Top 10 Nicer Dicer Fusion Smart – Mandolíny na krájení

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Genius

#ad

Tužek, Genius Nicer Dicer Fun nožní vložky 5 dílů perfektní doplněk k vašemu Nicer Dicer Fun – XXL nůž pro perfektní výsledky řezání kostek, kotoučů, proužků

#ad
Genius #ad - Originální nicer dicer kvalita v jedinečném, zvířecím designu! Extra ostré čepele v kvalitě G-NOX. Nejjednodušší čištění díky čisticímu štětci. Perfektně sladěné příslušenství pro Nicer Dicer Fun! Zcela nová vlastnost: rajčatové kráječky.
ZnačkaGenius #ad
Číslo díluA34198

2. Genius

#ad

Kráječ zeleniny a zeleniny, Genius Nastavitelný hoblík Nicer Dicer Chef Speed Slicer vč. mobilu Hopper 2 díly – pro krájení rovnoměrných plátků 1–5 mm – kráječ na okurky

#ad
Genius #ad - Jednotlivé díly vhodné do myčky lze zcela jednoduše odstranit z podkladové desky. Plynule nastavitelná přívodová deska – proto obratem ruky a zcela podle přání plátky od tenoučké 1 mm do silné 5 mm.
ZnačkaGenius #ad
Výška4.53
Délka8.86
Hmotnost0.9
Šířka4.61
Číslo díluA27057

3. Genius

#ad

Plátky, tužky, Genius Nicer Dicer Smart 6 ks zelený – kráječ zeleniny na kostky, proužky a čtvrtiny – kráječ salátu, kráječ na okurky, mandolína

#ad
Genius #ad - S nicer dicer smart vytvoříte malé a střední kostky nebo tužky, plátky, proužky a čtvrtky. Flexibilní multitalent pro vaši kuchyni a ideální pomocník pro zdravou výživu.

Precizně broušené čepele z ušlechtilé oceli v kvalitě GNOX jsou ostré jako břitva, robustní a nerezové. Ultrarobustní řezací víko se snadno zacvakne na protiskluzovou sběrnou nádobu. Multifunkční kráječ je geniální systém pro přípravu salátů, ovocných a zeleninových pokrmů. Ovládáním tlačítka "push" se integrovaná čisticí deska automaticky tlačí dolů a vyčistí i ty nejmenší zbytky jídla. Bez námahy, rychle a zcela bez proudu. Vykouzlete rychlé pokrmy s mnoha variantami krájení a bleskově vyměnitelnými vložkami nožů na úrovni restaurace v co nejkratším čase. Příslušenství můžete dokonce skladně uložit přímo v nádobě.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška4.33
Délka9.76
Hmotnost1.57
Šířka4.84
Číslo díluA34127
ModelkaA34127

4. Genius

#ad

Kráječ Nicer Dicer Smart Genius | 14 dílů | Kiwi | Krájení | Strouhání | Krouhání | Krájení na kostičky | Kráječ na ovoce a zeleninu | Znáte z TV

#ad
Genius #ad - Nožové nástavce 2 v 1 pro současné řezání. Epele z mimořádně ostré, tvrzené ušlechtilé oceli ve kvalitě G-NOX. Vč. Víka s funkcí samočištění. Bez námahy výměna nožů nástavců. Lze mýt v myčce.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška6.3
Délka9.84
Hmotnost2.87
Šířka8.27
Číslo díluA33902
ModelkaA33902

5. Genius

#ad

Genius Nicer Dicer Smart | 13 dílů | Sekačka na zeleninu Řezačka cibule Řezání / kostkování / hoblování / tužkování / loupání / skladování | Mandolína | Víceúčelová řezačka | Kráječ zeleniny Kráječ ovoce NEW

#ad
Genius #ad - Záchytná nádoba s víkem pro udržení čerstvosti pro přímé řezání, prostorově úsporné skladování stohovatelné, uchování v čerstvém stavu a přepravu.

Etné variace řezání: střední a velké kostky a tužky, tenké a tlusté plátky, silné proužky a čtvrtky. Protiskluzové nožky zajišťují bezpečný způsob práce. Extrémně ostré vložky nožů z ušlechtilé oceli v kvalitě G-NOX se 2 různými řeznými plochami pro současné krájení různých potravin. Stisknutím tlačítka "push" se integrovaná průhledná čisticí deska automaticky zatlačí dolů a vyčistí tužku i od nejmenších zbytků jídla.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška3.23
Délka8.74
Hmotnost2.43
Šířka3.94
Číslo díluA80567
ModelkaA80567

6. Genius

#ad

Kráječ hranolků, kráječ ovoce – kostky – kráječ na okurky, multifunkční kráječ zeleniny, mandolínu, kráječ na cibuli, Genius Nicer Dicer Smart 10dílný kráječ zeleniny

#ad
Genius #ad - Vykouzlete rychlé pokrmy s mnoha variantami krájení a bleskově vyměnitelnou vložkou na nože s multifunkčním kráječem na úrovni restaurace v co nejkratším čase. Lze použít také jako kráječ rajčat nebo kráječ.

Sada multiřezaček jako kuchyňská pomůcka je geniální systém pro přípravu salátů, pokrmů z ovoce a zeleniny. Příslušenství můžete dokonce skladně uložit přímo v nádobě. Ultrarobustní řezací víko kráječe zeleniny snadno zapadne na protiskluzovou sběrnou nádobu. Precizně broušené čepele z ušlechtilé oceli v kvalitě GNOX jsou ostré jako břitva, robustní a nerezové.

Ovládáním tlačítka "push" kráječe na kostky automaticky přitlačí dolů a vyčistí tyč i těch nejmenších zbytků jídla. Bez námahy, manuálně, rychle a zcela bez proudu. Flexibilní multi-talent do vaší kuchyně a ideální pomocník s kráječem pro zdravou výživu. S kráječem zeleniny z teleshoppingu vytvoříte malé, velké kostky nebo tužky, plátky, střední, proužky a čtvrtky.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška4.11
Délka9.29
Hmotnost2.23
Šířka3.74
Číslo díluA33934
ModelkaA33934

7. Genius

#ad

Známý z TV, Genius Nicer Dicer Plus, ozdobné řezání, strouhání, spirály, kostky, krájení ovoce a zeleniny, 18 dílů – řezání, krájení

#ad
Genius #ad - Extrémně ostré nožové vložky z ušlechtilé oceli v provedení G-NOX se 2 různými řezacími plochami pro současné krájení různých potravin.

Nožové vložky jsou snadno vyměnitelné a skladné. Nabízí mnoho různých možností řezání – kostky, plátky, špalíčky, proužky, čtvrtiny a osminy – to vše v jedné sadě. Stiskem tlačítka „push“ je integrovaná průhledná čisticí plocha automaticky stlačena dolů a odstraní tak snadno i malé zbytky potravin z kolíkové mřížky. Sběrná nádoba s víkem pro přímé krájení, úsporné skladování lze stohovat, uchovávání čerstvosti potravin a přepravu.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška5.12
Délka10.24
Hmotnost2.2
Šířka3.54
Číslo díluA33886
ModelkaA33886

8. Genius

#ad

Kráječ ovoce, A34141, Genius Kráječ zeleniny Nicer Dicer Plus 12 dílů, univerzální kráječ – kostky/kolíky/krájení/loupání/skladování, kráječ hranolek, stříbrný/černý, kráječ na cibuli

#ad
Genius #ad - Oblíbený nicer dicer plus v ušlechtilém vzhledu! Díky třpytivé barvě se každý kus stane unikátem. Záchytná nádoba pro přímé řezání dovnitř zajišťuje čistý způsob práce. Epele z extrémně ostré, tvrzené ušlechtilé oceli v kvalitě g-nox zajišťují perfektní výsledky! Vždy rovnoměrně nakrájejte jemné plátky s hoblíkem o tloušťce 2 mm. Oloupněte své ovoce a zeleninu jako profesionální rukou pomocí škrabky.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška0.2
Délka9.84
Hmotnost2.2
Šířka1.97
Číslo díluA34141
ModelkaA34141

9. Genius

#ad

Nůž kompatibilní pouze s Nicer Dicer Chef objem 2100 ml, Genius Nicer Dicer Chef vložky na nože 6 x 6 + 6 x 30 + 12 x 48 mm vč. vložky na rajčata 6 mm

#ad
Genius #ad - Vložky na nože nicer dicer lze mýt v myčce, a proto je lze zcela jednoduše čistit. S vložkou na nože máte mnoho možností řezání, jako např. Rozmanité nožové vložky jsou ideálním doplňkem k inovativnímu Nicer Dicer Chef. Vložky nožů můžete snadno vyměnit a zcela jednoduše uložit a skladně uložit. Jsou vyrobeny z extrémně ostré, tvrzené ušlechtilé oceli v kvalitě G NOX. Kostky, tužky, plátky a proužky.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška16.5
Délka7.09
Hmotnost0.84
Šířka14.41
Číslo díluA27058

10. Genius

#ad

Nastavitelné struhadlo ručně s V-čepelí | kráječ zeleniny kráječ zeleniny, tmavě zelený, zelený, stříbrný, Genius Nicer Dicer Speed Light | ruční hoblík | 8dílná sada

#ad
Genius #ad - Kuchyňský pomocník lze mýt v myčce. Ochranného krytu, 1 x vložka pro řezání materiálu, 1x struhadlo hrubé vč. Potraviny lze krájet ručně pomocí multiřezačky s vyměnitelnými nožovými vložkami, přímo nad pánev, hrnec nebo misku atd.

Multifunkční kráječ zeleniny v nejkratším možném čase, cukety, salát, bílé zelí, mrkev, brambory, červené zelí, papriky, aniž by se rozdrtil – ať už tvrdý nebo měkký – okurky, další zelenina atd. Ochranného krytu. Ochranného krytu, 1 x struhadlo jemná vč. S nastavitelným multifunkčním hoblíkem vytvoříte tenké plátky, julienne, nasekané a drcené. Sada obsahuje 1 x rám, 1 x hoblíková vložka s julienne vč.

Ochranného krytu, 1 x multifunkční hoblík se 3 čepelemi vč. Lze použít jako kráječ zeleniny, struhadlo na ořechy, parmezán, kráječ cibule, nakráječe okurky, rašple atd. Rychle a jednoduše v kuchyni. Ochranného krytu, 1x struhadlo julienne vč. V jednom zařízení. Držák na zeleninu a struhadlo na zeleninu s čepelí v z extrémně ostré ušlechtilé oceli v kvalitě g nox nerez pro perfektní výsledky řezání při každém řezu.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Hmotnost1.1
Číslo díluA34263
Modelka34263