upevněný 2 pásky na suchý zip, že váš kryt zahradního nábytku bude při silném větru odfouknutý, 4 přezkami a stahovací šňůrkou.

Pokud nejste se svým nákupem zcela spokojeni, abyste našli objednávku tohoto výrobku. Chraňte svůj nábytek dobře před vlhkostí, uv zářením, snadno se čistí, prachem, anti-aging, nehořlavým, nabízí plnou ochranu pro zakrytí před trhlinami. Zde je, že máte rádi zakrytí terasy. Nedělejte si starosti, díky suchým zipům na obou koncích v blízkosti podlahy, které mohou kryt pevně upevnit. 100% spokojenost: zavazujeme se zajistit, jak nás kontaktujte: 1. Vnitřní vrstva má povrchovou úpravu pvc, s vylepšenými pevnými švy s dvojitým vláknem, vysoká teplotní odolnost, nezlomí.2

2. Potah na terasu se hodí především k vašemu nábytku s jeho velikostí. Odolná proti otiskům prstů a uv záření: kryt zahradního nábytku je vyroben z hydrofobního materiálu a dvojitě spojených hran, vyblednutím, design odolný proti uv záření nabízí mimořádnou ochranu pod ním. Vodotěsná verze z vylepšeného materiálu: díky kombinaci zpětné vazby našich zákazníků ke zlepšení od prosince 2020 byl vyvinut vysoce kvalitní kryt zahradního nábytku s pevně šitým, vylepšeným materiálem a polyuretanovou vrstvou, aby poskytl kompletní ochranu pro váš nábytek.
ZnačkaGARPROVM #ad
VýrobceGARPROVM #ad
Výška2.36
Délka11.81
Hmotnost5.25
Šířka10.63
Číslo dílukeorsDE121349
ModelkakeorsDE121349

7. Kovshuiwe

#ad

Krycí plachta zahradní nábytek, Kovshuiwe Kryt na zahradní nábytek, ochranný kryt pro zahradní obdélníkový 250 x 250 x 90 cm, těžká zátěž 420D Oxford, kryt zahradního nábytku, ochranný obal zahradní nábytek, vodotěsná tkanina

#ad
Kovshuiwe #ad - Velikost výrobku – kryt na zahradní nábytek platí pro všechny druhy zahradního nábytku, konferenčních stolků, židlí, lavic, obdélníkových sad nábytku atd. Vysoce výkonný vodotěsný materiál – vylepšená verze tkaniny oxford 420d, odolná proti uv záření, kryt zahradního nábytku vydrží tlak vody 10 000 mm.

Snadno se čistí, jednoduše otřete vlhkým hadříkem a osušte na slunci. Byla speciálně vyvinuta, aby kryt terasy nábytku bezpečně držel na nábytku, aby nebyl odfouknut větrem. Lze jej použít uvnitř nebo venku. Dokud nebudete spokojeni. Dodává se s úložnou taškou pro snadné skladování, když ho nepoužíváte. Tento kryt se hodí k různým značkám a stylům obdélníkové sady nábytku. Snadné čištění a skladování – kryt zahradního nábytku lze velmi snadno složit a opět vložit do obalu.

Pokud nejste se svým nákupem úplně spokojeni, kontaktujte nás prosím. 100% uspokojivý servis – kovshuiwe slibuje záruku 12 měsíců. Snažíme se zajistit, abyste svůj obdélníkový kryt stolu milovali. Zkontrolujte rozměry svého nábytku na správný tvar. Dvojitá větruodolná ochrana – na spodní straně krytu zahradního nábytku se nachází šňůrka a 4 přezky.
ZnačkaKovshuiwe #ad
VýrobceKovshuiwe #ad
Výška35.43
Délka98.43
Hmotnost4.19
Šířka98.43

8. VANSHEIM

#ad

Stoly, 90 × 90 ×, větruodolný proti UV záření s povrchovou úpravou 420D Oxford, sady pohovek, VANSHEIM Kryt na zahradní nábytek s vodotěsným, přezky, krycí nábytek, větrací otvory pro zahradní nábytek

#ad
VANSHEIM #ad - 420d oxfordská tkanina vodotěsný materiál kryt na zahradní nábytek je oxford polyester s vrstvou z polyuretanu, odolný vůči uv záření a roztržení. Tato krycí plachta na zahradní nábytek je vhodná pro zakrytí a ochranu malých terasových stolů, sedacích souprav, pohovek, židlí, ratanového nábytku a oválných nábytkových sad.

Pu je lepší než pvc, odolný proti povětrnostním vlivům, který je vodotěsný, prachotěsný, odolný vůči teplu a je odolný proti roztržení, protože je odolný, měkčí a pohodlnější. Ochranný obal je extrémně nenáročný na údržbu, lze jej zalévat hadicí a sušit na slunci nebo otřít do sucha. Ochranné pouzdro se kromě toho dodává s úložnou taškou, do které jej lze při nepoužívání snadno uložit. Přezky se upevňují na nábytkové noze a stahovací šňůrky jsou pro lepší ochranu proti větru utaženy.

90 × 90 cm d × š × v čtverec je velikost tohoto krytu zahradního nábytku. Jedná se o čtvercový kryt zahradního nábytku. Protiplísňový design kryt na zahradní nábytek má 2 velké větrací otvory na obou stranách a je dimenzován mřížkou. Aby se zabránilo průniku vody skrz švy, bylo vyvinuto speciální vodotěsné lepidlo pro švy. Toto ochranné pouzdro vydrží tlak vody až 8000 Pa nebo více. Změřte prosím před objednáním skutečnou velikost vašeho nábytku, stolů, doporučujeme 1 ~ 2 cm na skutečnou velikost Vašeho nábytku pro zakrytí balkonu.
ZnačkaVANSHEIM #ad
VýrobceVANSHEIM #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost1.61
Šířka0.39
Modelka90x90X90cm

9. Bosmere

#ad

Bosmere Ochranný kryt pro zahradní nábytek, tvar L

#ad
Bosmere #ad - Vybavení mosaznou povrchovou úpravou očka a robustní šňůra se zámky na šňůru. Zcela nový doplněk k řadě bosmere's-moDULARE první svého druhu, dlouhý, pravý. Bosmere m668 velký l shaped modulární kryt, PRAVÉ. Vysoce kvalitní pvc-backed polyester, odolný proti UV záření, voděodolný a látka. Bezpečnost při větru a perfektní ochrana na zimu.
ZnačkaBosmere #ad
VýrobceBosmere #ad
Výška30.71
Délka112.6
Hmotnost9.68
Šířka87.4
ModelkaM668

10. Enzeno

#ad

242 × 182 × 100 cm, Enzeno Kryt na zahradní nábytek, vodotěsný nábytek 420D, kryty na nábytkové sady, krycí plachta na stůl, tkanina Oxford, ochranné pouzdro pro sedací soupravu,, odolná proti zimě

#ad
Enzeno #ad - Vodotěsný kryt na zahradní nábytek – je váš drahý nábytek poškozen deštěm, slunečním zářením nebo sněhem? v roce 2023 bude nová krycí plachta na zahradní nábytek modernizována z tlaku vody 5000 na tlak vody 8000 s PU ochrannou vrstvou proti slunci. Prodyšné a bez plísní – plíseň může poškodit lidskou pokožku, snížit vnitřní kondenzaci, imunitu a dýchací cesty.

Tento ochranný obal na zahradní nábytek se hodí pro většinu tvarů, konferenční stolky atd. Větrací otvory mohou plně udržovat proud vzduchu, udržovat vnitřní polštář nebo stůl a židle suché a bez plísní, a zadní strana PU vrstvy neobsahuje žádné škodlivé karcinogenní chemikálie podle normy EU pro ochranu životního prostředí 7P. Místo toho jsme použili čtyři přezky na suchý zip, navíc má dva boční upínací popruhy, aby byl váš zahradní nábytek bezpečnější. Bezstarostný poprodej– potah na zahradní nábytek enzeno nabízí nejpokrokovější, nejtrvanlivější a profesionální řešení pro váš nábytek.

Na co čekáš! proč to nezkusit? Enzeno jsou volbou tisíců uživatelů. Plně pevné, nikdy nefoukané – ve srovnání s jinými přezkami spíše stárnou, takže je lze upevnit ve větrných dnech, lámou a spadnou. Iroká kompatibilita a pohodlné skladování – 242 × 182 × 100 cm d × Š × před nákupem si prosím změřte rozměry svého nábytku. 30 dní bez důvodu vrácení peněz, pokud máte dotazy, kontaktujte nás, vrátíme vám plnou částku do 24 hodin nebo zašleme zbrusu novou sadu zahradního nábytku. Naneste na klouby vodotěsný pásek, aby se zabránilo prosakování.
ZnačkaEnzeno #ad
VýrobceEnzeno #ad
Výška3.94
Délka9.84
Hmotnost3
Šířka7.87
Modelka242x182x100cm