Top 10 STAHLWERK Schweißgerät – Vybavení pro MIG svařování

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. STAHLWERK

#ad

STAHLWERK MIG MAG 160 M IGBT svářečka plně synergická kombinovaná zařízení 5 v 1 s pravými 160 ampéry a 2 kolečky pohonu/plnicího drátu, MIG MAG, ARC MMA, Lift TIG

#ad
STAHLWERK #ad - P>. Argonem nebo aktivními MAG, např. Plně synergické zařízení: přes nastavený svařovací proud se automaticky přizpůsobí napětí voltů a také podávání drátu. Co2 plyny. Plyn a svařovací drát pocházejí z hlavy hořáku a umožňují provádět svářečské práce pouze jednou rukou.

Testování výrobků, zkušební svařování, zkušební řezání na místě – přesvědčte se sami o naší vysoké kvalitě a jedinečném zákaznickém servisu. Díky tomu je přístroj velmi snadno ovladatelný, zejména pro začátečníky. 7letá záruka dle § 6 záručních podmínek, další informace: klikněte na jméno prodejce a tam na Všeobecné obchodní podmínky a pomoc.

P>kombinovaný přístroj 5 v 1 – svařování mig/mag, plnicí drát, lift TIG & MMA je možné až do 160 A. P>. P>mig/mag - svařování kovem ochranným plynem se stejnosměrným proudem dc. Lze jej svařovat inaktivními/inertními mig, např.
ZnačkaSTAHLWERK #ad
VýrobceSTAHLWERK #ad
Výška10.24
Délka12.6
Hmotnost9.92
Šířka5.51
Číslo dílu1782-amazon

2. STAHLWERK

#ad

Svářečka DC MMA/E-Hand/Lift-TIG Welder s pravým 200 ampérem, Single-Board, velmi kompaktní, záruka výrobce 7 let, STAHLWERK ARC 200 MD IGBT

#ad
STAHLWERK #ad - S důležitými doplňky, jako je ochrana proti přehřátí, anti-stick a hotstart. Popruhu. Elektrody svářečka s 200 ampéry pro mma /arc elektrické ruční svařování s digitálním displejem.

Testování výrobků, zkušební svařování, zkušební řezání na místě – přesvědčte se sami o naší vysoké kvalitě a jedinečném zákaznickém servisu. Velmi praktický a snadno se přenáší, vč. Nejlehčí a nejsilnější ve své třídě. 7letá záruka dle § 6 záručních podmínek, další informace: klikněte na jméno prodejce a tam na Všeobecné obchodní podmínky a pomoc.
ZnačkaSTAHLWERK #ad
VýrobceSTAHLWERK #ad
Výška7.09
Délka11.42
Šířka7.09
Číslo dílu1798-001
Modelka1798

3. STAHLWERK

#ad

STAHLWERK ARC 200 MD IGBT kompletní vybavení – svářečka DC MMA/E-Hand/Lift-TIG Welder s pravými 200 ampéry velmi kompaktní, Single-Board, záruka výrobce 7 let

#ad
STAHLWERK #ad - Elektrody svářečka s 200 ampéry pro mma /arc elektrické ruční svařování s digitálním displejem. Nejlehčí a nejsilnější ve své třídě.

Velmi praktický a snadno se přenáší, vč. Testování výrobků, zkušební svařování, zkušební řezání na místě – přesvědčte se sami o naší vysoké kvalitě a jedinečném zákaznickém servisu. S důležitými doplňky, jako je ochrana proti přehřátí, anti-stick a hot start. Popruhu. 7letá záruka dle § 6 záručních podmínek, další informace: klikněte na jméno prodejce a tam na Všeobecné obchodní podmínky a pomoc.
ZnačkaSTAHLWERK #ad
VýrobceSTAHLWERK #ad
Výška7.09
Délka11.42
Šířka7.09
Číslo dílu1800
Modelka1800

4. STAHLWERK

#ad

STAHLWERK MIG MAG 200 ST IGBT, MIG MAG ochranný plyn svářečka s 200 ampéry, s MMA E-rukou, vhodný pro plnicí drát FLX, záruka výrobce 7 let

#ad
STAHLWERK #ad - Moderní technologie igbt – výkonná 200 A při vysoké době zapnutí. Mig/mag svářečka s ochranným plynem s funkcí mma e-hand.

Mnoho doplňků: high performance chlazení a ochrana proti přehřátí, Hotstart, Anti-Stick atd. 7letá záruka dle § 6 záručních podmínek, další informace: klikněte na jméno prodejce a tam na Všeobecné obchodní podmínky a pomoc. Plnicí drát / flux, automatický podávání drátu, regulovatelná indukčnost a napětí. Testování výrobků, zkušební svařování, zkušební řezání na místě – přesvědčte se sami o naší vysoké kvalitě a jedinečném zákaznickém servisu.
ZnačkaSTAHLWERK #ad
VýrobceSTAHLWERK #ad
Výška14.57
Délka18.9
Hmotnost24.25
Šířka9.45
Číslo dílu1780-001
Modelka1780

5. STAHLWERK

#ad

Záruka výrobce 7 let, vhodný pro plnicí drát Flux, STAHLWERK MIG 175 ST IGBT – MIG MAG svářečka s ochranným plynem se 175 ampéry, s MMA E-rukou

#ad
STAHLWERK #ad - Moderní technologie igbt – výkonná 175 A při vysoké době zapnutí. Testování výrobků, zkušební svařování, zkušební řezání na místě – přesvědčte se sami o naší vysoké kvalitě a jedinečném zákaznickém servisu.

Mnoho doplňků: high performance chlazení a ochrana proti přehřátí, Hotstart, Anti-Stick atd. Mig/mag svářečka s ochranným plynem s funkcí mma e-hand. 7letá záruka dle § 6 záručních podmínek, další informace: klikněte na jméno prodejce a tam na Všeobecné obchodní podmínky a pomoc. Plnicí drát / flux, automatický podávání drátu, regulovatelná indukčnost a napětí.
ZnačkaSTAHLWERK #ad
VýrobceSTAHLWERK #ad
Výška14.57
Délka18.9
Hmotnost24.25
Šířka9.45
Číslo dílu1785-001
ModelkaMIG 175 ST IGBT

6. STAHLWERK

#ad

Svařování hliníkem, STAHLWERK AC/DC WIG 200 ST IGBT kombinovaný svářečka s 200 ampéry WIG MMA, záruka výrobce 7 let

#ad
STAHLWERK #ad - Profi wp-26f hadicový balíček s pružnou hlavou s 3 metry. Testování výrobků, zkušební svařování, zkušební řezání na místě – přesvědčte se sami o naší vysoké kvalitě a jedinečném zákaznickém servisu.

Moderní technologie igbt – výkonná 200 A při vysoké době zapnutí. Ac/dc wig svářečka s funkcí mma e-hand. Ac režim pro svařování hliníkem. 7letá záruka dle § 6 záručních podmínek, další informace: klikněte na jméno prodejce a tam na Všeobecné obchodní podmínky a pomoc. Mnoho doplňků: průtok plynu, antistický, rf zapalování, doběh plynu, vysoce výkonné chlazení a ochrana proti přehřátí, snížení proudu, horký start, 2T/4T pro WIG.
ZnačkaSTAHLWERK #ad
VýrobceSTAHLWERK #ad
Výška14.96
Délka16.93
Hmotnost24.25
Šířka8.27
Číslo dílu1023-001
Modelka1023

7. STAHLWERK

#ad

ARC MMA, STAHLWERK MIG MAG 160 M kompletní vybavení svářečka IGBT plně synergická kombinovaná zařízení 5 v 1 s pravými 160 ampéry a 2 kolečky pohonu/plnicího drátu, MIG MAG, Lift TIG

#ad
STAHLWERK #ad - Mig/mag – svařování kovovým ochranným plynem se stejnosměrným proudem dc. Díky tomu je přístroj velmi snadno ovladatelný, zejména pro začátečníky. 7letá záruka dle § 6 záručních podmínek, další informace: klikněte na jméno prodejce a tam na Všeobecné obchodní podmínky a pomoc.

Co2 plyny. Argonem nebo aktivními MAG, např. Testování výrobků, zkušební svařování, zkušební řezání na místě – přesvědčte se sami o naší vysoké kvalitě a jedinečném zákaznickém servisu. Plně synergické zařízení: přes nastavený svařovací proud se automaticky přizpůsobí napětí voltů a také podávání drátu.

Lze jej svařovat inaktivními/inertními mig, např. Kombinovaný přístroj 5 v 1 – svařování mig/mag, plnicí drát, lift TIG & MMA je možné až do 160 A. Plyn a svařovací drát pocházejí z hlavy hořáku a umožňují provádět svářečské práce pouze jednou rukou.
ZnačkaSTAHLWERK #ad
VýrobceSTAHLWERK #ad
Výška10.24
Délka12.6
Hmotnost9.92
Šířka5.51
Číslo dílu1
Modelka1783

8. STAHLWERK

#ad

STAHLWERK Kombinovaná svářečka MTM-200 ST 3 v 1 svářečka s ochranným plynem | Invertor s 200 A a synergickým podáváním drátu pro WIG | MIG MAG | MMA

#ad
STAHLWERK #ad - Dc wig svařování - stejnosměrný proud dc. Svařování téměř všech kovů, jako je ocel, měď, nerezová ocel, mosaz atd. V režimu 2t zůstává vysokofrekvenční zapalování HF aktivní, dokud se tlačítko na hořáku neuvolní.

Po opětovném stisknutí a uvolnění se zapalování ukončí. 2t/4t wig/mig/mag – určuje ovládání provozního režimu a nabízí rozšířenou kontrolu nad průtokem proudu. Testování výrobků, zkušební svařování, zkušební řezání na místě – přesvědčte se sami o naší vysoké kvalitě. Navíc se svářečka hodí pro zpracování plnicího drátu a pro svařování tenkého plechu, ale ne pro svařování hliníku. Upozornění: není vhodné pro hliník - k tomu je zapotřebí AC/DC zařízení.

V režimu 4t se po jednorázovém stisknutí a uvolnění tlačítka zapálí oblouk. Kombinovaný svařovací přístroj stahlwerk mtm-200 st je výkonný invertor 3 v 1 s 200 a a kombinuje svařovací metody wig | mig mag | mma v jednom zařízení. 7letá záruka dle § 6 záručních podmínek, další informace: klikněte na jméno prodejce a tam na Všeobecné obchodní podmínky a pomoc.
ZnačkaSTAHLWERK #ad
VýrobceSTAHLWERK #ad
Výška15.75
Délka18.9
Hmotnost26.24
Šířka11.02
Číslo dílu1

9. STAHLWERK

#ad

Záruka výrobce 7 let, s MMA E-rukou, STAHLWERK MIG MAG 135 ST IGBT, MIG MAG ochranný plyn svářečka se 135 ampéry, vhodný pro plnicí drát FLX

#ad
STAHLWERK #ad - 7letá záruka dle § 6 záručních podmínek, další informace: klikněte na jméno prodejce a tam na Všeobecné obchodní podmínky a pomoc.

Mnoho doplňků: high performance chlazení a ochrana proti přehřátí, Hotstart, Anti-Stick atd. Mig/mag svářečka s ochranným plynem s funkcí mma e-hand. Moderní technologie igbt – výkonná 135 A při vysoké době zapnutí. Testování výrobků, zkušební svařování, zkušební řezání na místě – přesvědčte se sami o naší vysoké kvalitě a jedinečném zákaznickém servisu. Plnicí drát / flux, automatický podávání drátu, regulovatelná indukčnost a napětí.
ZnačkaSTAHLWERK #ad
VýrobceSTAHLWERK #ad
Výška14.57
Délka18.9
Hmotnost19.84
Šířka8.66
Číslo dílu1
ModelkaMIG 135 ST IGBT

10. STAHLWERK

#ad

STAHLWERK AC/DC WIG 200 Plasma ST IGBT – Kombi 200 Amp WIG MMA svařovací zařízení s plazmovým řezačem 50 A CUT, vhodné pro hliník

#ad
STAHLWERK #ad - Ac/dc wig svářečka s mma e-hand & plazmovou řezačkou. Integrovaná plazmová řezačka s řezným výkonem až 12 mm, odděluje téměř všechny vodivé materiály, jako je standardní ocel, hliník, měď, mosaz, nerezová ocel, titan atd.

Testování výrobků, zkušební svařování, zkušební řezání na místě – přesvědčte se sami o naší vysoké kvalitě a jedinečném zákaznickém servisu. Mnoho doplňků: průtok plynu, snížení proudu. Regulovatelná šířka impulsu, doběh plynu, kvalitní hadicové balíky WP-26F 4, ochrana proti přehřátí, 5 m s pružnou hlavou a AG-60 5 m. Výkonný 200 a pro svařování + 50 a pro řezání, vhodný pro tenký plech + hliník. 7letá záruka dle § 6 záručních podmínek, další informace: klikněte na jméno prodejce a tam na Všeobecné obchodní podmínky a pomoc.
ZnačkaSTAHLWERK #ad
VýrobceSTAHLWERK #ad
Výška14.96
Délka16.93
Šířka8.27
Číslo dílu1003-001
Modelka1003