Top 10 Weihnachtsbaum Mit Beleuchtung – Stromečky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. FairyTrees

#ad

FT04, materiál PVC, Umělý vánoční stromeček od FairyTrees, borovice, přirozený bílý poprašek, pravé šišky, včetně kovového stojanu

#ad
FairyTrees #ad - K našim vánočním stromkům doporučujeme také led světelné řetězy a vánoční koule od FairyTrees!V našem obchodě najdete také další velikosti a modely a „Slim“ varianty. Dodávka včetně skládacího kovového stojanu & pásky na suchý zip – navíc lze krabici využít na uložení – snadná montáž –  přibližně 20–30 cm dlouhá špička pro upevnění vánoční hvězdy.

Velmi detailní replika včetně pravých borových šišek, ideální pro zdobení, extrémně dlouhé husté jehličí, speciální třpytivá mikroperlová pěna, vhodné pro vnitřní i venkovní použití.

Díky zabudovaným třpytivým prvkům vzniká při odpovídajícím osvětlení světelný řetěz pohádkově krásný třpyt – dlouhá trvanlivost i po mnoha letech – bez změkčovadel, těžko vznětlivý. Vyrobeno v eu, takže stromeček působí, pečlivě ručně zpracované větve, špičky větví jsou lehce obíleny, inspirované skutečnými jehličnany, jako by byl opravdu zasněžený!.
ZnačkaFairyTrees #ad
VýrobceFairyTrees #ad
Výška47.24
Délka62.99
Hmotnost18.74
Šířka62.99
Číslo dílu38572443
ModelkaFT04-180

2. RS Trade

#ad

Vč. stojanu na vánoční stromek, nesnadno vznětlivá jedlička s rychlostavbou, RS Trade Umělý vánoční stromek HXT 15013 180 cm se sněhem a šiškami Ø cca 114 cm cca 1095 hrotů, skládací systém

#ad
RS Trade #ad - Vánoční stromek vhodný i pro venkovní použití, vyrobený z nehořlavého PVC se stojanem na vánoční stromek z povrstveného kovu, navíc neobsahuje terpeny vhodný pro alergiky. Všimněte si detailních obrázků: po uvedení umělého stromu do tvaru je díky vysoké hustotě větví, špiček, sněhu a dekoračních jedlových šišek dosaženo velmi autentické iluze.

Rychlá montáž a demontáž díky speciálnímu skládacímu systému "deštníku", následně větve a špičky jedličky ohněte do požadovaného tvaru a ozdobte podle libosti. Rozměry: výška vč. Stojanu: cca 180 cm, rozměry balení cca 102 x 25 x 28 cm, kovový stojan: cca 45 x 45 cm, počet hrotů: cca 1095, cca 10, průměr: cca 114 cm, 5 kg – rozsah dodávky: 1 x vánoční stromek a 1 x kovový stojan v kartonu.

Rs trade umělý vánoční stromek hxt 15013, sněhových a dekoračních šišek, výška 180 cm Ø cca 114 cm s cca 1095 hrotů, skládací systém konstrukce deštníku a stojan na vánoční stromek z kovu.
ZnačkaRS Trade #ad
VýrobceUnbekannt #ad
Hmotnost23.15
Číslo dílu4260162011450

3. AVEVA

#ad

USB-Stecker, LED-funkelnder Baum, Baumlampe, niedliche Dekorationen für Schlafzimmer, Raumdekoration, Weihnachtsfeier, Zuhause, batteriebetriebener Baum, AVEVA Kirschblüten-Baumlampe

#ad
AVEVA #ad - Wenn sie irgendwelche probleme mit diesem LED Baumlicht haben, kontaktieren Sie uns bitte für Hilfe. Wenn es keine steckdose in der nähe gibt, können Sie die Batterie verwenden, der USB ist 5 V für Sicherheit und Energieeinsparung. Wunderschönes kirschblüten-baumlicht: dieses schöne kirschblüten-baumlicht hat 36 LEDs mit rosa Blütenblättern, um den Raum zu beleuchten und eine angenehme Stimmung für den Tag zu bieten, die ein warmweißes Licht ausstrahlen, während der Dekoration des Raumes dekoriert.

Verstellbares baumlicht: die zweige dieser baumleuchte sind aus weichem Kupferdraht und können in jede gewünschte Form gebogen werden. Das einzigartige bonsai-baumlicht sorgt für Beleuchtung und verleiht dem Raum eine warme und einladende Atmosphäre. Aveva-baumlichter sind für die ewigkeit gebaut.

Breites anwendungsspektrum: das hochwertige und langlebige led-baumlicht hat eine weiche, mit klassischen schwarzen Zweigen und schönen Kirschblüten, perfekt für Heimdekoration, um Ihrem Raum eine romantische, Nachttischlampen, entspannende und fröhliche Atmosphäre zu verleihen, warmweiße Farbe, Geschenke. Usb- und batteriebetrieben: dieses baumlicht kann mit usb oder 3 aa-batterien betrieben werden nicht im Lieferumfang enthalten, so dass Sie die Flexibilität zur einfachen Nutzung wählen können.
ZnačkaAVEVA #ad
VýrobceAVEVA #ad
Výška13
Délka1.4
Hmotnost0.6
Šířka6.7
Číslo díluAVEVA
ModelkaAVEVA

4. TreesHouse

#ad

Prémiový umělý vánoční stromek 180 cm I umělá jedle se stojanem na dřevěné bedny I větvičky imitující pravý strom I mix vstřikovaných a hustých jehlic z PVC I taška včetně I Made in EU

#ad
TreesHouse #ad - Jemně zpracované a husté větve propůjčují vánočnímu stromku svěží objem. Větve odolné proti pomačkání. Vychutnejte si vánoce uvolněně společně s krásným vánočním stromkem. Vsaďte na kvalitu, která překvapí vaše přátele a rodinu po mnoho let.

Přírodní vzhled – díky pečlivému zpracování vypadá vánoční stromek klamně jako přírodní strom. Velmi hustý vánoční stromek nejen na obrázku! Solidní a robustní pouzdro, stabilní podstavec – dřevěná krabice, pevný karton. 65 % větví je vyrobeno z pe vstřikované, zbývajících 35 % větví je z kvalitní PVC fólie, která je klamně podobná přírodnímu stromu. Při výrobě byly použity nejkvalitnější materiály. Každý díl je vyroben s velkou přesností v detailu. Komfort – náš vánoční stromek vás bude doprovázet mnoha nádhernými slavnostními okamžiky.

Namísto toho si můžete odpočinout a užívat si Vánoce s vaším sousedem. Snadná montáž – vychutnejte si sestavení krásného vánočního stromku s celou rodinou. Náladový vánoční stromek, který splní všechna vaše očekávání. Bezpečnost – vyrobeno speciální technikou, při které jsou větve osazeny nití, takže strom nemá ostré hrany a je bezpečný pro děti. Vysoce kvalitní produkt.
ZnačkaTreesHouse #ad
VýrobceTreesHouse #ad
Výška70.87
Délka50.39
Šířka50.39
ModelkaAMZ0002

5. Wolkenland

#ad

Umělý vánoční stromek zbrusu nový – dřevěný stojan certifikovaný FSC – věrné větve, jehly s dekorací sněhu a šišky z pravých jedlí – umělé vánoční stromky, 180 cm nebo 220 cm

#ad
Wolkenland #ad - Radost rok po rok – věrně umělý vánoční stromek přináší radost do obývacího pokoje. Jednoduchá montáž – pro stavbu umělé jedle nepotřebujete žádné nářadí. Vypadá extrémně dobře a strom má stabilní stabilitu.

Vyrobeno v evropě – umělecké vánoční stromky se vyrábějí pouze z prvotřídních nesnadno vznětlivých materiálů zde v Evropě, takže vánoční stromek splňuje nejvyšší standardy kvality. S dřevěným stojanem – kouzelný vánoční stromek se dodává včetně ušlechtilého, kvalitního stojanu na vánoční stromek z FSC certifikovaného dřeva. Věrný přírodě a moderní – umělý vánoční stromek 180 cm nebo 220 cm upoutá pozornost v prémiové kvalitě s hustými větvičkami, dekorace sněhově bílá a pravé jedlové šišky jsou moderní a autentické.

Ať už osvětlené led osvětlením nebo klasickými svíčkami – umělé jedle jsou skutečnou alternativou. Jednoduše zasuňte příslušné díly a vánoční stromek si vytvořte tvar podle vlastních přání.
ZnačkaWolkenland #ad
VýrobceWolkenland #ad
Výška70.87
Délka47.24
Hmotnost22.05
Šířka47.24
Číslo díluWeihnachtsbaum
ModelkaWeihnachtsbaum

6. BoomDing

#ad

BoomDing Umělý vánoční stromek s osvětlením – extra realistická jedlička 240 cm – 700 LED – vč. stabilního kovového stojanu a úložné krabice – vánoční stromek

#ad
BoomDing #ad - S ním se nemusíte bát padajících jehel nebo holých míst na stromu. Perfektně se hodí do vašeho domova – s výškou 240 cm a průměrem 162 cm se strom harmonicky začlení do vašeho domova. Sání si můžeš ušetřit! perfektní světelný řetěz – světelný řetěz se skládá ze 700 led žárovek, které jsou perfektně integrovány do vánočního stromku.

Udržitelný a s vědomím kvality – náš vánoční stromek je společníkem pro život. Skutečný poutač pozornosti. Tak zůstane váš strom bezpečný a řádný pro nadcházející Vánoce. Tvoji umělou jedličku jednoduše složíte kousek po kusu a jejich větve a větve se následně ohnou do požadovaného tvaru. Díky extra hustým větvičkám vytvoříte ve svém domě jedinečnou vánoční atmosféru.

Váš umělý vánoční stromek byl důkladně otestován. Navíc je vánoční stromek vyroben z nehořlavých materiálů, je bezpečný pro domácí zvířata a zajišťuje tak harmonický vánoční čas pro domácí zvířata a rodinu. S naším vánočním stromkem si ušetříte náročnou každoroční likvidaci stromů. Stabilní špička nabízí ideální místo pro vaši vánoční hvězdu. Nádherná vánoční nálada – zažijte nebeské vánoce s naší objemnou jedličkou.
ZnačkaBoomDing #ad
VýrobceBoomDing #ad
Výška94.49
Délka63.78
Hmotnost39.46
Šířka63.78
Číslo díluSuper schöner Weihnachtsbaum
ModelkaNordmann LED 240

7. eveXmas

#ad

Včetně stojanu pytlovina, 40 větviček 100% PE hrotů, eveXmas 55 cm umělý vánoční stromek, jedlička ADEL klasická zelená

#ad
eveXmas #ad - Evropský certifikát požární bezpečnosti. Slibujeme vám dlouhou životnost vánočního stromku. Vyrobeno z ohnivzdorného materiálu. Není nutná montáž, ohýbejte větve od kmene a pouze větve.

Ani po 10 letech tento model vánočního stromku neztratí svou atraktivitu. Adele vánoční stromek 55 cm | průměr dole 38 cm | 40 větviček | délka špičky 1 cm 100% PE tvarované větve. Tím získáte ten nejpřirozenější a nejrealističtější vzhled a pocit, který můžete získat. Tvar větví je objemný, každý detail se nachází na jiné úrovni. Strom lze snadno sestavit a včetně stojanu pytloviny a betonu. Nejpřirozenější vzhled! každý detail větve je zkopírován z živé větve. Neztrácejí svůj tvar ani vzhled. Každá větev je připevněna ke kmeni. Větve ze 100% pe prémiové kvalitní suroviny, ne z pozlátko pvc.
ZnačkaeveXmas #ad
VýrobceeveXmas #ad
Výška27.56
Délka7.48
Hmotnost2.65
Šířka7.48
ModelkaVariation

8. Lamris

#ad

Tischdekoration, beleuchtet, Quecksilberglas, Fenster, Weihnachtsbäume, 30,5 cm, Kaminsims, Dekorationen, Lamris Tisch-Weihnachtsbaum-Timer, Heimdekoration

#ad
Lamris #ad - Der weihnachtsbaum hat eine Quecksilberkornoptik und innen mit warmer Lichterkette. An der unterseite der Weihnachtsbäume werden die Batterien einfach über die Lasche ausgetauscht. Es kann zu hause, in Restaurants oder in der Bar verwendet werden. Die klassische weihnachtsbaumform aus Quecksilberglas wird die Lichterkette zu einem sehr attraktiven, Verabredungen und anderen Weihnachts-Neujahrsveranstaltungen sein.

Glastisch weihnachtsbaum: der lamris mercury glas weihnachtsbaum misst 30, 6 cm im durchmesser. Es läuft 6 stunden und schaltet sich automatisch aus und nach 18 Stunden schaltet sich diese Glas-Weihnachtsbäume automatisch ein und wiederholen sich jeden Tag, dass das Licht jede Nacht ständig ein- und ausgeschaltet wird. Schöne weihnachtsdekorationdieser entzückende glas-weihnachtsbaum ist geeignet für wohnzimmer-Dekor, Tischdekorationen, Feiern von Weihnachten, Tischdekoration, Neujahr, Kamindekor, Veranstaltungen und Partydekorationen.

Quecksilberglas-weihnachtsbaum diese quecksilber-weihnachtsbaumlichter werden mit 3 AAA-Batterien betrieben Batterien sind nicht im Lieferumfang enthalten. Schöne geschenkedie lamris tisch-weihnachtsbäume dekor sind auch ein schönes geschenk für jeden, im Bankett, glänzenden Display verschönern. Einfache bedienung mit timer-designentworfen mit 6-stunden-ein/18-stunden-aus-timer-modus. Es wird eine wunderbare Dekoration auf Partys, den Sie lieben. So werden sie nicht gestört, schalten sie zunächst die Baumlichter aus und schalten Sie sie zu der gewünschten Zeit ein, dann werden die Baumlichter mit dem neuen Zeitplan beginnen.
ZnačkaLamris #ad
Výška11.8
Délka5.9
Hmotnost1.5
Šířka5.5

9. Yorbay

#ad

120–240 cm, 180cm, pro vánoční zdobení, Vánoční stromek Yorbay se stojanem

#ad
Yorbay #ad - Protože je náš vánoční stromek 100% nehořlavý, bez změkčovadel, je bez rizika vhodný do interiéru. Snadná instalace: jednoduchá montáž, automatický mechanismus.

Každá větev má své místo k zasunutí a nastavením polohy a směru lze stromek tvarovat. Velmi pěkný a kvalitní vánoční stromek pro krásné Vánoce. Bezpečné používání i pro děti:bez špičatých a ostrých míst, jehličí vyrobené ze samozhášivých materiálů. Ekologické a úsporné:každý rok lze znovu použít. Podle zkušeností mají naše umělé vánoční stromky životnost až 15 let.
ZnačkaYorbay #ad
VýrobceYorbay eBusiness GmbH Dropship #ad
Výška70.87
Délka49.21
Hmotnost21.38
Šířka49.21
Číslo díluAZ-K180189
ModelkaAZ-K180189

10. SHareconn

#ad

8 transformačních režimů, 330 teplých bílých a vícebarevných světel, SHareconn 180 cm umělý závěs na vánoční stromek s osvětlením, 1018 větviček a skládací kovový stojan

#ad
SHareconn #ad - Vysoce kvalitní materiálekologický vysoce kvalitní pvc materiál, díky čemuž stromy vypadají nejen pravdivěji a plněji, s dlouhou životností a ohnivzdorný, ale také zlepšuje pevnost stromu v tlaku a snadno se skladuje.

Ideální velikost stojí při 180 cm 6 stop. Předosvětlený design předinstalovaných 360 teplých bílých a vícebarevných světel, 8 různých režimů osvětlení 4 teplá bílá a 4 vícebarevné na výběr, přináší slavnostní lesk do vašeho domova. Vánoční stromek shareconn je ideální volbou pro vnitřní dekoraci během Vánoc. Svěží vzhled hroty větviček 1018 ve stylu smrku zajišťují svěží, přirozený vzhled a poskytují dostatek místa pro dekorativní ornamenty.

Skládací kovová noha s 1 šroubem zajišťuje stabilitu, udrží váš strom ve výšce a zabraňuje kývání a pádu. Po instalaci uspořádejte větve a dosáhnete nejlepšího vzhledu. Snadná montáž rozloženo na 3 skládací části pro snadnou instalaci, demontáž a skladování. Rozměry: 40" průměr x 78" v.
ZnačkaSHareconn #ad
VýrobceChangzhou Jutai Electronic Co., Ltd. #ad
Výška39.76
Délka3.15
Hmotnost22.86
Šířka11.61
Číslo díluSHEU-6ft Multi Prelit tree
ModelkaJT-DC31V6W-E4-IP44