Top 10 Wintervlies Für Pflanzen – Textilie na hubení plevele

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DeRiTex

#ad

Netkaná textilie proti plevelu odolná proti trhání 150 g/m²: d 25 m × š 1,0 m × v 1,3 mm.

#ad
DeRiTex #ad - Netkaná textilie na ochranu proti plevelu 150 g/m², profi kvalita, Made in Germany. Hladká / černá strana se přivrací k zemi, minimalizuje semena / nálet na vrchní stranu textilie. 25 m d × 1 m š = 25 m². Velmi odolná proti trhání, prodyšná, propouští vodu a tekutá hnojiva, odolná proti červenání, UV stabilní. Ekologicky šetrné odstraňování plevelu, k trvalému použití je vhodnější než 100 g/m². Tloušťka 1, zajišťuje shromažďování vody několikrát déle, 3 mm, než jiné tkaniny méně zalévat.
ZnačkaDeRiTex #ad
VýrobceQualitätsvlies trading-point24 Denise Richter #ad
Výška5.91
Délka39.37
Hmotnost8.82
Šířka5.91

2. DeRiTex

#ad

DeRiTex 180 g/m² – rouno proti plevelu, resp. rouno proti pleveli "Premium Plus" L 25 m × š 1,0 m

#ad
DeRiTex #ad - Použití: hladká černá strana 80 g/m² směrem nahoru/od země: minimalizuje možnost, plsťově šedá strana 100 g/m² směrem dolů/směrem do země: tato část ukládá vlhkost ušetříte vodu, že se přiblíží, musíte méně nalít.

Rouno proti pleveli 180 g/m² – profesionální kvalita – vyrobeno v Německu. Materiál: kvalitní textilie z polyesteru a polypropylenu, mimořádně odolné, ukládá výrazně více vody ve srovnání s běžným polypropylenovým vliesem užitečné především v období sušení méně zalévání. Vlastnosti: propouštějící vodu – díky nejjemnějším pórům, prodyšné, ekologické řešení: žádné ovlivnění rostlin, propustné pro vodu a tekutá hnojiva, UV stabilní, ještě odolnější proti roztržení a hnilobě než 150 g/m², bez kovů testováno na detektor.

Oblast použití: dělicí a filtrační rouno pro stavbu cest, akumulace tepla pro záhony a skleníky, ochrana pod jezírky, dlažby a terasy, skalky, zimní vily: ochrana před mrazem a nízkými teplotami.
ZnačkaDeRiTex #ad
VýrobceQualitätsvlies trading-point24 Denise Richter #ad
Délka25

3. Windhager

#ad

šedá, ochrana proti mrazu pro rostliny, ochrana proti chladu, 06040, filcový kryt, 2 x 0,38 m, 300 g/m², Windhager Plstěná rohož z ovčí vlny

#ad
Windhager #ad - Efektivní, přirozená ochrana před chladem a mrazem. Prodyšná. Vyrobeno v rakousku – z vlny regionálního původu. Z vysoce kvalitní, pevně jehlované plsti 100% ovčí vlna. S nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi.
ZnačkaWindhager #ad
VýrobceWindhager #ad
Výška0
Délka0.01
Šířka0.08
Číslo dílu06040
Modelka06040

4. DeRiTex

#ad

DeRiTex 200g/m² Premium Plus netkaná textilie proti pleveli 25 m² 1m x 25 m

#ad
DeRiTex #ad - Oblast použití: separační a filtrační rouno pro stavbu cest, akumulace tepla pro záhony a skleníky, skalky, dlažeb a teras, ochrana pod jezírkovými fóliemi, zimní rybníky: ochrana před mrazem a nízkými teplotami.

Vlastnosti: okamžitě propustná pro vodu - díky nejjemnějším pórům, ještě pevnější proti roztržení a hnilobě než 150 g/m², prodyšné, UV stabilní, ekologické řešení: žádné negativní vliv na rostliny, propustné pro vodu a kapalná hnojiva, bez kovu testováno na detektor. Rouno proti pleveli 200 g/m² – profesionální kvalita – vyrobeno v Německu. Materiál: kvalitní fleece z polyesteru a polypropylenu, ukládá podstatně více vody ve srovnání s běžným PP vliesem, mimořádně odolný 1, 5 mm silný, což je užitečné především v období sucha méně zalévání.

Použití: hladká strana směrem nahoru/odvrácená od země: minimalizuje možnost, plstěná strana směrem dolů/směr do země: tento díl zadržuje vlhkost ušetříte vodu, že se přiblíží, musíte méně nalévat.
ZnačkaDeRiTex #ad
VýrobceQualitätsvlies trading-point24 Denise Richter #ad
Délka25
Číslo dílupart_B07DL65H8G

5. DeRiTex

#ad

Filtrační rouno 75 m² 1,5 m x 50 m, DeRiTex 150 g/m² drenážní rouno

#ad
DeRiTex #ad - Vlastnosti: okamžitě propustná pro vodu, odolná proti roztržení, odolná proti asfaltu + fólií, odolná proti hnilobě, prodyšná, UV stabilní, bez kovů testováno na detektor.

Oblast použití: drenážní a filtrační rouno ve stavbě gala: pro cesty, dlažby a terasy, akumulace tepla pro záhony a skleníky, skalky, ochrana pod jezírky, zimní vily: ochrana před mrazem a nízkými teplotami.1150 g/m² – profesionální kvalita pro náročného zahradníka a krajinářství. Prémiová kvalita – Made in Germany. NabÍdka: 300 g lze vrtat, 300 g, 500 g, 1000 g / 2 m šířka / velká množství. Materiál: kvalitní šňůrka ze 100% polyesteru, speciální pro venkovní použití – velmi odolná.
ZnačkaDeRiTex #ad
VýrobceQualitätsvlies trading-point24 Denise Richter #ad
Výška7.87
Délka59.06
Šířka7.87
Číslo dílu1,5 x 50 w

6. Floragard

#ad

17, zahradní rouno, ochrana před mrazem, zimní, rostliny, rostliny venku, prodyšná, ochrana proti mrazu, zimní ochrana, rouno, Floragard 1,5 × 10 m zimní ochranná textilie pro rostliny, krycí rouno

#ad
Floragard #ad - Ochrana proti mrazu a mrazu – naše 1, 5 × 10 m zimní ochranná netkaná textilie pro rostliny je vyrobena z lehčího a prodyšného polypropylenu, který bezpečně a teple ochrání vaše rostliny v chladném ročním období nebo na podzim/zimu před mrazem a větrem. Bezplatné stříhání – naše nemrznoucí netkaná textilie pro rostliny zná vaši zahradu lépe.

Naše tenká, takže rostliny mohou volně růst. Lehký a flexibilní materiál pro snadné řezání. 1, 5 × 10 m rozprostřená plocha vám umožňuje stříhat různé kombinace velikostí podle skutečné situace a tvaru vaší zahrady. Prodyšné a propouštějící světlo – 17 g/m² silný polypropylenový materiál chrání rostliny, lehká a prodyšná krycí tkanina proti mrazu je prodyšná a vysoce průsvitná, aniž by ovlivňoval jejich normální požadavky na růst.

Robustní a dlouhá životnost – díky kvalitnímu polypropylenovému materiálu, který používáme, lze naše zimní ochranné zahradní rouno při běžném používání recyklovat. Výrobek jednoduše složte a uložte do cesty a můžete ho znovu použít příští zimu. Rozmanité možnosti použití – naši 1, 5 × 10 m zimní ochrannou tkaninu pro rostliny lze použít nejen na podzim a v zimě, ale také na jaře a v létě, aby rostliny zůstaly v teple, aby byl růst rostlin chráněn před poškozením škůdci, ptáky a divokými kočkami.
ZnačkaFloragard #ad
VýrobceFloragard #ad
Výška1
Délka1
Šířka1
Číslo díluFDG
ModelkaFDG

7. DeRiTex

#ad

DeRiTex 150 g/m² Premium textilie proti pleveli 15 m² 1 m x 15 m

#ad
DeRiTex #ad - Vlastnosti: propouští vodu – díky nejjemnějším pórům, prodyšné, uv stabilní, šetrné řešení: žádné omezení rostlin, propouštějící vodu a tekutě hnojiva, ještě odolné proti roztržení a hnilobě než 120 g/m², bez kovu testováno na detektor.

Rohož proti pleveli 150 g/m² – profesionální kvalita – vyrobeno v Německu. Oblast použití: oddělovací a filtrační rouno pro stavbu cest, kamenné zahrady, ochrana pod fólie pro jezírka, akumulace tepla pro záhony a skleníky, dlažby a teras, zimní terasa: ochrana před mrazem a nízkými teplotami. Materiál: kvalitní fleece z polyesteru a polypropylenu, mimořádně odolný, ukládá výrazně více vody ve srovnání s běžným PP vliesem pomáhá především v suchých období méně lití.

Použití: hladká černá strana 50 g/m² směrem nahoru/půdy je oddělená: minimalizuje možnost, jak se zahájit výlet, šedá strana filtrovaná šedá 100 g/m² směrem dolů/ směrem země: tento díl ukládá vlhkost šetří vodu, musíte méně lit.
ZnačkaDeRiTex #ad
VýrobceQualitätsvlies trading-point24 Denise Richter #ad
Výška3.94
Délka39.37
Hmotnost4.96
Šířka3.94
Číslo dílupart_B01LWNV9NS

8. Plant-Protex

#ad

Zimní rohož 60 g/m2 1,6 m x 50 m UV stabilní ochrana proti mrazu vliesová K ochrana rostlin

#ad
Plant-Protex #ad - Ka: 1, 6 m, porozita cca 78%, prodyšná, barva: bílá. Vliesová hmotnost: ~ 60 g/m2, výborná akumulace tepla. Délka: 50 m max. Tloušťka: cca 130 μm = 0, 130 mm, víceletý provoz díky UV ochraně. 100 bm v jednom kuse, regulace tepla v domácnosti. Vysoká světelná propustnost, absolutní snášenlivost rostlinami.
ZnačkaPlant-Protex #ad
VýrobceTexton #ad
Číslo díluIns-1

9. MW.Shop.24

#ad

Ochrana proti chladu 25 cm/50 cm/75 cm/100 cm šířka – metrové zboží zahrada 25 cm × 1 m, MW.Shop.24 Kokosová rohož 100% biologická zimní ochrana rostlin

#ad
MW.Shop.24 #ad - 20 m na jednom kusu, hmotnost: cca 800g/m2. Délka: max. Cena platí pro: Šířka 25 cm / délka 1 m pokud tedy potřebujete 3 m x 25 cm, zadejte do okna "Množství" 3. Propouští světlo, přírodní vlákno prodyšné, vynikající akumulace tepla. Víceletá doba použití. Regulovaná tepelná domácnost, 100% biologicky odbouratelná kokosová rohož jednostranně s přírodním latexem. Odolná proti povětrnostním vlivům, absolutně snášena rostlinami.
ZnačkaMW.Shop.24 #ad
VýrobceMW.Shop.24 #ad
Číslo díluQsweet

10. GardenFlora

#ad

Zimní ochrana 50 g/m²; 20 m x 1,6 m = 32 m² s vysokou stabilizací UV záření, Zimní ochranná netkaná textilie odolná proti roztržení

#ad
GardenFlora #ad - Ukládá teplo při slunečním záření. Propustná pro vodu, prodyšná, průsvitná a odolná vůči UV záření velmi vysoká UV stabilizace. Vysoká kvalita, víceleté použití a odolné proti roztržení díky jednotné gramáži. Chrání před silným větrem, znečištěním, vysycháním, kroupami, deštěm, škůdci a ptáky. Ochrana před mrazem a nízkými teplotami.
ZnačkaGardenFlora #ad
VýrobceGardenFlora #ad
Délka20
Šířka1.6
Číslo dílupart_B009RX2FGI
Modelkapart_B009RX2FGI