Top 10 Walkie Talkie USB – Vysílačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Inspireyes

#ad

Outdoorová turistika, Inspireyes Walkie Talkie Děti Dobíjecí, 3 – 5 dívek, dárek pro chlapce ve věku 8–12 let, 48 hodin pracovní doby, dárky pro chlapce a dívky, sada 3 ks, kempování

#ad
Inspireyes #ad - Vox hands-free funkce a přenosná lanyard tato 3dílná sada dětských vysílaček má systém vox, pokud vaše dítě jezdí na kole, který umožňuje aktivaci hlasu a zvuku. Snadná obsluha lcd displeje jsou osvětlené a snadno rozpoznatelné ve dne nebo v noci. Může to být také zábavná hračka pro děti, aby v případě nouze ukázaly vaši polohu ostatním.

Kromě toho nabízí klipy a přenosné lanyardy hands-free použití – perfektní, skútru nebo kajaku atd. Dobíjecí typ c, až 48 hodin provozu, dlouhá životnost dobíjecí vysílačky mají vylepšenou zabudovanou lithium-polymerovou baterii, pro kterou již nejsou zapotřebí žádné AAA baterie. Delší dosah v otevřených prostorách s malou nebo žádnou překážkou. Dlouhá doba hraní, 7 dní pohotovostního režimu. Bez problémů jej mohou používat i děti od 5 let.

Kromě toho lze sos sirény využít k tomu, kempování nebo lov za nepříznivých povětrnostních podmínek. Lze jej rychle nastavit během 10 sekund a nabízí jasný zvuk pro komunikaci. Istý zvuk a velký dosah k dispozici je 22 kanálů obousměrných rádií, které zajišťují bezdrátovou komunikaci až 3 míle. Díky tomu je ideální pro aktivity jako turistika, kterou mohou používat v noci. Kapesní svítilna a sos sirény – kapesní svítilna slouží jako praktický nástroj pro kempování a přežití a nabízí pocit bezpečí.
ZnačkaInspireyes #ad
VýrobceInspireyes #ad
Výška5.9
Délka1.29
Hmotnost0.19
Šířka2.16
Číslo díluGL-508
ModelkaGL-508

2. Inspireyes

#ad

Kempování, 8 kanálů, 3dílná sada, Přenosná vysílačka pro děti, dobíjecí, 3 – 12 let, dárky pro chlapce a dívky, 2cestné rádio, outdoorová turistika, 48 hodin provozu

#ad
Inspireyes #ad - Snadná obsluha lcd displeje jsou podsvícené a dobře čitelné ve dne i v noci. Istý zvuk a velký dosah k dispozici je 8 kanálů rádiových zařízení, které zajišťují bezdrátovou komunikaci o délce 3 míle pro spoustu zábavy. Technologie talk: vysílačky jsou známé svou funkcí push-to-talk, ale mnoho novějších modelů má hlasovou aktivaci hlasem řízené zprostředkování nebo VOX, která umožňuje použití hands-free – perfektní, pokud je vaše dítě na kole nebo skútru.

Perfektní pro malé dětské ruce ergonomický a lehký design těchto pestrých vysílaček znamená, že pohodlně padnou do rukou vašeho dítěte a ovládání push-to-talk na levé straně zajišťuje snadné použití. Terén s velkými kopci, nízkými údolími nebo horami může ovlivnit spojení. Dárky na hraní pro děti v přírodě dárek pro chlapce 3-12 let, vysílačky pro děti, dárky pro dospívající chlapce k narozeninám.

Díky této walky-talky můžete slyšet hlasy ze vzdálenosti půl až celé míle křišťálově čisté. Dobíjecí, s dlouhou životností nabíjecí dětské vysílačky od inspireyes mají vylepšenou integrovanou lithium-polymerovou baterii, až 48 hodin provozu, dlouhá doba hraní, již nemusíte platit za další 3a baterie, 7 dní pohotovostního režimu. Ideální pro vnitřní a outdoorové aktivity jako nakupování, dárky pro dospívající dívky, jarní výlet a letní kempování. Tyto vysílačky pro děti se snadno nosí s hmotností pouhých 80 g.
ZnačkaInspireyes #ad
VýrobceInspireyes #ad
Výška6.02
Délka1.3
Hmotnost0.18
Šířka2.17
Číslo díluGL-568
ModelkaGL-568

3. Inspireyes

#ad

3 – 12 let, 3dílná sada, 48 hodin provozu, kempování, maskovací vzor, dárky pro chlapce a dívky, 2cestné rádio, 8 kanálů, dobíjecí, venkovní turistiku, Inspireyes Přenosná vysílačka pro děti

#ad
Inspireyes #ad - Může to být také zábavná hračka pro děti, aby v případě nouze ukázaly vaši polohu ostatním. Díky tomu je ideální pro aktivity jako turistika, kterou mohou používat v noci. Dárky na hraní pro děti venku dárek pro chlapce a dívky ve věku 3 – 5 8–12 let, kempování, jako je outdoorové hry, turistika, ideální pro vnitřní a outdoorové aktivity, lov, lyžování a jízda na kole atd.

Istý zvuk a velký dosah k dispozici je 22 kanálů obousměrných rádií, které zajišťují bezdrátovou komunikaci až 3 míle. Dlouhá doba hraní, až 48 hodin provozu, 7 dní pohotovostního režimu. Kapesní svítilna a sos sirény – kapesní svítilna slouží jako praktický nástroj pro kempování a přežití a nabízí pocit bezpečí. Dobíjecí typ c, dlouhá životnost dobíjecí vysílačky mají vylepšenou zabudovanou lithium-polymerovou baterii, pro kterou již nejsou zapotřebí žádné AAA baterie.

Kromě toho nabízí klipy a přenosné lanyardy hands-free použití – perfektní, skútru nebo kajaku atd. Bez problémů jej mohou používat i děti od 5 let. Delší dosah v otevřených prostorách s malou nebo žádnou překážkou. Lze jej rychle nastavit během 10 sekund a nabízí jasný zvuk pro komunikaci. Vox hands-free funkce a přenosná lanyard tato 3dílná sada dětských vysílaček má systém vox, pokud vaše dítě jezdí na kole, který umožňuje aktivaci hlasu a zvuku.
ZnačkaInspireyes #ad
VýrobceInspireyes #ad
Výška5.9
Délka1.29
Hmotnost0.19
Šířka2.16
Číslo díluGL-528
ModelkaGL-528

4. Motorola

#ad

16 kanálů, Motorola Talkabout T42 Triple PMR rádiová zařízení 3dílná sada, PMR446, dosah 4 km

#ad
Motorola #ad - Pmr446 sada radiostanic – bez licence, snadné párování, 16 kanálů, lcd displej, možnost přizpůsobení pomocí dodávaných nálepek. Provoz se 3 bateriemi AAA. Dosah až 4 km – v závislosti na terénu a okolních podmínkách.
ZnačkaMotorola #ad
VýrobceMotorola Solutions #ad
Výška5.35
Délka1.77
Hmotnost0.18
Šířka1.06
Číslo díluPNI-MTAT42-3
ModelkaT42
Záruka24

5. Inspireyes

#ad

2cestné rádio, dobíjecí, outdoorová turistika, 3 – 12 let, 3dílná sada, kempování, Inspireyes Přenosná vysílačka pro děti, 8 kanálů, dárky pro chlapce a dívky, 48 hodin provozu

#ad
Inspireyes #ad - Díky této walky-talky můžete slyšet hlasy ze vzdálenosti půl až celé míle křišťálově čisté. Ideální pro vnitřní a outdoorové aktivity jako nakupování, jarní výlet a letní kempování. Istý zvuk a velký dosah k dispozici je 8 kanálů rádiových zařízení, které zajišťují bezdrátovou komunikaci o délce 3 míle pro spoustu zábavy.

Technologie talk: vysílačky jsou známé svou funkcí push-to-talk, ale mnoho novějších modelů má hlasovou aktivaci hlasem řízené zprostředkování nebo VOX, která umožňuje použití hands-free – perfektní, pokud je vaše dítě na kole nebo skútru. Snadná obsluha lcd displeje jsou podsvícené a dobře čitelné ve dne i v noci. Dobíjecí, až 48 hodin provozu, s dlouhou životností nabíjecí dětské vysílačky od Inspireyes mají vylepšenou integrovanou lithium-polymerovou baterii, dlouhá doba hraní, již nemusíte platit za další 3a baterie, 7 dní pohotovostního režimu.

Terén s velkými kopci, nízkými údolími nebo horami může ovlivnit spojení. Perfektní pro malé dětské ruce ergonomický a lehký design těchto pestrých vysílaček znamená, že pohodlně padnou do rukou vašeho dítěte a ovládání push-to-talk na levé straně zajišťuje snadné použití. Tyto vysílačky pro děti se snadno nosí s hmotností pouhých 80 g. Dárky na hraní pro děti v přírodě dárek pro chlapce 3-12 let, vysílačky pro děti, dárky pro dospívající dívky, dárky pro dospívající chlapce k narozeninám.
ZnačkaInspireyes #ad
VýrobceInspireyes #ad
Výška6.02
Délka2.17
Hmotnost0.18
Šířka1.3
Číslo díluGL-568
ModelkaGL-568

6. Kidsfun

#ad

Dárek pro chlapce a dívky od 3 let, dosah 3 mil pro nákupy, Kidsfun 2× vysílačka pro děti, kempování. Růžová, USB dobíjecí venkovní hračka Walki Talki s kapesní svítilnou, do přírody

#ad
Kidsfun #ad - Zároveň si mohou děti užívat dlouhou životnost baterie. Vypněte televizor a zapněte zábavu s vysílačkami pro dětské hry! Woki toki pro děti s bezdrátovým talkbackem až 3 míle. Otevřete svět plný možností pro outdoorové dobrodružství vašeho dítěte.

Vysílačka pro děti může dětem dělat radost komunikovat, jak přesvědčit děti, je také dobrou volbou, aby v noci spaly. Kidsfun kids walky talky zabudovaná skutečná kapacita 1000 mah li-ion baterie lepší než AAA baterie. Velmi dobře se hodí pro vnitřní a venkovní aktivity. S naším speciálním ergonomickým designem pohodlně v dětských rukou. Díky nekomplikovanému tlačítku Push-to-Talk se tato hračka snadno ovládá. Vysílačky pro děti mohou dítě sledovat i v reálném čase a vždy zaručuje, že je vaše dítě v bezpečí.

Děti mohou prostřednictvím walki talki kdykoli zůstat v kontaktu se svými přáteli a rodinou. To vám ušetří spoustu peněz na nákup baterií. Bezpečnost vašich dětí je naší prioritou # 1. Z tohoto důvodu jsme vybavili každou vysílačku vašeho dítěte 16 kanály, 99 kódy ochrany dat a integrovanou kapesní svítilnou. To vše dosahuje nejpříjemnějšího designu pro vaše dítě.
ZnačkaKidsfun #ad
VýrobceKidsfun #ad
Záruka1

7. Bakoherp

#ad

LED kapesní svítilna, Bakoherp Vysílačka pro děti, kempování, vysílačka pro děti s 8 kanály, LCD obrazovka a dosah 3 míle pro dobrodružství, turistiku, vysílačka pro chlapce 3 – 12 let

#ad
Bakoherp #ad - Funkce vox umožňuje vašim dětem používat své hračky bez použití rukou, jak při mluvení držet stisknuté tlačítko "talk". Vždy můžete udržovat kontakt s dětmi, horolezectví, lov, abyste si mohli dobrodružství bezpečně užít. Vysílačky s dlouhou životností s velkým dosahem se hodí pro kempování, turistiku a průzkumy džunglí.

Potřebujete 4 AAA baterie bez. A oba walky talky jsou vybaveny přenosným klipem na opasek, který umožňuje snadné uložení na cestách. Vestavěná led kapesní svítilna/přenosný klip na opasek vestavěná kapesní svítilna je nejužitečnější pro noční dobrodružství, nouzové situace nebo tmavé pracovní prostředí. Hladký pocit bez rohů a hmotnost každé vysílačky pro děti činí 102 g, což je velmi praktické vzít si hračku s sebou, ergonomicky tvarované tělo, když jsou vaše děti venku. Snadné ovládání pro děti vysílačka pro děti má nekomplikované tlačítko "push-to-talk", což je ideální pro menší děti, které ještě nerozuměly tomu, díky kterému se naše hračky snadno obsluhují od 3 let.

Snem každého dítěte je být hrdinou a dokončit misi se ctí. Perfektní dobrodružný dárek pro dětipřekvapte své děti touto vysílačkou pro děti. Více kanálů a velký dosah s 8 kanály a efektivním dosahem až 3 míle umožňují jednu nebo příliš mnoho komunikačních funkcí. Design vhodný pro dětilehké, které se snadno vejde do rukou našich dětí.
ZnačkaBakoherp #ad
VýrobceBakoherp #ad
Číslo díluT-388
ModelkaT388
ZárukaZáruka 1 rok

8. uleway

#ad

Kempování, dárek na hračku,, turistiku, ULEWAY Přenosná vysílačka pro děti, LED kapesní svítilna, nabíjecí vysílačka s funkcí VOX, dosah 3 míle pro dobrodružství v přírodě, 16 kanálů, 2cestné rádio

#ad
uleway #ad - Vysílačky s velkým dosahem interkomy umožňují bezdrátovou komunikaci s dosahem 3 km otevřené pole. Funkce vox, usnadnění dialogukromě běžné funkce push to-talk mají novější rádia často funkci aktivace hlasu také známá jako Voice Over Exchange nebo VOX, která umožňuje funkci hands-free.

16 kanálů, 99 vyhrazených dvoucestných subkanálů pro intercom zajišťují bezpečnost dětí při používání přístroje. S kapesní svítilnou a osvětlenou LCD obrazovkou si mohou děti hrát i v noci nebo ve tmě. Dárky pro děti na hraní v přírodě tyto vysílačky jsou perfektním dárkem pro chlapce a dívky od 3 do 12 let a pro teenagery. Jsou skvělým dárkem k narozeninám a hodí se jak pro vnitřní, jako jsou nakupování, tak i pro outdoorové aktivity, jarní výlety a letní tábory.

Dobíjecí a dlouhá životnost vysílačky pro děti jsou napájeny vylepšenými, dobíjecími lithium-polymerovými bateriemi, takže nejsou zapotřebí žádné další 3A baterie. Zprávy lze zasílat do jednoho nebo více interkomů. Zabudovaná led kapesní svítilna je také ideální pro dobrodružství v džungli a kempování a dělá z ní nejlepší vysílačku pro chlapce a dívky. Tato funkce je obzvláště užitečná, pokud vaše dítě jezdí na kole nebo skútru. Je to ekonomičtější a ekologičtější.
Značkauleway #ad
VýrobceCaffmo #ad

9. Radioddity

#ad

žlutá, dobíjecí Walky Talky s VOX, sluchátka pro kempování a túry, Radioddity Vysílačka PR-T6 PMR446 bez licenčních poplatků pro dospělé děti, balení po 2 kusech, USB-C nabíjení, kapesní svítilna

#ad
Radioddity #ad - Vysílačky bohaté na funkce: s 16 předprogramovanými pmr kanály, funkcí handsfree, 155 kódů ochrany dat, funkce dvojitého sledování a rychlé skenování a kapesní svítilnou zajišťují tyto vysílačky bezpečnou a efektivní komunikaci. Vysílačka pr-t6 je bezplatná a vhodná pro uživatele všech věkových kategorií.

Kromě toho jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, díky kterým jsou odolné proti poškození způsobenému pádem a odolávají hrubému zacházení. Kromě toho se dodává s páskem na klíče, který zvyšuje jeho přenosnost a činí z něj ideální komunikační prostředek pro uživatele všech věkových skupin, včetně dětí s menšími krky. V případě nouze můžete použít také tři AA baterie nejsou součástí dodávky. Kompaktní a přenosný design: s rádiem se snadno a snadno manipuluje, takže si ho můžete vzít všude s sebou. Uživatelsky přívětivá obsluha: všechny funkce jsou pohodlně přístupné přes menu na přední straně, což eliminuje potřebu komplikovaného nastavení frekvence.

Jeho dobíjecí 1400mah baterie nabízí pohotovostní dobu až 48 hodin. Dodává se s nabíjecím kabelem typu c 2 v 1 pro pohodlné a flexibilní nabíjení obou rádií současně. Dvě možnosti napájení: tato vysílačka nabízí všestrannost se dvěma zdroji proudu. Rozšířený dosah pro dobrodružství: s dosahem až 3 míle umožňují tyto vysílačky bezproblémovou komunikaci na dlouhé vzdálenosti a zlepšují outdoorové hry a poznávání dětí.
ZnačkaRadioddity #ad
VýrobceRadioddity #ad
ModelkaRP-T6
Záruka18 měsíců + celoživotní podpora

10. Nestling

#ad

2-Wege-Radio-Spielzeug mit Hintergrundbeleuchtung LCD-Taschenlampe, 3 KM Reichweite für Kinder, Verbesserte Version Camouflage 8 Kanäle, Indoor-Outdoor-Aktivität, Nestling Walkie Talkie 3 Stück

#ad
Nestling #ad - Humanisiertes design: humanisiertes design - batteriestatusanzeige, Clip am Gürtelhalter und Abzugsleine, 5 w, Sie können an Hosen, Hals und anderen Stellen hängen. Die strahlungsleistung beträgt weniger als 0, was Kindern und Erwachsenen keinen Schaden zufügt.

Sie können auch in Innenräumen verwendet werden. Sonderfarbe: tarnung design eignet sich ideal für Outdoor Abenteuer wie z. Das beste geschenk für eine glückliche kindheit: nestling walkie talkie fun kindheit Spielzeug, ob Sie draußen und drinnen sprechen, kann die Zusammenarbeit und Kommunikationsfähigkeiten des Kinderteams wecken, kann auch für Eltern Kind Aktivitäten verwendet werden, um harmonische zu fördern Eltern Kind Beziehung. Es werden 4 aaa-batterien pro Einheit benötigt nicht enthalten. Einfache bedienung und 8 kanäle: das walkie talkie set verfügt über 8 kanäle, gute klangqualität und einstellbare Lautstärke.

Sie müssen nur diese zwei oder mehr Walkie Talkie auf den gleichen Kanal stellen und dann die PTT-Taste drücken, um zu sprechen. Bergsteigen beim Wandern bei Militärspielen. Rücksichtsvolles kundenservice: wir bieten ihnen den freundlichsten Kundenservice, denn wir möchten, dass Sie vollkommen zufrieden sind. Bietet 90-tägige bedingungslose Geld Zurück Garantie und 24/7 technische Unterstützung. B.
ZnačkaNestling #ad
VýrobceShenzhen nestling Technology Co. Ltd. #ad
Výška3.94
Délka0.79
Hmotnost0.55
Šířka1.57
ModelkaHK-588