Top 10 Organischer Dünger – Víceúčelová hnojiva

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Oscorna

#ad

Zahradní hnojivo Animalin od Oscorna, 20 kg

#ad
Oscorna #ad - Okamžitý a dlouhodobý účinek. Pytel 20 kg. Vysoce kvalitní, ovoce, přírodní organické hnojivo pro zeleninu, květiny a okrasné rostliny. Obsahuje navíc důležité stopové prvky. Organické npk hnojivo 7 – 4 – 0, 5.
ZnačkaOscorna #ad
VýrobceOscorna #ad
Hmotnost44.09
Číslo dílu8259008
Modelka8259008

2. KleePura

#ad

Bylinky, KleePura Bio univerzální hnojivo s certifikací NATURLAN. Bio hnojivo na zeleninu, květiny a ovoce. Veganské rostlinné hnojivo z bio jetele a vojtěšky. 5 kg

#ad
KleePura #ad - Vhodné pro děti a zvířata: naše veganské jetlové hnojivo neobsahuje žádné živočišné složky a organické nebo chemické zbytkové látky. Naše univerzální hnojivo se skládá ze 100% bio-jetele a vojtěšky.

Díky tomu je organické hnojivo bez obav pro děti a zvířata. Npk hnojivo: kleepura zásobuje tvé rostliny díky optimální kombinaci dusíku 3, 8% a draslíku 3, 4%, 5%, fosforu 0, vším, co potřebuje zdravý růst a bohatou sklizeň. Doporučená množství jsou vždy uvedena v několika kusech na obalu. Upozornění na dávkování: 5 kg kleepura bio hnojiva vystačí na plochu až 50 m².

Certifikace přírody: první a jediné bio hnojivo, které je certifikováno podle směrnic organického sdružení pěstování Naturland. Vše roste dobře: bio hnojivo pro rostliny vhodné jako hnojivo na zeleninu, hnojivo z bobulí, hnojivo na ovoce, hnojivo na květiny, bylinné hnojivo nebo hnojivo pro pokojové rostliny.
ZnačkaKleePura #ad
Výška14.17
Délka7.28
Hmotnost11.02
Šířka5.91
Číslo díluKP500
ModelkaKP500

3. HaGaFe

#ad

HaGaFe Slepičí hnůj drůbeží hnůj drůbeží hnůj zahradní hnojivo hnůj, 30 kg 2 x 15 kg

#ad
HaGaFe #ad - Br>přírodní hnojivo s vápenatou hodnotou Stabilizuje vodní bilanci. Uvolňuje živiny pomalu a rovnoměrně, takže je dosaženo trvalého zásobování rostlinami živinami podle potřeby.

Organické univerzální zahradní hnojivo s přirozeným dlouhodobým účinkem pro ekologické hnojení. Vytvářející humus a hodnotný – díky přívodu huminových látek a aktivaci půdního života se stabilizuje struktura půdy a úrodnost. 100% čistý kompostovaný a sušený kuřecí hnůj bez přísad. Istě ustájení bez použití antibiotik při chovu nosnic. Snášející – dobře se hodí i pro citlivé kultury, jako jsou mladé rostliny a secí kultury. S cennými mikroorganismy tvořícími humus. Trvalý, rovnoměrný přísun živin bez nebezpečí popálení nebo nadměrného hnojení. Dobře kompostované, žádné klíčivé plevele.
ZnačkaHaGaFe #ad
VýrobceHaGaFe #ad
Hmotnost33.07
Číslo díluH121

4. Oscorna

#ad

10,5 kg, Oscorna Animalin

#ad
Oscorna #ad - 10, 5kg pytel. Obsahuje navíc důležité stopové prvky. Vysoce kvalitní, organické přírodní hnojivo pro zeleninu, ovoce, květiny a okrasné rostliny. Organické npk hnojivo 7-4-0, 5. S okamžitým a dlouhodobým účinkem.
ZnačkaOscorna #ad
VýrobceOscorna #ad
Hmotnost23.15
Číslo dílu8259006
Modelka8259006

5. Mr. Worm

#ad

Aktivátor půdy, rostlinné hnojivo pro zdravý a silný růst, přírodní hnojivo pro vyluhované půdy, Mr. Worm Organické bio hnojivo, univerzální hnojivo s dlouhodobým účinkem, v 5 kg, červí humus

#ad
Mr. Worm #ad - Nejefektivnější způsob udržitelnosti. Zlepšení půdy díky regulaci hodnoty ph v půdě. Vhodné pro rostliny a pěstování jako slabé a silné živítko. Vyvážený npk poměr 1, 59 % celkového dusíku, 07 % hořčíku a 0, 1, 76 % celkového fosfátu, 96 celkového oxidu draselného, 1, 1, 72 % železa a dalších stopových živin, které podporují růst rostlin.

Přírodní hnojivo bez zárodků, bez chemie, bez přísad. Regenerace vyluštěných půd. Isté a bezpečné pro životní prostředí. Univerzální hnojivo pro všechny venkovní a pokojové rostliny, rostliny v květináčích a v květináčích, ideální pro pěstování ovoce a zeleniny.

100% červí humus. Organické bio hnojivo s vysokým obsahem živin. S dlouhodobým účinkem. Bohatý na mikroorganismy, enzymy a mikroorganismy. Udržitelné hnojení díky doporučení použití a jednoduché aplikaci, celoročně bez nadměrného hnojení.
ZnačkaMr. Worm #ad
VýrobceAG-Handel #ad
Hmotnost11.02
Číslo dílu1905

6. Alpenwurm

#ad

Alpenwurm Wurmhumus 10 l | čistý červový kompost | organické hnojivo | bio hnojivo

#ad
Alpenwurm #ad - Posiluje rostliny, stimuluje tvorbu kořenů, ukládá vodu a zajišťuje uvolněnou půdu. 10 litrů přírodního červového humusu, červí výkaly čisté, bez umělých přísad. Nejvyšší standardy a kvalita díky laboratorní kontrole – analyzována rakouskou agenturou pro bezpečnost potravin jako organické hnojivo. Plný pozitivních mikroorganismů, bakterií a enzymů žížal. Alpenwurm – červí humus je čistě biologicky produkován žížaly – používáme pouze čistě organické krmivo bez použití skládkového odpadu nebo průmyslového odpadu.
ZnačkaAlpenwurm #ad
VýrobceAlpenwurm #ad
Výška3.15
Délka19.69
Hmotnost11.02
Šířka13.78

7. Compo

#ad

COMPO Zahradní dlouhodobé hnojivo 2 kg

#ad
Compo #ad - Velmi dobrý okamžitý a 6měsíční dlouhodobý účinek – pouze s 1x hnojením. Etří životní prostředí. Dné nadměrné hnojení a podhnojení. Vysoce kvalitní, univerzálně použitelné dlouhodobé hnojivo pro všechny zahradní květiny, ovoce a zeleninu. Zajišťuje silné, zdravé rostliny a plody.
ZnačkaCompo #ad
VýrobceCOMPO GmbH #ad
Hmotnost4.41
Číslo dílu2157102004

8. Dehner

#ad

5 kg, na cca 50 m2 a bio hnojivo pro koně, na cca 60 m2, Dehner Bio nadržené hobliny s dlouhodobým účinkem, 5 kg, pro balkónové a zahradní rostliny

#ad
Dehner #ad - Výrobek 2: snadné použití díky peletování. Výrobek 1: s dlouhodobým účinkem. Produkt 2: organické npk hnojivo 1, 3+1+2, 7 ze 100% koňského hnoje. Výrobek 1: posiluje odolnost vašich rostlin. Výrobek 2: vyrobeno regionálně a ekologicky, působí jako humus. Produkt 1: 14 % organicky vázaného dusíku. Produkt 1: 100% roh, přírodní dusíkaté hnojivo. Produkt 2: vhodné také pro mladé rostliny a výsev, ekologicky cenný.
ZnačkaDehner #ad

9. Compo

#ad

COMPO Komplete hnojivo pro všechny rostliny, 1 litr, univerzální hnojivo s vápníkem a hořčíkem

#ad
Compo #ad - Compo záruka kvality: vybrané suroviny podle originální receptury COMPO, přísné kontroly kvality vlastními laboratořemi a nezávislými institucemi, nejlepší předpoklady pro zdravý růst rostlin.

Dlouhotrvající nádhera květů a silné listy: zásobování rostliny všemi důležitými hlavními a stopovými živinami od prvního použití, dvojitá výnosnost, dostatečné pro 300 litrů vody na zalévání. Snadná manipulace: Čisté a bezpečné dávkování podle stupňů i až iii vyznačených ve víku pro 2, použití 1 x týdně březen. Nor. Jen, 4 a 6 litrů vody na zalévání, plné víčko na 10 litrů vody, použití 1 x měsíčně listop.

Pro viditelně silnější listy a květy: inovativní univerzální hnojivo s podílem vápníku a hořčíku, jako je fikus redukce pádu listů, zejména pro rostliny vyžadující péči, který je k dispozici rostlinám, praktická dávkovací pomůcka. č. Rozsah dodávky: 1 x compo complete hnojivo na rostliny, univerzální hnojivo, 1 litr, výr.
ZnačkaCompo #ad
VýrobceCOMPO #ad
Výška11.02
Délka3.07
Hmotnost0
Šířka3.54
Číslo dílu1357302004
Modelka13573

10. Compo

#ad

Ideální také jako hnojivo pro rajčata, 2,5 kg, COMPO BIO hobliny rohoviny, vysoce kvalitní a přírodní hnojivo s dusíkem

#ad
Compo #ad - Opatrně používejte přípravek na ochranu rostlin. 12611. Vysoce účinné přírodní hnojivo pro vyvážené a šetrné zásobování všech zahradních rostlin hlavní živinou dusíku po týdny, ideální jako startovací hnojivo pro nové výsadby a pěstování rostlin.

Rozsah dodávky: 1 x compo bio namočené hobliny, 2, 5 kg, č.100% přírodní složky, hnojivo vhodné pro ekologické zemědělství. Pro zdravé rostliny a chutné plody: stimulace síly růstu a výnosný výsledek sklizně, uvolnění struktury půdy, aktivace půdy a růstu kořenů. Jednoduchá manipulace: rovnoměrné nanášení hnojiva na půdu, následně dostatečné zavlažování, povrchové zapracování do země, při nové výsadbě přidání hnojiva do otvoru pro rostliny. Výr. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.
ZnačkaCompo #ad
VýrobceCOMPO #ad
Výška11.81
Délka1.97
Hmotnost0
Šířka5.91
Číslo dílu12611
Modelka12611