Top 10 Strassenbesen mit Stiel – Metly a košťata

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gardena

#ad

Vícebarevné, Smeták Gardena Combisystem

#ad
Gardena #ad - Poštovné zdarma od ceny 29, 00 euro za celou objednávku. Dekorační zboží nepatří k obsahu dodávky. Včetně faktury s deklarovanou částkou dph. V případě pochybností platí barva popisu a ne obrázku. Se jedná o originálně balené nové zboží a ne o výstavní kusy.
ZnačkaGardena #ad
VýrobceGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Výška9
Délka16
Hmotnost1.05
Šířka2
Číslo dílu3622
Modelka03622-20
ZárukaGardena gewährt eine garantie, die sich auf alle wesentlichen mängel des gerätes bezieht, die nachweislich auf material- oder fabrikationsfehler zurückzuführen sind. Sie erfolgt durch die ersatzlieferung eines einwandfreien gerätes oder durch die kostenlose reparatur des eingesandten gerätes nach unserer wahl, wenn folgende voraussetzungen gewährleistet sind: • das gerät wurde sachgemäß und laut den empfehlungen gem. Betriebsanleitung behandelt. • es wurde weder vom käufer noch von einem dritten versucht, das gerät zu reparieren. Weitere bestimmungen gem. Bertriebsanleitung.

2. WOLF Garten

#ad

37 cm, WOLF Garten Š 400 M silniční koště, červené

#ad
WOLF Garten #ad - Vnitřní štětiny ve tvaru x a různé materiály štětin zajišťují 2krát rychlejší čištění série X-tra Clean. Dvůr a ulice bez námahy vyčistěte za každého počasí. Doporučené. Wolf-garten - Made in Germany. Pracovní šířka: 35 cm. Násadka: zM 140 .
ZnačkaWOLF Garten #ad
VýrobceMTD #ad
Výška15.75
Délka11.81
Hmotnost1.1
Šířka3.94
Číslo dílu71ANA016650
Modelka71ANA016650

3. Gardena

#ad

Gardena 3621-20 cs-silniční koště

#ad
Gardena #ad - Pracovní šířka 45 cm. Integrovaná škrábací hrana. Hebké štětiny z polypropylenu. Vysoce kvalitní plast. Kryt odolný proti nárazu.
ZnačkaGardena #ad
VýrobceGardena #ad
Výška2.36
Délka15.67
Hmotnost0.99
Šířka8.27
Číslo díluB004I65GYW
Modelka3621-U

4. SIDCO

#ad

Zahrada, teleskopická násada 45, SIDCO Speciální smetáček na drápky, domácnost, smeták na silnici, smeták

#ad
SIDCO #ad - Naše teleskopická tyč lze nastavit od 84 do 136 cm. Protože jsou efektivní štětiny vyrobeny z plastu, je smetáček extrémně odolný. Upevnění teleskopické tyče s plynule nastavitelnou délkou je zcela jednoduché, protože na dřevěném těle je připevněn robustní kovový závit.

Díky promyšlenému designu je individuálně nastavitelný smeták ideální pro venkovní použití a obzvláště dobře se dostane do úzkých drážek a nepřístupných rohů. Také velmi drsné podlahové krytiny, jako je přírodní kámen a beton, lze rychle a jednoduše pomocí hlavy smetáku čistě smést. Hodí se ke smíchání listí, rostlinného odpadu a nečistot. Koště na drápky od sidco se právem od tajného tipu staly absolutním závodníkem! náš zelenožlutý speciální smeták se silně zahnutými, flexibilními štětinami vám velmi usnadní namáhavé čištění podlahy.

Použijte čisticí pomůcku také pro odstranění prachu a pavučin na stropech a stěnách. Zajistěte si kvalitu od německého výrobce s tímto spolehlivým domácím pomocníkem! hlava kartáčku měří cca 45 x 10 x 10 cm a má závit s cca 2, 4 cm průměr.
ZnačkaSIDCO #ad
VýrobceSIDCO GmbH #ad
Výška17.72
Délka3.94
Šířka0.01
Číslo dílu05034

5. Gardi Rex

#ad

Gartenwegen, Steingärten und Bodenstrukturen Geeignet, Besen mit Geschwungenen Borsten, Set 45cm breit, Bürste für Gartenreinigung, Grün/Gelb, GardiREX Krallenbesen mit Teleskopstiel Ausziehbar

#ad
Gardi Rex #ad - GrÜndlich: die geschwungenen borsten des Krallenbesens garantieren eine gründliche, schnelle und einfache Schmutzaufnahme auf nahezu allen Untergründen. Krallenbesen: mit seinen gebogenen Kunststoffborsten überzeugt dieser Kehrbesen mit einem enorm hohen Reinigungseffekt Inhalt: 1 Besen und 1 Teleskopstange.

Vielseitig: hervorragend geeignet für die Säuberung von Gartenwegen, Steingärten und komplizierten Bodenstrukturen Sogar bei leichtem Schneefall kann der Krallenbesen zum Einsatz kommen. Breiter: der extra breite besenkopf sorgt für eine besonders schnelle Reinigung, da dieser mit einer Bewegung deutlich mehr Schmutz aufnimmt. Teleskopstiel: mit dem verstellbaren stiel können Sie mit dem Krallenbesen selbst höhere Ecken erreichen Ausziehbar ist der Stiel von 85 auf 147 cm.
ZnačkaGardi Rex #ad
VýrobceBroszio #ad
Výška3.94
Délka34.25
Hmotnost1.1
Šířka5.51
Číslo dílu21091
Modelka21091

6. FRITZE

#ad

FRITZE Zahradní košťata 45 cm široká

#ad
FRITZE #ad - Flexibilní a ohnuté štětiny drápkového koště čistí všechny podklady, usnadňují vám zametání a šetří čas. S masivním, nerezovým zinkovým držákem.

Koště fritze na drápy pro dvůr a zahradu je díky svému extrémnímu hloubkovému účinku klasikou mezi koštětky drápků. Zametejte bez námahy jehličí na stromy, asfalt, listí a nečistoty ze zahradních cest a dlážděných kamenů, schodiště, beton, skalky nebo závěsů a valníků. Koště fritze-krápová fritéza – vyrobeno v Německu. Dné koště se lépe nepřizpůsobí nerovným povrchům – objevte všestrannost a účinnost zametání tohoto koštěte. Koště se smetí na desky, umělý trávník nebo na zelené plochy.
ZnačkaFRITZE #ad
Číslo dílu1002570971

7. Novaliv

#ad

Sada košťat na drápky 30 cm plast s teleskopickou násadou, 30 cm, sada ruční smeták, zahnuté štětiny, zahradní smeták smeták smeták + lopatka na smetí

#ad
Novaliv #ad - Teleskopická rukojeť je individuálně nastavitelná. Průměr: cca 3 cm kartáč plast cca 30 cm, štětiny elaston zelené cca 7, 5 cm. Ruční smeták má zakřivené speciální štětiny z elastanu.

Rozsah dodávky: obdržíte koště na drápky a sadu lopatky na smetí, která se skládá z ručního smetáku a lopaty značky Novaliv. Teleskopický roztažitelný silniční smeták: délka žlutá cca 96 – 140 cm. Vyhněte se bolestem zad díky nesprávnému držení těla teleskopickým smetákem. Tento ruční smeták lze úsporně uložit do lopaty. Lopata na smetí: délka cca 34 cm, ruční smeták: délka cca 27 cm, šířka cca 27 cm. Objem cca 3 litry s kvalitní gumovou lištou, šířka cca 8 cm.
ZnačkaNovaliv #ad
VýrobceNovaliv #ad
Výška2.36
Délka57.09
Šířka11.81

8. cleanling

#ad

Cleanling 128010 rýžové slámky, velké, délka 146 cm, 146 × 30 × 7,5 cm; 1 kus, extra plná rýžová sláma – 4 švy, přírodní metlička, šířka 30 cm

#ad
cleanling #ad - Optimální výsledek zametání: ideální pro zametání parkovišť, garáží, skladových hal, stájí, dvorů, teras a zahradních zařízení. Přírodní: přírodní koště – perfektní pro odstranění listí a jiných nečistot. Zpracování: plné a husté lemování, silná rýžová sláma, stabilní provedení. KvalitnÍ: smetáček, dlouhá násada v profesionální kvalitě z plné, silné rýžové slámy. Velmi efektivní: na hladkých i nerovných podlahách.
Značkacleanling #ad
Výrobcecleanling #ad
Výška2.76
Délka57.48
Šířka11.81
Číslo dílucleanling 128010
ModelkaReisstroh

9. BawiTec

#ad

BawiTec Speciální smeták Arenga-Elaston mix štětin šířka 60 cm vč. stabilní dřevěné násady Ø 28 mm délka 160 cm, smeták smeták smeták s rukojetí a kovovým držákem násady sešroubovaný arengabesen

#ad
BawiTec #ad - Ka smetáku 60 cm. Se stabilním kovovým držákem a dřevěnou násadou přístroje Ø 28 mm. Další košťata a příslušenství najdete v našem obchodě! Délka rukojeti 160 cm. Velmi robustní, odolný a s dlouhou životností. Speciální směs vláken bawitec Arenga-Elaston, pro hrubé a jemné nečistoty.
ZnačkaBawiTec #ad
VýrobceBawiTec-Badewien #ad
Číslo dílu1600078
Modelka9659

10. FRITZE

#ad

FRITZE Hřebíky na drápky pro dvůr a zahradu vč. násady 45 cm široký

#ad
FRITZE #ad - Kráječ na drápky se pohybuje na deskách, asfaltu, listí a špínu z zahradních cestách a dlažebních kamenů, betonu, schodištích, umělou trávou nebo na zelených plochách.

Snadno zametejte jehlici stromu, v skalkách nebo závěsných a pritérů. Flexibilní a zahnuté štětiny drápky čistí na všech podkladech, usnadňují zametání a šetří čas. Fritze smetáky na drápky pro dvora a zahradu je díky svým extrémním hlubokým účinkům klasiky mezi koštěmi drápů. Kolíky fritze – vyrobeno v Německu. Dný košťat se nerovné povrchy lépe přizpůsobí – objevte všestrannost a účinnost tohoto koštěnka. S masivním, nerezovým držákem zinku.
ZnačkaFRITZE #ad
Číslo dílu1036044184