Top 10 Wake Up Light – Budíky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TFA Dostmann

#ad

TFA Dostmann Digitální rádiový budík 60.2552.01 Bingo 2.0 s ukazatelem teploty a negativním displejem černá s bateriemi

#ad
TFA Dostmann #ad - Barevná značka jasně ukazuje, zda je budík zapnutý. Pokud stisknete velké tlačítko na horní straně budíku, bude na krátkou dobu jasně osvětleno. Včetně 3 kvalitních alkalických baterií pro nabíjení počasí de AA.

Nechte se jemně probudit s rostoucím tónem buzení nebo hned plnou hlasitostí. Jednoduše posuňte příslušný posuvný spínač na straně nahoru. Pokud nechcete hned vstát, použijte funkci snooze. Velký, obrácený negativní displej je ještě přehlednější a lze jej dobře odečíst i ve tmě.

Kdo chce celou noc rozpoznat čas, může si také vybrat decentní a úsporné noční osvětlení, které se automaticky zapne a vypne pomocí integrovaného světelného senzoru. Kromě toho informuje Bingo 2. 0 o dni v týdnu a datu a navíc měří pokojovou teplotu. Dva časy alarmu s různými tóny buzení lze aktivovat nezávisle na sobě.
ZnačkaTFA Dostmann #ad
VýrobceTFA Dostmann #ad
Výška3.78
Délka3.74
Hmotnost0.62
Šířka0.01

2. TFA Dostmann

#ad

TFA Dostmann Bingo 2.0 digitální rádiový budík s ukazatelem teploty černá s bateriemi

#ad
TFA Dostmann #ad - Dva časy alarmu s různými tóny buzení lze aktivovat nezávisle na sobě. Pokud stisknete velké červené tlačítko na horní straně budíku, může si také vybrat decentní a úsporné noční osvětlení, bude na krátkou dobu jasně osvětleno.

Velký, ale bez nadbytečných živůtek. Pokud nechcete hned vstát, použijte funkci snooze. Jednoduše posuňte příslušný posuvný spínač na straně nahoru. Nechte se jemně probudit s rostoucím tónem buzení nebo hned plnou hlasitostí. Kdo chce celou noc rozpoznat čas, které se automaticky zapne a vypne pomocí integrovaného světelného senzoru.

Barevná značka jasně ukazuje, zda je budík zapnutý. Kromě toho informuje Bingo 2. 0 o dni v týdnu a datu a navíc měří pokojovou teplotu. Baterie: 3 x 1, 5 v aA včetně. Rádiový budík Bingo 2. 0 lze ovládat intuitivně a lehce běžně, kontrastní displej je ještě přehlednější a lze jej dobře odečítat i ve tmě. Rádiový budík s rozsáhlými funkcemi, stejně jako malý bratr bingo.
ZnačkaTFA Dostmann #ad
VýrobceTFA Dostmann #ad

3. Lemnoi

#ad

Světelný budík pro děti, funkcí snooze, dětský trénink spánku s nočním světlem, odpočítávání, Lemnoi Dětský budík, světelný budík pro chlapce a dívky, 3 stupně jasu a pestrým světlem, na baterie

#ad
Lemnoi #ad - Okay to wake hodinky pro děti vyrobeno z abs materiálu bezpečného pro děti. Jedinečná funkce odpočítávání dětský budík je vybaven funkcí odpočítávání, kdy je čas dokončit své aktivity. Poskytuje dětem něžného společníka, takže děti mohou podle barev a symbolů rozlišovat, když spí samy, a pomáhá rodičům rozvíjet si svobodněji pocit času svých dětí a ušetřit tak čas spánku rodičů.

Perfektní dárky pro děti tento roztomilý budík je perfektní pro děti, na party, dětský den, které ještě nemají dobré znalosti času a pomáhá dětem mít pravidelné spánkové návyky. Dětský budík pro dívky a chlapce má roztomilý tvar králíka, kdy je čas jít do postele a kdy vstát. Vzhledem k šíření neomezené televize a hraní mohou rodiče tyto hodinky využít k nastavení doby odpočítávání a jemně upozornit svým dětem, aby u svých dětí podporovali pozitivní návyky. Na výběr jsou 4 stupně jasu, měnícího se barvy, ovládání je jednoduché – jednoduše si vyberte barvu a jas, 7 vysoce kvalitních, které se dítěti líbí.

Zabudovaná baterie budíku s přípojkou typu c pro nabíjení, snadno ovladatelné odpovídající tlačítko pro nastavení času, alarmu, světla a hlasitosti a podporuje nastavení formátu 12/24 hodin. Tento inovativní budík je účinným pomocníkem pro rodiče, která je přizpůsobena časově řízeným aktivitám. Multifunkční budík na spaní pro dětihodiny nočního světla pro děti mají 4 pevné barvy a 1 druh dynamického náladového světla, jemných zvukových možností pro podporu zotavujícího spánku pro vaše dítě. Perfektní nápad na dárek k narozeninám, Vánoce atd.
ZnačkaLemnoi #ad
VýrobceLemnoi #ad
Výška5.91
Délka5.31
Hmotnost0.58
Šířka1.5
Číslo díluSG7
ModelkaSG7

4. Vtech

#ad

Animovaná pro pohyb – s funkcí hodin a budíku – pro děti od 3 do 8 let, vypráví příběhy, hraje hry, VTech Funny Sunny – Interaktivní přítelkyně s lampami růžová – vede dne

#ad
Vtech #ad - Č. 4 různé hrací desky s více než 300 aktivitami: den s funny sunny každodenní rutiny; ty a já role-hry; příběhy a písně; zábavné hry / rozšiřitelný obsah rozhlasového hry.

80-546254. Hra, zpěv, tanec a zábava: interaktivní lampa nadchne mnoha funkcemi a doprovází děti vstávání, usínání a v mnoha dalších oblastech života po celý den. Díky integrovanému nočnímu světlu, pečlivým sadám a melodiím se hodí jako pomůcka pro usínání / pokud je stanovena doba probuzení, probudí dítě jemným světlem a klidným hlasem.

Veselá funny sunny se pohybuje a reaguje mnohostrannými výrazy obličeje a pohyby úst při mluvení / se svítícím obličejem, stínidlem a zobrazením času a oznámením. Rozsah dodávky: 1 x vtech funny sunny, interaktivní lampa přítelkyně růžová / věk: 3-8 let / německá verze / Se zástrčkou a obsahem více než 5 h / 6 x AA demo baterie / výr.
ZnačkaVtech #ad
VýrobceVtech #ad
Výška12.6
Délka8.66
Hmotnost3.08
Šířka6.69
Číslo dílu80-546254
Modelka80-546254
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. Vtech

#ad

Hraje hry, vypráví příběhy, animovaná pro pohyb – s funkcí hodin a budíku – pro děti od 3 do 8 let, VTech Funny Sunny – přítelkyně interaktivních lamp – prochází dnem

#ad
Vtech #ad - Díky integrovanému nočnímu světlu, pečlivým sadám a melodiím se hodí jako pomůcka pro usínání / pokud je stanovena doba probuzení, probudí dítě jemným světlem a klidným hlasem.

80-546204. 4 různé hrací desky s více než 300 aktivitami: den s funny sunny každodenní rutiny; ty a já role-hry; příběhy a písně; zábavné hry / rozšiřitelný obsah rozhlasového hry. Rozsah dodávky: 1 x vtech funny sunny, interaktivní lampa - přítelkyně / se zástrčkou a obsahem více než 5 h / německá verze / 6 x AA demo baterie / věk: 3-8 let / výr.

Veselá funny sunny se pohybuje a reaguje mnohostrannými výrazy obličeje a pohyby úst při mluvení / se svítícím obličejem, stínidlem a zobrazením času a oznámením. Č. Hra, zpěv, tanec a zábava: interaktivní lampa nadchne mnoha funkcemi a doprovází děti vstávání, usínání a v mnoha dalších oblastech života po celý den.
ZnačkaVtech #ad
VýrobceVtech #ad
Výška12.6
Délka8.66
Hmotnost1.43
Šířka6.69
Číslo dílu80-546204
Modelka80-546204
Záruka2 roky záruka výrobce.

6. Edillas

#ad

Noční světlo/odpočítávání/odpočítávání, 2 alarmy, dinosauři, 6 vyzváněcích tónů/nastavitelná hlasitost/dobíjecí hodiny, bezhlučný, bez tikání, Edillas Budík pro děti, digitální dívky, budík, chlapci

#ad
Edillas #ad - Exkluzivní dárek pro děti: velikost: 11, nastavení hlasitosti budíku, zejména jako krásné dekorativní svítidlo hodiny do dětského pokoje, funkce odloženého buzení, 5 cm, 6 druhů vyzváněcích tónů, odpočítávání, přenosná velikost, perfektní jako dárek pro děti. Dlouhodobá práce: integrovaná, pěkný dárek pro každou příležitost, na cesty a na doma.

Záruka zboží: pokud máte problém, obraťte se prosím na zákaznický servis na adrese: Yadelaiaftersale@163. Com. Hlasitost vyzvánění lze přizpůsobit, aby vás probudilo. Budík se pozastaví a po 5 minutách znovu zazvoní, což lze dvakrát opakovat. Různé hudební buzení: k dispozici je 6 různých druhů hudby budíku, můžete nastavit dostatek vyzváněcích tónů, takže si děti mohou vybrat vyzváněcí tón podle svých vlastních preferencí. Pokud máte nějaký problém, ekologická usb baterie, kanceláře, zejména jako krásné dekorativní svítící hodiny do ložnice, obývacího pokoje, na cesty, můžete se na nás obrátit.

Pozor: na zboží se vztahuje záruka. Pracovna. Alarm lze nastavit na 1–5 dní od pondělí do pátku, stiskněte libovolné tlačítko nebo protřepejte budík. Design barevného světla: barva světla pro děti si mohou jasně přečíst čas ve tmě a zvolit si barvu světla jako funkci preference dítěte, která dokáže splnit zvědavost dítěte. Funkce odloženého buzení: bubudík zvonzvonzvonzvonzvont, 1–6 dní pondělí až sobota, běh.
ZnačkaEdillas #ad
VýrobceYadelai #ad
Výška4.53
Délka1.77
Hmotnost0.26
Šířka1.5
Číslo dílukinderwecker
ModelkaWecker Kinder

7. Lexibook

#ad

Nintendo Super Mario, Wecker Nachtlicht, RL800NI, Auswahl aus 6 Alarmen, Leuchtfigur, Lexibook, Uhr, Wecker für Jungen und Mädchen, 6 Soundeffekten, für 3 plus Jahren, Snooze, Blau/Rot

#ad
Lexibook #ad - Süßes super Mario-Design. Schlummer-Funktion. Taste zum wiedergeben von super Mario-Tönen! Alarmfunktion mit einstellbarer Lautstärke und verschiedenen Super Mario-Wecktönen. Abmessungen: 13, 5 x 9 x 18, 2 H cm. Schlaffreundliche LCD-Anzeige. Alarm kann durch drücken oben auf den Wecker oder Mario beendet werden. Stromversorgung: 3 x aa / lr6-Batterien nicht enthalten mit Anzeige für niedrigen Batteriestand.
ZnačkaLexibook #ad
VýrobceLexibook #ad
Výška7.17
Délka5.31
Hmotnost0.55
Šířka3.54
Číslo díluRL800NI
ModelkaRL800NI
Záruka2 years.

8. LittleHippo

#ad

LittleHippo MELLA Ready to Rise dětský trenažér na spaní, přístroj na noční světlo a zvuk arktická modrá

#ad
LittleHippo #ad - Když mella zezelená, svítí wake up light od Mella žlutě a signalizuje, kdy je čas jít spát a kdy vstát. 100% záruka spokojenosti – littlehippo stojí za svými produkty. S vaším dítětem se vyvíjí vše v jednom – mella nabízí nejen jedno probuzení, ale také tři možnosti zvukového spánku a pět barev nočního světla, které uklidní vaše dítě a usnou.

Pokud byste nebyli spokojeni, obraťte se prosím na náš tým zákaznické podpory! Kdo říká, že dětské výrobky nemohou být také krásné? Půl hodiny předtím, než je čas vstát, aby vaše děti naučily, je čas vstávat. Udržujte své dítě déle v posteli a nechte si více spánku – mella používá barvy a výrazy obličeje, že je téměř čas začít den. Dlouhá životnost a bezpečná konstrukce – dětský budík mella je vyroben z ABS a silikonu bezpečného pro děti a je schválen FCC, CA65, RoHS, CE, Reach a CPSIA.

Patentovaný, krásný design – digitální budík mella je ohromující úspěch publika a byl představen v publikacích jako Mashable a Yanko Design díky svým četným funkcím a modernímu designu. Mella kromě toho disponuje třemi zvuky alarmu a alarmem i tichým odpočítáváním pro časově řízené aktivity pro starší děti.
ZnačkaLittleHippo #ad
VýrobceLittleHippo #ad
Číslo dílu1LE0908-CF-5767
Modelka1LE0908-CF-5767

9. Hama

#ad

Nastavitelný čas budíku, ideální také jako hodiny na učení, Hama Dětský budík "Happy Dino" bez tikání dětské hodinky s motivem dinosaura, budík na baterie, zelený

#ad
Hama #ad - Dětský budík pro učení: analogový budík s velkými a dobře čitelnými čísly a s hodinovou, minutovou a sekundovou ručičkou – perfektní pro učení hodin.

Včasné probuzení pro začátek školního roku: ručičku alarmu lze snadno nastavit na zadní straně budíku. Dětské hodinky bez tikání: žádné nepříjemné tikání díky plíživé vteřinové ručičce, tichý hodinový strojek je slyšet pouze tichým bzučením. Dětský budík s roztomilým motivem: roztomilé dinosaurus se perfektně hodí do dětského pokoje, s podstavcem najde budík všude své místo. Rozsah dodávky: 1x dětský budík "happy dino", 1x AA Mignon baterie, 1x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaHama #ad
VýrobceHama #ad
Výška1.54
Délka3.62
Hmotnost0.23
Šířka3.62
Číslo dílu00186431
Modelka00186431
ZárukaZáruka 2 roky, žádná záruka (zákonná úprava).

10. Eachui

#ad

žádné tikání, bezhlučný červený, velký ciferník o velikosti 4 palce, analogový quartzový budík s hlasitým alarmem, Eachui Budík s dvojitým zvonkem s nočním světlem

#ad
Eachui #ad - Funkce nočního světla: příjemné osvětlení vám pomůže odečíst čas ve tmě. Hlasitý alarm: budík je velmi hlasitý, také perfektní pro hluboký spánek.

Vysoce kvalitní: klasický analogový budík v retro designu, krásný vzhled, opravdu kvalitní zpracování a vždy běží přesně. Pro aktivaci led osvětlení ciferníku jednoduše stiskněte tlačítko světla. Velmi snadné ovládání pouze dvěma tlačítky pro nastavení času a času alarmu. Dobrá čitelnost: 4 palce velký ciferník, který umožňuje jasné a zřetelné odečítání. Bezhlučný: Žádné otravné tikání, plíživá vteřinová ručička vytváří klidné spací a pracovní prostředí.
ZnačkaEachui #ad
VýrobceEachui #ad
Výška5.91
Délka4.53
Hmotnost0.57
Šířka1.5
Číslo díluXJQ-518-13