Top 10 Spülmaschine Braun – Myčky nádobí v plné velikosti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Siemens

#ad

Siemens SN23EC14CE iQ300 Volně stojící myčka nádobí / C / 74 kWh / 13 MGD / Smart Home kompatibilní přes Home Connect / varioSpeed Plus / variozásuvka

#ad
Siemens #ad - Objemné nádobí a nádoby jako hrnce, pánve a woky tak najdou pohodlně místo. Easystart: s aplikací home-connect najdete vždy ten správný program mytí myčky nádobí.

Home connect: spusťte myčku nádobí pohodlně na cestách a mějte ji pod dohledem pomocí dálkového monitorování – tyto a další chytré funkce nabízí aplikace Home Connect český jazyk nelze zaručit. Variospeed plus on demand: až třikrát rychleji, stejně důkladně čisté a suché: S varioSpeed Plus on demand zkrátíte dobu provozu programu. Flex koše: připraveno pro vaše nádobí: koše flex vám nabízejí maximální flexibilitu a ovladatelnost při nakládání a vykládání volně stojící myčky. Rackmatic: horní koš myčky lze nastavit ve třech stupních výšky. Aplikace vám automaticky doporučí správný program.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSIEMENS #ad
Výška3.15
Délka12.6
Hmotnost118.06
Šířka12.6
Číslo díluSN23EC14CE
ModelkaSN23EC14CE
ZárukaZáruka výrobce.

2. Neff

#ad

NEFF S257ZCX35E N70 XXL myčka nádobí plně integrovaná / 60 cm / Home Connect / TimeLight / sušení zeolitu / 8 programů ušlechtilá ocel

#ad
Neff #ad - Timelight promítá zbývající dobu provozu na zem. Made in germany: myčka nádobí neff byla vyvinuta a vyrobena v Německu. Aquastop: tento bezpečnostní systém spolehlivě zabraňuje poškození vodou – nezávisle na elektrické síti.

Home connect: připojte myčku k wi-fi a ovládejte ji bez námahy pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Pro kvalitu, na kterou se můžete spolehnout. Zcela pěkně chytré! home connect je stále rostoucí platforma, se kterou přinesete do své kuchyně budoucnost. Rozměry výklenku š x h v cm: 60, 0 x 55, 0 Plně integrované: myčka je pokryta přední stranou vhodnou do kuchyně.

Sušení zeolitu: přírodní minerální zeolit snižuje spotřebu energie na minimum tím, že během fáze sušení absorbuje vlhký vzduch a přemění jej na suchý, horký vzduch. Bezpečnostní systém se nachází mezi vodovodním kohoutkem a zařízením. Ovládací panel leží uvnitř – vestavná myčka je tak zvenku neviditelná.
ZnačkaNeff #ad
VýrobceNeff #ad
Výška7.09
Délka14.96
Hmotnost96.6
Šířka14.96
Číslo díluS257ZCX35E
ModelkaS257ZCX35E
ZárukaNo warranty informace.

3. Beko

#ad

Beko Volně stojící myčka nádobí b100 DFN04321W 60 cm, program Clean&Shine, předvolba času, Watersafe, 4 programy, bílá, možnost sestavení, poloviční zatížení, 13 mír nádobí

#ad
Beko #ad - Již nikdy nesuší. 4 programy: eco 50 °c, quick&shine 65 °c, intenzivní 70 °c, mini 35 °c – myčka nádobí nabízí pro každou potřebu ten správný program.

Funkce polovičního zatížení je ideální, pokud chcete mýt nádobí, i když myčka ještě není kompletně naplněna. 60 cm: samostatně stojící myčka nádobí beko je vhodná pro montáž a 60 cm široká. Myčka na nádobí pod omítku nabízí místo pro 13 míry. Při mytí s polovičním zatížením můžete šetřit vodu a energii. Jedná se přitom o krátký program, který je nejen rychlý, ale také prvotřídní sušení nádobí. Quick&shine je pro momenty, kdy je málo času. Díky watersafe je myčka nádobí vybavena plovákovým spínačem ve spodní vaně, který při odchylkách zastaví přívod vody.
ZnačkaBeko #ad
VýrobceBeko #ad
Výška33.46
Délka23.54
Hmotnost93.48
Šířka23.62
Číslo díluDFN04321W
ModelkaDFN04321W
Záruka2 roky záruka výrobce.

4. Bosch Hausgeräte

#ad

Extra sušení stiskem tlačítka, plast, zásuvka na příbory, Bosch Hausgeräte SMV4HVX31E série 4 chytrá myčka nádobí plně integrovaná, bílá, 60 cm široká, výškově nastavitelný horní koš, vestavba

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Extra sušení: volitelná volba pro extra důkladné sušení při obtížně schnoucím zatížení. Infolight: červené informační světlo na podlaze vám ukáže, zda je váš přístroj zapnutý nebo vypnutý.

Aquastop: chrání před netěsnostmi – s doživotní zárukou. Technologie activewater méně vody, méně energie, více výkonu. Rozměry zboží bez obalu v x Š x h cm: 81, 8 x 55 rozměry výklenku v x Š x H cm: 81, 5-87, 5 x 59, 5 x 60 x 55. Home connect: připojené domácí přístroje od Bosch pro snazší všední den. Oblíbený program: vaše osobní nastavení pouhým jedním stisknutím tlačítka. Ecosilence drive: extrémně energeticky úsporné.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch Hausgeräte #ad
Výška32.09
Délka21.65
Hmotnost79.99
Šířka23.54
Číslo díluSMV4HVX31E
ModelkaSMV4HVX31E
ZárukaNa.

5. Siemens

#ad

Stříbrná barva, Siemens SN43HS41TE iQ300 podložka myčka nádobí / E / 92 kWh / 12 MGD / Smart Home kompatibilní přes Home Connect / hygiene Plus program / systém vario koš

#ad
Siemens #ad - Tlačítko pro favority: vložte svou nejoblíbenější kombinaci mycího programu a možností na tlačítko Oblíbené – pro rychlý, pohodlný a individuální výběr programů.

Aquastop: systém aquastop účinně zabraňuje poškození vodou: pokud je zjištěna netěsnost, okamžitě vypne přívod vody do myčky. Variospeed plus on demand: až třikrát rychleji, stejně důkladně čisté a suché: S varioSpeed Plus on demand zkracujete dobu provozu programu. Home connect: spusťte myčku nádobí pohodlně na cestách a mějte ji pod dohledem pomocí dálkového monitorování – tyto a další chytré funkce nabízí aplikace Home Connect český jazyk nelze zaručit. Tab counter: počítadlo tablet do myčky si pro vás uchová přehled a informuje vás včas prostřednictvím aplikace Home Connect český jazyk nelze zaručit, když se tablety vyklánějí.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška32.09
Délka22.56
Hmotnost84.88
Šířka23.54
Číslo díluSN43HS41TE
ModelkaSN43HS41TE
Záruka2 roky záruka výrobce.

6. Siemens

#ad

Siemens SN65ZX49CE iQ500 Plně integrovaná myčka nádobí / C / 75 kWh / 14 MGD / sušení zeolitu / Smart Home kompatibilní přes Home Connect / glassZone v horním koši, ušlechtilá ocel

#ad
Siemens #ad - Rackmatic: horní koš integrované myčky lze nastavit ve třech stupních výšky. Home connect: spusťte myčku nádobí pohodlně na cestách a mějte ji na očích pomocí dálkového monitorování – tyto a další chytré funkce nabízí aplikace Home Connect český jazyk nelze zaručit.

Timelight: vždy na očích to nejdůležitější: vaše myčka nádobí promítá na podlahu kuchyně optický displej, který vám sdělí zbývající dobu provozu a stav programu. Variospeed plus: až třikrát rychleji, stejně důkladně čisté a suché: S varioSpeed Plus zkracujete dobu mytí vaší vestavěné myčky nádobí. Flex koše: připraveno pro vaše nádobí: koše flex vám nabízejí maximální flexibilitu a ovladatelnost při nakládání a vykládání vestavěné myčky nádobí. Objemné nádobí a nádoby jako hrnce, pánve a woky tak najdou pohodlně místo.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška6.69
Délka16.93
Hmotnost106.92
Šířka16.93
Číslo díluSN65ZX49CE
ModelkaSN65ZX49CE
Záruka2 roky záruka výrobce.

7. Bosch Hausgeräte

#ad

Program Silence obzvlášť tichý, koš na příbory, extra sušení stiskem tlačítka, intenzivní zóna se silným tlakem ve spreji, Chytrá myčka nádobí Bosch SPS4HKW53E série 4, 45 cm široká

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Intenzivní zóna: čistí hrnce a pánve optimálně díky silnému tlaku ve spreji a zvýšené teplotě oplachování. 7segmentový displej: zobrazení zbývající doby provozu, se standardními informacemi jako potřeba doplňování.

Aquastop: záruka bosch v případě poškození vodou – životnost přístroje. Oblíbený program: vaše osobní nastavení pouhým jedním stisknutím tlačítka. Silence on demand: redukce hluku až na 30 minut, kdykoli přes aplikaci Home Connect český jazyk nelze zaručit. Extra sušení: volitelná volba pro extra důkladné sušení při obtížně schnoucím zatížení. Home connect: připojené domácí přístroje od Bosch pro snazší všední den. Rozměry zboží bez obalu v x Š x H cm: 84, 5 x 45 x 60 .
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch #ad
Výška34.65
Délka23.62
Hmotnost88.89
Šířka17.72
Číslo díluSPS4HKW53E
ModelkaSPS4HKW53E
ZárukaNa.

8. Bosch Hausgeräte

#ad

Extra sušení stiskem tlačítka, program Silence obzvlášť tichý, Bosch Hausgeräte SGI4HAS48E série 4 myčka nádobí částečně integrovaná, výškově nastavitelný horní koš Rackmatic,, 60 cm široká

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Silence plus: mimořádně tichá myčka nádobí 44 decibelů. Extra sušení: s funkcí extra sušení vycházejí z myčky nádobí dokonce obtížně schnoucí.

Rozměry zboží bez obalu v x Š x h cm: 81, 5 x 59, 5-87, 8 x 57, 3 rozměry výklenku v x Š x h cm: 81, 5 x 60 x 55. Made in Germany. Aquastop: systém aquastop v myčce nabízí 100% ochranu před poškozením vodou – proto Bosch zaručuje životnost přístroje po dlouhou dobu. Flex koše: flexibilní a praktické řešení pro pohodlné nakládání. 7segmentový displej: zobrazení zbývající doby provozu, se standardními informacemi jako potřeba doplňování.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch Hausgeräte #ad
Výška32.09
Délka22.56
Hmotnost80.03
Šířka23.54
Číslo díluSGI4HAS48E
ModelkaSGI4HAS48E
Záruka2 roky záruka výrobce.

9. Neff

#ad

NEFF S255ECX11E XXL myčka nádobí plně integrovaná N50 / 55T x 59,8 B x 86,5 H cm / Home Connect / TimeLight / Chef 70° / 6 programů / ušlechtilá ocel/černá energetická třída C

#ad
Neff #ad - Timelight promítá zbývající dobu provozu na zem. Ovládací panel leží uvnitř – vestavná myčka je tak zvenku neviditelná. Home connect: připojte myčku k wi-fi a ovládejte ji bez námahy pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.

Zcela pěkně chytré! home connect je stále rostoucí platforma, se kterou přinesete do své kuchyně budoucnost. Plně integrované: myčka je pokryta přední stranou vhodnou do kuchyně. Made in germany: myčka nádobí neff byla vyvinuta a vyrobena v Německu. Díky zvýšené teplotě a zvýšenému tlaku vody splachovacího trysky bude vše čistě lesklé, i bez namáčení nebo předoplachování.

Aquastop: tento bezpečnostní systém spolehlivě zabraňuje poškození vodou – nezávisle na elektrické síti. F 70°: dokonce i odolné zaschlé zbytky jídla nejsou pro program 70 stupňů žádný problém. Nachází se mezi vodovodním kohoutkem a přístrojem. Rozměry výklenku š x h v cm: 60, 0 x 55, 0 Pro kvalitu, na kterou se můžete spolehnout.
ZnačkaNeff #ad
VýrobceNeff #ad
Výška34.06
Délka21.65
Hmotnost96.56
Šířka23.54
Číslo díluS255ECX11E
ModelkaS255ECX11E
ZárukaNo warranty informace.

10. Siemens

#ad

Siemens SN43ES15AE iQ300 spodní my?ka nádobí / A +++ / 234 kWh / rok / 2660 L / rok / WiFi podporující systém Home Connect / flex koš se stojanem Matik v horním koši / intensiveZone

#ad
Siemens #ad - Variospeed plus: až třikrát rychleji, stejně důkladně čisté a suché: S varioSpeed Plus zkracujete dobu používání mycího programu vaší myčky nádobí. Objemné nádobí a nádoby jako hrnce, pánve a woky tak najdou pohodlně místo.

Rackmatic: horní koš myčky nádobí lze nastavit ve třech stupních výšky. Easystart: s aplikací home-connect najdete vždy ten správný program mytí vaší myčky. Home connect: spusťte myčku nádobí pohodlně na cestách a mějte ji na očích pomocí dálkového monitorování – tyto a další chytré funkce nabízí aplikace Home Connect český jazyk nelze zaručit. Aplikace vám automaticky doporučí správný program. Flex koše: připraveno pro vaše nádobí: koše flex vám nabízejí maximální flexibilitu a ovladatelnost při nakládání a vykládání myčky nádobí pod nohu.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška32.09
Délka22.56
Hmotnost97
Šířka23.54
Číslo díluSN43ES15AE
ModelkaSN43ES15AE
Záruka2 roky záruka výrobce.