Top 10 Pull Up Bar Wall – Hrazdy pro fitness

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HOLD STRONG Fitness

#ad

Očka pro boxovací pytel & TRX – model: HS-K-W6, HOLD Silná hrazda Multigrip pro upevnění na stěnu/profesionální kvalitu a schválení studia

#ad
HOLD STRONG Fitness #ad - Z kvalitního vybavení pro fitness studia nabízí hOLD STRONG s hrazdami Multigrip tréninkový přístroj s mnoha možnostmi ve studiové kvalitě. Revvlll. Kvalita: trénujte doma jako ve fitness studiu. Design a vývoj: stabilní pull-up bar je nejen masivní testovaná maximální zatížitelnost 350 kg, ale také vypadá moderně a stylově.

S profesionální hrazdou od hold strong fitness žádné téma. Nejlepší prodejci a rozsah dodávky: náš bestseller hold strong používají policie, hotely, hasiče, osobní trenéry atd. Rozsah dodávky: Černá hrazda na hrazdu, upevňovací materiál, sportovní vysoké školy, fitness studia, montážní materiál s hmoždinkami FISCHER DuoPower. Přitahuje pozornost ve vašich čtyřech stěnách. Rozmanitost tréninku: tato hrazda v černé barvě na stěnu nabízí šest různých šířek uchopení a umožňuje komplexní záda.

Kvalita: profesionální hrazda pro montáž na stěnu od hold strong fitness se studiovým schválením pro profesionální použití – certifikováno podle EN 957, velmi masivní konstrukce a pevné šroubové spoje pro bezpečný trénink. Na dvě karabinová očka lze umístit sportovní kroužky ideální pro veslování, TRX Sling-Trainer ideální pro cvičení celého těla, boxovací pytle nebo nekonečná lana např.
ZnačkaHOLD STRONG Fitness #ad
VýrobceHOLD STRONG Fitness GmbH #ad
Výška23.43
Délka47.05
Hmotnost26.46
Šířka11.81
Číslo díluHS-K-W6_RAL7016
ModelkaHS-K-W6

2. PULLUP & DIP

#ad

Ocel práškově lakovaná, svalové upy, shyby, straight bar dips, PULLUP & DIP Rovná hrazda jako příslušenství/rozšíření pro hrazdu a dip tyč

#ad
PULLUP & DIP #ad - Iroká šířka rukojeti a lze ji zasunout ve spojení s pullup & dip hrazdy. Rozšíření: sada tyčí právě jako rozšíření/příslušenství k pullupu & dip shybové a dip tyči.

Optimální průměr tyče 30, 0 mm. Z oceli práškově lakované a pevné uchopení pro velmi dobrou přilnavost. Flexibilita a mnoho cvičení: shyby, dipy rovných barů, svalových svalů, kůže kočky a mnoho dalších cvičení Calisthenics kdekoli chcete, s celosvětově jedinečnou pullup & dip hrazda s funkcí dip. Upozornění: lze použít pouze ve spojení s pullup & dip tyčí. Vhodné pro černou variantu oceli.
ZnačkaPULLUP & DIP #ad
VýrobceFT Fitness Technology #ad
Výška1.18
Délka18.11
Hmotnost2.65
Šířka2.36
Číslo dílu00040

3. Gorilant

#ad

Gorilant, hrazda na hrazdy, až 130 kg, několik rukojetí, cvičení, odnímatelná ze stěny, pull-up bar

#ad
Gorilant #ad - Použijte zadní tyč pro zvedání nohou. S průměrem 37 mm nabízejí zaoblené a broušené hrany vysoký komfort a teplo během tréninku. Vysoká stabilita: konstrukce umožňuje trénink s přídavnými závažími a bez problémů udrží hmotnost až 130 kg.

Pomocí přiloženého závitového šroubu můžete také upevnit TRX na lištu. Všestranná cvičení: 7 různých rukojetí umožňuje kompletní trénink zad, bicepsu a břišních svalů. Jednoduchá montáž a demontáž: s naším systémem kotvy lze tyč jednoduše připevnit na stěnu a demontovat, aby se šetřilo místo nebo ji v případě potřeby uložilo. Vysoká kvalita: vyrobeno z přírodního dřeva, všechny povrchy jsou broušené, aby byl zajištěn příjemný pocit při tréninku. Vynikající rukojeť: dřevo nabízí lepší úchop než kov.
ZnačkaGorilant #ad
VýrobceGorilant #ad
Výška15.75
Délka43.31
Hmotnost15.43
Šířka23.62
Číslo dílu2BE0906-HW-1229
Modelka01

4. Marbo Sport

#ad

Marbo Sport Žebřiny pro montáž na stěnu tělocvična 230 x 81 cm MH-U204 | Made in EU

#ad
Marbo Sport #ad - Marbo sport - vyrobeno v eu | posilovací lavice | posilovací přístroje | posilovací tyče | posilovací tyče | činkové kotouče | fitness doplňky.

Silná a stabilní konstrukce pro montáž na stěnu. Ada cviků / možností vybudování. Technické údaje | výška: 230 cm / zátěž: 200 kg / hmotnost: 22, vertikální vzdálenost 101, 3 kg / Šířka příček: 71 cm / upevňovací otvory: 12 ks, 5 cm / délka: 14 cm / Šířka: 81 cm / Průměr příčky: 30 mm / vzdálenost sezón: 24 cm / další informace: Nástěnné zástrčky nejsou součástí sady. Spolehlivé příčky 30 mm / montážní klíč.
ZnačkaMarbo Sport #ad
VýrobceMarbo Sport #ad
Hmotnost49.16
Číslo dílu107816-TR

5. Gorilant

#ad

Titan, hrazda na stěnu nad dveřmi, více rukojetí | snadná montáž | protiskluzová | do 130 kg, pull-up tyč, Gorilant

#ad
Gorilant #ad - Broušené povrchy pro lepší komfort a osmihranné rukojeti pro větší stabilitu. Vysoká kvalita a dlouhá životnost: funkční a robustní hrazda na hrazdu. Snadná montáž: jednoduše se upevňuje na stěnu. Můžete provádět různá cvičení: zvedání nohou, boxu, silový trénink a horolezecký trénink, 22 a 25 mm.

6 poloh rukojeti: profesionální hrazda s 6 různými polohami rukojeti pro kompletní trénink zad, bicepsů a břišních svalů. Zaručuje bezpečné a stabilní držení. Drážky na zadní straně jsou speciálně vyvinuty, bicepsy, TRX a poutky, hrudník a ramena. Nosnost do 130 kg. Protiskluzový: vyrobeno ze dřeva, které na rozdíl od železa nabízí příjemnější přilnavost a je protiskluzovější.

Vyrobeno ve Španělsku, z kvalitního masivního dřeva pro dlouhou životnost a odolnost. Etří místo, ideální pro trénink doma. Prodyšné rukojeti odpuzující pot pro efektivní trénink. Hodí se dobře ke každému stylu zařízení. Multifunkční: hrazda s nástěnnou montáží pro trénink lezení, cvičení hrazdy atd. Ideální pro calisthenics, crossfit, tréninku s odporovými lany, 3 hloubky 16, záda, aby simulovaly skály a trénovaly vytrvalost rukou.
ZnačkaGorilant #ad
VýrobceGorilant #ad
Výška4.72
Délka42.52
Hmotnost11.02
Šířka11.42
Číslo dílupart_B08BKV6SXQ
Záruka3 roky záruka na použití v interiéru.

6. DH FitLife

#ad

Rám dveří bez šroubů | Pull up bar Doorway | dveřní hrazda pro silový trénink | k zavěšení zad | vč. posilovače smyček | pro dveře 70-92 cm, DH FitLife Hrazda na hrazdu

#ad
DH FitLife #ad - Pomocí přístroje můžete posílit horní část těla, tělesnou koordinaci atd. Dvojitá ochrana díky ochranné tyči a oba dveřní háčky zaručují konstantní stabilitu pro každý trénink. Německý distributor slibuje 30denní záruku vrácení peněz: dh fitlife je německá značka s prodejem a zákaznickým servisem v Hamburku.

Multifunkční 3 v 1: ať už na dveřním rámu, základní svaly, na podlaze nebo v kombinaci s jinými sportovními potřebami – tréninkový přístroj je tvoje individuální posilovací stanice pro rozsáhlý trénink celého těla a mnohostranně použitelný. Ideální pro váš Calisthenics Home Training. Pracujeme pouze se spolehlivými a kvalifikovanými týmy a trenéry a klademe velký důraz na spokojenost našich zákazníků. Součástí dodávky jsou dva posilovače smyček. Okamžité použití bez montáže: fitness přístroj je připraven k použití bez šroubů a vrtání za pouhých 30 sekund: rozložit, zavěsit a začít! Po použití je tyč rychle sklopná a může být skladně uložena.

Nejlepší ochrana pro vás a váš doma: tyč je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu a má maximální zatížení 200 kg. Gumové háčky a krytky zabraňují poškození a stopám na dveřních rámech a stěnách. V případě dotazů nebo problémů nás můžete kdykoliv kontaktovat. Ergonomický design: pull-up bar s ohnutými rukojeťmi umožňuje stabilnější držení při různých tréninkových variantách, čímž se zabrání bolestem a zraněním zápěstí během tréninku.
ZnačkaDH FitLife #ad
VýrobceDH FitLife #ad
Hmotnost9.44
Číslo díluGDG01-A-2101

7. Gorilant

#ad

Klimmzugstange, Gorletic Klimmzugstange, Parallelstangen für Calisthenics oder Heimtraining, 40 cm, Wandbefestigung mit Leiste

#ad
Gorilant #ad - Dominiert, sie lassen sich mit unserer titan-Steckdose einfach an der Wand befestigen und entkoppeln, so dass sie in Klimmzugstangen umgewandelt werden können. Design: 3, 7 cm lange buche stange für besseren halt.

Flexiones, ihr design ermöglicht es ihnen, sie sowohl bündig mit dem boden als auch in ihrem höchsten Teil von 40 cm zu verwenden, um eine Vielzahl von Tricks auszuführen. Das befestigungssystem ermöglicht es ihnen, sodass Sie sie sowohl auf dem Boden als auch auf Klimmzugstange verwenden können, sie bequem an der Wand zu montieren und zu demontieren, ohne die Dekoration Ihres Hauses zu beeinträchtigen. Pack dieses komplett-set ermöglicht es Ihnen, Ihren Oberkörper fast vollständig vielseitig zu trainieren. Es verfügt über 2 parallele Höhen, 5 Arten von Klimmzügen und einen wandmontierten Bauchmuskelgriff.
ZnačkaGorilant #ad
VýrobceGorilant #ad
Výška15.75
Délka18.9
Šířka10.24

8. Sportstech

#ad

Sportstech Inovativní hrazda 4 v 1 pro montáž na stěnu | nově skladně sklopná | 3 multifunkční očka | 6 protiskluzových rukojetí | bezpečná a stabilní | Pull Up Bar na doma KS300/350 + eBook

#ad
Sportstech #ad - Zavěste svůj posilovací trenažér, boxovací pytel nebo dokonce gymnastický kroužek – díky integrovaným okům hračka. Díky tomu už nebudete dělat jen shyby, ale budete svůj trénink tak flexibilní a pestrý jako nikdy předtím. Snadnost : hrazda ks350 se optimálně hodí nejen pro efektivní silový trénink paží, ramenních, břišních a zádových svalů.

Tak můžete moderní pull up bar zcela jednoduše složit, když jste dokončili svůj trénink. Hrazda s nástěnnou montáží má mnoho výhod, především ks350 díky své geniální skládací funkci. Masivní ocel a chytrá trojúhelníková struktura nabízejí dechberoucí stabilitu a dlouhou životnost. Začněte nyní a nechte si s jistotou hrát svaly. Obzvlášť dobré: dodávaná vrtací šablona pro velmi snadnou instalaci! Pohotovost: sotva fitness přístroj pro domácnost není tak mnohostranně použitelný jako hrazda ks350 multigriff.

Současně můžete roztáhnout nejdůležitější skupiny svalů a posílit páteřní oblouk. Proto má ks350 třívrstvou pěnovou rukojeť, která co nejlépe absorbuje pot a zajišťuje maximální kontrolu i při nejtvrdším tréninku – bez ohledu na to, v jaké pozici rukojeti. To nejlepší na tom: potřebné hmoždinky a šrouby jsou již u nich – ušetříte peníze. Současně profitujete z enormní stability.
ZnačkaSportstech #ad
VýrobceSportstech #ad
Výška18.5
Délka38.19
Hmotnost21.56
Šířka8.86
Číslo díluSP_KS350
ModelkaSP_KS350

9. Bad Company

#ad

Nosnost až 350 kg – hrazda na stěnu vč. návodu a upevňovacího materiálu – pro fitness doma nebo do posilovny – BCA-45, Bad Company Hrazda na stěnu

#ad
Bad Company #ad - Efektivní rozmanitost ať už se jedná o nártu, hřebenovou nebo paralelní rukojeť, tyč Pull Up se hodí pro celou řadu cvičení, se kterými úspěchy vidí jak začátečníci, tak i profesionálové.

Bezpečné držení pro maximální nosnost by se hrazda měla upevnit pouze na robustní stěny. Ochrana a komfort přední rukojeti jsou opatřeny strukturovaným kaučukem a chrání tak zápěstí a zároveň zajišťují pevné uchopení. Hmoždinek. Stabilní a zatížitelný masivní čtyřhranný ocelový stropní držák z ploché oceli 5 x 5 cm unese hmotnost až 350 kg. K upevnění jsou součástí dodávky ocelové šrouby vč. Rozsáhlý trénink s hrazdou bad company pro montáž na stěnu lze současně efektivně a pohodlně trénovat svaly paží, ramen, břicha a zad. Betonové a kamenné stěny se nejlépe hodí k montáži.
ZnačkaBad Company #ad
VýrobceBad Company #ad
Hmotnost10.58
Číslo díluBad Company
ModelkaBad Company

10. PULLUP & DIP

#ad

Břišní tréninková poutka na dveře hrazdu a gymnastickou tyč, poutka na ramena pro trénink břicha, smyčky, 2dílná sada karabinových háčků jako Abstraps, PULLUP & DIP Poutka na břišní svaly, hrazdy

#ad
PULLUP & DIP #ad - Dné škrábance a poškození: díky nylonovým prodlužovacím poutkům se nemusí poutka na ruce přímo dotýkat ocelové karabiny na tyči. Mnohostranně použitelné: břišní tréninková poutka se perfektně hodí pro všechny druhy hrazd, dveřního rámu, stropu, hrazdy nebo na tyče na příhradové tyče v Calisthenics Parks.

Ideální pro břišní cvičení jako zvedání nohou a zvedání kolen rovně a šikmo. Super komfortní a extrémně zatížitelná: polstrovaná ramínka s měkkou podšívkou se velmi příjemně nosí. Lehký a snadno přenosný, ale přesto silně zatížitelný. Tyři možnosti nastavení a snadná instalace: díky vysoce pevným nylonovým prodlužovacím poutkům a ocelové bezpečnostní karabině můžete poutka na ruku nastavit na 4 různé délky podle své velikosti.

Plná koncentrace pro trénink sippacku: Široká poutka na břišní svaly pohodlně podepřou vaše lokty a zvedají tlak z ramen a paží, takže můžete cíleně trénovat břišní svaly v balení šesti. Dvě kovové bezpečnostní karabiny a vysoce zatížitelné nylonové popruhy zajišťují maximální stabilitu a nosnost až 200 kg. To zajišťuje použití bez škrábanců a beze stop. Instalace rychle a nekomplikovaně bez nářadí. Elegantního vaku na cvičení pro pohodlnou přepravu. Vč.
ZnačkaPULLUP & DIP #ad
VýrobcePULLUP & DIP #ad
Výška0.79
Délka19.69
Šířka7.09
Číslo dílu00900
Modelka00900