Top 10 Mebloscianka do Salonu – Obývací stěny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Furniture24

#ad

Furniture24 Obývací pokoj Sada Obývací stěna Sky TV skříň vitrína Závěsná polička Komoda Sideboard Konferenční stolek dub Riviera

#ad
Furniture24 #ad - Nábytek se dodává v balících s návodem k montáži pro vlastní montáž až po volný okraj obrubníku. Moderní design a vysoká kvalita. Včetně led osvětlení. Naše spedice nenabízí montážní servis. Barva: dub Riviera.
ZnačkaFurniture24 #ad
Hmotnost308.65
Číslo díluSWT70+SRTV155+P155+SK120+SL103+SK155+LED
Záruka2 roky.

2. Kuechen-preisbombe

#ad

Kuchyňská cenová bomba Obytná stěna Rumba, dub sonoma, nástavba, obývací pokoj, obývací pokoj, matná

#ad
Kuechen-preisbombe #ad - Dodává se v rozloženém stavu a v originálním balení. Dodávka v euromřížce nebo europaletě bez obrubníku. Bez: elektrických spotřebičů, dekorací, osvětlení atd. Uveďte telefonní číslo pro dohodu s spedicí.
ZnačkaKuechen-preisbombe #ad
VýrobceKüchen-Preisbombe #ad
Výška12.44
Délka15.12
Šířka47.24

3. KRYSPOL

#ad

KRYSPOL Obytná stěna Fame, moderní design bílý matný/bílý lesk + dub Artisan, přístavná stěna, sada do obývacího pokoje

#ad
KRYSPOL #ad - Korpus je matný a čela mají lesk. Naše spedice nenabízí montážní servis. Vynikající kombinace stylu a funkčnosti. Nábytek je dodáván v balících s návodem k montáži český jazyk nelze zaručit pro vlastní sestavení.
ZnačkaKRYSPOL #ad
VýrobceKRYSPOL #ad
Výška0.39
Délka15.59
Hmotnost306.44
Šířka125.98
Číslo dílu1
ModelkaWohnwand

4. Stella Trading

#ad

Stella Trading Fun Plus Obytná stěna kompletní sada s krásnými aplikacemi z mozkového dřeva a dekorem dubu – moderní stěna skříně pro váš obývací pokoj – 325 × 205 × 47 cm Š/V/H

#ad
Stella Trading #ad - Montážní materiál je součástí dodávky. BÍrovÉ dŘevo – obytná stěna září matnou bílou a stylovým designem. Snadná montáž – obývací stěna tv je díky podrobnému návodu rychle a snadno namontována a je tak vhodná pro začátečníky. Rozměry: 325 × 205 × 47 cm Š/V/H.

Tento produkt je zasílán ve více balících. V tomto bytovém programu je rozhodně k dispozici místo pro dekoraci a velký úložný prostor. Rozsah dodávky – v balení obsahuje: 1x malá vitrína, 1 x velká vitrína, 1 x spodní díl TV, 1 x nástěnná deska a montážní materiál. Zastáváme nejlepší kvalitu a proto vyrábíme veškerý nábytek v Evropě a spolupracujeme s vybranými a renomovanými dodavateli. Mohou být dodány v různých časech.

Vše v jednom – s touto nástěnnou nástavbou fun plus v kompletní sadě získáte kompletní program pro váš obývací pokoj. Aplikace z masivního dřeva a viditelné dubové dekorační police dodávají obytné stěně nezaměnitelný a mimořádný vzhled. Jiné kombinace jsou samozřejmě možné. Vyrobeno v eu – nábytek je naší vášní. Vynikající – sada zajišťuje přirozenou a teplou atmosféru v obytném prostoru, také díky krásnému LED osvětlení ve vitrínách/komodách.
ZnačkaStella Trading #ad
VýrobceStella Trading #ad
Výška80.71
Délka18.5
Hmotnost262.35
Šířka127.95
Číslo díluFSWWA11081
Modelka10A1WW81

5. Kuechen-Preisbombe

#ad

Dub sonoma, obývací pokoj, Kuchyňská cenová bomba TOP Obytná stěna Paříž, matná, nástavbová stěna

#ad
Kuechen-Preisbombe #ad - Uveďte telefonní číslo pro dohodu s spedicí. Bez: elektrických spotřebičů, dekorací, osvětlení atd. Dodávka v euromřížce nebo europaletě bez obrubníku. Dodává se v rozloženém stavu a v originálním balení.
ZnačkaKuechen-Preisbombe #ad
VýrobceKüchen-Preisbombe #ad
Výška77.56
Délka133.86
Šířka17.32

6. Mirjan24

#ad

Vysoké skříně, Obytná stěna Aran, stěna skříně, mediální stěna, praktická montážní stěna, nástěnná police, televizní skříňka, špičková kvalita světlý ateliér +, závěsná skříňka, velký úložný prostor

#ad
Mirjan24 #ad - Možnost objednání LED osvětlení. Naše spedice nenabízí montážní servis. Chyty z plastu, matný chrom. Nábytek je dodáván v balících s návodem k montáži český jazyk nelze zaručit pro vlastní sestavení. Praktická obytná stěna s moderním designem. V sadě jsou: nízká komoda na tv, závěsné skříňky, nástěnné police, vysoké skříňky.
ZnačkaMirjan24 #ad
VýrobceMirjan24 #ad
Výška72.44
Délka87.01
Hmotnost127.87
Šířka15.75
Číslo díluARONTVBCBT
ModelkaARONTVBCBT

7. Vladon

#ad

Vladon Obytná stěna Movie, 2 vitrín a 1 police, bílá matná/bílá matná/petrolejová vysoký lesk celkem: 300 x 190 x 39 cm, nástavná stěna se skládá z 1 TV prkénka

#ad
Vladon #ad - Pro televizory, 2 vitríny, přijímače a herní konzole. Celkové rozměry tv stěny v cm š x v x h: 300 x 190 x 39. Design: korpus stěny skříně v bílé matné a přední části v bílé matné a petrolejové vysoký lesk zajišťují moderní, útulnou atmosféru.

Ložný prostor: moderní mediální stěna je skutečným zázrakem místa – 1 tv deska, které lze namontovat zavěsit nebo postavit, a 1 regál nabízí spoustu úložného prostoru pro nejrůznější předměty, jako např. Materiál: díky kvalitně fóliovaným čelům mdf a korpusům z dřevotřísky s melaminovou vrstvou je televizní stěna příjemně lehká, stabilní a navíc se velmi snadno udržuje. Kvalitní zpracování - Made in Germany. Nebo si vyberte z mnoha dalších barevných kombinací vhodný design.

Otevírání: vitríny obytné stěny jsou vybaveny decentními, stříbrnými úchyty. Díky otevřenému designu nízké komody působí obytná stěna obzvlášť jednoduše a díky svému nadčasovému designu se hodí k mnoha stylům zařízení. Rozsah dodávky: součástí dodávky je vždy 1 tv nízká komoda, 2 designové vitríny a 1 nástěnný regál, bez led osvětlení, podrobný návod s obrázky a potřebný montážní materiál.
ZnačkaVladon #ad
VýrobceVladon #ad
Výška74.8
Délka118.11
Hmotnost158.73
Šířka15.35
Číslo dílu50004540
Modelka50004540

8. Kuechen-preisbombe

#ad

Kuchyňská cenová bomba TOP Obytná stěna Salsa nástavba obývací pokoj obývací pokoj dub Lefkas matná + černá

#ad
Kuechen-preisbombe #ad - Bez: elektrických spotřebičů, dekorací, osvětlení atd. Dodává se v rozloženém stavu a v originálním balení. Dodávka v euromřížce nebo europaletě bez obrubníku. Uveďte telefonní číslo pro dohodu s spedicí.
ZnačkaKuechen-preisbombe #ad
VýrobceKüchen-Preisbombe #ad
Výška46.06
Délka92.52
Šířka12.05

9. Kuechen-preisbombe

#ad

Kuchyňská cenová bomba Obytná stěna Rumba Přístavná stěna Obývací pokoj Obývací pokoj Bílá matná + světlý beton NB

#ad
Kuechen-preisbombe #ad - Dodávka v euromřížce nebo europaletě bez obrubníku. Bez: elektrických spotřebičů, dekorací, osvětlení atd. Uveďte telefonní číslo pro dohodu s spedicí. Dodává se v rozloženém stavu a v originálním balení.
ZnačkaKuechen-preisbombe #ad
VýrobceKüchen-Preisbombe #ad
Výška8.03
Délka55.12
Hmotnost24.25
Šířka6.69

10. MINIO go for it

#ad

MINIO go for it, Obytná stěna 4dílná sada Veve 2 I závěsná nebo stojící I 2X vysoká skříň vitrína I nízká komoda I nástěnná deska I laminovaná dřevotřísková deska I Wotan dub a černý lesk – bez

#ad
MINIO go for it #ad - Rozměry: 2 x vitrína na vysokou skříňku: Š 30 cm x výška 130 x hloubka 33 cm nízká komoda: Š 180 cm x výška 30 x hloubka 31 cm závěsná skříň, délka: Š 140 cm x výška 18 x hloubka 12 cm V našem sortimentu najdete tento produkt v mnoha barvách a s LED osvětlením.

Další informace: – provedeno z laminované 15 mm silné dřevotřískové desky – hrany ABS – závěsné nebo stojící – pro vlastní montáž. Neklaďte své kreativitě žádné meze a rozhodněte se sami o uspořádání nábytku. Kombinace dubové desky wotan a lesklých čela v barvě: černá přináší eleganci do vašeho obývacího pokoje. Dřevotřísková deska odpuzující nečistoty je ideální pro rodiče s dětmi nebo majitele domácích zvířat.

Díky multifunkčnosti nábytku a otevřeným a uzavřeným úložným prostorům můžete vystavit své poklady nebo je schovat před zvědavými pohledy. Obytnou stěnu můžeme postavit nebo zavěsit, v libovolné konfiguraci. Využijte místo na stěnách tím, že zavěsíte nábytek. Nadčasový kus nábytku, zítra, který zapůsobí dnes, za rok a za deset let.
ZnačkaMINIO go for it #ad
VýrobceMINIO #ad
Výška51.18
Délka12.99
Šířka94.49
Číslo díluVRBWE02
ModelkaVRBWE02