Top 10 Zählwaage 0,01g – Poštovní váhy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DIPSE

#ad

Digitální váha do 500 g/0,5 kg rozsah vážení 500 x 0,01 g, Dipse Digitální laboratorní váha TP-500 x 0,01 – jemná váha s přesným rozlišením 0,01 g, barva černá

#ad
DIPSE #ad - Díky velkým, osvětlenému displeji je váha nejen funkční, volně ležícím tlačítkům a dobře čitelnému, ale také velmi snadno ovladatelná. Obsažené dvojité bezpečnostní digestoře lze prakticky použít také jako váhy – váha je tak mobilní a vždy připravena k použití.

Rozměry jsou zvoleny tak, aby vypadala jako velká kapesní váha, ale také jako stolní váha bude vypadat dobře. Různé vážící jednotky gramy, unce, grain, penny hmotnost navíc odpadají namáhavé převádění. Díky rozsáhlým možnostem použití je tato váha skutečně univerzálním pomocníkem pro domácí použití a profesionální kancelářské potřeby potřebná hmotnost pro TP-500: 2 x 200 g – tyto závaží jsou k dostání samostatně.

Díky přesnému rozdělení jemné váhy o hmotnosti 0, 01 gramů máte vždy přesný výsledek, carat, unce, bez ohledu na to, o co jde. Digitální váha dipse tp – 500 je optimální váha do kanceláře, hobby a kuchyně. Díky perfektnímu zpracování a solidní elektronice je díky dvoufázové kalibraci nutná 2 × 200 g nastavovací hmotnost mimořádně přesnou hodnotu, šperky, dopisy, ať už pro molekulární kuchyni, chemikálie, laboratorní váhu, koření, kapesní váhu .
ZnačkaDIPSE #ad
VýrobceDIPSE #ad
Výška0.79
Délka5.12
Hmotnost0.32
Šířka3.94
Číslo dílutp-500x001-6099

2. Defurhome

#ad

Funkce počítače, s osvětleným LCD displejem, kapesní váha, 6 jednotek, funkce tárování, kapesní váha, Defurhome Jemná váha 0,01 g, digitální váha 500 g/0,01 g, kuchyňské, váha na mince, zlatá váha

#ad
Defurhome #ad - Vhodné pro vážení koření, GN. Multifunkce: měření v jednotkách; g, oz, mincí, ozt, dwt, šperků, 01 g. Zákaznický servis: neváhejte nás kontaktovat, pokud máte nějaký problém, problém za vás co nejrychleji vyřešíme.

Vysoce kvalitní materiál: brifit váha na mince je vyrobena z kvalitní platformy z ušlechtilé oceli a rámu z plastu ABS, má dlouhou životnost a snadno se čistí. Kapacita: 500 g / 0, zlata, CT, léků atd. Chytrý displej a úspora energie: funkce tare, funkce počtu kusů, snadné ovládání, automatické vypnutí, životnost baterie, nízká výzva k uložení funkcí. Vysoká přesnost: jemná váha brifit je vybavena vysokou citlivostí gravitačním senzorem a velkým dosahem až 500 g, rozlišení: 0, 01 g.
ZnačkaDefurhome #ad
VýrobceDefurhome #ad
Hmotnost0.57

3. ACCUWEIGHT

#ad

Přesná váha na koření, ACCUWEIGHT 300/0,01 g, kapesní váha na chutě, gramová váha, přesná váha na dopisy, s funkcí počítání, střižená vážící miska

#ad
ACCUWEIGHT #ad - 6 hmotnostních jednotek: tlačítkem unit se jednotka rychle přepíná pod ct, dopisní váha, ozt, gn, aby byla malá váha vhodná jako váha zlata, oz a g, dwt, váha na kávu nebo mince. Přesná čitelnost: díky přesnému vážení v kroku 0, 01 g je tato digitální váha ideální pro vážení všech, kteří se spoléhají na přesné výsledky od 0, 05 g do 300 g.

Multifunkční design: praktická jemná váha s funkcí vážení pro určení čisté hmotnosti, ukazatel stavu baterie a přetížení a zajímavá funkce počítání času při počítání perel, energeticky úsporné automatické vypínání při nečinnosti 90 s, pilulek nebo šroubů. Hygienická a snadno čitelná: vážicí plošina z ušlechtilé oceli zajišťuje snadné čištění; s modrým podsvíceným LCD displejem je elektronická váha dobře čitelná na slunci i ve tmě.

Malá, aby se vešla do každé kapsy a snadno se přepravuje; víko chrání laboratorní váhu před nečistotami a poškozením, ale jemná: miniváha je praktická a kompaktní, lze ji uvolnit bočním tlačítkem a lze ji použít jako váhu.
ZnačkaACCUWEIGHT #ad
VýrobceACCUWEIGHT #ad
Výška0.79
Délka2.8
Hmotnost0.22
Šířka4.02
Číslo díluAccuweight-255EU

4. Newaner

#ad

Laboratoře, mini digitální váha, kávu, malá kapesní váha na potraviny, šperky, léky, Newaner Profesionální kuchyňská váha, multifunkční s LCD displejem a funkcí táry, 0,01 g – 500 g

#ad
Newaner #ad - Asto se používá k vážení malých předmětů, léky, koření, 01 g, zlato, jako jsou šperky, prášek a čaj. Povrch mini váhy má tlačítka "on/off", "tare", můžete si přečíst návod k obsluze speciálně pro Vás. Vysoce kvalitní materiály váha espresso se skládá z nerezové oceli, komfortní silikonové knoflíky zlepšují hmatový pocit a speciálně pro Vás připravený ochranný kryt proti prachu slouží nejen k ochraně povrchu a před prachem, ale lze jej také rozložit na misku váhy.

Lehký a přenosnývelikost tašky a nízká hmotnost, hmotnost váhy na kávu činí cca 96 g včetně hmotnosti baterie. Velký lcd displej usnadňuje zobrazení dat. Vysoká přesnost digitální kuchyňské váhy se 2 bateriemikapacita digitální váhy činí 500 g a minimální kapacita činí 0, mince, přesnost chyby činí ± 0, 05 g.

Pokud ovládání nerozumíte, "light", ale také počítat. Více jednotek měření přesná váha obsahuje 5 měrných jednotek, g / tl/ct / oz / gn. Jednoduše zasunete do tašky nebo jej můžete vzít s sebou na cesty. Tlačítko "light" na povrchu domácí váhy zapne nebo vypne osvětlení obrazovky. Vybavíme vás také dvěma bateriemi. Digitální váha splňuje vaše různé potřeby.
ZnačkaNewaner #ad
VýrobceNewaner #ad
Výška0.79
Délka4.8
Hmotnost0.21
Šířka2.56
Číslo díluCFC-001

5. mafiti

#ad

Mafiti 500 g / 0,01 g, váha na zlato, mince, šperky, 7 jednotek a LCD displejem, Kapesní váha, gramová váha s funkcí táry, extrémně přesná digitální váha na tablety, digitální jemná váha

#ad
mafiti #ad - Je jedno, tablet, 8 x 7, 9 cm, mincí, drahokamů, potravin, prášků, 8 x 1, hmotnost: 125 g; díky malé velikosti jemné váhy ji lze použít všude. Minimální jednotka činí 0, 01 g, který je lehký a kompaktní, 01 g. Záruka mafiti 30denní vrácení peněz a výměna místo údržby, celoživotní zákaznický servis.

Smart indication tato extrémně přesná digitální váha je vybavena vysoce citlivým gravitačním senzorem. Přenosná konstrukční velikost 12, kde jste, zlata atd. Pro jednoduché použití jsou zapotřebí pouze 2 x AAA baterie nejsou součástí dodávky. Itelná jednotka je 0, silný a s dlouhou životností. Multifunkční7 různých měrných jednotek – g / ct / dwt / oz / ozt / gn / tl – snadné přepočet. Dosáhněte přesných výsledků vážení.

Před použitím je nutné odstranit dva ochranné plasty. Může upozornit uživatele, že je baterie slabá, hmotnost je přetížená nebo je podlaha nerovná. Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit. Tato jemná váha zlata má funkci tara "tare" zjištěná čistá hmotnost, funkci automatického vypnutí za 60 sekund pro prodloužení životnosti baterie, kalibrační funkci a modře osvětlenou LCD obrazovku, aby byla zajištěna jasná viditelnost v tmavém nebo tmavém prostředí.
Značkamafiti #ad
Výrobcemafiti #ad
Výška0.75
Délka5.04
Hmotnost0.24
Šířka3.07
Číslo díluMK300

6. SHIOUCY

#ad

Shioucy 7.5 kg/G Digitální kuchyňská výha Digitální váha, elektronické váha, listovní váha přesné váhy Postupně váha přesných váha LCD osvětlený displej Digitální váha nabíjení váha trhu váha

#ad
SHIOUCY #ad - Potřebuje 4 aa baterie 54ma není součástí balení nebo DC 9 V – síťový zdroj. Pokud nějaký problém, neváhejte nás kontaktovat. Velký lcd displej s podsvícením; slabé baterie a ueberlastanzeige; elegantní design, funkce: tara, Subtraktion, kalibrace funkcí, alarm, funkce počítání, optimálně vhodné pro kuchyňské oblasti, Zero, energeticky úsporné funkce.

Odpovíme vám během 24 hodin ovládat. Naše produkty jsou z německého skladování. Může být aktuální hmotnost na 0 zuruecksetzen, aby se hmotnost netto obsahu zu bestimmen, ideální pro měření suchých přísady a kapalin. Kuchyňská váha z ušlechtilé oceli váží až 7, 5 kg; přesnost měření: 1 g; jednotek: g/ct/lb/DR/GN/ozt/oz/DWT/mm/TL. J/tl. T/tl. V/h.
ZnačkaSHIOUCY #ad
VýrobceSHIOUCY #ad

7. KUBEI

#ad

USB nabíjení, ušlechtilá ocel, digitální kuchyňská váha, KUBEI Jemná váha 1 kg/0,01 g, pudr, vysoce přesná gramová váha, perfektní pro šperky, domácí váha, digitální váha na dopisy, mince

#ad
KUBEI #ad - Přesné měření, může správně měřit mléko, ml funkce. Kvalitní materiál: stůl váhy je vyroben z nerezové oceli, vodotěsný a snadno se čistí. Víceúčelový počítač: naše digitální váha má podnos, pilulky, kávová zrna a přísady na vaření.

Zbytek váhy je z plastu, silný a s dlouhou životností, lehký a snadno se přenáší. Napájení : naše elektronická kuchyňská váha má tři možnosti nabíjení: akumulátor, můžete nastavit, zásuvný modul a baterie, včetně 3 AA baterií a nabíjecího kabelu. Vysoká přesnost: digitální kuchyňská váha používá vysoce přesné senzory, přesnost 0, 01 g, aktualizuje maximální kapacitu vážení 1 kg. Kromě toho lze misku při nepoužívání použít jako ochranu proti prachu, který umí vážit různé předměty jako šperky, prášky, což prodlužuje životnost elektronické váhy.

Kuchyňská váha se standardně automaticky vypne, aby se automaticky nevypnula a nastavila dobu vypnutí, jednoduchá obsluha a výkonná. Multifunkční: na výběr více jednotek, vážení tekutin lze zvážit i jedním dotykem; funkce tárování a počítání se snadno ovládá a velmi užitečná pro usnadnění přípravy chutných pokrmů.
ZnačkaKUBEI #ad
VýrobceKUBEI #ad
Hmotnost0.71

8. Ascher

#ad

Na zlato a mince, Ascher digitalni vaha, 200 x 0,01 g

#ad
Ascher #ad - Nechybí ani funkce automatického vypnutí po 60 sekundách pro prodloužení životnosti baterie. Váha pro vás bude skvělým společníkem na cesty pro vážení výrobků nebo předmětů jako jsou zlato, mince, stříbro, šperky či drahokamy.

Digitální kapesní váha ascher má maximální hmotnost vážení 200 g. Minimální rozlišovací hmotnost je 0, 01 gramu, díky čemuž nabízí možnost přesného vážení. Funkce odečtu hmotnosti zase zajistí přesné zvážení čité hmotnosti daného předmětu. Digitální kapesní váha ascher je vybavena plochou z ušlechtilé oceli a otevíracím ochranným krytem.

Díky kompaktnímu a lehkému provedení nabízí váha ideální řešení pro potřeby mobilního vážení. Praktická dotyková tlačítka, který je v každém prostředí dobře čitelný, extra velké číslice a modře podsvícený LCD displej, dělají z vážení na této váze hračku. Váha nabízí 6 různých jednotek hmotnosti: g/oz/ozt/dwt/gn/ct pro jednoduché přepočty hmotností.
ZnačkaAscher #ad
VýrobceAscher #ad
Výška0.75
Délka5.04
Hmotnost0.31
Šířka3.07
Číslo dílu1
Modelka1
Záruka/

9. vvhippo

#ad

Kvasnice, káva, přesná mini kuchyňská váha, čaj, zlatá váha, váha na mince, Kapesní váha 500 g/0,01 g, multifunkční do kuchyně, 500 × 0,01 g, digitální váha, digitální kapesní váha, šperky, bylinky

#ad
vvhippo #ad - 100% záruka vrácení peněz v případě problémů, dotazů nebo pochybností. Funkce. Prosím kontaktujte nás! Tara po nasazení misky se nastaví na 0, ozt, oz, gn, 7 různých hmotnostních jednotek g, dwt, ct, tl, funkce automatického vypnutí 1 minuta.

Je perfektním společníkem pro vážení různých produktů nebo předmětů na cestách, stříbro, šperky, mince, jako je zlato, drahokamy. Malý a přenosný, z platformy z ušlechtilé oceli, 2 × 1, 5 × 7, 141 g, 12, 7 cm, vejde se do tašky a nezabere žádné místo. Digitální kapesní váhy od tompig mají maximální vážicí kapacitu 500 gramů a lze odečítat v jednotkách po 0, 01 gramu. Pro přesné a přesné výsledky vážení používají vysoce přesné senzory. Praktická tlačítka, nápadné číslice a led obrazovka, čištění a viditelnost v každém prostředí pro snadné ovládání.
Značkavvhippo #ad
Výrobcevvhippo #ad
Hmotnost1.1
Číslo díluE-010-ZBC
ModelkaE-010-ZBC

10. Nilpferd

#ad

Používá se pro dům/kancelář/sklad/trh, Nilpferd Digitální váha na balíky do 50 kg, přesnost gramů, LCD displej, jemné rozdělení v krocích po 1 g, poštovní váha, baterie, digitální poštovní váha

#ad
Nilpferd #ad - Hold pro zablokování čísla poté, co byl balíček vyndán z platformy. Weee de 38244455. Velikostrozměry stupnice d*Š*v: 25, 5 × 18 × 4, 2 cm. Materiál digitální poštovní váha nilpferd se skládá z robustního ABS a povrchu z ušlechtilé oceli. Reg. Kapacita a dělení digitální váha na balíky nilpferd měří až 50 kg s přesností 1 g. Rozsah: 5 g – 54, 99 kg. č. Počítání funkcí|holdpc pro odhadované počítání množství. Funkce tara|režim tlačítko on/off; funkce tara; režim pro převod jednotek mezi G, kg, LB a OZ.
ZnačkaNilpferd #ad
VýrobceNilpferd #ad
Výška1.65
Délka10.04
Hmotnost3.02
Šířka1.97
Číslo díluNHSF801