Top 6 Ernie Und Bert – Plyšové hračky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Living Puppets

#ad

Living Puppets S700 Sesame Street maňásek, vícebarevné

#ad
Living Puppets #ad - Maňásek ernie ze sezamové ulice má velikost cca 28cm. Sta maňásků lze hrát díky snadno přístupnému přístupu ruky a umožňuje mnohostranné mimiky a celou řadu možností hraní. Díky své hebké látce a láskyplnému designu si rychle zahrajete do srdce každého dítěte. Zvířátka na hraní od living puppets jsou něco zcela mimořádného. Materiál je příjemně měkký a vyzývá k mazlení. Jsou láskyplné, barevné a navržené do nejmenšího detailu.
ZnačkaLiving Puppets #ad
VýrobceLiving Puppets #ad
Výška5.91
Délka11.02
Hmotnost0.38
Šířka5.91
Číslo díluS700
ModelkaS700
ZárukaBez záruky

2. LIKUNGOU

#ad

LIKUNGOU Kostým Bert a Ernie Cartoon s dlouhým rukávem pruhovaná košile Halloween Cosplay outfit pro muže ženy Bert, M

#ad
LIKUNGOU #ad - Ivá kreslená postavička – z oblíbených animovaných seriálů jsou obyvatelé ulice Bert a Ernie milováni rodiči a dětmi, velmi roztomilé a vtipné. K dostání ve velikosti pro dospělé - s / xl / m / l / xxl vhodné pro většinu dospělých, pečlivě zkontrolujte tabulku velikostí v popisu.

Pro více příležitostí – perfektní pro halloweenské karnevalové kostýmy, Comic Con, narozeninové party, vystoupení, Cosplay, každodenní oblečení a lze použít ve všech ročních obdobích. Klasický pruhovaný design – kostým bert: tričko s výstřihem do v se zeleno-modrými a oranžovými vertikálními pruhy; Ernie kostým: Kulatý výstřih s červenými modrými vodorovnými pruhy.

Přijďte si zahrát svou oblíbenou postavu se svými přáteli nebo milenci. Světlé a barevné košile vám mohou pomoci vyniknout. Kvalitní vybrané látky – 100% prémiový polyester, měkký a má velký komfort, atraktivní v ceně a kvalitě.
ZnačkaLIKUNGOU #ad
VýrobceLIKUNGOU #ad
Výška1.97
Délka1.97
Šířka1.97
Číslo díluBS8621
ModelkaBS8621

3. Mad Engine

#ad

Bert and Ernie Sesame Street Halloween Costume Shirt, Bert

#ad
Mad Engine #ad - 100% bavlna. Adult Standard Fit. Choose bert or ernie long sleeve tričko pro váš Halloween costume nebo cosplay! Officially licensed Sesame Street Bert and Ernie Costume Shirt.
ZnačkaMad Engine #ad

4. tonies

#ad

Doba hraní cca 45 minut, Sezamová ulice – Ernie, rozhlasová hra s písněmi pro děti od 3 let, tonies Figurka pro Toniebox

#ad
tonies #ad - Vše, co k tomu potřebujete, je trochu fantazie a pár tipů od Ernie. Příběhy a písně – nechte se inspirovat zvuky ulice a zapečetit pro Berta. Zábava z pohádek s ernie – ernie miluje vyprávění pohádek a veselých nebo napínavých příběhů.

Tak to funguje – pro poslech napínavé dětské rozhlasové hry se Ernie Tonie zcela jednoduše postaví na tonibox a můžete začít. Rozhlasové hry: sezamová ulice – ernie, rozhlasová hra s hudbou pro děti od 3 let, doba hraní cca 45 minut. Příslušenství toniebox obsahuje nejen rozhlasovou hru, ale lze jej použít také jako figurku na hraní. Zábava z poslechu s tonies – s tonieboxem bude audiokniha poslouchat nezapomenutelný zážitek. Samozřejmě se přitom také zpívá. Kromě toho pro tebe Ernie a Bert předvedou 3 pohádky. Rozsah dodávky a detaily – figurka tonie ernie vč.
Značkatonies #ad
Výrobcetonies #ad
Výška3.94
Délka5.91
Šířka3.94
Číslo dílu10001337
Modelka10001337
Zárukažádné

5. Comansi

#ad

Comansi Figurky Sezamové ulice 5dílná sada, Grobi, Ernie, Bert, Krümelmonster a Elmo

#ad
Comansi #ad - Sesamstraße comansi figuren 5er Set Grover, Bert, Ernie, Krümelmonster und Elmo. Marke: Sesamstraße.
ZnačkaComansi #ad
VýrobceComansi #ad
Hmotnost0.31

6. Bee-Square

#ad

Sesame Street Plyšové zvířátko Ernie Bert Cookie Monster Elmo 22 cm pronájem 21 cm

#ad
Bee-Square #ad - Plyšová figurka "sezamová ulice", ernie, bert, Krümelmonster nebo Elmo známá ze "Sezamové ulice". Krümelmonster a elmo mají plastové oči, všichni ostatní mají vyšívané oči".
ZnačkaBee-Square #ad
VýrobceBee-Square #ad
Hmotnost0.13
Číslo dílu._SML
Modelka._SML
Záruka1