Top 10 Modern Lampe Für Wohnzimmer – Stropní svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lindby

#ad

Reflektor chodba, stropní zářič, bez světelného zdroje, sklo kov, Lindby Stropní lampa Florentinský styl, stropní svítidlo 6x E14 max. 8 W, lampa do obývacího pokoje

#ad
Lindby #ad - 8 w na jeden světelný zdroj. Klasický design moderně interpretovaný. Rozsah dodávky: 1 x stropní svítidlo florentský design, 5 x 13 cm d x Š x v, 6 x e14 max. 8 w na žárovku, bílé sklo, světelný zdroj není součástí dodávky, kov nikl, 106 x 58, stínidlo Ø 10 cm.

Obzvlášť ušlechtilé jako lampa do ložnice. Květinový design naší stropní lampy je díky bílému, mramorovanému sklu stínítka lampy a zakřivenému kovovému krytu s dekorativními listy nadčasově krásný. 8 w světelný prostředek není součástí dodávky: naše stropní bodové svítidlo landhaus má 6 objímek e14 pro max. 6 × e14 max. Ušlechtilý florentský design pro váš domov.

Atmosférické, neoslňující světlo: 6 bílých skleněných stínidel našeho elegantního stropního osvětlení ve venkovském stylu vám poskytne jasné, rovnoměrné a neoslňující světlo pro všechny vaše prostory. Ty můžeš kdykoli vyměnit – zcela jednoduše, rychle, flexibilně. Etří proud a peníze. Perfektní jako lampa do obývacího pokoje nebo také na chodbu. Náš tip: použijte moderní LED. Rovky nejsou součástí dodávky.
ZnačkaLindby #ad
VýrobceLindby #ad
Výška5.12
Délka41.73
Hmotnost6.06
Šířka23.03
Číslo dílu9624649

2. BRILONER

#ad

Lampa do obývacího pokoje, BRILONER, Otočná stropní lampa, kuchyňská lampa, stropní svítidlo, lampa, lampa do ložnice, max. 40 W, mátově bílá, objímka E14, stropní zářič, 30,4 x 10 x 18,1 cm

#ad
BRILONER #ad - Rovky nejsou součástí dodávky. Moderní stropní zářič se 2 žárovkami, vyrobený z kovu. Svítidla jsou otočná a otočná, a proto individuálně nastavitelná.

Rovky nejsou součástí dodávky. Průměr stínidla činí 105 mm. Stínidla jsou zvenčí mátově zbarvená a uvnitř bílá. Rozměry svítidla do obytného prostoru: 304x100x181 mm délka x šířka x výška. Samozřejmě je možné používat led žárovky s výrazně nižším počtem wattů. Bodová světla v elegantním retro / vintage vzhledu jsou ideální jako lampa do obývacího pokoje nebo ložnice. Maximální příkon lampy činí 2 x 40 w objímka e14.
ZnačkaBRILONER #ad
VýrobceBriloner Leuchten #ad
Výška7.13
Délka21.81
Hmotnost1.34
Šířka3.94
Číslo dílu2049-020
Modelka2049-020

3. B.K.Licht

#ad

Stropní svítidlo se žárovkami

#ad
B.K.Licht #ad - Elegantní jako klasické stropní svítidlo, lze díky svému matnému niklovému vzhledu integrovat do každého obytného prostoru, kuchyně, jako je kancelář, vyrobené z kovu a částečně satinovaného skla, ložnice nebo obývací pokoj.

2 ze 4 stropních bodových světel lze otáčet a otáčet, takže je možné individuální osvětlení v každém směru a teplé bílé světlo 3 000 K propůjčuje místnosti příjemnou atmosféru. Led stropní svítidlo s rozměry 250 x 250 x 125 mm d x š x v má stupeň krytí IP20 a není stmívatelné. Co je pro každého – od roku 2015 nabízí b. K. Licht svým zákazníkům velký výběr produktů – zde každý najde svou perfektní lampu. Potřebné 4 led žárovky s objímkou žárovky gu10 jsou součástí dodávky a zajišťují dostatečný jas s 250 lumeny, každý při 3 wattech.
ZnačkaB.K.Licht #ad
VýrobceB.K.Licht #ad
Výška4.92
Délka9.84
Hmotnost2.57
Šířka9.84
Číslo díluBKL1076
ModelkaBKL1076

4. Airand

#ad

Airand Koupelnová lampa 24 W LED stropní svítidlo koupelna LED stropní svítidlo IP44 vodotěsná koupelnová lampa Ø 32,5 cm stropní svítidlo do obývacího pokoje, dětského pokoje 2050 lm,, ložnice

#ad
Airand #ad - Lampa do obývacího pokoje, schodištích a dalších místech. Led stropní svítidlo nepoškozuje oči stropní svítidlo led má jedinečný design, jídelnách, lampa do ložnice, kuchyňská lampa, lampa do dětského pokoje, takže nebliká a nedochází k oslnění, chodba se perfektně hodí ke všem stylům dekorace.

Led stropní svítidla se tak hodí pro instalaci v kancelářích, obchodech atd. Led stropní svítidlo je bezpečné a energeticky úsporné stropní led svítidlo používá nejmodernější technologii a kvalitní materiály. 24w led stropní svítidlo odpovídá běžné 200w žárovce s životností až 30 000 hodin. Koupelnová lampa může být zajistěte dostatek světla pro plné osvětlení celého prostoru. Proto jsou stropní svítidla ve srovnání s běžnými žárovkami energeticky účinnější, nákupních centrech, ekologičtější a šetří 85 % energie.

Velmi tichý, žádný bzučivý zvuk. Led stropní svítidla tak můžete instalovat na chodbách, které by mohlo chránit oči. Získáte světlo s dlouhou životností. Rovku téměř nemusíte vyměňovat. Kvalita led stropních svítidel je spolehlivá moderní koupelnové lampy byly testovány ručně. Tak můžete problém se žárovkami zásadně vyřešit.
ZnačkaAirand #ad
VýrobceAirand #ad
Výška12.8
Délka1.89
Hmotnost2.98
Šířka12.8
Číslo dílubadezimmer lampe
Záruka3 roky.

5. B.K.Licht

#ad

Stropní svítidlo E27 objímka, vintage, 55 x 15,5 cm, lampa, stropní svítidlo, lampa do obývacího pokoje, max. 40 W, kuchyňská lampa, černá, stropní osvětlení, retro, lampa do ložnice, B.K.Licht

#ad
B.K.Licht #ad - Pro každého něco – stropní svítidlo černé je jen začátek. 40w led. Používejte max. Robustní lampa do obývacího pokoje má 3 zakřivená otočná ramena se 2 objímkami. Vintage lampa se 6 objímkami – naše stropní osvětlení má 6 objímek e27, přičemž žárovky nejsou součástí dodávky.

Flexibilní lampa – zavěste naši závěsnou lampu v obývacím pokoji jako lampu do obývacího pokoje, v ložnici jako lampu do ložnice, na chodbu nebo v jídelně nad stůl jako osvětlení. Rovky nejsou součástí dodávky. Pro všechny styly bydlení – náš stropní zářič černý se perfektně hodí do retro, vintage a průmyslových zařízení. Díky osvětlovacímu prostředku Edison nebo Filament se z lampy stane LED stropní svítidlo.

Individuální osvětlení kdekoli – ramena stropní lampy obývacího pokoje jsou otočná v různých směrech, takže náš lustr osvětluje přesně ta místa, která potřebujete. Nabízíme mnoho dalších led stropních lamp, závěsných lamp, nástěnných lamp, kuchyňských a koupelnových svítidel a LED osvětlovacích prostředků. Jsou.
ZnačkaB.K.Licht #ad
VýrobceB.K.Licht #ad
Výška6.1
Délka21.65
Hmotnost1.79
Šířka21.65
Číslo díluBKL1441
ModelkaBKL1441

6. B.K.Licht

#ad

Otočná stropní LED lampa, LED lampa, kuchyňská lampa, lampa do obývacího pokoje, LED stropní svítidlo, 12,5 W, lampa do ložnice, 50,5 x 17 x 8,8 cm,, 1150 lumenů, teplá bílá barva světla, B.K.Licht

#ad
B.K.Licht #ad - Díky teplotě barvy 3 000 kelvinů dochází k příjemně teplému osvětlení prostoru ve vašich obývacích pokojích. Nestmívatelná kuchyňská lampa má rozměry 505 × 170 × 88 cm d × Š × V a díky LED diodám s dlouhou životností vám nabízí dlouhou radost z.

Stropní svítidlo led vytvoří ve vašem domě krásnou atmosféru. Lampa do ložnice má stupeň krytí IP20 a je vhodná pro suché prostory. Všechny světelné zdroje jsou otočné a lze je individuálně nastavit. Toto 12, 5w led chromové stropní svítidlo rozděluje světlo pomocí 3 světelných zdrojů. Stropní led svítidlo s otočnými rameny svítí na velké ploše se svítivostí 1 150 lumenů.
ZnačkaB.K.Licht #ad
VýrobceB.K.Licht #ad
Výška3.46
Délka19.88
Hmotnost1.63
Šířka6.69
Číslo díluBKL1194
ModelkaBKL1194

7. Aisutha

#ad

Ultra tenké LED žárovky, Aisutha Stropní svítidlo kulaté LED stropní svítidlo 18 W, balkónu, 5000 K, chodby, IP54 vodotěsná koupelnová lampa do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, 1800 lm, stropní

#ad
Aisutha #ad - Ip54 vodotěsná koupelnová lampa je vhodná do ložnice, jídelny, abyste do svého domova přinesli více krásy a pohodlí. Z tohoto důvodu mají stropní svítidla vysoký index reprodukce barev 80+, což snižuje únavu očí a nepohodlí. Snadná instalace stropní svítidla led jsou jednoduchá a praktická, balení obsahuje sadu šroubů, s dostatkem místa pro kabeláž a nastavitelnou vzdálenost otvorů cca 6 – 10 cm, návod a spojovací lano.

Moderní designové stropní svítidlo má životnost 30 000 hodin, snižuje se spotřeba energie a ušetříte peníze na účtech za elektřinu. Pravá barva a bez blikání víme, obraz trojrozměrnější a barva realističtější. Pokud se vyskytne nějaký problém s tímto plochým LED stropním svítidlem, bude náš profesionální tým připraven nabídnout pomoc a podporu. Ip54 prachotěsné a vodotěsné 25 mm ultratenký, utěsněný design zabraňuje vniknutí prachu, chodbu nebo sklep.

Super jasná úspora energiestropní lampa nabízí energeticky úsporný světelný výkon 18 w a světelný tok 1800 lm, aby bylo zajištěno, neutrální světlo 5000 k, čímž odpadá častá výměna žárovek, že je váš pokoj naplněn světlem. Tuto lampu můžete bez váhání používat, na balkon, kuchyně, komárů a olejových par do stínidla. Kupte nyní a přineste do svého života jasné světlo! Současně má led stropní svítidlo vysokou propustnost světla a zajišťuje měkké a rovnoměrné rozložení světla bez blikání a oslnění, takže viditelnost je jasnější, jak důležité je zdraví našich očí.
ZnačkaAisutha #ad
VýrobceAisutha #ad
Výška0.98
Délka8.66
Hmotnost0.84
Šířka8.66
Číslo díluSKCL-220-W
ModelkaSKCL-220

8. Seamoon

#ad

Koupelnu, ložnici, dekorativní okvětní lístky, chodbu, moderní bílá stropní lampa, Seamoon Okvětní lístek stropní lampa z akrylu, stropní osvětlení pro obývací pokoj, 40 W 6500 K LED stropní svítidlo

#ad
Seamoon #ad - Ozařovaná plocha: 10-20 metrů čtverečních. Instalace a údržba je velmi jednoduchá a nabízí vám komfort. Materiál je energeticky úsporný a šetrný k životnímu prostředí. Napětí: 220 v, výkon: 40 w. Je vhodný pro prostorové potřeby různých typů místností, takže si můžete užívat dostatek světla v každém rohu místnosti.

Exkluzivní design toto akrylové stropní svítidlo z květů magnolie se skládá z kombinace hliníku a akrylu. Vysoce kvalitní těleso lampy z hliníku, světlá textura. Použitelné příležitostiled stropní svítidlo s okvětními lístky lze použít na různých místech, baru, kancelářských a restauračních chodbách atd. Jídelně, např. Snadná instalace tato stropní lampa do obývacího pokoje nevyžaduje profesionální instalaci, jednoduše připojte připojovací krabici na kabel a nainstalujte ji na strop.

Velikostvelikost tohoto stropního svítidla s květy magnolie led: 50 * 50 * 8 cm, průměr pouzdra: 25 cm. Vytvořte si pohodlné a teplé prostředí. Spolehlivá a s dlouhou životností led stropní svítidlo má akrylové stínidlo s vysokou propustností světla, nerezové, odolné proti korozi, stárnutí, které vydává rovnoměrné a stabilní světlo a pohodlně se čistí. V obývacím pokoji, kavárně, kuchyni, ložnici, čímž bude váš prostor světlejší a váš život teplejší.
ZnačkaSeamoon #ad
VýrobceSeamoon #ad
Výška3.15
Délka19.69
Hmotnost3.42
Šířka19.69
Číslo dílu30903903-01
Modelka30903903-01

9. FKL DESIGN Home Deco

#ad

FKL DESIGN Home Deco Stropní svítidlo Stropní svítidlo Dětské svítidlo Dětská lampa Svítidlo Lampa Vícebarevná Hvězda Kov 230 V 299 300 G3 299-G3 hladká, zeleno-červená-modrá

#ad
FKL DESIGN Home Deco #ad - Tato jasná svítidla se velmi dobře reprezentují zejména v obývacím pokoji. Rozměry lampy 299 cm: v = 27, b = 55, konstrukce: d = 30; rozměry lampy 300 cm: V = 26, B = 70, konstrukce: D = 30.

Připojení: napětí: 230 v, montáž: hmoždinka, stmívač a hmoždinky: nejsou součástí dodávky. Nadčasovou lampu můžete nejlépe použít jako ideální řešení pro harmonický koncept osvětlení v soukromém sektoru a také v hotelových pokojích. Materiál: kov, barva konstrukce: bílá, světelný zdroj: není součástí dodávky. Objímka: typ: e27 3 x 60w max led, dva nezávislé elektrické obvody Zapnutí žárovek 2 + 1.
ZnačkaFKL DESIGN Home Deco #ad
VýrobceFKL #ad
Číslo dílu300,299
Záruka24 měsíců.

10. ALUSSO

#ad

6 W 3CCT vestavné LED světlo ploché, teplá bílá, koupelny,, do kuchyně, ALUSSO Vestavné LED svítidlo 230 V, studená bílá 6500 K, přírodní bílá, IP44, vestavné LED svítidlo, 4000 K, 3000 K, stmívatelné

#ad
ALUSSO #ad - Také žádné blikání, žádné oslnění. Vysoce kvalitní vestavné led světlo tento 6w led vestavný reflektor na stropě je vybaven 12 smd led a nabízí vyšší energetickou účinnost a nižší spotřebu, čímž se ve srovnání s halogenovými žárovkami ušetří až 80 %. Průměr 83 mm, výřez 68 mm ~ 75 mm.

Nastavitelný úhel vyzařování Úhel vyzařování tohoto vestavného svítidla alusso je 60°. Každé svítidlo se dodává s difuzní fólií, vyzařovací úhel lze otočit na 120°. Snadná instalace tyto ploché led vestavné reflektory mají pouze montážní hloubku 25 mm a perfektně se hodí pro stropy s omezenou výškovou vzdáleností. S životností 30 000 hodin a 3letou zárukou. Jas můžete měnit pro různé požadavky na používání. 3 volitelné teploty barev tyto led stropní zářiče lze pomocí přepínače na zadní straně svítidla bez problémů přepínat mezi třemi teplotami barvy: teplá bílá 3000 K, přírodní bílá 4000 K nebo studená bílá 6500 K.

Můžete si vybrat požadovanou barvu, která se nejlépe hodí k vašemu domovu: jedno svítidlo hned tři! Stmívatelný jas tyto led vestavné stmívatelné reflektory nabízejí stmívatelný jas od 10 % do 100 % a jsou kompatibilní se stmívači fázových úseků. Tato ultratenká stropní led bodová světla se připojují přímo na střídavý proud 220–240 V, není nutný transformátor ani jiné příslušenství. Perfektní do koupelny, kuchyně, ložnice, obývacího pokoje, kanceláře. Vezměte prosím na vědomí, že stmívač není součástí dodávky.
ZnačkaALUSSO #ad
VýrobceALUSSO #ad
Výška3.15
Délka0.98
Šířka3.15