Top 10 Sitzkissen Rudergerät – Veslovací trenažéry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Vapor Fitness

#ad

Držák telefonu pro monitory Rower, SkiErg a BikeErg PM5 – fitness produkty ze silikonu

#ad
Vapor Fitness #ad - Ani malé chytré telefony nejsou problém. Lze ji snadno zavést a je tak perfektním produktem pro použití ve fitness studiu nebo doma. Tento produkt je k dostání v černé nebo neonově žluté barvě a je vyroben z kvalitního silikonu. Na zadní straně je zesílena třetím žebrem, aby byla zajištěna stabilita.

Upravte si svůj trénink příjemněji tím, že sledujete videa na svém chytrém telefonu při veslování, jízdě na kole nebo lyžování! Tento produkt byl vyvinut pro monitory Concept 2 Rower, SkiErg a BikeErg PM5. O produktu: tento produkt vám při tréninku chyběl. Hodí se pro všechny chytré telefony: dokonce i ty největší smartphony s ochranným pouzdrem. Jednoduché použití: flexibilní tvar podobný háčkům umožňuje pevné držení všech smartphonů.

Nehodí se na monitory PM3 a PM4 od Concept 2. Design nahlášený k patentu: silikonový držák na smartphone lze nasunout na monitor concept 2 pm5 a přesně sedí. Výrobek měří 5" x 3, 75" a má zabudovaný můstek, 75" x 2, který zabraňuje stisknutí tlačítek. Kompatibilita: náš držák na chytrý telefon je vyroben tak, že se perfektně hodí na monitor PM5 od Concept 2. Kryt lze prodloužit o 4", aby se do něj vešel každý přístroj.
ZnačkaVapor Fitness #ad
VýrobceVapor Fitness #ad
Výška3.75
Délka2.75
Hmotnost0.25
Šířka5

2. Vapor Fitness

#ad

Rudergerät Zubehör, Silikon Rudergerät Sitzbezug Kompatibel mit dem Concept 2 Rudergerät, Rudergerät Kissen Alternative

#ad
Vapor Fitness #ad - 100% geld-zurÜck-garantie - wir garantieren, dass Sie mit Ihrem Produkt voll zufrieden sein oder Ihr Geld zurück erhalten. Sie werden einen großen Unterschied nach Ihrer 10000 zeile im vergleich zu Rudern mit nur dem Originalsitz spüren. Der sitzbezug ist in drei Farben erhältlich: Gelb, Rosa und Schwarz.

100% silikon: der sitzbezug besteht aus 100% silikon. Dadurch können wir ein Produkt herstellen, das genau wie der Sitz ist. Stilvoll und bringt ihr rudergerät zum leben: dieser sitzbezug erhöht nicht nur den Komfort auf langen Reihen, sondern verschönert auch Ihr Rudergerät. Dadurch ist es formbar und nicht zerbrechlich. Wenn sie nach einem dicken kissen suchen, um Ihre kurze Reihe angenehmer zu machen, ist dies nicht das richtige Produkt für Sie.

Es gleitet von oben nach unten. Langstrecken-komfort: die silikonhülle bietet ihnen zusätzlichen komfort über lange strecken. Es ist auch mühelos mit ein wenig Wasser und Seife zu reinigen. Geformt, um über das konzept 2-sitzer zu passen: um dieses produkt zu schaffen, ist es so, haben wir einen 3D-Scan des Concept 2 Rudermaschinensitzes durchgeführt. Das silikon verleiht dem Sitz eine griffige Textur, die bei Ihren langen Reihen sehr hilfreich ist.
ZnačkaVapor Fitness #ad
VýrobceVapor Fitness #ad
Výška10.5
Délka13
Hmotnost1.9
Šířka2.5
Číslo díluunknown

3. Home & Rowe

#ad

Rudermaschinen-Sitzkissen, Hydrow Rower, Rudermaschinen-Zubehör, kompatibel mit Concept 2 Rudergerät, kompatibel mit Concept 2 Rower, Concept2 Rowerg – Gel-Sitzpolster, Rudergerät

#ad
Home & Rowe #ad - Unser einzigartiges gel-pad reduziert den druck auf das Steißbein und andere empfindliche Bereiche des Körpers, hilft Beschwerden und Schmerzen zu verhindern und ermöglicht längeres Rudertraining. Staubbeutel inklusive: das reihenpolster ist leicht zu reinigen und wird mit einem hellbeigefarbenen Staubbeutel zur Aufbewahrung geliefert.

Seine konturierte form passt sicher auf den Sitz aller Rudergeräte, Hydro, Echelon und NordicTrack. Dieses hochwertige sitzkissen ist ein Must-Have für jeden Ruderer, der seinen Komfort und Leistung verbessern möchte. 100% geld-zurück-garantie: das home & rowe kissen für Rudergerät wird durch eine 100% Zufriedenheitsgarantie oder Ihr Geld zurück gesichert.

Universelle passform: das kissen ist 3, 6 cm dick, Ergatta, 34, einschließlich Concept2, Waterrower, peloton, 3 cm breit und 26 cm lang. Erhöhen sie ihr rudergerät training mit unserem ergo tail bone relief design Kissen. Rutschfeste silikon-unterseite: die unterseite des Sitzkissens hat eine einzigartige Silikon-Drucktechnologie, die es an Ort und Stelle hält, so dass es für alle Rudergeräte ohne Riemen geeignet ist.
ZnačkaHome & Rowe #ad
VýrobceHome & Rowe #ad
Výška1.4
Délka10.5
Šířka13.5

4. SportPlus

#ad

Počítač vč. 5 kHz pulzního přijímače, až150 kg hmotnosti uživatele, SP-MR-008, bílá, Veslovací trenažér SportPlus, skládací

#ad
SportPlus #ad - Tréninkové údaje vám pomohou trénovat vždy na správné úrovni. Nastavitelné protiskluzové pedály a egonomické sedadlo zajišťují zdravý průběh pohybu. Abyste měli ze svého nového přístroje dlouho radost, uchováváme na skladě stálé zásoby spotřebních a náhradních dílů, abychom zajistili dlouhou životnost a udržitelnost.

Vysoká setrvačnost cca 8 kg umožňují plynulý tah veslování. To se odráží nejen ve vaší pozitivní zpětné vazbě, ale také dělá náš tým obzvláště hrdý. Veslovací trenažér lze několika málo pohyby sklopit a díky přepravním kolečkům se rychle odtáhnout a prostorově úsporně uložit. Rozměry cca 190 × 51 × 77 cm / složený cca 95 × 51 × 122 cm d × š × v tělesné rozměry: až 150 kg / až 200 cm. Veslovací trenažér náš veslovací trenažér sp-mr-008 přesvědčí již mnoho vášnivých milovníků fitness díky své nekompromisní kvalitě a autentickému veslování.

Tréninkový počítač kvalitní lcd displej tréninkového počítače poskytuje na první pohled čas, vzdálenost, kalorie, údery vesla/minu, tep s hrudním pásem a délku úderu. Efektivní trénink veslovací trenažér doma umožňuje efektivní trénink celého těla, který šetří klouby. Moderní technologie bezúdržbový a tichý magnetický brzdový systém a 8 stupňů odporu splní všechna přání. Pokud máte dotaz, postará se o to náš servis v Hamburku rád osobně. To pro vás již 20 let vyrábí sportplus kvalitní sportovní vybavení s dlouhou životností.
ZnačkaSportPlus #ad
VýrobceSportPlus #ad
Výška30.31
Délka20.08
Hmotnost58.42
Šířka74.8
Číslo díluSP-MR-008-B
ModelkaSP-MR-008-B
ZárukaZáruka 2 roky

5. Hornet Watersports

#ad

Protiskluzová veslovací trenažer polštář High Performance Vyvinuto pro 2 pračka Concept, pravidelné

#ad
Hornet Watersports #ad - Polštář byl testován a přizpůsobit najít, ideální tloušťka přidat podpora bez nich obětovat svých tvar. Silné, ale ne příliš silná: avid rower vědět, že více než palců od polštář je příliš mnoho a změní váš veslování Motion.

Standardní velikost polštáře: 29 x 22, najdete Ruderer polštář, 9 x 1, 6 cm. Sportovní grade sbr core: kombinace sbr a neopren v polštář nabízí přesně to správné množství polštář a pevnost podpoříte během vašich veslování dýchánky. Vyberte si mezi dvěma různých tloušťkách a velikostech. Protiskluzová technologie: protiskluzový silikonový vás udrží tisk a polštář pevně zůstat v místa v místě, ať už jako tvrdé nebo rychle veslování.

Vyvinuto pro atlety všechny obtížnosti: bez ohledu na to, zda jste eine regelmäßige ve vašem fitness studio nebo jednoduše vaše v Home důvodů trénink program, polštář může vám pomoci vaše nejlepší cítit během Vašeho cvičení – dokonce několik veslování trénink jeden den. Pro concept 2 veslování stroje a variation jen pro vás: s 2 variantách, 9 x 1, 3 cm a xl velikost polštáře: 33 x 25, která se hodí nejlépe váš workout a těleso tvar.
ZnačkaHornet Watersports #ad
VýrobceHornet Watersports #ad
Výška0.5
Délka11.5
Hmotnost0.26
Šířka9
Číslo dílu43221-62145
Modelka43221-62145

6. LIFERUN

#ad

8stupňové nastavení odporu pro domácí fitness, domácí sportovní nářadí s multifunkcí, max., ultra tiché hliníkové kluzné kolejnice, Veslovací trenažér na doma, veslovací trenažér s držákem tabletu

#ad
LIFERUN #ad - Iroké třmeny třmeny veslovacího trenažéru na doma mají velikost 29, 5 × 12 cm a jsou opatřeny širokými suchými zipy, aby noha bezpečně držela. Pohodlné tréninkové vybavení zesílené, s dlouhou životností, vstřikované sedadlo pro maximální stabilitu a dlouhodobý komfort. Pravý trénink celého těla veslovací trenažér trénuje 90 % našich svalových skupin a je ideální pro sedící administrativní pracovníky.

Tichý provoz náš veslovací trenažér používá magnetický odporový systém, který pracuje s méně než 35 dB, takže můžete trénovat doma kdykoli a kdekoliv. Zaznamenává rychlost, čas a spotřebu kalorií, vzdálenost, takže můžete sledovat svůj vývoj. Kromě toho má řídítka polstrovaná pěnovou hmotou a nastavitelná poutka na nohy pro vynikající držení a stabilitu. Poutka na nohy umožňují vašim nohám nést zátěž, aniž byste měli pocit, takže se můžete soustředit na trénink, že ztrácíte rovnováhu. Protiskluzový design kromě toho zajišťuje větší bezpečnost během mrtvice.

Digitální displej s lcd obrazovkou můžete snadno sledovat svůj pokrok a fitness cíle. Konstrukce s dlouhou životností veslovací trenažér liferun je vyroben s vysoce zatížitelným ocelovým a hliníkovým rámem, který byl navržen tak, aby nabízel větší spolehlivost a udržel každého uživatele stabilní a bezpečný. Může trénovat naše nohy, boky, paže a ramena současně. Extra dlouhá kluzná kolejnice délka kluzné kolejnice činí 89 cm, vhodná pro téměř každou velikost veslaře, s dostatečným odporem pro začátečníky a pokročilé veslaře.
ZnačkaLIFERUN #ad
VýrobceLIFERUN #ad
Výška25.98
Délka41.73
Hmotnost26.9
Šířka19.88

7. Hornet Watersports

#ad

černá, Podložka z paměťové pěny pro veslovací trenažér Concept 2

#ad
Hornet Watersports #ad - Naše nejsilnější podložka: hornet vyrábí již léta polštáře pro veslovací trenažér concept 2, a to je naše dosud nejsilnější verze. K dostání ve 3 barvách: podložka z paměťové pěny od hornet je k dostání ve 3 barvách: černá, růžová a kamuflážová.

Tato podložka měří 33, 7 x 26 x 4, 8 cm. Tento polštář je téměř 5, 1 cm silný. V budoucnu bude ještě více barev. Protiskluzová technologie: protiskluzová silikonová vrstva na spodní straně podložky zajišťuje, bez ohledu na to, že neklouže, jak silně nebo rychle veslujete. Chtěli jste silnější podložky?Poslouchali jsme Vám. Optimální tvar pro extra pohodlí: aby podložka byla tak silná a přesto si zachovala svou stabilitu, musí být širší než naše jiné verze.
ZnačkaHornet Watersports #ad
VýrobceHornet Watersports #ad
Výška10.25
Délka13.2
Hmotnost0.53
Šířka1.9
Číslo dílu43220-13264
Modelka43220-13264

8. 2K Fit

#ad

Rudermaschine Gel Sitzkissen Modell 3 perfekt passend für das Concept 2 Rudergerät und RuderCrew Boot

#ad
2K Fit #ad - Sie haben gefragt und wir haben zugehört: einige erfahrene ruderer wollten ein dünneres Kissen, das sowohl auf einem Rudergerät als auch auf einer Outdoor-Ruderschale verwendet werden kann.

Das kissen ermöglicht längere Rudersitzungen, um Fitness und Geschwindigkeit zu maximieren. Dünnes und stützendes gelkissen, das 1 cm dick ist und mit dichtem Gel perfekten Komfort bietet. Einfach auf den sitz legen und reihen! Entworfen von college rower, der an den nationalmeisterschaften teilgenommen hat, gewann östliche Sprints. Super rutschfeste oberfläche – ein gummiertes Material mit hoher Reibung, das verhindert, dass das Sitzkissen beim Rudern vom Sitz rutscht – eine problemlose Lösung.

Einfaches, problemloses design – flexibles Gelkissen kann aufgerollt und gefaltet werden und nimmt wenig Platz in Ihrer Sporttasche ein. Dieses kissen verändert nur minimal die Höhe des Rudersitzes.
Značka2K Fit #ad
Výrobce2K Fit #ad
Výška0.5
Délka12.5
Hmotnost1.4
Šířka9.6

9. Skandika

#ad

Skandika Vodní veslovací trenažér Lykke | 90° nádrž, kompatibilní s aplikací Kinomap, voda | dřevěný veslovací trenažér s odporem vody světlé, dřevěný veslovací trenažér na doma, masivní bukové dřevo

#ad
Skandika #ad - Připojení: velký a přehledný lcd displej lze snadno ovládat a pro optimální monitorování tréninku lze propojit s hrudním popruhem a aplikací Kinomap, který je k dostání samostatně. Vysoce kvalitní design: dřevěný veslovací trenažér skandika lykke z kvalitního bukového dřeva a se vzhledem nadčasového dřeva přesvědčí jako dlouhodobý tréninkový partner v každém obytném prostoru.

Nekomplikované a komfortní: veslovací trenažér má přepravní kolečka a lze jej jednoduše postavit pro uložení. 90° vodní nádrž: přirozený veslovací trénink s inovativní 90° nádržkou zajišťuje se zvýšeným odporem ještě výkonnější cvičení a díky plnicímu množství je snadno přizpůsobitelný.

Stabilní konstrukce: masivní evropské dřevo zaručuje společně s dvojitou kolejnicí optimální stabilitu až do výšky 190 cm a 150 kg hmotnosti uživatele. Nastavitelné pedály, držák na tablet/smartphone a podrobný návod k montáži a návodu k obsluze zajišťují všestranný pohodlný veslovací zážitek.
ZnačkaSkandika #ad
VýrobceSkandika #ad
Výška35.43
Délka68.9
Hmotnost330.69
Šířka20.47
ZárukaZákonná záruka

10. 2K Fit

#ad

Waschbarer Bezug für Indoor Erg, Concept 2 Rower, 2K Fit Rudermaschine Sitzkissen Modell 1 für The Concept 2 Rudermaschine mit mittlerer Dicke Dual Density Memory Foam, Water Rower Seat Pad

#ad
2K Fit #ad - Funktioniert hervorragend mit Modell D, Stationary Recumbent Bike, Modell E, WaterRower und Hydrow. ! Dieses ruderpad bleibt auch bei maximalem kraftaufwand auf dem Rudergerät und benötigt keine Gurte! Maschinenwaschbarer bezug mit hochwertigem reißverschluss: Der Stoffbezug dieses Concept 2-Sitzkissens lässt sich leicht abziehen und hält das Kissen nach jedem Gebrauch sauber.

Dieses rudersitzkissen passt perfekt zum Konzept 2. Es ist so bequem wie unser dickeres Modell 2 Kissen wegen des aktualisierten Dual-Density-Schaumstoffs. Memory-schaum mit doppelter dichte: dieses concept 2-sitzpolster besteht aus zwei Schaumstoff-Materialien – maßgeschneidertem Memory-Schaum mit der perfekten Dichte für maximalen Komfort und einem zusätzlichen geschlossenen Zellschaum, damit Sie nicht vollständig durch das Kissen sinken. Entworfen von der division 1 college rower, die an den nationalmeisterschaften teilnahm und östliche Sprints gewonnen hat.

Mitteldicke rudermaschinen-pad: dieses concept 2 sitzkissen ist 5, 1 cm dick. Ich schaffe das hochwertigste Concept 2 Ruderzubehör für alle Ruderstufen. Super rutschfeste oberfläche: dieses rudersitzpolster hat ein gummiertes Material, das verhindert, dass das Sitzkissen beim Rudern vom Sitz rutscht. Unsere mission ist es, den fantastischen Sport des Ruders zu erweitern. Der bezug ist schwarz, um Schweißflecken zu vermeiden.
Značka2K Fit #ad
Výrobce2K Fit #ad
Výška2
Délka12.5
Hmotnost0.4
Šířka9.6
Číslo díluunknown