Top 10 Yin Yang Ring – Držáky na mobil

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. PopSockets

#ad

PopSockets Yin Yang Galaxy Muster Ying Yang Galaxie Motiv Lila Černý PopSockets s vyměnitelnou PopGrip

#ad
PopSockets #ad - Přilne na iphone11, ale nelepí bez vhodného obalu na iPhone 11 Pro nebo iPhone 11 Pro MAX. Vhodné pro muže, ženy, dívky. Tento držák na mobilní telefon yin yang je malý a praktický dárek na smartphone se stojánkem. Optimálně drží na všech hladkých tvrdých plastových površích.

Jako držák na prstýnky k držení v ruce nebo postavení na stůl. Ke každé příležitosti, narozeniny, den matek a den otců. Malý, jako jsou vánoce, ženy, muže, děti, chlapce, užitečný nápad na dárek jako vánoční dárek nebo dárek k narozeninám. Popgrip s vyměnitelným víkem; vyměňte svůj poptop za jiný design nebo jej zcela vyjměte pro bezdrátové nabíjení. Není kompatibilní s bezdrátovou nabíječkou Apple MagSafe nebo peněženkou MagSafe.

Výsuvný držák pro sledování videa, fotografování skupin a videotelefony Facetime nebo Skype. Pokročilé lepidlo umožňuje snadné odstranění a opětovné umístění na jiné místo u většiny mobilních telefonů a pouzder na mobily. Upozornění: nelepí na některých silikonových, vodotěsných nebo hrubě strukturovaných površích. Jako držák na prsty s držákem kroužku nebo také kombinovatelný s držákem mobilního telefonu do auta. Perfektní jako příslušenství pro mobilní telefon.
ZnačkaPopSockets #ad
VýrobcePopSockets #ad
Číslo dílu2JB48DQD4SNDE_BLACK
Modelka260027

2. PopSockets

#ad

Yin Yang oheň voda vzor Ying Yang modrá červená černá PopSockets s vyměnitelným PopGrip

#ad
PopSockets #ad - Vhodné pro muže, chlapce, užitečný nápad na dárek jako vánoční dárek nebo dárek k narozeninám. Perfektní jako příslušenství pro mobilní telefon. Jako držák na prstýnky k držení v ruce nebo postavení na stůl. Ke každé příležitosti, ženy, muže, děti, dívky.

Pokročilé lepidlo umožňuje snadné odstranění a opětovné umístění na jiné místo u většiny mobilních telefonů a pouzder na mobily. Přilne na iphone11, ale nelepí bez vhodného obalu na iPhone 11 Pro nebo iPhone 11 Pro MAX. Jako držák na prsty s držákem kroužku nebo také kombinovatelný s držákem mobilního telefonu do auta. Není kompatibilní s bezdrátovou nabíječkou Apple MagSafe nebo peněženkou MagSafe. Optimálně drží na všech hladkých tvrdých plastových površích.

Popgrip s vyměnitelným víkem; vyměňte svůj poptop za jiný design nebo jej zcela vyjměte pro bezdrátové nabíjení. Upozornění: nelepí na některých silikonových, vodotěsných nebo hrubě strukturovaných površích. Malý, ženy, jako jsou vánoce, narozeniny, den matek a den otců. Tento držák na mobilní telefon yin yang je malý a praktický dárek na smartphone se stojánkem. Výsuvný držák pro sledování videa, fotografování skupin a videotelefony Facetime nebo Skype.
ZnačkaPopSockets #ad
VýrobcePopSockets #ad
Číslo dílu02C2F1E4YCBDE_BLACK
Modelka260027

3. CoBe Stylish Smartphone Grips

#ad

Yin Yang Vodní barva Ying Yang barva modrá barvy, PopSockets výsuvná patice a rukojeť pro chytré telefony a tablety

#ad
CoBe Stylish Smartphone Grips #ad - Ke každé příležitosti, chlapce, muže, ženy, děti, Den matek a Den otců. Přilne na iphone11, ale neleží bez vhodného obalu na iPhone 11 Pro nebo iPhone 11 Pro MAX. Upozornění: nelepí na některých silikonech, voděodolné nebo hrubě strukturované povrchy.

Malý, narozeniny, užitečný nápad na dárek jako vánoční dárek nebo dárek k narozeninám. Výsuvný držák pro sledování videí, fotografování skupin a pro Facetime nebo Skype videotelefonie. Posuvná rukojeť, která zaručuje bezpečné držení pro jednoduché psaní, telefonování a fotografování. Perfektní jako příslušenství k mobilu. Optimálně drží na všech hladkých tvrdých plastových plochách.

Vhodné pro muže, jako jsou Vánoce, ženy, dívky. Jako držák na prsteny v ruce nebo postavit na stůl. Jako držák na prsty s kroužkovým držákem nebo lze také kombinovat s držákem do auta do auta. Tento yin yang držák na mobil je malý a praktický stojánek na smartphone. Pokročilé lepidlo umožňuje snadné odstranění a opětovné umístění na jiné poloze u většiny mobilních telefonů a pouzder na mobilní telefony.
ZnačkaCoBe Stylish Smartphone Grips #ad
VýrobcePopSockets #ad
Číslo díluM961GP98HM4DE_BLACK
Modelka260027

4. UpCrafts Design

#ad

PopSockets s vyměnitelnou PopGrip, Černý prsten s lotosovým zenem – symbol jin jang jógy

#ad
UpCrafts Design #ad - Popgrip s vyměnitelným víkem; vyměňte svůj poptop za jiný design nebo jej zcela odstraněte, aby bylo možné bezdrátové nabíjení. Pokročilé lepidlo umožňuje snadné odstranění a opětovné umístění na jiné místo u většiny mobilních telefonů a pouzder na mobilní telefony.

Upozornění: nedrží na některých silikonech, vodotěsných nebo hrubě strukturovaných površích. Optimálně drží na všech hladkých plochách z tvrdého plastu. Drží na iphone11, ale nelepí se bez vhodného pouzdra na iPhone 11 Pro nebo iPhone 11 Pro MAX. Symbol jógy Yin Yang. Erný prsten s lotosovým zenem. Není kompatibilní s bezdrátovou nabíječkou Apple MagSafe nebo peněženkou MagSafe Wallet. Výsuvný držák pro sledování videa, fotografování skupin a pro video telefon Facetime nebo Skype.
ZnačkaUpCrafts Design #ad
VýrobcePopSockets #ad
Číslo dílu81MKB41ZP54DE_BLACK
Modelka260027

5. CoBe Stylish Smartphone Grips

#ad

Yin Yang Galaxy Muster Ying Yang galaxie motiv modrý černý – PopSockets Vytahovací patice a rukojeť pro smartphony a tablety

#ad
CoBe Stylish Smartphone Grips #ad - Výsuvný držák pro sledování videí, fotografování skupin a pro Facetime nebo Skype videotelefonie. Pokročilé lepidlo umožňuje snadné odstranění a opětovné umístění na jiné poloze u většiny mobilních telefonů a pouzder na mobilní telefony.

Posuvná rukojeť, která zaručuje bezpečné držení pro jednoduché psaní, telefonování a fotografování. Upozornění: nelepí na některých silikonech, voděodolné nebo hrubě strukturované povrchy. Optimálně drží na všech hladkých tvrdých plastových plochách. Jako držák na prsty s kroužkovým držákem nebo lze také kombinovat s držákem do auta do auta. Vhodné pro muže, děti, ženy, muže, chlapce, užitečný nápad na dárek jako vánoční dárek nebo dárek k narozeninám.

Tento yin yang držák na mobil je malý a praktický stojánek na smartphone. Malý, narozeniny, ženy, den matek a den otců. Jako držák na prsteny v ruce nebo postavit na stůl. Perfektní jako příslušenství k mobilu. Přilne na iphone11, ale neleží bez vhodného obalu na iPhone 11 Pro nebo iPhone 11 Pro MAX. Ke každé příležitosti, jako jsou Vánoce, dívky.
ZnačkaCoBe Stylish Smartphone Grips #ad
VýrobcePopSockets #ad
Číslo dílu0X3KJDBX000DE_BLACK
Modelka260027

6. PopSockets

#ad

Shiba Inu Yin und Yang PopSockets PopGrip: Výsuvná patice a rukojeť pro mobilní telefony/tablety s výměnným topem

#ad
PopSockets #ad - Výsuvný držák pro sledování videa, fotografování skupin a pro telefonování v Facetime nebo Skype. Optimálně drží na všech hladkých tvrdých plastových plochách.

Shiba štěňata. Upozornění: nelepí na některých silikonech, vodotěsné nebo hrubě strukturované povrchy. Drží na iphone11, ale nedrží bez vhodného pouzdra na iPhone 11 Pro nebo iPhone 11 Pro MAX. Popgrip s vyměnitelným víkem; vyměňte svůj poptop na jiný design nebo jej zcela odstraňte pro umožnění bezdrátové nabíjecí funkce. Není kompatibilní s bezdrátovou nabíječkou Apple MagSafe Wallet. Pokrokové lepidlo umožňuje snadné odstranění a opětovné upevnění na jiné místo u většiny mobilních telefonů a pouzder na mobily. Milovníci psů, štěňata Shiba Inu, chovatelé zvířat.
ZnačkaPopSockets #ad
VýrobcePopSockets #ad
Číslo dílu8RY596N208PDE_BLACK
Modelka260027

7. DIYthinker

#ad

DIYthinker Buddhismus Buddhist Yin-Yang-Blumen-Entwurfs-Handy-Ring Ständer Halter Halterung Universal-Smartphones Unterstützung Geschenk

#ad
DIYthinker #ad - Klassifizierung: Telefonhalterung. Funktion: komfortabel, griffig. Größe: 3, 2 x 4 cm; größe des Bildes: Durchmesser 3 cm. Ring kann jederzeit angebracht und entfernt werden. Lieferumfang: 1 x Handyhalterung. Swivels180 sicher und sicher.
ZnačkaDIYthinker #ad
VýrobceDIYlab #ad
Číslo dílusku00754177b725213f7351

8. PopSockets

#ad

PopSockets: PopGrip – vytahovací podstavec a rukojeť s vyměnitelným topem pro smartphony a tablety – Marble Melt

#ad
PopSockets #ad - Nabízí bezpečnou rukojeť, takže můžete jednou rukou klepnout, pořizovat lepší fotografie a sledovat videa s kočkami, aniž byste museli mobilní telefon držet.

Popsocket drží na většině přístrojů a pouzder ne na silikonové nebo vodotěsné obaly. Nyní díky jednoduchému odstranění PopTop kompatibilní s bezdrátovým nabíjením. Drží přímo na iphone 11/12; nedrží však na iphone 11/12 Pro nebo iPhone 11/12 Pro Max bez vhodného obalu. Polohu lze jednoduše změnit. Nové vzory popgrip a popTop umožňují snadnou výměnu. Lze použít také jako praktický stativ, takže můžete pohodlně sledovat videa. Drží na hladkých tvrdých pouzdrech.
ZnačkaPopSockets #ad
VýrobcePopSockets #ad
Výška5.81
Délka0.35
Hmotnost0.04
Šířka2.87
Číslo dílu805875
Modelka805875

9. DIYthinker

#ad

DIYthinker Chinese Taiji Diagramme Yin-Yang Zodiac Herz-Handy-Ring Ständer Halter Halterung Universalstütze Geschenk

#ad
DIYthinker #ad - Feature: bequeme, sichere und sichere Griffigkeit. Klassifizierung: Telefonhalter. Paketmenge: 1 x Telefonhalter. Swivels180 Grad. Größe: größe: 3, 2 x 2, 7 cm; bildgröße: 3, 5 x 5, 8 cm. Ring kann jederzeit angewendet und entfernt werden.
ZnačkaDIYthinker #ad
VýrobceDIYlab #ad
Číslo dílusku01767253b1693363f8979

10. DIYthinker

#ad

DIYthinker Chinese Taiji Diagramme Yin-Yang Zodiac Handy-Ring Ständer Halter Halterung Universal-Smartphones Unterstützung Geschenk Mehrfarbig

#ad
DIYthinker #ad - Klassifizierung: Handytasche. Größe: designed fuer den iPhone X. Merkmal: schlankes profil und geringes Gewicht;; Schlagfester, langlebiger Hartkunststoff und weicher Gummirahmen;. Paketmenge: 1 x Handytasche.
ZnačkaDIYthinker #ad
VýrobceDIYthinker #ad
Číslo dílusku00755057b725213f8979
Modelkasku00755057b725213f8979